BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Filme, kuri rodo mūsų akys ir centrinė nervų sistema matome gražų vaizdelį, kurį retsykiais sukrato per daug žemės drebėjimų, atšilęs oras, Kubilius ir Snoro apokalipsė. Atrodo, kad jame daugiau nieko nevyksta. Kaip ir įprasta: lyja, sninga, šviečia saulė, gatvėse dūzgia mašinos, einame į darbą, sudarinėjame sutartis, stovime prie staklių, vaikštome po prekybos centrus.

Po to ilsimės prie televizoriaus. Vaizduotę audrina estrados blondinių lovų istorijos, šokių dešimtukai arba kovos Europos taurių playoff’uose. Per žinias paberiamos kažkokios miglotos nuotrupos, kurios mūsų lyg ir neliečia, o rytoj vėl viskas tas pat: ta pat logika, fizika ir matematika. Kokie dar gali būti klausimai? “Laikyk tvirčiau rankose baranką, kvaily, solidarizuokis, jei to dar nepadarei, mokėk mokesčius ir neuždavinėk durnų klausimų, jei nori išbristi iš ekonominės krizės ir sumažinti CO2 emisijas …”
Jei kas nors kur nors vyksta, ko negali suprasti, nesijaudink, tikrai gausi kokybišką atsakymą, mąstyti pačiam nereiks, nes viską žinantis ekspertas „dėžėje” paaiškins ir vėl taps ramiau: fu… ačiū Dievui, „pranislo”, vėl gera, ramu ir vėl tas pat „š”.

Jeigu dar neramu - suvalgyk tabletę, išgerk čėrką. Snoro problema, lyginant su Alquaeda ir Euro krize yra lyg dulkė Saulėje.

Juk Solidarus ir susipratęs pilietis žino, kad bet kokiu gyvenimo atveju (nuo virtuvės klausimų, sekso, globalinio atšilimo iki ateivių) jam bus pateiktas gatavas atsakymas, kuris nuskambės iš “autoritetingo šaltinio” ir milijardai klonuotų avelių-dolių su vienodais paltais ir stilingai pakirptomis žmogaus galvomis grįš į savo įprastą normalų ritmą. Netikėti tuo tiesiog nepadoru.

Ir netgi tais atvejais, kai žmogus susiduria su realybe, jo protas tuo nenori patikėti. Jis automatiškai paspaudžia mygtuką ESC. Nes jis yra taip užprogramuotas. Tai kaspersky apsauga smegenims nuo ideologinių virusų - didžiausias laimėjimas tų, kurie vykdo šį genialųjį planą. Tu gali rėkti nuo tribūnų apsiputojęs apie tai, kas mūsų laukia, dauguma susipratusių piliečių ir toliau žiovaus, sakydami, jog tauškiu niekus, pridurdami, jog štai esą “oksfardus” turintis ekspertas jau viską išdėstė - pavėlavai, gerbiamasis.

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/ropliu-hipnoze-amziu-sanduroje.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite