BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jeigu žiniasklaida ir vyriausybės pradeda kalbėti apie ateivius, lauk naujo finansinio defolto arba naujo karo. Tokia išvada peršasi jau nuo rugpjūčio pabaigos, kai didžiausi informacijos kanalai, priklausantys konkretiems bankininkų klanams, pradėjo kliedėti apie ateivius ir NSO atskleidimą. Tai ne kas kita, o dūmų uždanga, siekiant nukreipti visuomenės dėmesį nuo kažko svarbaus į beprotiškus mistikos pakraščius.

Neabejojama, jog vyriausybės visuomet turi ką slėpti NSO klausimu ir beveik 100 metų jos tai sėkmingai darė, įsakydamos vyrams juodais drabužiais iš žvalgybos tarnybų dėti grifą „slaptai” ant bet kokių bylų, susijusių su anomalijomis, NSO ir ateiviais. Tai lyg susitarusios darė ir Vakarų, ir Rytų valstybės. Slėpimo priežastys taip pat įvairios. Viena iš tokių - psichologinė, nes draudžiami ir slepiami dalykai traukia. Tuomet pasitaikius progai, gali išsitraukti slaptus failus ir už nosies vedžioti tautą. Juk vis viena niekas negalės patikrinti, ar tai tiesa. Žodžiu, ateivių tema visuomet suteikia nemažai manevro laisvės demagogijai skleisti, jeigu to reikia tam tikriems propagandos tikslams pasiekti. Todėl prieš kelis metus, kartu su ekonomine krize atsivėrė „Pandoros skrynia” ir staiga NSO tapo didžiosios politikos dalimi.

Tiesa, į viešumą pradėjo tekėti nereikšminga informacija apie abejotinus NSO stebėjimus, kuri ir taip jau buvo spausdinta 100 katrų įvairiuose ufologiniuose žurnaluose ir portaluose. Tai kas viešai paskelbta apie NSO - ir taip žinomi bei nereikšmingi dalykai. Tuo tarpu esminiai faktai apie, pavyzdžiui, kariškių kontaktus su ateiviais, kaip buvo taip ir liko paslėpti po 9 užraktais. Manau, kad be reikalo džiūgauja liberalūs ufologai, tikindami visuomenę, jog prasidėjo tikrasis NSO atskleidimas. Nieko panašaus.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/ateiviu-invazijos-neliko.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Grėsmių saugumui sąraše „ateivių invazijos“ jau nebeliko? Kas juos pakeis?”
 1. makaule rašė:

  jei turit laiko tai siūlau pasiklausyt..

  blogtalkradio.com/omegamanradio/2011/10/31/episode-461-let-god-arise-and-his-enemies-be-scattered

 2. makaule rašė:

  11 11 11 fizinėj plotmėj nieko nevyko bet vadinamam “antram danguj” vyko tikras karas ir tam buvo ruošiamasi iš ankščiau ir kas priklauso gerajai pusei tiems buvo komanda vykdyti kontrataką. Kiek žinau tai visdėlto susiję su Los Angelu, jei vėl nukrypstant į numerologiją tai kaip sąsaja kurią pamenu ir kuri viską patvirtina yra 11.3.11 (Japonijos cunamio dieną) išleistas filmas. Kas su tuo susijęs tas žino o kas ir toliau durnių volioja stebėdamas ir laukdamas kažko tai tik tempia laiką savo pražūčiai. Daug pakviestų - bet mažai išrinktų.. Gaila..

 3. Karas “antram dangui” vyksta nuolat ir 11 11 11 - čia ne išimtis. Tas scenarijis jokiu būdu neatšauktas, jis atidėtas iki 2017 metų. O kitais duomenimis - iki 2021 21.21

 4. makaulei, ka tu cia rasai, jau nusikreizejai bisky jo :) tipo kaskoki gerieciai tyliai buna buna kakoja valgo ir tt.. ir stai kaskas duoda komanda veikt y ka tai panasu ?……. arba kaskas uzraso data kaskokia ir vsio.. tai rodiklis kaskoks ?, keistai tu cia suvarei o anksciau lyk ir normalnai rasiai :) delto ir keista. taigi pasakyta, bukit budrus.

 5. + jai paemus bukit budrus ir komanda veikt, tai ji skamba, kaip setono ismislas, tarkim, gali but kaip ir kareivis su sautuvu jis jo nenaudoja jo o komanda veikt, tai ka, kareivis zusta ir dar ka nuzudo nu cia akivaizdus reikalas, matyt kaskam tai gresme iskilo ar koki gudrutciai jaucesi nesaugus nu maza kas jiem galvoj, bet tai kartu ir pozymis, kat jie rengiasi siautet :) o jai paemus dar ir sautuva, kaip zmogaus daly, tai ka, jis uskemsas kokiom siukslem, kaip ir zmogaus galva nu pastovus durinimas spaudimas ir veliau, kaip ir komanda nekomanda nu nuimamas spaudimas ar darkas, zmogus bando issivalyt ir isauna ar kaskas tokio, jo, tada jau buna pasekmes, toliasnes ir kas tai kontroliuja, tai tokiuose dalykuose puijkiai nusimano, galima ir datas paskelbt, tam reikaluj ir taip toliau.
  kaip jie patys sako viskas apgalvota ? ;)

 6. now you have to ask yourself, is this the best post you can push out?

Komentuokite