BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prieš ketverius metus, 2007-ųjų rugpjūčio 24 dieną keistomis aplinkybėmis buvo nužudytas garsus žurnalistas ir režisierius Aaronas Russo. Jis mirė po to, kai susitikęs su Rockefellerių klano nariu papasakojo visuomenei apie slaptus elito planus.
Aaronas Russo buvo pasaulyje žinomas verslininkas, prodiuseris. Jis savo interviu ir filmuose kalba apie tai, kad JAV, kuri visados skelbė pasauliui laisvės principus pavirto į poligoną, kuriame išbandomi visiškai nauji visuomenės valdymo principai be jokių teisių ir laisvių, kuriuos globalinis elitas ketina vėliau taikyti ir likusiame pasaulyje.
A.Russo savo filme “Amerika. Nuo laisvės iki fašizmo” demaskavo Federalinę rezervų sistemą.

Mirtis už atsisakymą bendradarbiauti
———————————-

Oficialiai buvo paskelbta, jog Aaronas Russo mirė nuo tulžies pūslės vėžio, tačiau jo kolegos teigia, jog žymus prodiuseris buvo nužudytas. Jis buvo sistemingai nuodijamas chemikalais, nes ir pats tą pastebėjo. Jis apie keistą ligą žinojo ir viename paskutiniųjų savo intervių Alex’ui Jones’ui yra prisipažinęs, kad jo sveikata pablogėjo ne natūraliai.

Problemos su sveikata atsirado po to, kai 1994 metais, pastačius filmą „Mad as Hell” su juo panoro susitikti vienas iš Rockefelerių klano atstovų Nick’as Rockefeller’is, vėliau jiedu susidraugavo. Tačiau ta draugystė, kaip vėliau paaiškėjo, nebuvo jam į gerą. „Nick’as - labai protingas žmogus, - būtent taip apie savo klastingą bičiulį atsiliepė Aaronas. - Mes apie daug ką kalbėdavomės: apie Žemės gyventojų skaičiau sumažinimą. Šiai minčiai aš pritariau, tačiau nesutinku, jog kažkas turi teisę spręsti, kam gyventi, o kam ne”.

Likus metams iki 9/11 tragedijos Nick’as Aaronui beveik tiksliai papasakojo kas bus, kad esą Ameriką ir Pasaulį sukrės dideli įvykiai. Jis taip pat kalbėjo apie tai, kad po jų JAV kariuomenė įsiverš į Iraką ir Afganistaną. „Tai bus karas su teroristais be realaus priešo ir šio karo neįmanoma bus laimėti, nes jis vyks visą laiką”, - sakė bankininkas. Pasak jo, pagrindinis šio karo tikslas - nauja pasaulio tvarka.

http://www.kvantinemagija.lt/aaronas-russo.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “Už atsisakymą bendradarbiauti jis buvo „likviduotas“”
  1. bet jaigu jie mato ateity, skaiciau kaskur kad turi ten kaskokius veidrodzius, tai kol jam tarkim reikjo jiem pasakot tai ir tt………

Komentuokite