BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šiandien galime suskaičiuoti šimtus scenarijų, kaip galį toliau vystytis įvykiai planetoje. Įvyks-neįvyks kvantinis šuolis ir kaip mes gyvensime po didžiojo perėjimo? Visi scenarijai, kuriuos paišo dvasininkai, ufologai, ateiviai, dvasios, politikai ir ekonomistai yra tik tikimybiniai. Kvantinė logika sako, kad nei vienas iš jų negali būti realizuotas 100 proc., nes viskas - pačio žmogaus rankose ir nuo to kokie mes esame ir ką mes darome šiandien.

Europos kultūra iš principo yra apokaliptinė. Europiečiai pasaulio pabaigos laukia jau 2 tūkst. metų. Pabaigos pirmieji pradėjo laukti krikščionių apaštalai. Kai kurie iš jų buvo įsitikinę, jog pasaulio pabaiga įvyks dar jiems gyviems esant. Esą taip buvo pasakęs pats Kristus. Ir taip - kiekvieną šimtmetį buvo randama nauja data, kurios visi stengėsi bijoti. Tačiau Žemė iš toliau sukasi.
Dėl pakylėjimo ir didžiojo perėjimo santūrūs skeptikai (tokie kaip aš) sako, jog nieko neįvyko, nors skaičiavimai ir pranašų įspėjimai dėl bręstančių įvykių tikslūs. Tas kuris žino pasakytų: gerai, kad nieko nežinojote, nes toje plotmėje, kur mūsų akys nemato, vyko ir tebevyksta dideli įvykiai.

Prieš kiekvieną karą dausose, kuris vyksta už Žemę ir už kiekvieną sielą individualiai, dalyvaujame mes patys, tačiau to nežinome. Ir prieš kiekvieną karą negalima pasakyti kas laimės, bet kaip taisyklė - laimime.

Žmonėms, kurie neturi ryšio su kita savo prigimtimi norėtųsi, jog greičiau įvyktų ta pabaiga, nes gyvenimas Žemėje ne rožėmis klotas. Būtent taip sukonstruotas mūsų mąstymas, nes neteisybė įgrysta, blogis atsibosta. Daugeliui žmonių norisi greičiau sulaukti pabaigos ir daugiau nebesikankinti. Visa tai, visos šios ir panašios apokaliptinės nuotaikos yra pagimdytos nekantrumo bei žemų vibracijų į kurias yra panardinta žmonių sąmonė.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/realybe-lemia-isitikinimai.hlml

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Realybę lemia įsitikinimai, o ne angelai ir ateiviai”
  1. makaule rašė:

    youtube.com/ministryofsalvation - kaip jūs manot su kuo čia jis bendrauja. Su kolektyvine sąmone ? - Tikrai NE ! Su ateiviais ? - galit vadint kaip norit aš tai vadinu demonais ir dvasiomis. Ir 100% tai nėra jokie žmogaus įsitikinimai. Klaupkitės ant kelių ir prašykit Dievo atleidimo nes kito kelio nėra. Jis jums duos tokios išminties kurios tiesiog negalėsit aprašyt nes tam nėra žemiškų žodžių nes ta išmintis ne žemiška. Suprasit ką reiškia žodis “seal on spirit” (sielos antspaudas) kuris minimas šiame video, nes žinosit 100% kad jį turit.

  2. Aš rašau, kaip turi būti, o netaip kaip yra. Mašinos, kolektyvinės programos demonai, ateiviai - yra tas pat. Prieš nieką klauptis nereikia, mes nesame “raby božy”, bet prašyti atleidimo - būtina, pirmiausia ne Dievo, bet tų, kurios įžeidei ar įskaudinai. Atleisi žmonėms, atleis ir Dievas, nes mes visi ir esame Jis.

  3. Viska ir bet ka lemia Kompleksas. Kuo jaunesne siela ,tuo maziau ji kazka lemia.,tuo daugiau angelai ir viskas bet kas…Straipsnio neskaiciua nes jau pavadinime ‘’seecret” pop farsas…O kas lemia isitikinimus…:)

  4. This is a excellent blog, would you be involved in doing an interview about just how you designed it? If so e-mail me!

  5. I simply must tell you that you have written an excellent and unique article that I really enjoyed reading. I’m fascinated by how well you laid out your material and presented your views. Thank you.

Komentuokite