BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2009-2010 m. Adeno įlankoje, netoli Jemeno krantų buvo labai karštą. Ne todėl, kad ten pavėsyje daugiau kaip 40 laipsnių. Į tą nedidelį Indijos vandenyno plotelį sulėkė neįtikėtina nesutaikomų priešų karinė armada.
Adeno vandenyse iki šiol plaukioja NATO, ES, Rusijos, Kinijos, Japonijos, JAV, Indijos, Pakistano ir dar 10-ties valstybių kariniai laivai. Tačiau ten niekas nešaudė ir karo nebuvo.
Tiesiog 4 tūkstančiai karinės technikos vienetų iš daugiau kaip 20 jūrinių valstybių gaudė penkis Somalio piratus, kurie, kaip skelbė oficiali žiniasklaida, grobė prekybinius laivus ir reikalaudavo išpirkos. Tačiau yra ir kita priežastis, kodėl karo laivai ten susirinko.

Esą Somalio piratai - tai gudri dingstis, sumaniai organizuota specialiųjų tarnybų operacija. Laivus piratai gal ir grobdavo, tačiau ne tokiais masteliais, kad reikėjo į regioną siųsti 4 tūkstančius laivų, lėktuvų ir sraigtasparnių. Iš tikrųjų tarptautinės pajėgos ten saugojo kažkokią jūrinę-klimatinę anomaliją, kurią ufologai ir konspirologai spėjo pavadinti „žvaigdždių vartais” (Stargate) - besiveriančiu portalu į paralelinius išmatavimus. Ar jie buvo teisūs?

Informacijos apie Adeno įlankos „žvaigždžių vartus” yra nemažai įdėta į YouTube. Apibendrinant galima pasakyti: vyksta informacinis karas. Vieni nori užmaskuoti, kiti - įrodyti, treti - nukreipti dėmesį į pašalinius dalykus. Stebimi informaciniai karai, susiję su įvykiais prie Jemeno pakrantės, yra savotiškas įrodymas, jog ten kažkas iš tikrųjų vysta arba bent jau vyko 2009-2010 m.

Pagrindinė tokių karų artilerija - ne oficiali žiniasklaida. Korporacijoms pavaldūs kanalai sutartinai tyli. Didžiausias košės puodas verdamas socialiniuose tinkluose ir privačiuose tinklaraščiuose.

Pirmiausia New Age judėjimams artimos interneto svetainės pasirodė labai išradingos.

Kelios nuorodos, kad būtų supratimas kas yra Ashtar’o komanda, nes šitie ufonautai kažkodėl Adeno įlankos nuopelnus prisiėmė sau.
http://www.ashtarcommandcrew.net/
http://forum.galactika.info/

Viename iš tokių „Ashtaro komandos” pranešimų rašoma: „Indijos vandenyno gelmėse prabudo sąmoninga būtybė, kuri pasiruošusi padėti taikai žemėje. Slaptų tarnybų mokslininkai stebi šią anomaliją ir raportuoja savo vyriausybėms, jog tai sustabdyti neįmanoma. Saulė demonstruoja transformuojančius pasikeitimus Žemės magnetizme. Aktyvizuojasi nauji ir seni tinkleliai ir greitai atsiras neįtikėtina galimybė generuoti penkto išmatavimo kristalinį ir elektromagnetinį skydą aplink mūsų planetą ir horizontalų jėgos lauką, kuris stabdys agresiją ir neleis naudotis ginklais. Kartu su Žydrojo Mėnulio aktyvėjimu, Žemės tinklelis sužadino žvaigždžių vartų energiją. Energija susiformavo gruodžio 31 d. (2010 m.). Ši antroji pilnatis gruodžio mėnesį pasireiškė kaip kosminis sprogimas, kuris buvo reikalingas tam, kad kristalinis Žemės tinklelis pereitų į bangos būseną bei aktyvuotų deimantinius tetraedrus planetos gelmėse. Taip jau buvo ir ankstesniais metais. Šitą aktyvaciją kontroliuoja Ashtar’as iš Galaktinės šviesos federacijos”.

Kam nors aišku, kas pasakyta? Man tai nieko. Bet toliau dar įdomiau. Tame channelinge kalbama, jog eiklių ufonautų komanda Ashtar’as, atlėkusi iš portalo, atims iš žmonių sugebėjimus šaudyti:

„Mes paleidome skraidančias lėkštes iš savo flagmano laivo, kad parvežtų visus kariškius namo, pas savo šeimas. Ekspancija, kurią pasaulio šalių karinės pajėgos vykdo Jemene - tai gulbės giesmė tų, kurie nori karo visame pasaulyje. Jie galės pamatyti flagmano laivą, kuris išnirs iš žvaigždžių vartų visame savo gražume. Jie žino, kad žvaigždžių vartams pasiekus savo piką, ginklai nustos veikti. Štai tada mes turėsime atskleisti tiesą, kodėl kareiviai nebenori kariauti. Šiandien JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton pareiškė (tai buvo 2010 pradžia), kad Jemenas kelia pavojų tiek regiono, tiek pasaulio mastu. Toks jos pareiškimas yra paskutinis. Kai tik žvaigždžių vartai pilnai atsidarys, ji daugiau nebegalės versti žmonių jaudintis. Tuo momentu visi kareiviai bus paveikti. Jie pasižiūrės į savo ginklus pasimetę, nieko nesuprasdami. Jie pasižiūrės į savo draugus ir į tuos, kuriuos teikia šaudyti ir supras, kad ginklai nebešaudo. Jie susisieks per radiją su savo vadovais ir tuo pat metu tas pat atsitiks visame pasaulyje. Žvaigždžių vartai Adeno įlankoje - tai Jėga, kuri deaktyvuos visus ginklus. Pasaulyje bus taika. Galaktinės šviesos federacijos laivai atskris ir nusileis tam, kad grąžintų kareivius namo. Šituos laivus pamatys visi, nebus galimybių juos paslėpti”.

Nenoriu, kad mano sarkazmas įžeistų tuos, kurie tiki Ashtar’u, Galaktine šviesos federacija ir panašiais dalykais. Kiekvienas turi asmeninę teisę rinktis. Tačiau visame tame informacijos sraute svarbiau yra nepamesti blaivaus proto ir kritinio mąstymo. Visiškai nesišaipant iš „baltųjų brolijų” ir įvairių New Age judėjimų, pasakysiu, kad man šitas apsakymas labai patiko. Norėčiau, kad taip būtų. Tačiau kyla papildomų klausimų. Gal aš ne viską žinau?
Vienas tokių klausimų, skaitant GŠF channelingus iškilo labai spontaniškai. Gal būt kas nors man pasufleruos, kodėl šalia blondino iš GŠF nupaišytas žmogus, panašus į Jėzų ir pavadintas Sananda? Negi Jėzus irgi buvo ufonautas? Visą laiką maniau, jog Dievas-Sūnus yra Švenčiausiosios trejybės Asmuo, bet nuo kada jis tapo ufonautu?

Iš tiesų būtų nuostabu, jei kareiviai paliktų savo ginklus ir užsinorėtų namo. Maža to jie bus nuskraidinti nemokamu taksi - skraidančiomis lėkštėmis. Bet štai, laukiu beveik dvejus metus, o tie GŠF flagmanai-laivai taip ir nepasirodė, o Hillary Clinton nenustojo giedojusi apie naujų konfliktų galimybes. Gal dar anksti? Gal reikia palaukti? Juk iki 2012 m. gruodžio 21-osios liko daugiau kaip metai. Po metų baigsis Obamos administracijos kadencija ir gulbė tikrai nustos giedojusi. Niekas šiandien netiki, jog Obama bus perrinktas.
Šiaip norėčiau pamatyti savo akimis, kaip atrodo tie Ashtaro flagmanai. Turėtų būti įspūdingas vaizdas, kaip jie išnyra iš Adeno įlankos dugno.

Spėju, jog Holywoodas jau stato apie tai filmą. Gal būt serialas „Stargate” audrina lakios fantazijos žmonių vaizduotę? Bet štai kokia bėda, prisimenu George Kavassilas’o įspėjimą: nelipti į pirmą pasitaikiusią lėkštę ir, kad Galaktinė šviesos federacija - Oriono drakonų klastotė, o tie drakonai labai panašūs į skandinaviškus blondinus. Be to krikščionys perspėja, jog Sananda nėra Jėzus, o niūeidžerių klastotė. Kaip susidoroti su šitais argumentais? Juk iš tikrųjų šiais laikais tiek daug klastočių, kad sunku kuo nors ir patikėti. Mes girdime ir tai, jog pats Jėzus buvo klastotė. Todėl geriausia nuo panašių išankstinių teiginių atsiriboti, tuo pačiu priimant, jog tai gali būti darbinės versijos, kurias reikia nuosekliai nagrinėti.

 

Kas gi iš tikrųjų atsivėrė Adeno įlankoje?

Apie GŠF pakalbėsime antroje dalyje, tačiau dabar ne apie didvyrius daina, o apie žvaigždžių vartus, kurie prieš kelerius metus pradėjo vertis Adeno įlankoje. Ir tikrųjų tai nėra visiška pasaka. Anomalija ten tikrai egzistuoja, kaip ir daugelyje kitų žemės vietų. Tiesa, nesenai vieną tokią - Meksikos įlankoje užnuodijo nafta, o Drakono trikampyje (prie Japonijos) giliai po vandeniu susprogdino branduolinį užtaisą, kuris ir sukėlė 2011 m. kovo 11-osios cunamį Japonijoje. Bent jau taip spėlioja įvairūs konspirologai.

Tuo tarpu serialo „Lost” („Dingę”) autoriai idėjų sėmėsi iš tų pačių slaptų tarnybų mokslininkų, kurie tas anomalijas ir tyrinėja. Filme gana sėkmingai pateikta laiko ir erdvės portalo idėja, remiantis kvantine fizika, reliatyvumo teorija bei okeanų anomalijų tyrinėjimais. Iš tikrųjų, ne viską mokslininkai gali paaiškinti atvirais tekstais, todėl visas savo nuojautas sudeda į panašius serialus. Juk ten irgi kalbama apie laiko ir erdvės tunelius, kurie gali būti visiškai realūs.

Iš pradžių susipažinkime su vienu pakankamai solidžiu Adeno įlankos liudytoju.

Tai ne tradicinis insaidelis iš valstybinių struktūrų, o buvęs JAV kariškis Aaron’as McCollum’as, save pristatantis „nepriklausomu tyrinėtoju”. Jis kelis kartus buvo kalbintas projekto Camelot studijoje (http://projectcamelotportal.com/ ) ir pateikė šokiruojančius faktus bei loginėmis sąsajomis pagrindė nuogąstavimus dėl to, kad amerikiečiai turi keistų interesų tame regione. Ir tie interesai nėra susiję vien tik su nafta ar gamtinėmis dujomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toliau:

1 dalis

http://www.kvantinemagija.lt/aden-stargate.html

2 dalis

http://www.kvantinemagija.lt/adeno-ilanka-antra-dalis.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Žvaigždžių vartai Adeno įlankoje. I, II dalys.”
 1. Tokiu vietu yra ir Lietuvoj, kur susikerta faradejaus linijos stovi baznycios, yra isikure karines bazes. tik ant kiek jos yra stiprios neaisku. Butu labai ydomu pamatyti musu miestu Faradejaus linijas ir kas ant ju pastatyta. Seimas neisimtis, kad stovi nan kazkokiu liniju, nes kitaip padetis pas mus butu kitokia. Siu liniju susikirtimo taskus gerai zino lyderiai ir zino kaip jas naudoti savo tikslams. Musu didziuju prekybos gigantu pastatymo vietos yra taip pat neatsitiktinai parinktos. Atsitiktinumu sioje srity tikrai buti negali.

 2. makaule rašė:

  Kažkas vyksta pasaulyje apie ką mūsų spauda įtartinai tyli. Gintarai gal tu daugiau žinai kas ir kaip ?

  http://www.livestream.com/globalrevolution

 3. jo vyksta ir jokiu kompramisu (net tokio zodzio ner) su pedikais ;)

 4. http://mokslas.delfi.lt/science/zeme-virsti-marsu-gali-jau-po-metu.d?id=49851628

  tas taip, kazkas ne taip, jei tokie pasvarstymai yra viesumoje. Sunku pasakyti kiek tai pagrazinta, bet, kad nevisai viskas gerai, tai aisku. Kazkoks stilius informacijos ir ivykiu.

 5. makaule rašė: 2011-Rugsėjis-19, 19:53

  Kažkas vyksta pasaulyje apie ką mūsų spauda įtartinai tyli. Gintarai gal tu daugiau žinai kas ir kaip ?

  http://www.livestream.com/globalrevolution

  Skaitydamas komentarus po vienu straipsniu, radau vieno zmogaus palikta nuoroda i filmukus filmuotus visam pasauly skirtingose salyse kokie zmoniu protestai vyksta pries elita, bet dabar kai norejau tai surasti ir cia ideti, jo komentaro jau neradau, perziurejau ne karta, tiesiog to komentaro nera. Jau pats isitikinau, kad ir youtube dingsta medziaga. Kazkaip kai nesusiduriau su tuo, kad dingsta info, vertinau gana skeptiskai, bet pasirodo ifo tikrai dingsta net ir tokiuose atrodytu nekaltuose viesuose saituose. Jauciu, kad greit gali dingti ir sis blogas, nenoriu prisisneketi tik, sainsai tik tokie, kad sis blogas manau netoks zinomas ir nereklamuotas.

 6. Makaule, kodel sakai, kad nieko neraso. Manau, kad uzuominos labai aiskios. Kazkaip delfis pamego pasaulio pabaigos tema:

  http://mokslas.delfi.lt/science/zeme-bus-sunaikinta-bet-galbut-atgims.d?id=49816446
  http://mokslas.delfi.lt/science/zeme-virsti-marsu-gali-jau-po-metu.d?id=49851628

 7. makaule rašė:

  Tokios apokaliptinės temos jau keletą metų sukasi delfio mokslo skyrelyje. Aš labiau apie demonstracijas prieš elitą kalbu, kad beveik niekur to nesigirdi arba kaip Nerijus rašo, greit tokie video išimami ir męs net nenutuokiam kad pvz kokioj Graikijoj vakar buvo didelis protestas ar susirėmimai norint nuversti dabartinę valdžią. Kiek žiniasklaidoj matom tai čia tik keletas proc vykstančių konfliktų, perversmų, riaušių, protestų..

 8. panasu kad viskas labai greitai keiciasi ir panasu, kad tie kas buvo neseniai ustikrinti savo jiega (man buvo ir yra keistas tas ju ustikrintumas), prievartine, jau neustikrinti.

 9. Matai, kol nesudegina bent 10-ties mašinu, tol niekam neidomu. Jie rodo tik neigiamas demostracijas su aukomis. Turi būti karujo ir ugnies. Tada operatoriai turi ką filmuoti. Viską lemia kanalų reitingai ir geras reklaminis lakas. Rinkos ekonomika, čia nieko nepadarysi. Bet demokstracijos - ne iseitis. Jie labai nori chaoso. Jie patys privedė prie chaoso ir dabar nežino ką toliau daryti. Žinomi ekonomikos dėsniai neveikia. Pvz Obamos ekonomikos gaivinimo planas yra pasakos vaikams, kaip ir Bernankes kalba, po kurios atsait nusiramino fondų biržos, bet jos nenusiramino, tiesiog apie tai mažiau kalbama. Akivaizdu, kad informacija filtruojama, bet tai tik iliuzinis įsitikinimas, jog tokios priemonės padės išvengti naujo kultūrinio šoko nuo paprasčiausios minties - situacija beveik visose gyvenimo srityse, išskyrus narkobiznį ir farmaciją, yra tragiška. Įdomiausia tai, jog niekas neturi receptų. Iai - juoda tiesa. Graikijos krizė veda ES arba prie centralizmo, arba prie subyrėjimo. Rinka irgi nieko negali išspręsti. Ir viena, ir kita, ir trečia mums netinka.

 10. jo netinka, siulo savo namus su supuvusiais pamatais ir isvis nesuprantu kaip jie gali siulyt, reikia dyrb :)

 11. Американцы нашли способ связи с инопланетянами

  Как бы ни игнорировали обыватели различного рода аномальные явления, но они в той или иной степени повсеместно себя проявляют и считаются давно признанными учеными со всего мира, как явления не до конца изученные, в силу недостатка накопленного опыта, или неспособности отвечать требованиям современности, даже передовых новейших технологий. И вот – одно из таких явлений дало о себе знать совсем недавно. Американскими учеными в районе Атлантического океана, так притягивающего множество разных исследователей, обнаружено, что на глубине, под толщами океанической воды и землей, находится некий источник, испускающий радиоактивные лучи, относящиеся к разновидности гамма-излучений. При чем, не смотря на то, что данный вид излучений не отличается длинной волн, их действие распространялось на звездную систему и, в первую очередь, это касается – Сириуса. Практически сразу же среагировало правительство Соединенных штатов, и предполагаемая территория аномальной зоны была оцеплена американскими военными, занявшими там пост на боевых кораблях, что, вероятно, предполагает, что с подобным, либо уже встречались, либо исследования в данной области велись достаточно целенаправленно. Не смотря на то, что американцы не давали никаких официальных подтверждающих сведений, радиацию «в мешке не утаишь», тем более от российских ученых, которые являются главными конкурентами «штатовских», еще со времен Холодной войны. Таким образом, было выявлено, при содействии российских космических войск, что на территории Соединенных Штатов Америки (теперь уже на суше) зафиксирован мощный источник гамма-излучения, направленный в сторону все той же звездной системы. Местонахождение, при помощи точных современных систем навигации, было выявлено с точностью до одного километра. Этим местом оказалась – американская военная база «Дагуэй», которая по непонятным, казалось бы, причинам недавно закрылась, а, именно, в то время, когда источник излучения переместился из района Атлантики в район выше обозначенной военной базы. Так же, не в пользу секретности, говорит то, что в районе обнаружения источника излучения, на период «неких испытаний» запрещено летать самолетам. Данное запрещение шло со ссылкой на то, что может отказать система навигации, а это – является еще одним фактом того, что таинственный источник (по неподтвержденным данным, представляющий собой некий объект пирамидальной формы, находящийся на глубине в полкилометра) был извлечен и отправлен в «Дагуэй» для дальнейших исследований. Кстати, просто необходимо отметить, что место предполагаемого извлечения объекта пирамидальной формы, некоторые исследователи называют местом, где некогда существовала и ушла под воду древняя таинственная цивилизация – Атлантида, вокруг которой всегда было множество слухов и догадок, выдвигаемых, как дилетантами, так и именитыми и уважаемыми учеными мужами. А количество мистических и магических трактатов, связанных с существованием Атлантиды, представляет собой – просто невероятное множество. Так или иначе, считается, что жители Атлантиды были тем или иным образом связаны со звездной системой Сириуса – предполагается, что они, либо пришли с этой далекой, но яркой звезды, либо улетели на нее, когда их земля была поглощена водами Атлантического океана. Но, большинство, поддерживает мнение, что Атланты изучали Сириус, а может быть, даже отправляли на него некие сигналы или послания, использую прогрессивные, для своего времени, технологии. В рамках рассматриваемого вопроса и, исходя из свидетельств ученых, как раз последнее, и, возможно, предположить. А некоторые уже назвали пирамидальный объект сигнализирующим устройством, способным передавать закодированные послания на дальние расстояния. Что касается, уже не единожды упоминаемой, военной базу «Дагуэй», то, исходя из докладов высокопоставленных военных, говорится, что она закрыта просто-напросто для проведения испытаний. Об аномалии не сказано ни слова, хотя подобные источники излучений обнаруживались и раньше в разных местах земного шара. Только, в данном случае, сила гамма-излучений (кстати, крайне опасных для здоровья человека) превзошла всех своих предшественников в десятки раз. Сама база находится в безлюдном месте, в пустыне и окружена практически со всех сторон горными массивами, что делает возможным здесь проведение различного рода секретных испытаний. В американской прессе не раз встречались шокирующие интервью о том, что предназначение базы «Дагуэй» простирается дальше простых военных испытаний. Есть множество, увы, не подтвержденных документально свидетельств, что первостепенными задачами специалистов, работающих в пустыне, является – изучении неопознанных летающих объектов, странностей, происходящих в районе Бермудского треугольника и прочих явлений, официально называемых аномальными. Некоторые ученый связывают наличие подобных участившихся аномалий, включая описанный источник гамма-излучения, с неотвратимым изменением климата, первые признаки которого может наблюдать каждый. При чем, предполагается, что данного рода излучения в ближайшие один-два года появятся во многих точках планеты и приведут к изменению магнитного поля Земли, что скажется, либо глобальным губительным потеплением, либо новым ледниковым периодом. Увы, граждан, как всегда держат в неведении, а, судя по появляющимся то там, то здесь свидетельствам – правительства многих стран уже в курсе чего-то неотвратимого и выжить удастся только избранным. Если рассматривать подробнее такие свидетельства, то следует упомянуть о том, что в Китае, предположительно, существуют, на большой глубине, подземные тоннели протяженностью свыше пяти тысяч километров. Так же в Российской Федерации за последние годы было построено колоссальное количество бомбоубежищ и заготовлена масса долго хранящейся провизии. В Норвегии было создано место, где собрали ДНК всех животных и растительных организмов, населяющих, на данный момент, планету Земля. Соединенные штаты Америки сейчас воплощают в жизнь заказ по производству комплектов самого необходимого, на случай катастрофы, в количестве более миллиона экземпляров. Так или иначе, но многое, начиная от древних легенд, и, заканчивая неоспоримыми фактами, говорит о том, что нужно задуматься о спасении, дабы пережить возможные катаклизмы или некое разрушительное аномальное явление.

  http://oko-planet.su/phenomen/phenomendiscussions/82111-amerikancy-nashli-sposob-svyazi-s-inoplanetyanami.html

 12. mes sau speliojam, bus kas 2012m ar ne bus, bet vyriausybes gana sparciai didina atsargas po zeme, net apie atkurima visos eko sistemos kalba. Faktas vienas, kad kazkas bus truputi daugiau nei masinio aukojimo pasimaitinimo reiksme. Bet kuriems galams toki restarta zemes planetai daryti, viskas ir taip restartuojasi po truputi. O gal siekiama viska padaryti, kad mes naturaliai negaletume restartuotis? Man svieciasi tik tokia samokslo ideja, kad mes kaip vergai jau atlikom savo donoru darba ir del pasikeitimu zemes vibracijose, bei sioje planetoje esam kliutis jiems, o jie turejo pakankamai daug laiko susikurt savo nauja vergu rusi, kuri geriau tarnaus nei zmones ir kaip sakant ateis tas aukso amzius. Tik nereikia suprasti, kad mums. Mes vel busim apgyvendinti panasaus tipo ir vibraciju planetoj, o zemelej musu susikurs nuostabi imperija be pasipriesinimo su nuolatinem maisto atsargom.

  Tiesiog siaip toptelejo tokia mintis, o gal suvokimas. Juk logiskai mastant kam reikalingos visos tos paslaptys, neigimas, atseit panika kils del ateiviu ar dar kokio baubo, kils panika, bet ne del ju, bet del to, kad mes jau esam pamazu nurasomi, nebeesam jau geri vergai o juo labiau donorai, net masines zutys nebeveikia. Stai tokia in the end ateina.

 13. ФРС выкупит облигаций США на 400 млрд. Цель выкупа - длинные облигации. Сроки выкупа будут растянуты на 8 месяцев, то есть 50 миллиардов в месяц.

  Tai ka draugai, panasu, kad bresta nauja hiperifliacija. Tam, kad to isvengti, reikalingas grandiozinis projektas, typo karas ar kazkas pan.

 14. kazkas buvo diskutuota viesai, apie Svedijos atsilaikyma antrai krizes bangai, o ir taip snekama apie kita krize. Sakau, gal jau data net paskirta kada pradeti krize ir imtis veiksmu ja didinan. Idomiai su tom krizem, nesvarbu kokia padetis vienam ar kitam sektoriui, bet kai yra paskelbiama krize, visi kaip susitare ja tik astrina.

 15. Nerijau, tu esi tikras insaideris, kalbi, kip gerai informuotas CZV agentas. Viskas tikrai panasiai ruosiama, kaip tu sakai. Sita ateiviu orda dabar nori “islaviruoti fotonu juostoje”. Jeigu kazkas is konspirogogu galvoja, kad jie bijo chaoso ir neturi plato, tai jie baisiai netaisus. Jie tycia veda prie chaoso, o patys jau sedi 4 D su ta nauja savo rase. Busime apkaltinti mes, kad patys sunaikinom savo planeta. Tai apie koki dvasinguma ir new age mes galime kalbet? Kur tie Krajonai, kur tie Ashtarai? Ko jie dabar negelbsti, kai tikraja ta zodzio prasme sitai sistemai ateina krantai. Tie viso restartai yra pasakos delfi skaitytojams. Vienintele viltis, kad zmones bent kiek prades mastyti kitoniskai, tada planas savaime aisku gali nukrypti nuo kurso. Taip pat tikemimes, kad jie padare klaida ir kazkur apsiriko

 16. Pastebejau viena dalyka, darbovietes vadovybe, zmonos vadovybe, tevu dabovieciu vadovybes(visiskai nieko bendra tarpusavy neturi) eina is proto, drasko zmones, elgiasi sadistiskai, tarpusavy pjaunasi, atrodo kaip nesavi. Man kazkaip visa tai ir asocijuojasi su ta vadinama antra krize. Man tai yra pirminis ir nenugincijamas irodymas neparemtas nei kokiais straipsniais.

  Kas del insaiderio, insaideriu ir kitu r atstovu, kiek pamenu save is vaikystes, nekenciau vadovaujanciu asmenu(nejauciu nuoskaudu, nesusiduriau nei mokykloj, nei kariuomenej, nei darbe su kazkokiais sadistais, nenormaliais). Kaip save pamenu, koks dabar esu ir kas mane gazdino ir gazdina-tai vadovaujamas darbas. Esu ne karta buves paskirtas kam nors vadovaut, man tai kazkoks peiilis, tartum susidorojimas su manim, taciau yra daug asmenu kas gali gerkle perpjaut del maziausio postelio. Taigi pradejau kreipti demesi i zmones, kurie supa darbo, draugu rate, visus pradejau klasifikuoti, tik savoka r man buvo nezinoma ir negalejau tos rusies apibudinti.

 17. Ilgai galvojau, kas mums dabar, siuo metu galetu padeti, kai yra nepakarojamai stiprus psi poveikis is visu pusiu ir visose srityse. Ta mintis atejo prisiminus 3 zodzius, kuriuos, berots kiek pamenu rasytus Klajuno, kuriuos gerai apmasciau ir suvokiau ju galia, kas man beveik atvere akis.

  PROBLEMA

  REAKCIJA

  SPRENDIMAS

  Tai tobula trejybe padedanti truputi susivokti. Aciu Klajunai. Ne tik ismokau siuos zodzius, bet supratau ir ju esme, bei pradejau juos taikyti.

 18. Turiu dideli klausima. Mes esam 3dimensijoj, taigi, kaip atodo ta 4dimensija ziurint dabartinem akim, ar ja galima pamatyti?

 19. Tu teisus, kad dabar dauguma eina is proto. Ypatingai tie , kurie uzima aukstas pareigas. As irgi tai pastebiu. Galvojau, kad tai tik mane liecia, bet cia turbut viskas totaliai prasidejo. Gali buti, kad yra paleistas kazkoks elekromagnetinis ginklas, arba Saules audros. Det saules audros taip pat kyla delto, kad zmones priesinasi permainoms. sakoma, kad elektromagnetinis smogas del mobilaku ir t.t issaukia Saules vejus. Yra tokia teorija, gana rimta. Siulau neiorientuoti i ta 4 dimensija. Ten geriau, bet ten vis viena nieko gero. 4 tankis - tai i niekur istrigusiu misuriu zmoniu ir civilizaciju buveine. Ji didele. 4D atsirasime bet kokiu atveju, jei ir toliau eisime technokratine evoliucijos keliu. Bet as maksimalistas, noriu tiesiai i 7, su visa zeme:)

 20. Vytautas rašė:

  Čia http://kobtv.narod.ru/documental/torievaya-energetika.html rusų profesoriaus mintys apie atominę energetiką. Gan įdomi kryptingo branduolinio sprogimo po vandeniu efektas 1,2km cunami banga. Dar galima internete surasti info apie Denverio aerouostą. Sukišti beprotiški pinigai ir vis toliau kapstomasi po žeme. Masė masonų simbolikos. Lyg ir jėgos struktūrų valdymas perkeliamas ten. Iš kitos pusės nematau prasmės jaudinimuisi. Mirties nėra. Tik būsenos pakeitimas. Tiesiog kažkokių patirčių įgijimas ir tiek. Aišku visatos struktūros savo patirtimi nepatikrinau, bet visokių požymių, kad žmogui mirus kažkokios energijos dar lieka, turiu pakankamai. Kas be įvyktų bijoti nėra ko. Anksčiau ar vėliau tai atsitiks su kiekvienu. Įdomi sava patirtis. Pažiūrėjęs Kavassilo video medžiagą, atvažiavus sūnui, bandžiau papasakot, o tas man sako “aš sapnavau kaip tai bus”. Ir papasakojo lygiai taip pat kaip kalba Kavassilas. Kas įdomiausiai jis pasakoja likęs žemėje iki paskutinės akimirkos. Buvau “švelniai” sukrėstas.

 21. Vadinasi tas 4d yra ne kas kita kaip mums suvokiamas mirusiuju pasaulis, kurio fragmentai kartais uzsifiksuoja foto kadruose, arba su kurio kontaktas pasiekiamas per adateliu vedziojima ar kitas satanistines apeigas. Bet zmogui mirus, logiskai mastant tai yra tik laikina stotele, nes ten vieni nelabieji gyvena.

 22. Grubiai kalbant 4d yra zemutinis astralas, paraleline tikrove. Egipto mirusiu pasaulis. Tai gana didele teritorija su daugybe atspalviu. Ne visi numire patenka ten. Bet yra atskiros planetos, civilizacijos, kur gyvena oficialiai zemeje mire zmones. Ten gyvena ne nelabieji, bet fundamentalistai, kurie viekia arba totalaus gerio, arba blogio diapazone. Kaip zinia totalus pozityvas - taip pat nera geras dalykas Visatos poziuriu.

  Yra du keliai pasiekti sita zona 1. techinemis priemonemis (narkotikai, kvepavimas, muzika, elektronika, hipnoze, badavimas ir t.t.) tam kad rasti sajungininku savo itakai ar pinigams 3d kaupti. Bet tu tai gali padaryti saminingai, naturaliai, tuomet buvimas 4d tau bus tik tarpine stotele. Beje, taip ir turetu buti

 23. klajūnas rašė:

  Aš nežinai tiksliai, kas vyksta planetoje, bet pagal savo padėtį galiu spėti.

  Vakaruose dar neperseniausiai buvo humanistinė, kastų principu pagrįsta, paslėpta psichotroninės vergovės sistema. Planetoje turėtų veikti kelios savarankiškos grupuotės, turinčios savo atskiras psichotroninio valdymo sistemas.

  Planetoje gali vykti keli dalykai: viena vertus psichotroninis karas tarp savarankiškų grupuočių dėl absoliučios valdžios, ir antra vertus, tuo pasinaudojant, gali siekti tam tikro sistemų apsivalymo nuo nereikalingo “balasto”. Žmonės yra valdomi, tad jeigu kas nors vyks gatvės lygyje, tai tik todėl, kad kažkam tai naudinga ir tuo galima pasinaudoti savo tikslais. Todėl pasiduoti tokioms provokacijoms neverta, jeigu įmanoma atsispirti. Nes viskas yra kontroliuojama. Tad jeigu yra suirutė, tai jos kažkam reikia, arba ji keliama išorinių jėgų, nes planetoje tarp skirtingų grupuočių vyksta psichotroninis karas. Eiliniai žmonės šiama kare yra tik statistai.

  Man šiaip keista, kad žmonėms atrodo, jog kažkas vyksta tik dabar. Pavyzdžiui, aš nuo pat gimimo pragyvenau su psichotronine lobotomija, kurios stiprumas yra pagal žemiausios darbininkų kastos lygį. Bet suvokiu, kad aukštesnė kasta turi laisvesnę sąmonę. Universitete prisimenu iš vieno dėstytojo girdėtą frazę, kad eilinis duonos valgytojas turi 7 procentus savo proto, profesorius 20 procentų. Kas turi daugiau nepasakė. O kas turi 100 procentų neturime teisės net pagalvoti.

  Ir tai yra gryna teisybė, kuri reiškia, kad psichotroninės vergovės santvarka skirsto žmones į kastas, o kastos formuojamos su psichotronine lobotomija. Laisvesnė sąmonė reiškia aukštesnę kastą, bet net laisvesnė sąmonė yra valdoma.

  Norint tuo įsitikinti reikia labai atidžiai stebėti savo sąmonę. Yra labai daug psichotroninės lobotomijos požymių. Pirmiausia regimojo lauko apimtis, t.y. kiek žodžių žmogaus žvilgsnis aprėpia nejudinant akių. Apatinė kasta mato vieną, du žodžius, profesoriai mato dvylika žodžių, arba visą eilutę. Toliau reikia žiųrėti, kokia kognityvinės sąmonės apimtis ir kokios duotos mąstymo rūšys. Jeigu žmogus masto verbaliniu mastymu, tai yra burnos srityje jausdamas ar įsivaizduodamas žodžius, tai yra 100 procentų kognityvinės zonos lobotomija, o žmogus žemiausios kastos darbininkas. Be verbalinio mastymo yra dar tikras mąstymas suvokimais, kurie yra semantinė sintezė ir semantinės informacijos įvedimas į sąmonę. Ir mąstymas schemomis, kurios leidžia mąstyme suvokti įvairias struktūras ir santykius (reikalingas matematiniam mastymui).

  Jeigu paskutinių dviejų mastymo rūšių nėra, tai ne todėl, kad jų “nepaveldėjote” iš tėvų, bet todėl, kad susiaurinta kognityvinė sąmonė, nes laikoma, kad ji eiliniam vergui “nereikalinga”.

  Dar vienas būdas suvokti, kad sąmonė užgrobta yra vaizduotės valdymas. Įsivaizduokite vaizduotėje betoninę sieną ir pamėginkite pereiti ją kiaurai. Jeigu neišeina ir jaučiamas “stabdymas” arba blokavimas, tai ne todėl, kad to negalima įsivaizduoti, bet todėl, kad blokuojamas vaizduotės centras. Per daug “laki” vaizduotė vergui galvojama, kad nereikalinga. Jeigu išeina pereiti, tai rodo aukštesnę kastą. Tačiau kas kokiai kastai priklauso renkasi ne pats žmogus, bet sistema pagal savo kriterijus.

  Žmogus valdomas. Tad jeigu vyks kokie nors masiniai sujudimai ar pan. tai geriau nedalyvauti. Nes tarp galingų spec. tarnybų vysktant psichotroniniam karui, grupuotės žmonėmis naudojasi savo tikslais, kaip statistais.

  Tad, jeigu įmanoma, savimi naudotis neleiskite niekam.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 24. makaule rašė:

  Nebūkit naivūs - 5 lygyje nebeegzistuoja blogis todėl reiktų labai stengtis kad ten patekt ir ten pateks tik vienetai, tik tie kurie viską atidavė vardan to kad ten patektų. Gyvenantiems kūnišką/sielinį gyvenimą ten be šansų pakliūt. Pasak Collier tai esantis auščiausiame lygyje sumanė visus lygius kilstelt per vieną “punktą” į viršų tad kas tokiu atveju įvyks galima tik pafantazuot. Pvz: Jei 4 lygis supuvęs tai jei bus traukiamas link penkto dėl nepakeliamų “vibracijų” degs kaip sausa kuras o apie 3-čia net nėra ką ir kalbėt. Tik vienetai kurie savyje turės pakankamai šviesos kad pakeltų “vibracijas” gyvi išneš kailį ir peršoks į 5-tą.

  P.S berašant komentarą iškilo eilutės iš Šv.Rašto. 2 Petro 3: ” 10 O Viešpaties diena ateis kaip vagis naktį. Tada dangūs praeis su smarkiu ūžesiu, elementai sutirps karštyje, ir žemė su savo kūriniais sudegs. 11 Jeigu visa taip suirs, tai kaip reikėtų pasižymėti šventu elgesiu ir dievotumu jums, 12 laukiantiems ir skubinantiems Dievo dienos atėjimą, kai dangūs suirs liepsnose ir elementai sutirps iš karščio! 13 Tačiau mes pagal Jo pažadą laukiame naujo dangaus ir naujos žemės, kuriuose gyvena teisumas.”

  Žodis “dangūs” mano supratimu gali reikšti lygius nes Paulius kažkuriame iš savo laiškų rašo apie trečiajį dangų kuriame ar taip jis pats buvo ar pažinojo žmogų kuris ten buvo paimtas trumpam pasisvečiuot. Kažkaip labai jau viskas atitinka.. Antras dangus - supuves astralas , o trečias - mūsų vadinamas 5-tas. Na bet čia mano greitas fantazijos vaisius, nors itartinai daug dalykų sutampa.. Aš renkuosi kelią su Kristumi.

 25. Vytautas rašė:

  Radau tokį tinklalapį http://www.usladushka.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=51 . Jei kas užmesit akį kokios mintys kyla. Man tai lyg primena Kavassilo minimą pakaitalą. Ir lygiai ten kitaip “organizuoti”.

 26. makaule rašė:

  Vytautui,
  Kažkur teko matyt berods kabalistų piešinuką nežinau kokio amžiaus bet tikrai seną tai ten apskritai buvo viduryje męs, aplink kitas ratas kuriame kelios skiltys su angelų vardais o aplink viską dar vienas ratas kuriame buvo parašyta Yahveh. Žodžiu makalynė, visur teigia skirtingai. Kai numirsim sužinosim :) bet kažkodėl norėtųsi kuo arčiau šviesesnio pasaulio.

 27. Šiuo atveju aš save laikau pragmatiku ir maksimalistu: kam tie tarpiniia lygmenys? Jie yra pagal vedų tradiciją vadinami sidhomis, į juos nereikia koncentruotis. Tai laikinos stotelės, bet jis nereikšmingos. Reikia visuomet tutrėti akiratyje aukščiausią tikslą. Tos visos tarpinės stadijos, kaip sako makaule pagauna kuniškus/sielinius žmones. Ir jos ten lieka ilgam, pagal sugedimo llaipsnį. Man atrodo, kad apie tai daug rašė ir Vydūnas.
  Daugelis ateivių civilizacijų, kurios mus lanko, yra įstrigusios tarpiniuose lygmenyse del technologinės ekoliucijos. Todėl dauguma jų buveinių/planetų arba sugriautos, arba yra labai apverktinoje būklėje, o jie patys transformavo savo DNR taip, kad nejaustų vidinio skausmo del savo šlykščios ir apgailėtinos padėties. tai ir yra 4 lygmuo arba skaistykla, lo mes jiems esame maistas ir enertetiniai resursai. Dabar mes stumiami tuo pačiu keliu technologiniu keliu. Tačiau visa gamta, viskas aplink sako kad taip negalima ir duoda signalus bei šansus, kuriuos arba ignoruojame arba neišnaudojame.

 28. makaule rašė:

  Nemažai kas jau seniai kalba kad atseit Elenin’as kris Rugsėjo 27 Atlanto vandenyne, tai yra šiokių tokių sutapimų tą dieną. Obama lankysis Denveryje 09.27 “Obama will also be visiting several cities on the West Coast as part of his tour, according the White House. So far it’s not clear where exactly the president will visit and what time of day he’ll be here..” Neaiškus vizito tikslas. Kažkaip man kyla įtarimų kad ten ne palydovas kris bet gali būt meteoritų lietus o poto seks didesnis objektas ir Obama ne veltui ten važiuoja nes ten yra visų seniai žinomas labai idomiai suprojektuotas Denver Airport su tariama pozemine karine baze. Beto šiandien viena pažįstama rimtai tikinti moteris iš Amerikos parašė kad per sapną jai pasakė “Eastern Bay and Western Bay” Ji dažnai gauna apreškimus/vizijas ir t.t. Idomiai čia viskas sakyčiau..

 29. Vytautas rašė:

  Tas palydovas kuris krenta pagal tą rusų profesorių turi radioaktyvaus polonio, tokio su kuriuo buvo nunuodytas Litvinenka. Delfyje straipsnis neimti nuolaužų. Pažiūrėsim pamatysim.

 30. makaule rašė:

  http://www.delfi.lt/news/daily/world/jt-palestina-praso-pripazinti-jos-valstybinguma.d?id=49978034

  A va čia jau vystosi grynai Biblinis variantas. Jei United Nations pritars tam reikalui tai bus labai nelinksma, nepavydėtinai. Nesitikėjau išgirst šio Palestinos pareiškimo UN dar bent keletą metų. Ale kaip greit čia viskas pradėjo vyniotis..

 31. Palaukit mieli zmones, truputi atgal sugrizkime. Pabandykim i 3d paziureti savo 3d matanciomis akimis, ka matot? Pasakysiu ka as matau, matau pacia neutraliausia, universaliausia dimensija, kurioje imanoma keisti vibraciju lygi, jas nuzeminti iki zemutiniu isperu astralo, arba pakelti iki sviesiausiu meiles vibraciju, o jei netinka nei tas nei tas, buti per viduri ju, kitaip sakant buti letarge kol tavo siela su kuo nors susidoros, ar siaip subres, arba blogiui, arba geriui ir sviesai. Ziurekit kaip viskas paprasta, pvz atsikeliu ryte su skaudanciu dantim, siutas ima ne tas zodis, nemiegojau visa nakti, busena, kad galeciau bet kuri zmogu perplesti gyva pusiau, nueinu i darba ir lieju visiem is eiles savo negatyva. Dauguma kolegu nusigrezia nuo manes, nekreipia i mane demesio, bet mano darbas blogas jau padrytas, as paskleidziau negatyva. Bet yra ir kitas kelias, nors man bloga, as is visu jegu suvaldau savo negatyva isgyvenu pats sau, nieko neuzkreciu, o tai priimu kaip apsivalyma iki ejimo pas dantu daktaro. Norejau pasakyti, kad cia, 3dimensijoj mes galim kurti, nera cia apibrezta kad turi buti geras ar blogas, pats gali rinktis. Taigi 3d, yra dovana mums, tarsi mokymu dvasios poligonas, kuris siuo metu jau yra paverstas i lageri, vergu ir vergvaldziu planeta, kur palike savo kunus, vargu ar begalesim cia grizti, nes dnr jau yra taip pakeistos, kad nebeatinka musu sieloms ir kuo toliau, tuo sunkiau cia isikunyti. Mano nuomone, zeme jau nebeatitika dvasiu mokyklos kategorijos, todel del Dieviskuju desniu lauzymo turi ir jau yra restartuojama. Zinau tik viena, jei nebus man leista daugiau ikelti kojos i zeme, prasysiu, kad leistu bent prisiminti ja, kad ir kur buciau siustas. Brangus zmones, nedarykit klaidos, cia yra ta dimensija, kur galima viskas, nuo beprotisko gerio iki nepataisomo blogio, o kad biski mums su mokymo programa nelabai pasiseke ir su destytojais, tai ka padarysi, visatoj buna ir to.

 32. ko tikisi zmones is tu 4 nu penktos dimencijos ?http://www.usladushka nu ten aprasyta lyk :) manau reiktu aiskiai sau atsakyt, pazet realiai, bet zinau, kat reikia tai viska ir iskentet, dar cia kaskas rase apie ta PSI poveiky ar dar ten abiliaka tai kad aiskiai atsakyt sau ko kas nori tai nekas, greiciause nuo to poveikio cia, nes gali atsirast ne tik tos penkios dimensijos o abiliakas, nes tik apie jas kaskaip daukas sneka.
  dar kaskada skaiciau kaskur, kat ir setonas kuria savo dimensijas, kad bandys siulyt jas, skaiciau, kad jis tik iki penktos gali pasiulyt. kiek matau dar kas dedasi sitam pasauly o tai pagrinde visoki neaiskus pasiulymai.

 33. Vytautas rašė:

  Savotiška informacija apie JAV ir viso pasaulio finansinę sistemą į googlę įvedus “The Money Masters 1996 DVDrip ENG/LTsubs “. Dviejų dalių filmas. Kažkaip neįsivaizdavau kad JAV buvo padorių prezidentų. Bet vis dėl to. Suprantama dėl ko juos nužudė. Kaip bežiūrėsi sąmokslo teorijos ne iš piršto laužtos, o visiškai realios. Ir dar. Jausmas kad kitokią info skleidžiantys tinklalapiai “laužomi”. Matyt teks pagautą info perkopijuot į savo tinklalapį.

 34. Jeigu butu Graikija atkabinta nuo euro zonos ir leista devalvuoti pinigus, tai siandien graukai pirmieji butu iseje is krizes. Bet euras yra brangiaiu uz gyvus bei alkanus zmones.

 35. Mokslininkai netoli Žemės teigia aptikę tris ateivių kosminius laivus

  http://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/lapkriti-zemeje-nusileis-trys-gigantisko-dydzio-ateiviu-erdvelaiviai-61-171930

  Kaip tai suprast ? Gal ziuri kaip zmones reaguoja ? idomu ar kituose salyse paskelbe kazka tokio ?

 36. guzas rašė:

  Kuo toliau, tuo daugiau informacijos apie ateivius, aisku, kad kazkas tokio arteja. Idomu, kaip tai atrodys. Bet kadangi viskas ruosiama sitaip, tai realiausia, kad erdvelaiviai bus musiskiai, kurie jau nesvetima technologija nasai.

  27 d kaip ir praejo ir nieko neivyko, del Elenin kometos.

  Beje del vidurio rytu krizes, Lindsey Williams ( http://lindseywilliams101.blogspot.com/ ) jau seniai “nuprognozavo” viska is pradziu, nuo Egipto iki arabu, kuriu kazkokia “naftine katastrofa” bus lemiamas veiksnys naujai ekonominei duobei. Juk USA pagrindinis remejas naftos reikaluose buvo Saudo Arabija. Taip pat sneka aukso kainos kilima dar dvigubai, dolerio kartu su euru (euras pirmas) zlugima. Tai sneka seniai, todel po to, kai atsirado Egipto sukilimas, Graikijos ir kitu problemos, viskas idomiai jungiasi.

 37. Labai kesta ta 15min zinute apie ateiviu laivus. Buktai ju dabar nera. Jie tiesiog yra kitame spekrte ir akis zmogas nemato. Panasu, kad visos teorijos apie Blue Beam pildosi. Mes kol kas tiesiog pratinami prie minties, jog ateiviai tai tas pat kaip ir troleibusai gatvėse.
  Del Vidurio Rytu - akivaizdu, kad siandien Sirijai ruosiamas Libijos scenarijus. Matyt bombardavimas prasides pavasari, o iki 2012 pabaigos i kara turi isivelti Izraelis. Tai ir reskia, kad FEDas ispirko ilgalaikes obligacijas. As kol kas neisivaizduoju, kokius dar galima surengti projektus? Karas vienintele normali greita investicija rinkoms atsigauti. O jei ne karas, tai didelis cunamis arba drebejimas.

 38. makaule rašė:

  Kas supranta angliškai tai gal ir idomu bus pasiskaityt moters iš mano pažįstamų tarpo kuri gauna žinutes iš aukščiau per Šv.Dvasią. (Rimtai tikintys žino ką tai reiškia) “27 Manosios avys girdi mano balsą; Aš jas pažįstu, ir jos seka paskui mane. 28 Aš duodu joms amžinąjį gyvenimą; jos nepražus per amžius, ir niekas jų neišplėš iš mano rankos.” Jei neturim ryšio su Kristumi tai mums šakės. Yra ir daugiau panašių sapnų/apreiškimų iš rimtai tikinčių pažįstamų. Kaip suprantu turim mažiau nei 9 mėn, daugelis nespėsim į pravažiuojantį traukinį ir bus kaip parašyta verksmas ir dantų griežimas. Siūlyčiau kuo rimčiau valytis savo vidų ir atsiversti. Paskutinės minutės atgaila neveiks nes išsivalymui reikia laiko ir net labai daug - kai pradėsit suprasit..

  Dear brothers and sisters, this message is very urgent, please do not take it lightly. as I was send a sister an encourage words of comfort due to fertility issues she’s experiencing, though truly wanted her to experience the joy of having a baby. after I wrote her and I pray some more about it on her behalf, than a little bit afterward I went to sleep. but, hours later the holy spirit work me UP and I was giving a word. he told me TIME is very short and the sister YOU praying for will not have time to give birth hear on earth. I was showing two white envelop, one seems to be glowing, and the other not, but both of them were seal so I didn’t know what was in them….but one of them will soon be open, and it was the one that looked very wrinkle and dirty. I don’t really know the full meaning of it all, but feel in my spirit is not very good news. I urge you all to get right with God cause the holy spirit kept screaming the words” not enough time, not enough time”. Jesus is coming soon friends, as a matter of fact I feel our days hear on earth is shorter than we think. we may not have weeks, or even months….don’t even think about years, brothers and sisters. As im typing this note, my whole inside is shaking and I’m wondering if anyone of you will heed this word of urgency. My heart is full of anticipation as if Jesus might be hours away, never mind days or weeks. I don’t know about you guys, but I will try my best and along with the help of the holy spirit to stay sin free and repenting on a daily basis…even by minutes or hours. Jesus is coming! I don’t how I can expressed to you guys out there, specially those of you that aren’t save or playing church….it would have been better if you had stay home and never heard the gospel, but since you heard the truth and yet remains in your filthy sin……greater will be your punishments!. It’s time to stop buying pretty clothes and go playing church as usual. Jesus is not interesting in your pretty clothes….he wants your soul to be saved and to escapes the judgment that’s coming on this earth. I feel so sad when I’m in church to see people playing around, and when church over can’t wait to get to the parking lot to talk about who sleeping with who, or the juicy gossip of the day, as if the didn’t learn anything from what the paster was preaching about….like all is a big joke to them. I warn you, you hypocrites, wake up from your sleeping slumber and open your eyes and ears…. or you will be sorry and for ever too late for mercy or grace. I’m not better than anyone, but because I love and respect the lord, I learn to kill that flesh of mine daily with the help of the holy spirit. You also can do the same, cause there’s no one or any type of worldly pleasure is worth me burning in HEll for eternity. With the help of Jesus and the holy spirit…..there’s no type of temptation/Devil that can defeat you….unless you becomes slave and heed to it. My hope is to see all in heaven but if not, I tried my best to have you and me hear Jesus said”well done, my faithful servant”. Love you all…..stay bless and let’s AIM HIGH for the goal…..it will be WORTH IT!!!.

 39. Per 9 mėnesius jie tikrai nespės pilnai išdėlioti visą logistiką. Jie dažnai susiduria su savo pačių pastęstomis kliūtymis. Viana iš tokių kliūčių - nuožmus graikų nepaklusnumas. Tam juodam projektui reikės pajungi mases žmonių, o po planuojamo defolto Pietų Europoje žmonės tikrai nepatikės niekuo daugiau išskyrus Kristų.

 40. O kol mes kalbame apie orus, jau prasideda tai, apie ką kužda nuojauta. Bet niekaip nesuprantu, o prie ko čia pancūzai. Ach, tiesa, aš visai pamiršau, jie ir su Libija buvo pirmieji …
  http://oko-planet.su/politik/newsday/82876-franciya-prigrozila-iranu-voennoy-operaciey.html

  Иран ждут военные удары, если он не оставит попытки по созданию ядерного оружия. С таким заявлением выступил представитель Франции в ООН Жерар Аро.
  Аро подчеркнул, что, если международному сообществу не удастся в ближайшее время наладить переговоры с Ираном, будет рассматриваться возможность военной операции.
  Западные страны много раз обвиняли Тегеран в попытках создания ядерной бомбы. Совет безопасности ООН четырежды вводил санкциях в отношении Исламской республики - в ответ на отказ властей прекратить работы по обогащению урана. Тегеран настаивает, что его ядерная программа носит исключительно мирный характер.

 41. Vytautas rašė:
 42. to-Vytautas
  ir vel kelia gresmia, taip raso spauda, kuri pastoviai knisa prota, tai jai taip, tai kelia gresmia knysliukam :)

 43. kuo toliau tuo labaiu ysitikinu o gal jau man vaidenasi prisiskaicius, apie visokias reptilijas, kat spauda, televizija, valdzia yra po ju kontrolia, jie taip suktai raso daro viska, kat kaip ir to nera, bet matyt arba jau jie pradejo raivytis kaip kirminai kai atverciamas akmuo arba nu ka zinau nu kaip sakoma jie vis labaiau ir labaiau siautes :) nu krc.. ir siaip, man daugybes zmoniu veiksmai yra keisti taip neturetu elktis, bent kiek mastantis nu kat ir gyvas sutverimas jie savo tais veiksmais tiesiok kasa duonbe aina y tupika nu niekaip to negalima paaiskint, tik kaip kat juos tampo kaskas us virvuciu, bet jie patys tai pasirinko juos uskabina per ju silpnybes kitaip niekaip :) bet zmonem pagrinde tai visas sss pareina is tu nu tame problemes nematau kiekvienas gauna ko vertas bet tas ju raivymasis nekas nekas :)

 44. Vytautas rašė:
 45. Neblogas. Tai dalis kito diodelio filmo apie haarp

  Idomu tai, kad Amerikojke pradėjo žmonės eiti į gatves.

 46. Vytautas rašė:

  Anti žemės teorija. Visai reali. http://oko-planet.su/phenomen/phenomendiscussions/83488-teoriya-antizemli.html . Kiek suprantu tai patvirtina atsitiktinė toli skrendančio palydovo saulės nuotrauka.

 47. Idomi ideja, tik nezinia, kiek ji teisinga.

 48. makaule rašė:

  Kažkaip prisiminiau vieną Alex Collier paskaitą. Jis neva sakosi galintis betkada išsikviest ateivius ir pas juos paisvečiuot. Kažkada jis minėjo kad jie tarpusavyje bendrauja telepatiškai ir jų tas bendravimas turi ir garsinį išsireiškimą - tarsi kokie pliaukštelėkimai. Jie iškart siunčia pašnekovui vaizdinę informaciją kartu su suvokimu. Tai man kažkaip iškilo mintyse seniai matytas ir gana senas filmas apie afrikos bushmeną. Kiek pamenu jis ten žaidė visą laiką su coca-colos buteliu. Ir kiek pamenu tai jie kalba taip pat tokiais pliaukštelėjimais. Paieškojau info apie juos ir sužinojau kad su bushmenais jau praieto amžiaus pradžioj buvo atliekami PSI tyrimai nes buvo pastebėtas jų telepatinis bendravimo fenomenas. Geras sutapimas ? Pasirodo žmonės ištikro turi begalę galimybių apie kurias net nenutuokia..

 49. Vytautas rašė:

  O kam reikalinga mokslo pažanga? Kad kuo giliau paslėpti kitas žmogaus galimybes. Žmogus išmoksta naudotis savo dieviškomis mūsų akimis galimybėmis ir tampa laisvas, nepriklausomas, nevaldomas. Bent man taip atrodo.

 50. Vytautai, tai ir yra bet kokios socialinės inžinerijos tikslas - kad žmogus būtų nelaisvas ir valdomas. Spraėjusį sekmadieni per Rossija buvo rodomas eilinis filmas apie ateivius, bet to filmo kulminacija man labai patiko. Pasirodo visus tuos mokslininkus ir institutus, kurie vykdė sąmonės, mind control ir pan. “anomalinius” dalykus uždarė ne tik Rusijoje, bet ir Amerikoje, nes buvo atrandami dalykai, kurie iš tikrųjų žmogų galėjo padaryti laisvą. O kokia valdžia nori laisvo, mąstančio žmogaus?

 51. Gal galima tapti laisvu ir mąstančiu žmogum čia ir dabar, nepriklausomai nuo to, ką daro Rusija ir Amerika? Ko tam reikėtų - daug mąstyti, melstis ar atlikinėti “magiškas pasas”? Kokių turite minčių šiuo klausimu?

 52. Žinoma galima, ir reikia, kitos išeities nėra. Jeigu dabartinę situaciją pasaulyje panaudosime kaip pokyčių stimulą ir katalizatorių - bus dar geriau. Bet tai yra pokyčiai individualioje sąmonėje, o laikas mus spaudžia pereiti į kolektyvines formas.

 53. Ar Kvantinės Magijos kolektyvą galima laikyti tokia kolektyvine forma?:) Ir kaip apskaičiuoti tą kritinę masę, kada kolektyvas tampa viską griaunančia banda?

 54. Mes nesame kolektyvas buitine prasme. Tie, kas ieško atsakymų, vieni kitus susiranda. Kolektyvinės formos ne būtinai turi būti organizacija ar juridinis asmuo. Nušvitimas gali staiga ištkti visu žmones, einančius pvz. Gedimino prospektų, nors jie jokiais formaliais kanalais nėra susiję. O tam tikras mūsų informacinis įdirbis gali pasitarnauti tam tik papildomu stimulu, kaip ir bet kas kitas, įskaitant blogas vyriausybes ir iliuminatus.

 55. Taip vadinamas - “100 beždžionės efektas”…
  Smagu, kad suradau jūsų tinklapį:)

 56. na, panašiai :)

 57. ingrida rašė:

  ir man labai smagu:)
  reikalingą darbą darote, Ačiū visiems - tiek Gintarui, tiek komentatoriams. Nes analfabetui svarbu rasti tokį pat kažko dar nežinantį ir nesuprantantį kaip jis:) Tada drąsiau jautiesi :) (lietuviškas tautinis charakteris pasireiškia, deja…)
  O renginys spalio 22 dieną mokamas ir ar gali visi norintys ten pakliūti?

 58. Del sp. 22 d., kiek zinau - mokamas. As esu ten pakviestas kaip kalbetojas.

 59. ingrida rašė:

  Ačiū už atsakymą. Mėginsiu susižinot ir atvykti gyvai paklausyt kalbėtojų :)

 60. Svarbiausia yra dalintis visa zinoma iformacija, kas cia ir yra daroma, nes paprasciausiai jau nusibodo paslaptys, paslaptys ir dar karta paslaptys, o is ju sekancios samokslo teorijos ivairus klaidinantys pranesimai ir t.t.
  Kai zmogui ateina laikas arba jis pats kazkokiu jam vienam zinomu budu randa kelia i atsiverima, informacija ji pati suranda, na, kad ir tokiu budu kaip sis blogas.

Komentuokite