BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šitą žmogų žinojo visas pasaulis, o tuo pačiu - visiškai nieko nežinojo. Teroristas Nr. 1 ar agentas 007? Jį sugauti labai greitai nebuvo galima. Kodėl pačios galingiausios pasaulio specialiosios tarnybos beveik 15 metų negalėjo jo nei sučiupti, nei sunaikinti. JAV administracija ir kariškiai tvirtina, jog jis dabar jau miręs, nes per slaptą operaciją buvo nužudytas. Tačiau mirusiojo niekas nematė, o kariškiais tikėti negalima. Liudininkai sako, kad jis turėjo daug veidų ir ne vieną antrininką. Kokia yra tikroji tiesa apie Osamą bin Ladeną, kuri nuo visuomenės buvo kruopščiai slepiama? Ar jis apskritai egzistavo?

Iš tikrųjų, jam, kaip verslininkui ir profesionaliam žvalgybininkui teroristiniai aktai, tokie kaip 9/11 nebuvo naudingi. Žemiau pateiktame REN Baltija filme, kuris buvo nesenai parodytas, kai kurie faktai atskleidžiami pirmą kartą. Pavyzdžiui, kalbinti CŽV veteranai tvirtina, kad Osama yra gyvas ir dabar iš viso to spektaklio smagiai juokiasi. Kiti tvirtina, jog tokio žmogaus iš viso nebuvo, o veikė kažkokia aktorių ir žvalgybininkų komanda, kuri visuomenei pūtė miglą. Pats spektaklis nebūtų žaidžiamas, jei už viso to nestovėtų aukso luitai ir doleriai .

Šio spektaklio tikslas ne tik 9/11, bet panika pasaulyje, kuria prisidengus, galima būtų pateisinti karinius veiksmus Irake ir Afganistane, o svarbiausia - vadinamųjų anti-teroristinių priemonių įvedimą daugelyje demokratinių valstybių, suvaržant žmonių laisves ir teises.

Šių metų pavasarį žvalgybininkai raportavo, jog specialiam padaliniui, kuris neteisėtai pateko į Pakistano teritoriją, pavyko nukauti ieškomiausią teroristą. Dar po kelių valandų, įvyniotą į drobę ieškomiausią teroristą JAV kariškiai laidojo jūroje.

O jeigu tai tiesiog išgalvota istorija nuo pat pradžios iki pabaigos? Abejones sustiprina dar ir tai, jog teroristą medžiojo ne tik CŽV, bet ir MI6, Mosadas ir GRU. Tačiau beveik 15 metų jam pavykdavo išlipti sausam iš vandens. Jeigu taip ilgai jo nerando pačios galingiausios pasaulio specialiosios tarnybos, tai gal būt jo apskritai nebuvo? Nužudytas teroristas, kurio niekad nebuvo? Ar netsrodo keista, kad jis buvo pagautas ir be jokio teismo rituališkai „paaukotas” valpurgijos naktį, kai tuokėsi Anglijos karališkosios šeimos jaunimas princas Williamas ir ragana Middleton. Gal būt tai buvo JAV dovana Londone sėdinčiai Babilono karalienai?

Filme pateikiami dokumentai, fotografijos, vaizdo įrašai sako apie tai, kad Osamą bin Ladeną atskirais laikotarpiais vaidino skirtingi žmonės. Jis turėjo ne mažiau 3 antrininkus. Antrininkai - populiarus žvalgybininkų metodas vykdant propagandos operacijas. Manoma, jog Libijos Kadafis taip pat turėjo kelis antrininkus ir iki šiol neaišku, ar nužudytas tikrasis.

Pavyzdžiui, vienoje iš paskutinių video įrašų Bin Ladenas televizoriaus pultą laiko dešine ranka, tuo tarpu CŽV ataskaitose rašoma, kad jis yra kairys ir nesunaudoja jokia šiuolaikine technika, juo labiau televizoriumi. Išplatintame vaizdo įraše matosi daug visokios technikos, palydovinis telefonas. Bet visi puikiai žinome iš viešos spaudos, jog turint tokią ryšio priemonę surasti jo savininko buvimo vietą - visiškai nesudėtinga. Būtent taip buvo nukauta buvęs Čečėnijos lyderis Džocharas Dudajevas.
Jeigu Bin Ladenas, kaip teigia oficialios CŽV ataskaitos, nesinaudojo jokia vaizdo, garso, o juo labiau ryšio priemonėmis, tai kokiu būdu buvo įrašomi per pasaulį transliuojami jo pasisakymai?

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/osama-obama.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Osama ir Obama. Terorizmas kaip verslas”
 1. Vytautas rašė:

  Norėčiau pasidalinti mintimis ne dėl šio bet kvantinėje magijoje paskelbtų straipsnių. Kažkada George Kavassilas buvo sužavėjęs, bet su laiku kilo įtarimų. O perskaičius knygą “Enologija” viskas eilinį kartą apsivertė. Tiesos aptikimui ėmiau naudoti paprasčiausią švytuoklę, kaip ryšio priemonę su aukštesniuoju “AŠ”. Iš tikro daugelį dalykų ir taip nujausdavau. Švytuoklė tik patikslina. Dėl Kavassilo gaunu atsakymą kad informacija neteisinga, dėl “Enologijos” teisinga. Dėl 2012m kvantinio perėjimo gaunu informaciją kad tai įvyks, bet kažkaip kitaip nei pasakoja visi žinantys. Pereis dalis žmonių bet ne biorobotų. Pagal vardus pabandžiau sužinoti kurie pažįstami bioromotai. Jų gan nedaug bet kaip žmonės jie tikrai įdomūs ir siejami kažkokio bendro ryšio. Kaip nekeista man gaunasi Obama biorobotas, o Putinas žmogus. Gerai būtu, kad kažkas tiesiog patikrintų mano informaciją tos pačios elementarios švytuoklės būdu ar kokiu nors savu.

 2. nerijus rašė:

  Nors daug skaitau, bet aiskaus atsakymo kas tie bio robotai, taip ir neisikertu. Man atrodo, kad riba tarp bio robotu ir zmoniu yra beveik isnykusi. Juk nuolatos yra kisamasi i zmoniu genetika per ivairias sritis, todel manau jog grynakrauju zmoniu paprasciausiai nera. Tik kalba eina daugiau ar maziau pakeistos genetikos zmones. Cia gal jus Vytautai galetumet truputi aiskiau nupiesti biorobotu portreta. As pavyzdziui visai neesu tikras del to, kad gal as pats esu biorobotas, o gal mano artimieji tokie yra. Sakyciau cia gana sunki savoka.

 3. nerijus rašė:

  Kvantinis perejimas - tai ne kas kita, kaip dvasinio samoningumo virsmas kuris ateina is vidaus, ir atrodo, kad yra labai daug asmenu suinteresuotu suklaidinti, nuvesti zmogu visai priesinga kryptimi per visokias dvasines metodikas ar chenelingus. Supratau tik viena, kad yra tik vienas kelias is milijonu siulomu keliu - tai atsigrezimas i save, i savo vidu. Nes tai yra vienintelis kelias vedantis link dieviskumo. Zmogaus pasamone ir yra toji terpe per kuria mes galim pasiekti dvasini nusvitima arba kvantini suoli, tik reikia labai stipriai susikoncentruoti i savo esybes vidu, kitaip sakan pasamones bedugne, bekraste terpe. Atrodo, kad butent toks poziuris yra pati baisiausia beda visoms sio pasaulio doktrinoms ir visokiems -izmams, todel ir stengiamasi nukreipti demesi nuo ejimo i save. Nes tik savyje galim atrasti visus atsakymus apie bet ka kas mums rupi. Kada mes visi arba bent dauguma suprasim, kad esam apdovanoti dieviskumu ir turim galia ateities yvykius programuoti savo mintimis, grius visos sistemos skirtos siurbti zmoniu energija, visi laisvi ir savarankiskai egzistuojantys agregorai.

  Beja Vytautai, norint svytuokles pagalba nustatyti bio robotu identifikavima, reikia gana aiskaus ju supratimo, suvokimo kas jie tokie yra. Noreciau, kad apibudintum juos.

 4. Tomas rašė:

  Labai kesti dalykai pasaulyje vyksta… Zinom, kad vyksta pasaulinis samokslas, vyriausybes meluoja, ziniasklaida valdoma elito, filmai ir muzika prikimsti simbolikos, svietimo sistemos korumpuotos, klimatas valdomas haarp antenomis, o aukstieji pasaulio asmenys yra reptilijos, kurios minta musu baimes energija, po zememis gyvena ateiviai… ir dar religijos yra kanalai siurbti musu energija, todel jomis pasitiketi taip pat negalima ir tikejimo sistemos taip pat korumpuotos.. Galiausiai viska vainikuoja tai, jog visa realybe yra iliuzija. Tai po galais, KA DARYTI?

  Toks ispudis, kad dauguma zino atsakyma ir tokie klausimai nekyla. Kavassilas, va, pasakojo, nuo pat mazu dienu dimensijomis keliaudavo, marse, menulyje pabuvojo. Maxwella taip pat visokios butybes aplanko, su kitais visokios tarpgalaktines konfederacijos kontaktuoja, sviesos delegacijos, pranesimus siuncia etc. Yra ir tokiu, kuriems reptilijos apsireiske, istorijas pasakojo.

  Prisipazinsiu, pas mane niekas neuzsuka, net per apsirikima neuzkliude. Nei sviesos nei tamsos federacijos. Norek, nenorek - nieko, kaip i siena. O fraze, kad savyje galime rasti dieviskuma… Taip, grazu, skambu, bet KA TAI REISKIA? Kurioj vietoj tas Dieviskumas pasislepes, kaip jo siekti..

  Paskaites sito blogo straipsnius ir ipatingai komentarus susidariau ispudi, jog jums tokie klausimai nebekyla, tad gal malonesite pasidalinti patirtimi kaip eiti tuo tobulejimo keliu, kokias praktikas atliekate? Ta prasme, kad esam duobej mes jau konstatavom, o ka toliau dayti?

 5. qaz rašė:

  Va perskaitau Tomas atlieka praktikas, tai dauka pasako apie tave bent jau tai kad ziuredamas matai per zody praktika :)

 6. ATSARGIAI - FAKE NEWS rašė:

  DAUG SIUOLAIKINIU “PRANASU” tokiu kaip ICKE, FULFORD, ar WILCOCK - FAKE’INES ASMENYBES, sukurtos specialiai tam, kad suklaidintu zmones. Jie naudoja siuolaikinius spec.efektus, veido ir kitu kuno daliu kaukes.

  Daug globaliu naujienu - yra tiesiog isgalvotos, ir netikros, nors ziniasklaidos pateikiamos kaip pacios rimciausios.

  Apie tai placiau tyrineja - sis zmogus - http://wellaware1.com/

 7. Man irgi sunku patiketi ta visa Binladeno istorija. Burbulas. Kazkokia driskiu gauja terorizuoja galingiausias pasaulio valstybes ir armijas. Ir net neaisku del ko ir kam. Vien del to kad terorizuoti?

 8. When visiting blogs, i usually discover a very good content like yours

 9. You are a very persuasive writer. I can see this in your article. You have a way of writing compelling information that sparks much interest.

Komentuokite