BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iki šiol jis vadinamas gubernatoriumi. Jesse Ventura (Džesis Ventura), praeityje garsus kino aktorius, imtynininkas ir politikas (www.jesseventura.net) prieš porą metų Amerikoje tapo kovos prieš sistemą simboliu. Turėdamas ryšius ir įtaką jis statė filmus, kalbėjo televizijos ir radijo debatuose, bandydamas įminti įvairias sąmokslo teorijų mįsles. Nors jo filmuose daug pompastikos ir bereikalingos Holywoodinės retorikos, amerikiečių publikai jis patinka.

Tikroji jo pavardė James George Janos. Vadina save vokiečių kilmės amerikiečiu. Gubernatorius nuolat pabrėžia, kad jo tėvai buvo II pasaulinio karo veteranai. Šis žmogus taip pat giriasi dalyvavęs Vietnamo kare, nes tarnavo laivyne jūrų pėstininku. 1998 metais Ventura tapo Minesotos valstijos gubernatoriumi ir kadencijoje išbuvo nuo 1999 m. iki 2003 m. Jis nepriklauso nei respublikonams nei konservatoriams ir yra įkūręs nepriklausomą Reformų partiją. Prieš tai jis buvo profesionalus imtynininkas ir kovinių filmų aktorius. Holywoodo karjeroje jis pelnė šlovę už sceninį įvaizdį, daugiau žinomą kaip Jesse “The Body” Ventura.

Šiuo metu jis nepraleidžia nei vieno konspirologinio forumo, dažnai kaip komentatorius dalyvauja Alex’o Jones’o laidose bei portalo www.infowars.com straipsniuose.
Kaip konspirologas jis labiausiai pasireiškė statydamas filmus, kuriuos bandoma paneigti arba patvirtinti sąmokslo teorijas. Tiems, kurie gyvena iliuzijose - jo filmai yra puikus raktas susidaryti objektyvią nuomonę apie tai, kas yra HAARP, klimato kaita, slaptos karinės ir požeminės bazės, koncentracijos stovyklos, kurios statomos JAV ir kt..
Žiūrint iš šios dienos pozicijų Jesse Ventura filmuose pateikta informacija jau daug kur yra pasenusi. Tačiau bet kokiu atveju, visiems tiems, kurie tik pradeda susivokti apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje, tai yra puikus šaltinis, kuris skatina prabusti ir nusimesti rožinius akinius.

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/jesse-ventura.html

www.kvantinemagija.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite