BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Papildomi komentarai temai „Projektas Blue Beam ir nauja pasaulio tvarka”

Jėzus tarė: pažink tai, kas yra prieš tavo akis, ir tai, kas yra nuo tavęs paslėpta, tau bus atidengta, juk nieko nėra paslėpta, kas neišaiškėtų. (Evangelija pagal Tomą 5)

Vis dėl to informacija apie projektą Blue Beam (BB) iš manęs pareikalavo daug energijos. Rašyti tokius dalykus (nors 70 proc. tai buvo vertimai) yra be galo sunku. Sutinku su ta nuomone, kad koncentruotis per daug į blogį nėra sveika, tai pajaučiau savo kailiu. Tačiau, kita vertus, mastyti ir matyti tik pozityvią gyvenimo puse yra pernelyg lengva ir neatsakinga. Taigi bandau matyti abi puses.

Čia yra daugumos žmonių problema - nesidomėti tai kas yra nemalonu ir slėptis tik vienoje iš pusių. Tada ir numirti lengviau, kai nežinai viso ko priežasčių ir pasekmių spektro. Taigi, jeigu aš neišmoksiu vienodai blaiviai, šaltai ir objektyviai vertinti blogio, bus sunku priimti pamokas, kurias šiandien kaip niekad intensyviai pateikia gyvenimas. Bet kiekvienam yra savo. Tiesiog nieko neįpareigojančiai bandau perteikti savo asmeninę patirtį.

Projektas Blue Beam, globalinis atichristo diktatūros įvedimo scenarijus, nauja pasaulio tvarka (New World Order) bei panašios globalistų niekšybės yra tik maži karoliukai dideliame biseryje. Tai tik nedidelis žingsnis didelėje šachmatų partijoje. Jeigu žiūrėti tik į šį projektą tiesiogiai, be platesnio filosofinuo kontekto, žinoma, jog tai atrodys absurdiška ir baisu. Tačiau reiktų pažvelgti į bendrą vaizdą, kas gi iš tikrųjų čia vyksta tame Visatos kampelyje, t.y. Žemėje. O Žemėje, kaip ir visoje Sayulės sistemoje vyksta didelės transformacijos.

Visa Saulės sistema priartėjo prie taško, kuriame jau nebegali sukristi į vieną krūvą daug negatyvių aplinkybių. Naujų, trasformuojančių energijų akivaizdoje žmogaus sąmonė baigia atrakinti paskutinius portalus perėjimui į penktą, o kartu ir į šeštą vibracijų lygmenį. Aš nemoku tų vibracinių lygmenų išmatuoti, todėl šį terminą skolinuosi iš New Age žodyno. Bet iš kvantinės teorijos žinau, jog tie realybės lygmenys realūs, kaip ir mūsų apčiuopiamas pasaulis. Apie tai ne kartą rašiau, todėl nesustosiu.

Ir kuo labiau šis laisvėjimo bei sąmonės prabudimo procesas intensyvės, tuo daugiau sulauksime ne tik planų, bet ir žiaurių mėginimų įvesti totalinę kontrolę bei naują pasaulio tvarką - NWO. Apie tokią tvarką visada svajojo tie, kurie rašo tokius scenarijus kaip BB. Ir tai prasidėjo daug aknčiau negu rasistas Cecil Rhodes 18 a. antroje pusėje įstegė pirmąjį oficialų antichirsto plano darbinį organą - Apskritojo stalo draugiją.

Žmogaus sąmonės laisvėjimo ir planų įvesti NWO procesai nėra atsiejami vienas nuo kito. BB ir NWO yra geriausias naujų vibracijų ir sąmonės pasikeitimų indikatorius. Nors situacija dabar atrodo dramatiškesnė, tačiau geresnė nei anksčiau. Priešas atidengia visas savo kortas ir pradėjo veikti atvirai, nes suvaldyti neujų vibracijų pasaulį senomis priemonėmis - nebeįmanoma.  Ir elito desperatiški veiksmai rodo jų didelį susirūpinimą tuo, jog sistema (matrica) gali tapti nekontroliuojama ir pasisukti ne ta kryptimi. Kryptimi, kurios pasaulio galingieji nelabai nori.

Nors skamba kontraversiškai, tačiau Blue Beam ir kiti panašūs globaliniai žmonijos pavergimo scenarijai parodo, kad žmogaus sąmonė bunda teisinga kryptimi, nepaisant žiaurių bandymų viską slopinti, kontroliuoti ir įvesti vieną vieningą pasaulinę totalitarinę valstybę - New World Order. Tie, kurie stovi už globalinių įvykių kardo ir tampo bilderbergerių ar iliuminatų virveles, puikiai suvokia, kad tai yra paskutinis šansas, paskutinė kova. Kas jie bebūtų, ar į drakonus panašūs ateiviai, ar puolę angelai, ar maskuočių meistrai reptilijos-humanoidai, jie kaip niekas kitas tiki tuo, jog atgal kelio nėra ir sustoti neįmanoma. Jie šventai įsitikinę, jog pavyks bent didesnę dalį sielų nuvesti į tą vagą, kuri jiems reikalinga. Jie negali sau leisti prarasti žmogaus, kaip energetinės melžiamos karvės, nes tada jų pačių likimas pakibtų ant plauko.

Tai yra patys tikriausi parazitai, kurie jausdami, jog gali prarasti paskutinį maitintoją, nori prisdigerti kraujo iki soties. Ir kuo labiau toks parazitų apsėstas organizmas sveiksta, tuo kenkėjų įkandimai darosi gilesni ir skaudesni. Yra tokia gamtoje parazitų rūšis, kuri siurbdama kraują, į aukos organizmą prileidžia nuodų, kurie veikdami nervų sistemą sukuria euforijos, malonumo, pasitenkinimo jausmą. Būtent taip veikia šitie David Dicke, George Kavassilas ir kitų autorių aprašyti reptilijų-drakonų ir žmonių išvestos genetinės kraujo linijos- valstybių ir korporacijų valdovai. Jie maitina protą iliuzijomis per televizorių dėžes tam, kad patys galėtų laisvai siurbti kraują ir likti nematomi, neapčiuopiami. Tačiau matydami nenumaldomus pokyčius, jie dar negali susitaikyti su ta mintimi, kad puota baigiasi ir teks už viską sumokėti.

Nereikia pamiršti, jog visa ta gauja sukčių, masonų, bilderbergerių bei ropliažmogių, iš tikrųjų yra menki padarėliai Visatos didybėje, kurie kenčia dėl savo neapykantos žmogui, dėl savo baisios, apgailėtinos padėties. Juk be galo sunku būti tampomais už virvelių mišrūnais, kai žinai, jog neesi laisvas ir priklausai nuo vieno šeimininko, su kuriuo pasirašei kontraktą krauju.

Jie yra kita mūsų pusė. Ji nemaloni, tačiau padedanti susivokti. Ji yra stimulas pabusti iš miego ir pasakyti, jog visa tai, kas suplanuota - yra ne man. Aš nenoriu šito BB scenarijaus, aš juk žmogus ir savo ketinimą siunčiu Visatos informaciniam laukui, kuris, atsišauks į mano norą ir Visata pasitvarkys pagal meilės, harmonijos ir vienybės principus. Aš noriu, kad pasaulis ir žmonija pasveiktų ir ji būtinai pasveiks. Užtenka išreikšti tokį ketinimą meditacijos ar maldos metu ir Visatos informacinis laukas, rezonuos su mūsų norais, o Dievas mus išgirs. Visata, kaip kvantinis rezonatorius, būtinai įsiklausys į tokią širdies maldą, nes tai yra dėsnis. Tačiau kadangi tie patys sąmokslininkai ropliažmogiai per New Age ideologus mus užliūliavo kraštutiniškumuose, migdančiame pozityve, egoizme ir baimėse netekti, tuo pačiu iš mūsų atėmė tuos instrumentus, kurie padeda keistis. Bet iš tikrųjų tie instrumentai niekur nedingo. Jie yra kiekviename iš mūsų, tad metas viską prisiminti.

Projektas Blue Beam, kurį aš aprašiau praėjusiame straipsnyje, pagal Kanados žurnalisto Serge Monast tyrimus (a.a.) yra būtent tas instrumentas, kuris turėtų sukrėsti ir paskatinti keistis, visų pirma pervertinant tą iliuzinį vaizdelį, kurį įpratusios fiksuoti juslės ir centrinė nervų sistema. Tuomet tas vaizdelis, kurį mums pateikia valdžia, žiniasklaida, švietimo sistema, neturės visiškai jokios prasmės.

Prisipažįstu, jog aš asmeniškai netikiu, kad jiems pavyks tas klaikus BB scenarijus. Bet tai yra pati tikriausia pasaulio galingųjų vizija. Jie taip galvoja, svajoja. Tai jų idealas.  Tačiau, nors jie turi valdžią, pinigus, technologijas ir karinę jėgą, žmogaus dvasios pavergti neįmanoma.  

Bet vis dėl to BB informacija kaip niekad vertinga. Ir ačiū Dievui, kad jis leido elito monstrams tokį siaubingą planą sukurti. Ir jokio skirtumo, kas ten danguje kabėtų: ar kryžiai, ar skraidančios lėkštės, ar dar kas nors, esmės tai nekeičia. 

Dėkoju Dievui, kad Jis leido mus pavergti ir kankinti tūkstančius metų per šitą negailestingą žmogų žlugdančią melais apraizgytą sistemą, kurią mes įpratę vadinti pažangia vakarų civilizacija. Juk iš tikrųjų jokios civilizacijos Vakaruose nėra. Nėra jos ir Rytuose. Tai anticivilizacija, antikultūra, kurioje stipresnis visuomet valgo silpnesnį, o gudresnis visuomet užlipa kojomis ant mažesnio, kur viską sprendžia negailestinga rinka su beširdžiais ekonominės eugenikos dėsniais. Tai yra lavonų civilizacija. Tačiau ji graži, spalvota ir kupina neišdildomų emocijų ir gerosios patirties, kuri ateina per kančią ir netektis. 

Šitoje lavonų civilizacijoje kiekvienas žingsnis, kiekvienas laisvesnės minties vingis ar veiksmas stebimas bei kontroliuojamas. Nors mes net neįtariame. O jeigu mintis ar žodis neįtinka į privalomą formatą, tuomet žmogus žlugdomas ir gesinamas įvairiausiomis priemonėmis, priverčiant kentėti ir nešti savo kryžių kiekvieną, kuris mėgina pamatyti ir pasakyti tiesą. Vakarų „demokratinė” civilizacija yra ne tik lavonų kultūra, bet ir mūsų Golgota. Nes per ją žmogus patiria kančią ir būtent per tai pradeda susivokti kas iš tikrųjų yra dvasinis kelias Namo. Dėka šios iliuzinės, antižmogiškos sistemos dėka, kuri kuo toliau tuo labiau beprotiškai įžūlėja, pradedame suvokti, kad iš tikrųjų turime Namus, į kuriuos pats laikas būtų sugrįžti, pirmiausia nusimetant nuo pečių klaikų dvipolio pasaulio pagimdytą priešpriešų ir iliuzijų bagažą.

Bet šitas „gėris” turi ir kitą medalio pusę. Nusikaltimų planavimas neatleidžia nuo atsakomybės tų, kurie pasidavė aklam turto, garbės, valdžios troškimui ir pakibo ant šitos elito ropliažmogių meškerės. Netgi baudžiamajame kodekse yra kokia savoka „pasikėsinimas atlikti draudžiamą veiką”. Vadinasi, jeigu ta šutvė sukūrė Blue Beam ar kokį nors kitą naujos pasaulio tvarkos modelį, tai yra jau nusikaltimas ir teismas neišvengiamas. Enocho knygoje parašyta, jog puolę angelai jau yra nuteisti, tik procesas turi įvykti iki galo. Ir dabar mes sulauksime šio proceso finalinės stadijos. Skųsti jo aukštesnei instancijai nebeįmanoma.

Aš suprantu juos (turiu omeny pasaulio galinguosius, elitą). Jie šventai tiki tuo ką daro. Jie šventai tiki, jog gelbsti planetą nuo per didelio žmonių kiekio, nuo anglies dvideginio emisijų, nuo epidemijų ir chaoso. Pati Rodshildų giminės pavardė labai reptiliška, reiškianti ”raudonasis skydas”. Jų tikėjimas ir Dievas yra atviškštiniai - Liuciferis - šio pasaulio kunigaikštis, į drakoną panašus puolęs angelas, kuris yra galingesnis ir konstruktyvesnis ir praktiškesnis už Dievą. Jų dinastijos yra įsitikinusios savo šventumu, nes tiki legendomis apie savo išskirtinį, ypatingą mėlyną kraują, kuris yra kaip Dievo suteikta dovana valdyti pasaulį. Jiems šita idėja buvo skiepijama su kūdikio pienu bei puoselėjama per masonų ložes, slaptas iniciacijas į ordinus.

Tačiau iš tikrųjų jie visiškai nenutuokia, koks čia vyksta žaidimas ne tik žemės, bet ir visos galaktikos mastu. Jų šeimininkai nepasako tiesos. Ateis laikais, kai jų tikrasis viešpats atims valdžios galias ir į sostus mėgins pastatyti į drakonus panašius gyvius. O kolaborantų laukia liūdna lemtis, nes mišrūnų niekas nemėgsta. Ir man jų nuoširdžiai gaila.

Manau, kad pats metas būtų kreiptis jų juos: vyrai ir moterys, jei jūs turite bent krislą žmogiškumo, pasiimkit popieriaus lapą, atsiverskit kompiuterį, susikurkit tinklaraštį ir parašykit tiesą. Nes tai gali būti jūsų paskutinis šansas ne tik reabilituoti save kaip mokslininkus, bankininkus ar politikus bet ir realiais darbais padėti žmonijai atsigauti. Jei žinote, kad kažkur yra melas ar manipuliacija slaptomis žiniomis, jei girdite, kad piliečiams nepasakoma tikra tiesa, arba dalis jos nutylima, jeigu esate dalyviai projektų, kuriais ruošiamasi žudyti žmones, pasakykite viską viešai. Jei to nepadarysite, nešiosite su savimi šitą naštą visus likusius gyvenimus ir patys save kankinsite. Dar nevėlu. Jei bijote tai padaryti patys, kreipkitės, mes padėsime. Padėsime nepasmerkdami ir nekaltindami, nes laiku padarytas geras žingsnis gali atpirkti kaltę. Ir ne mes esame Jūsų teisėjai, bet Dievas.

Projektas Blue Beam buvo parengtas prieš keliasdešimt metų. Ir jeigu mes matom, kad įvesti naują pasaulio tvarką taip greitai nesiseka, tai šiandien arba rytoj bus kitas projektas (o gal ir yra). Nes pasaulio „šeimininkai” niekad nesustos kurpti ir realizuoti savo užmačias sukurti pasaulinio masto fašistinę diktatūrą su gelbėtojų Antichristu ar Dajjal (vadinkit kaip norit) priešakyje. Jie tai mėgino ne kartą. Ir mėginimus kartos toliau. Jie praėjusiame amžiuje sukėlė du pasaulinius ir šimtus mažų karų, epidemijas vos nepaleidę pelenais visos planetos per branduolines atakas. Jiems gyvybė nieko nekainuoja. Gyvas ar miręs žmogus jiems tėra skaičius kompiuterio lentelėje. Bet jie pamišę dėl kontrolės.

Kaip ir kažkada, tai ir dabar jiems bet kokia kaina reikia sukelti chaosą visose gyvenimo srityse. Tokia iškelta užduotis. Jiems bet kokia kaina reikia sumažinti gyventojų skaičių iki pusės milijardo. Ir jie bandys, o jei nepasiseks, kaip su kiaulių gripų, mėgins iš naujo. Jie skiepys nuo įvairiausių jų pačių išrastų virusų. Jie mus ir toliau gentiškai modifikuos per per GMO „paskanintą” maistą, nuodys per fluoro junginiais „pagerinta” vandenį ir dantų pastą. Jie jūsų vaikams diegs šeimos planavimo ideologiją ir kišis į kiekvieno asmeninę lovą ar smegenis vien tam, kad sukeltų skausmą ir kančias, kad atimtų bet kokią galimybę susivokti kas iš tikrųjų yra Žmogus. Jie prikaišios į rankas implantų, per kuriuos matys kiekvieną žingsnį. Ir jie visa tai šiandien jau daro, į akis mums meluodami apie būtinybę gelbėti planetą nuo terorizmo ir CO2. Bet iš tikrųjų jie gelbsti planetą nuo žmogaus, t.y nuo tavęs. Dirbtinai pučiama CO2, bankų griūties ar terorizmo grėsmė, o tai yra instrumetai, kuriais mėginama sukelti neapibrėžtumo, nesaugumo jausmą, o vėliau pasiūlyti “logiškiausią” išeitį - naujus mokesčius, centralizuotą valdymą ir pasaulio vyriausybę, NWO. Atsiminkime, nėra jokios homogeninės (atseit dėl žmogaus kaltės) klimato kaitos, nėra jokio teroristų pavojaus. Pagrindiniai teroristai šiandien yra bilderbergeriai ir elito atstovai, kurie meluos tiek kiek reikės tam, kad užsitikrintų savo globalinį viešpatavimą.

Sukeldami isterijas dėl kilmanto atšimimo, terorizmo, finansų krizės, spalvotų revoliucijų, epidemijų, jie siekia, kad visi plaukiotų nežinomybėje ir neapibrėžtume, nežinodami visos tiesos spektro. Paradoksas yra tame, kad nors tikra tiesa slypi visiškai šalia, tiesiog paspaudus kelis kompiuterio klavišus, žmonės neturi nei jėgų, nei noro gilintis. O jeigu paaiškės baisūs dalykai? Kaip aš tada ramiai miegosiu? 

Neapibrėžtumas gimdo pataloginę priklausomybę ir baimę dėl ateities. Žmogui iš po kojų išmušami bet kokie orientyrai ir galimybės kontroliuoti nerimo šaltinį. Grėsmių ištakos patupdomos rūke, nepaibrėžtume, į už širmos esančius abstrakčius baubus, kurių negali nei apčiuopti, nei pamatyti, nei realiai įvertinti. Žmogus padaromas auka. O jeigu jis auka, vadinasi yra neįgalus spręsti savo asmeninių problemų ir reikia gelbėtojų. Kas šiendien gali pamatuoti realią terorizmo, finansų krizės, produktų kainų kylimo ar CO2 grėsmę? Politikai kaip papūgos visuomenę kviečia solidarizuotis ir kovoti su nematomu priešu kare, kurio pabaigos niekad nebus. Tokia laisvanoriškai prievartinė solidarizacija kovai prieš grėsmingą nematomą priešą atriša rankas elito socialiniams inžinieriams su žmonėmis daryti ką nori. Ir jie kiekvieną dieną be jokių skurpulų su žmonėmis vykdo mirtinus socialinius eksperimentus. Ir jiems nei sielos, nei širdies dėl to neskauda. Nes jų tokia filosofija - žmonių žemėje yra per daug. Nematomo, neapčiuopiamo baubo akivaizdoje, keliant nerimo bangas per jiems patiems priklausančias propagandos priemones (žiniasklaidą), jie gali sukurti įstatymus kovai su terorizmu ar finansų krize, kurie iš žmonių atims bet kokias laisves. Jeigu tokius įstatymus kas nors būtų pasiūlęs ramiu periodu, tai tokią valdžia žmonės būtų nušlavę nuo politikos arenos. Tačiau neapčiuopiamos grėsmės akivaizdoje niekas neprieštarauja, jog veržlės būtų veržiamos.

Jie ne kartą taip darė. Jie melavo dėl Irako masinio naikinimo ginklo, melavo dėl CO2 ir klimato atšilimo, dėl 9/11 bei terorizmo grėsmės ir t.t. vien tam, kad atsirastų baimės, nerimas, kad visuomenė pati pritartų, jog radikalios priemonės ir laisvių atsisakymas vardan visuomenės saugumo yra neišvengiamas ir savaime suprantamas dalykas. O tuo pačiu tai yra pretekstas “iš vidaus” priimti tokius sprendimus, kurie skirti dar labiau pavergti žmogų. Bilderbergeriai ir į juos panašus yra pamišę dėl kontrolės, jie svaigsta dėl jos. Jiems tai yra balzamas Jie mėgaujasi, kai gali matyti ir kontroliuoti kiekvieno žmogaus mintis ir reprodukcijos procesą. Ir kol jie bus gyvi - tai darys.

Koks yra tikslas?

Dažnai yra klausiama o koks viso to tikslas? Jie turi pinigus, valdžią, ko dar reikia? Štai bus įvesta nauja pasaulio tvarka, ateis juodasis mesijas, bet tai tik priemonės. Dar gi yra ir tikslas. Vienas iš “visuomenės saugumo koncepcijos” veikėjų, Zaznobinas pasakė įdomią mintį, kuri man patiko: “Jie siekia neleisti žmogui tapti žmogumi”. Kitaip tariant jie siekia, kad žmogus ir toliau miegotų, nesuvokdamas savo tikrosios prigimties ir galimybių. O juk žmogus yra Dievas ir Visata viename. Žmogus - vienintelis Visatoje humanoidas, kuris yra tiksli pačios Visatos fraktalinė kopija, tik labai nedideliu masteliu. Vadinasi jis gali tai, ką gali Dievas, jei suvoks tikrąją savo prigimtį. Filme “Matrica” (the Matrix) agentas Smithas kaltina NEO ta pačia nuodėme, nes jis prisiminė savo tikrąją paskirtį.  

Bet tai nėra vienintelis tikslas. Diskusijose ne kartą ieškojome atsakymų į šį nelengvą klausimą. Ir juos rasti nėra taip paprasta, jeigu remsimės vien tik racionalia trimačio pasaulio logika. O iš tikrųjų, tai tiesa slypi kažkur anapus. Ne abstrakčiai „kažkur”, bet kiekvieno žmogaus viduje. Tačiau kaltinti žmogaus, kad jis miega, negalima. Tai juk jo kelias, jis tokį pasirinko ir skęstančiojo gelbėjimas yra paties skęstančiojo reikalas.

Tačiau dar svarbiau yra suvokti kokia bendra yra kolektyvinė žmonijos dvasinė būsena ir tolimesnis likimas. Šiandien prabudimas vykste neįsivaizduojamais tempais ir masteliais. Juk ar gali būti taip, kad žmogus, būdamas galingiausia Visatoje dvasine būtybe imtų ir išnyktų visiškai be kovos ir be pėdsakų? Juk norim to ar nenorim, ciklas artėja prie pabaigos, o sąmonė keičiasi. Imkim bet kokius skaičiavimus, vis viena mes matysim 2012 metus. Projekto “Montouk” metu amerikiečiai bandė pažvelgti į ateitį. Jei iki 2012 metų dar galima buvo įžvelgti loginę įvykių seką, tai vėliau niekas nieko nesugebėjo pamatyti.  Elektronas, patirdamas kvantinį šuolį iš vienos orbitos dingsta, o kitoje atsiranda. Kalbat apie žmonijos kvantinį šuolį, tai turėtų atsitikti kažkas panašaus. Todėl svarbi yra ne tik asmeninė pozicija atžvilgiu to kas vyksta, bet ir bendras žmonijos, kaip kolektyvinės sąmonės išlikimas šiuo pereinamuoju laikotarpiu.

Amerikiečiai projekto “Montouk” metu apie 60-uosius praėjusio amžiaus metus buvo sukūtę įrenginį, kuriuo stebėdavo ateitį. Tačiau jie nesugebėjo pamatyti toliau 2012 metų todėl, kad bandė pažvelgti į pagal esamą sąmonės orbitą, tuo tarpu sąmonė tuomet bus jau visiškai kitoje orbitoje. Išoriškai po 2012 metų niekas nesikeis. Mes iš toliau gyvensim kaip gyvenom, tačiau išnyks bet kokia inercija. Po 2012 metų ateis tokie laikai, kai vos tik pagalvota mintis iš karto taps realybe. Maisto praktiškai nereikės, technikos irgi, o gydyti save galėsime mintimis. Visa tai Jau ir šiandien tai įmanoma. Projekto “Montouk” metu buvo nustatyta, jog iki 2012 metų žmonės laiką iš erdvę suvokia kolektyviai, maždaug vienodai. Tuo tarpu po 2012 - kiekvienas žmogaus matomas vaizdas bus individualus. Todėl grius bet kokios kolektyvinės kontrolės sistemos, nes primesti vienodą mąstymą, vienodus atskaitos taškus, vienodą filosofiją nebus įmanoma. Todėl dabar žmonės kaip niekad anksčiau yra gasdinami visokiais juodaisiais scenarijas tam, kad maksimaliai šis perėjimo procesas būtų kontroliuojamas. Elitas įsitikinęs, kad šį perėjimo procesą galima suvaldyti, todėl BB, NWO ar panašūs planai yra gryniausia desperacija. Tačiau nereikia atsipalaiduoti. Nes jie savo įsitikinimų ir filosofijos tikrai nepakeis. Jie masto labai praktiškai: “jeigu relybė nebebus kolektyvinė, o tik asmeninė, tai žemėje gali įsivyrauti chaosas, kuris sunaikins planetą”; esą panašiai jau buvo Atlantidos laikais. Jei nebus vieningos doktrinos, vieningos visus apjungenčios filosofijos ir įsitikinimų sistemos, žmonės patys sunaikins savo planetą. Todėl saujalė žmonių imasi atsakomybės gelbėti planetą. Bet tai tikrai nepadės.

Dievo planas nors ir žiaurus, tačiau teisingas. Mes patys ir esame jo holografinės, kvantinės dalelės, kurios yra susijusios viena su kita begaliniais energiniais saitais į pabaigos neturintį kvantinį kompiuterį, dar vadinamą vieningu informaciniu energetiniu lauku (ar pirminiu torsiniu lauku), kuris ir yra ta aukštesnioji mūsų AŠ dalis, rišanti kiekvieną individualią sielą su viskuo kas yra Dievo sukurta ir pačiu Dievu. Mes esame bekraštis Dievo kūnas, o tuo pačiu individuali sąmonė, prisiimanti atsakomybę už evoliuciją, už kiekvieną mintį, idėją ar veiksmą Visatoje. Tokiu būdu mes patys, kaip kvantiniai Dievo vaikai, kaip fraktalinės jo dalys mažesniu masteliu, sutikome pereiti šį klaikų išbandymą nusileisti iki trečio vibracijų lygio, patirti siaubingą pamoką, įgyti patirties ir pagaliau užimti Visatos ar net visatų kūrėjų vietas.

Nori išsigelbėti - tapk tikinčiu

Šiandien filmų ir straipsnių apie globalistų sąmokslą, naują pasaulio tvarką, 2012 metus ir panašia tematika sukuriama labai daug. Internetinių filmų bei paskaitų ciklų apie tai, kas vyksta šiandien pasaulyje kiekvieną dieną daugėja ir aš jau nebespėju visų peržiūrėt, nes jau darosi nebeįmanoma dėl laiko stokos. Visų šių filmų idėja panaši. Mums rodomi traumuojantys širdį siužetai apie globalistų, masonų, reptiloidų-ateivių užmačias, naują pasaulio tvarką ir t.t. Mums taip pat siūloma be galo daug išeičių iš neva susidariusios padėties. Ir kiekviena iš jų atrodo savotiškai teisinga.

Kita įdomi detalė - kiekvienas iš tokių kalbėtojų nenori dirbti bendrai, dėl bendro tikslo. Mes šiandien girdime kalbant labai daug žmonių, kurie šventai tiki tuo ką sako ir yra įsitikinę, kad nori padėti žmonėms, tačiau skundžiasi, kad jų niekas negirdi. Panašu, kad nesulauksime tokio momento, kai visi šie be galo garbūs mokytojai susės prie vieno stalo ir pasiūlys išeitis ką reikia daryti naujos pasaulio tvarkos įvedimo akivaizdoje.

Kita vertus, apibendrinat visus tuos kalbėtojus, aiškėja, jog kiekvienas iš jų skelbią panašią tiesą - išsigelbėjimas slypi kiekviename iš mūsų, t.y. Žmogaus viduje.  Bet tam, kad pradėtume dirbti kiekvienas su savimi, reikia žinoti arba jausti, kas gi iš tikrųjų yra žmogus. Ir kai žinosime, kas yra žmogus, žinosime ir tai, ką reikia daryti. Todėl New Age šūkis “atrask save” yra teisingas.

Nepaisant begalinių raginimų pradėti dirbti su savimi, daugelis žmonių pripratę prie idėjos, jog priešų reikia ieškoti kažkur išorėje. Visa tai taikau ir sau. Priešus, žinoma, įvardinti reikėtų. Gal jie yra iliuminatai, gal masonai, gal ropliažmogiai? Taip, toks priešas yra ir budrumo prarasti nereikia. Bet dauguma tokių teigia galintys išsiversti be mistikos, esą tik racionaliais būdais, įvardinus problemą išorėje, galima rasti ir jos sprendimo būdus. Bet tai - nepadės. Šiandien yra viena taisyklė dėl kurios sutaria net ir labiausiai tarp savęs nesutariantys mokytojai: Nori išgyventi permainų laikotarpu - tapk tikinčiu žmogumi. Kito kelio nėra. Sergejus Lazarevas vienoje iš paskutinių savo knygų „Ateities žmogus” klausia: „Kur iš tikrųjų vyksta didžiausias savęs ir Dievo pažinimas”. Ir atsako: „Istorija mums sako, jog ten, kur vyksta pažeminimas ir neteisybė”. Taigi didžiausias prabudimas įvyks įvedant naują pasaulio tvarką. Taigi ir posakis „kuo blogiau, tuo geriau”, tam tikra prasme yra teisingas.

Saulė visiems šviečia vienodai

Dažnai žmonės galvoja, kad viskas kas bloga - yra tamsių jėgų darbas ir su visu tuo reikia kovoti. O viskas kas gera - tai gėris, lyg savaime, yra nuo Dievo. S. Lazarevas sako, kad Dievas, kaip pirminė viso ko priežastis vienodai skleidžia meilę ir šviesioms, ir tamsioms jėgoms. Manydami, jog problema yra priešingoje pusėje, atsisakome suvokti pagrindinę ir pirminę priežastį - Dievą, kuris visada yra už bet kokių priešpriešų. Įsivaizduokime, jog yra milijonai žmonių, kurie šventai tiki, kad aplink klesti gėris ir grožis. Jie net netiki NWO ir neabejoja, kad jeigu ir yra bent lašelis negatyvo, tai tikėjimas į šviesiąją pusę išspręs visas problemas. Tokiu atveju žmonės meldžiasi vienai iš priešpriešų pusių, nesuprasdami giluminių priežasčių, kodėl vienaip ar kitaip susiklostė tokia ar kitokia situacija ir tuo pačiu savo energiją girdo nepasotinamus ropliažmogius-ateivius bei jiems tarnaujančių bilderbergerių elito atstovus.

Šiandien šis klausimas aktualus netgi visos žmonijos mastu. O dar blogiau, kad mes visi ir esame priežastis to, kad pasaulis yra susideda iš priešingybių. Iš dalis mes patys apsisprendėme eiti gėrio ir blogio pažinimo keliu, atsisakydami vieningos šeimos su Kūrėju. Tačiaqu didesnė kaltė tenka gundytojams, kurie pažeidę kosminį laisvos valios principą ėmėsi klastos prieš Dievo kūrinius Adomą ir Ievą. Tačiau šiandien mes tiesiog žinome, kad yra taip, kaip yra.

S. Lazarevas sako, kas viskas prasideda sielos lygmenyje, po to pereina į dvasią, o tik galiausiai kenčia kūnas. Kai žmogus gobšus, jis vagia, todėl linkęs daryti kūno nusikaltimą - žudyti. Bet jeigu žmogus dosnus, kuklus, jis dirba dėl kitų. Bet būna trečia situacija, atitinkanti elito charakterį: žmogus gobšus, bet elgiasi ir kalba taip, lyg būtų dosnus, mylintis. Tai kaip atskirti teisybę nuo apgaulės? S. Lazariavas sako, kad su mumis atsitinka tai, kuo mes esame viduje. Gal būt žmogus nori būti traumuojamas ir apgaudinėjamas? Gal būt jis pats trokšta traumuoti ir apgautidėti kitą? Tam, kad kažkas pasikeistų iš esmės, būtina transformacija dvasios ir sielos lygmenyje. Jeigu per artimiausius 2 metus transformuosis bent 10 proc. žmonių, BB ir NWO scenarijus gali iš viso neįvykti.

Daugiau kaip 10 tikrai atsiras …

Senojo Testamento Pradžios knygos 18 skyriuje Abraomą aplanko trejos vyriškos lyties būtybės. Abraomas iš karto suvokia, kad tai - Dievo vardu esančios būtybės, nes vieną iš jų pažįsta kaip Dievą. Prieš tai sudaręs sandorą ir būdamas teisiu Dievo akyse, tačiau žinodamas Sodomos niekšybes, Abraomas bandė užtart žodį už niekšybes darantį Žmogų, tikėdamasis gailesčio. Todėl ir klausinėjo kaip tikras advokatas. Pedofilų, gėjų ir kitokių išklypėlių niekšybės, kurios klestėjo Sodomoje nebuvo pretekstu pačiam Abraomui pasmerkti ir besąlygiškai linksėti galvą, girdint žiaurų nuosprendį šio miesto atžvilgiu. Neišgelbėjo miesto ir Loto atsargumas. Abraomas žinojo Dievo charakterį ir netikėjo, kad jis gali taip žiauriai pasielgti su Jo paties kūriniais žmonėmis. Ir kaip galėjo Dievas “pulti” į kūnišką lygmenį ir apsireikšti mirtingam Abraomui, o po to ir Lotui žmogaus pavidalu ? Dievas netgi prisipažino esąs nevisažinis, nes planavo ne tik sudeginti miestą, bet prieš tai įsitikinti, ar Jį pasiekusi informacija yra teisinga. Ir jeigu Dievas rįžosi tokiam destruktyviam žingsniui, vadinasi priežastis buvo labai rimta. Jo sprendimas buvo negrįžtamas ir žiaurus, nes Sodomoje neatsirado net 10 teisiųjų.

VIEŠPATS mąstė: „Argi aš slėpsiu nuo Abraomo, ką žadu tuojau daryti, žinodamas, kad Abraomas taps didele bei galinga tauta ir kad visos žemės tautos ras jame palaiminimą? Juk išrinkau jį, kad galėtų pamokyti savo vaikus ir savo būsimą šeimą laikytis VIEŠPATIES kelio, darant kas teisu ir teisinga, idant VIEŠPATS galėtų įvykdyti, ką yra pažadėjęs Abraomui”.

Tuomet VIEŠPATS tarė: „Šauksmo prieš Sodomą ir Gomorą taip padaugėjo, ir jų nuodėmė tokia sunki, kad turėjau nužengti ir pamatyti, ar jie iš tikro elgiasi, kaip skelbia mane pasiekęs šauksmas. Taip ar ne - sužinosiu.”

Iš ten Du Vyrai pasuko ir ėjo Sodomos link. Tuo tarpu Abraomas pasiliko stovėti prieš VIEŠPATĮ.

Abraomas priėjo arčiau ir tarė: „Argi iš tikrųjų pražudysi teisųjį su nedorėliu? Jei mieste rastųsi penkiasdešimt teisiųjų, nejau pražudytum tą vietą ir neatleistum jai dėl penkiasdešimties mieste esančių teisiųjų? Ne tavo būdas daryti tokį dalyką - žudyti teisųjį su nedorėliu ir padaryti teisųjį lygų nedorėliui! Tai ne tavo būdas! Argi tas, kuris yra visos žemės Teisėjas, nesielgs teisingai?”

VIEŠPATS atsakė: „Jei rasiu Sodomos mieste penkiasdešimt teisiųjų, dėl jų pasigailėsiu visos jų vietos”.

O Abraomas vėl tarė: „Štai kaip drįstu kalbėti VIEŠPAČIUI, būdamas dulkė ir pelenai. O jeigu trūktų penkių lig penkiasdešimties teisiųjų? Argi dėl tų penkių sunaikintum visą miestą?”

Jis atsakė: „Nesunaikinsiu, jei rasiu ten keturiasdešimt penkis”. Bet jis vėl jam kalbėjo, sakydamas: „O jei rastųsi ten keturiasdešimt?” Jis atsakė: „Dėl keturiasdešimties to nedarysiu”.

„Tenesupyksta ant manęs VIEŠPATS, - jis tarė, - jei aš vėl kalbu. O jei ten rastųsi trisdešimt?” Jis atsakė: „To nedarysiu, jeigu ten rasiu trisdešimt”.

Jis tarė: „Štai kaip drįstu kalbėti VIEŠPAČIUI. O jei ten rastųsi dvidešimt?” Jis atsakė: „Ir dėl dvidešimties jo nesunaikinsiu”. Tuomet jis tarė: „Tenesupyksta ant manęs VIEŠPATS, jei dar vieną kartą kalbėsiu. O jei ten rastųsi dešimt?” „Jo nesunaikinsiu dėl dešimties,” - jis atsakė.

Akivaizdu, kad šiame Dievo ir Abraomo dialoge buvo minimas ne skaičius, o nuošimtis. Taigi ir šiandien, jei žemėje atsirastų bent 10 proc. teisiųjų, mes galėtume drąsiai sakyti, jog nebus jokios naujos pasaulio tvarkos ir projekto BB. Bet Dievas pasakė maksimalią kainą, kad nebūtų jokių problemų - tai 50 proc. Tačiau milijoninėje Sodomoje ir Gomoroje neatsirado net ir dešimties žmonių.

Tam, kad neatsirastų net dešimties, šiandien metami milžiniški finansiniai ir ideologiniai resursai. Tuo tikslu buvo įkurtos ir palaikomos bažnytinės, politinės, filosofinės doktrinos, kurios neturi nieko bendro su tikruoju tikėjimu. Visos jos reikalingos protams kontroliuoti ir nuodyti, kad joks proveržis dvasingumo link neįvyktų. Tačiau matant, jog ideologiniais ir pasaulėžiūriniais būdais upės bėgimo užtvenkti neįmanoma, į ginkluotę pasitelkiama sunkioji chemija ir mobilieji telefonai. Iš pirmo žvilgsnio visiškai nekaltai atrodanti fluoro junginiais pagerinta dantų pasta gali trikdyti kankorėžinės liaukos veiklą, nes būtent ji atsakinga už sąmonės perėjimą į ketvirtą ir penktą vibracijų lygius bei ryšį su Dievu.

Kita ne mažiau klaiki ST istorija aprašyta Jobo knygoje. Teisingas Viespaties akyse žmogus sulaukia striuškinančios dangaus būtybių atakos. Šėtonas lyg advokatas pasiūlė patiktinti žmogaus tikėjimą, atimant turtą, artimuosius ir sveikatą.

Tą dieną, kai dangiškosios būtybės suėjo tarnauti VIEŠPATIES akivaizdoje, su jais kartu atėjo ir Šėtonas.  VIEŠPATS klausė Šėtoną: „Kur buvai?” „Klajojau po žemę, ­ atsakė VIEŠPAČIUI Šėtonas, ­ ėjau joje sargybą. VIEŠPATS tarė Šėtonui: „Ar atkreipei dėmesį į mano tarną Jobą? Kito tokio kaip jis nėra žemėje! Tai žmogus be priekaištų ir doras, dievobaimingas ir besišalinantis pikta.” ­ „Argi veltui Jobas bijo Dievo, ­ atsakė Šėtonas VIEŠPAČIUI. ­ Argi neapjuosei iš visų pusių tvora jo paties, jo namų ir visko, ką tik jis turi? Tu palaiminai jo rankų darbą, ir jo galvijų padaugėjo žemėje.  Bet ištiesk ranką, paliesk visa, ką jis turi, ir, esu tikras, jis iškeiks tave į akis.” VIEŠPATS tarė Šėtonui: „Štai visa, ką jis turi, ­ tavo rankose. Tik prieš jį patį rankos nepakelk!” Tada Šėtonas pasišalino iš VIEŠPATIES akivaizdos (Job 6-8).

Bet tai atvirkščias nei Sodomos atvejis. Nors išsigelbėjimas, yra tikėjime, tačiau Dievo užantyje nuo naujos pasaulio tvarkos nepasislėpsi. Ir šitame epizode šėtonas elgėsi kaip Dievo “grupės” narys, turintis Jo paties sprendimams ne paskutinį žodį.  Jobo atveju tai buvo lemiamas žodis. Suprantu skeptikus, kurie sako, jog tai simboliai ir alegorijos. Ir aš jiems pritarčiau. Jobas simbolizuoja kančioms ir išbandymams pasmerktą žmoniją, esančią 3 vibracijų lygmenyje. Šėtono vaidmui čia taip pat savotiškai “patrauklus”. Tai ta pati istorija, kuri nutiko Edeme Adomui ir Ievai, tik pavaizduota kitais simboliais. Tačiau Edemo ir Jobo istorijų skirtumas yra tas, kad Edemo istyorija dar neturi pabaigos, tačiau Jobo knygos pabaigoje, po visų klaikių išbandymų gerovė žmogui buvo sugrąžinta, po to, kai jis atliko nuošidžią atgailą. Norėčiau tikėti, jog tokia laiminga pabaiga atsitiks ir Edemo istorijos pabaigoje, kuria pamatysime jau netrukus.

Nors man asmeniškai neatrodo, jog situacija po 2012 metų bus labai niūri. Geriau į tuos metus iš viso nekreipti jokio dėmesio. Bet norim mes to ar nenorim, tačiau kai kurių kataklizmų neišvengsime. Jie jau vyskta, nes žemė pasitvarko Aš tam asmeniškai esu nusiteikęs ir visiškai ramiai reaguoju į tokius planus, kaip Blue Beam ar NWO. gal būt tam tikra dalimi jie bus įgyvendinti. Tačiau visa numatyta apimtimi - tikrai ne.  Klausimas, ar paprastas žmogus šiandien yra pasiruošęs pasitikrinti tikėjimą ir netekti visko? Kad ir kas beatsitiktų, svarbiausia nepasiduoti kraštutinumams ir išlaikyti šaltą protą, nepriklausomai nuo to, kas aplinkui ką šneka ar daro.

Patiko (7)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Nesunaikins ir dėl dešimties….”
 1. Labai atsiprašau, bet nepavyko užbaigti šito teksto taip kaip norėjau. Palaipsniui aš jį dar koreguosiu, tai nenustabkite, jei tam tikros vietos dings, o naujos atsiras kartu su iliustracijomis.

 2. klajūnas rašė:

  Tikėjimas man yra kažkas panašaus į netobulą žinojimą. Tikint kažkas sąmonėje vaizduojamasi, bet niekaip neparodoma ir neįrodoma. Todėl aš negaliu kelti tikėjimo aukščiau už žinojimą, nes žinojimas, net žinant jo ribas, yra aukštesnio rango. Nebent tikėjimas galėtų pasiekti tokį rangą kaip žinojimas ir tikėti bei žinoti būtų tas pats. Aišku, galvoje turint ne įsitikinimą, bet tai, ką žmogus gali pats sau parodyti ir ne tik spekuliatyviai. Tikėjimas visada yra metafizinis, t.y. jis peržengia patiriama pasaulį, ir vidinį ir išorinį. Bet, kaip sako Hegelis, po Kanto filosofijos metafizika virtusi Logika, nes visos apriorinės sintezės (kurios kaip tik tikėjime ir naudojamos), yra grynos proto formos projektuojamos į tikrovę. Ir šios grynos proto formos, naudojamos metafizinėse spekuliacijose, yra Logika, kuri, nesujungta su tikrove yra iliuzija. Ar neturėtų netobulas žinojimas (tikėjimas) siekti tobulo žinojimo, ir lyginant su pastaruoju, būti tik pirmas žingsnis į tikrovę, kurio netobulume nederėtų pasilikti. Ar atvirkščiai - nežinojimas turi būti suvokiamas kaip išsigelbėjimas, nors neįsivaizduoju kaip tai turėtų vykti. Žingsnis iš netobulo žinojimo yra žengtas seniai, tai filosofija ir mokslas. Gal turėtume atsukti istoriją atgal, nes filosofija ir mokslas nepasiteisina?

 3. klajūnas rašė:

  Logika tampa metafiziniais pseudodėsniais, o transcendentinis pasaulis paverčiamos pseudoempirinėmis transcendentinėmis realybėmis, matomomis “dvasios akimi”. Į pirmą perkeliamos loginės formos, o į antrą šio pasaulio empirinės formos, kurios paverčiamos “transcendentine empirija”, patiriama dvasia. Ir vienu ir kitu atveju, tai yra kognityvinės arba empirinės fantazijos projekcija į anapusinę realybę.

 4. Man atrodo, kad tikėjimas ir žinojimas eina kartu. Žodyje tikėjimas, man telpa ir žodis žinojimas. Taip, žinojimas ateina per empyriką, bet yra du patirties įgijimo keliai gumbų-mėlynių bei akademinis. Akedeminis, kai tu kažkokios ugdymo sistemos rėmuose išmoksi tam tikras tiesas ir jomis neabejoji. Nes apie tai pasako autoritetai, be to daug ką gali pasverti ir pamatuoti (bet ne viską). Gumbų kelias yra tas, kai atmeti bet kokias išansktines prielaidas, netgi ir tas, kurios yra paremtos tiksliais išmatavimais ir dviratį išrandi iš naujo. Kalbant apie dvasines žinias, tai tu gali išmokti mintinai maldaknykę, Bibliją, bet kas iš to? Ir kai tavęs paklausia kur yra Dievas, atsakai ne iš širdies, bet iš vadovėlių. Tikėjimas man atrodo nėra “netobulas žinojimas”. Tikėjimas yra žinojimas, kuris ateina per asmeninę dvasinę patirtį. Jeigu ko nors aš nežinau, aš tuo netikiu. Netgi tuo atveju, kai kažkas pasako. Jeigu ir imsime tokias fundamentalias tiesas, jog vanduo užverda 100 laipsnių temperatūroje, bus netiesa. Nors žmonės tuo tiki a-priori. Tada mes turime patikslinti, jog vanduo užverta 100 laipsnių temperatūroje, esant su jūros lygiu. Čia tik mažas pavyzdys, o tokių galima pateikti daug. Kaip mes galime teigti, kad kažkas realiai egzistuoja, jeigu žinome kvantinę fiziką ir reliatyvumo teoriją. O šie mokslai sako, jog atomų lygyje niekas neegzistuoja. Tada mes turime tikslinti, kad nekiltų dviprasmybių. Šiaip reikėtų vengti fiksuojamų definicijų, tokių kaip “yra”. Todėl ir tikėjimas a-priori kažkokias berdriniais neva objektyviais, visuotinai suprantamais dalykais neturi prasmės. Prasmė ir realumas atsiranda per asmeninę patirtį. Todėl man ir tikėjimas atsiranda per asmeninę patirtį, kuri duoda žinojimą. Dievo negalima pamatuoti, bet Jį galima patirti. Meilės negalima pamatuoti, bet ją galima patirti ir tada žinai kas ji yra. Bet tavo patirtis ir tavo žinojimas gali radikaliai skirtis nuo kito žmogaus.

 5. klajūnas rašė:

  19 ir 20 a. Vakarų civilizacijoje labai ryškus sekuliarizmo ir ateizmo įsigalėjimas. Priežastys - modernaus mokslo ir ją lydinčio pozityvizmo filosofijoje pavertimas oficialia valstybine doktrina. Kažkada tokia doktrina buvo paversta krikščionybė Romos imperijoje. Bet tai “normalių” viduramžių nesukūrė, nes ši doktrina buvo paversta valdžios ir galios priemone.

  Mokslas ir pozityvizmas mūsų laikais taip pat nieko gero nežada. Iš esmės mokslas yra irgi totalitarinis, kaip ir jį aptarnaujanti pozityvistinė filosofija, bet čia - kuriamų valdymo priemonių prasme, arba jo pritaikymo valdžios sistemoms stiprinti pasekmių prasme.

  Bet šis naujų laikų “nudvasėjimas” gali būti suprantamas ir kaip savidisciplinos stiprėjimas. Kas yra pozityvu. Iš religinių doktrinų kilę įvairūs dvasiniai eretiški mokymai dažnai nugrybauja į lankas, nepripažindami jokios savidisciplinos, “paleisdami vadeles”. Filosofija pasižymėjo tuo, kad ji griežtino reikalavimus patirčiai ir nei vidine, nei išorine tiesa negalėjo tapti bet kas. Tiesos požiūriu mokslo reikalavimai yra greižčiausi.

  Žinojimas yra toks dalykas, kad juo gali tapti bet kas. Sąmonėje išsiskiria trys pagrindinės sritys pasaulis, protas ir vaizduotė. Sąmonė gali susiformuoti visų šių trijų dalių žinojimo formas. Žinojimas gali būti objektyvus ir subjektyvus. Objektyvus žinojimas - yra empirija, pasaulis. Subjektyvi patirtis yra vaizduotės ir proto patirtys, kurios kaip vidiniai sąmonės fenomenai turi kažkokį savo išorinį turinį. Ji turi prasme tik tada, kai sujungtas su tikrove.

  Šias dalis reikia labai griežtai atskirti ir kritiškai vertinti tą patirtį ir žinojimą, kokį jos gali duoti ir kokio negali. Kai kurie dvasiniai (ar pseudodvasiniai) mokymai remiasi būtent subjektyvia dalimi, jos formavimo sugebėjimais, bet nesupranta, kad atskirta nuo tikrovės vaizduotė neduoda jokio objektyvaus žinojimo. Nors vaizdiniai ir vizualizacijos gali būti galingos, priklausomai nuo žmonių sugebėjimų. Bet tai nėra tikro žinojimo garantas.

  Kuo skiriasi religija ir mokslas. Religija fiksuoja kažkokią vieną dvasinę patirtį ir pagal ją bando štampuoti visas kitas sąmones, kaip oficiali švietimo doktrina. Tuo tarpu filosofijoje ir moksle galima viskas, bet koks “individualumas”, jeigu tik pagal reikalavimus sugebi įrodyti.

  Aprašytose patirtyse gali atsirasti tokia sąmonės būsena kaip tikėjimas, bet visgi aš jį laikau tik defektyviu ir netobulu žinojimu, už kurio slypi visa įsisavintina teritorija.

  Kad ir kaip būtų, bet palaidos vadelės manęs nežavi ir aš esu savidisciplinos šalininkas.

 6. erika rašė:

  Noriu atkreipti jusu demesi i kelis idomius sutapimus…nesenai buvo rasyta apie greitai galimai atsirasiancia antraja saule, t.y. apie supernova pavirsiancia zvaigze Betelgeize is ORIONO zvaigzdyno…
  http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1349383/Betelgeuse-second-sun-Earth-supernova-turns-night-day.html
  supernova yra labai retas reiskinys..paskutini karta ji buvo matoma 1604 metais, GYVATNESIO zvaigzdyne…
  Apie tai kaip sie zvaigzdynai galimai susije su Biblija ir kuo jie ypatingi galima paskaityti siuose straipsniuose…taip pat ir apie tai, kas galimai yra gyvenimo medis (tree of life), minimas Pradzios ir Apreiskimu knygose…
  Rev 22, 1 Jis parodė man tyrą gyvenimo vandens upę, tvaskančią tarsi krištolas, ištekančią nuo Dievo ir Avinėlio sosto. 2 Viduryje miesto gatvės, abejose upės pusėse, augo gyvenimo medis, duodantis dvylika derlių, kiekvieną mėnesį vedantis vaisių, o to medžio lapai ­tautoms gydyti.
  http://strdu.com/constellations.html
  http://cesidian.org/ourfather-ogmios.html
  http://lightworkers.org/forum/99423/kepler-ophiuchus-13th-sign-zodiac-2012

 7. erika rašė:
 8. makaule rašė:

  Klajūnui,

  Be tikėjimo niekada neturėsi teisingo žinojimo, o žinojimų gali būti begalės. Svarbiausia yra išmintis. Dvasinio žmogaus siekiamybė yra grynai dvasinė, kartą paragavęs Dievo malonės jis supranta kad visas tas vėjų vaikymasis (turėt gerenį išsilavinimą, didesnį namą, naują automobilį, leist sau viską ko tik užsimano) yra visiškas niekas, net nevertas aptarinėjimo. Tu miršti ir nieko nebelieka, nei tavo sukauptų žinių, nei tavo džiaugsmo, nei kančių, nei pykčio, nei prisiminimų, geriausiu atveju jei ir būsi labai įžymus tai tave atsimins tik kelios būsimos kartos, o tokių tik vienetai, bet ir tokių atveju kas tau apie tai papasakos ? Kaip ir viskas aplink būsi nušluotas amžinybės. Siekti materialinių ir kitų kūniškų dalykų yra tuštybių tuštybė.. Tuščiau nieko negali būt.. Žmonės ieško gyvenimo prasmės ir dvasinės ramybės ne dvasiniuose bet kūniškuose dalykuose dėlto jau amžių amžiais niekas nesikeičia ir viskas eina tik į blogają pusę. Niekas ir negali pasikeist, nes žmonių lūkesčiai visuomet buvo ir bus tokie patys. Keičiasi tik garbinami simboliai. Absoliutas gali būt tik vienas ir tai yra Dievas. Tobulėjimui reikalinga žymi gėrio persvara, o geriausia kad viskas būtų tik gėris kaip tai buvo visą amžinybę iki to vadinamo Liuciferio maišto kuris mūsų nelaimei uždarė žmoniją tame rate iš kurio niekaip negalim ištrūkt. Manau tai yra viena iš didžiausių klaidų - manyt kad blogis yra būtinas kažkokiam vadinamam balansui.. Jo net neturėjo būt..

 9. Modernaus mokslo ir ją lydinčio pozityvizmo filosofijoje pavertimas oficialia valstybine doktrina yra ne šiaip sau kažkokia natūrali evoliucijos kryptis, bet sąmoningas vedimas. Nes per tai galima kontroliuoti visuomenę. Jei pasižiūrėsime kas gi buvo tie pagrindiniai filosofai, mąstytojai ir rašytojai, kurie skleidė tokias idėjas, tai pamatysime, kad dauguma jų buvo masonai. O masonai yra blogis.
  Man labiau patinka egzistencializmas ir agnosticizmas. Jis neigia galimybę objektyviai pažinti pasaulį ir teigia, jog viskas priklauso nuo kolektyvinių susitarimų per nutylėjimą kaip ką vertinti, įsivedant taip vadinamus vienodus standartus ir vienodai traktuojamus atskaitos taškus.
  Bet egzistencializmas ir agnosticizmas tai tik instrumentai protui, siekiant jį išlaisvinti viešos valstybinės doktrinos. Nes suvoki, jog pati Dievo struktūra yra dvilypė: iš vienos pusės ji yra totalitarinė, kas liečia moralę, ir anarchistiškai liberali-demokratiška kalbant apie visus likusius dalykus.
  Lūžis, ne sistemos naudai, manau, įvyko 20 a. pabaigoje, kai buvo suvokta, jog materija iš principo nėra fundamentali, kaip, kad buvo traktuojama 19 a. ir 20 a. pradžioje. O protas – kompiuteris, kuris ir suformuoja materiją, kaip antrinį produktą, reikalingą kūnui egzistuoti. Taigi, mūsų kūnas ir materija yra proto arba sąmonės produktas, nes elementariosios dalelės transformuojasi taip, kaip nori protas. Iš esmės sąmonė ir jos produktai (šiuo atveju – materija) yra viena nedaloma sistema.
  Tiek krikščioniškos pasaulėžiūros (T.Akvinietis), tiek pasaulietinės (Aristotelis, Dekartas, Niutonas), tiek to po švietimo ir atgimimo laikotarpių ideologai propagavo iš esmės tokį patį dalyką, jog tai, kas yra išorėje, nepriklauso nuo manęs, kad žmogus yra mažas staigtelis didelėje mašinoje. Ir nesvarbu, ar ta mašina Dievas, ar šalta-bejausmė materija. Tokiu būdu žmogus padarytas „auka“, kuriai reikia nuolatinių gelbėtojų ir mokytojų, kurie visados geriau žino, kaip pasiekti vieną ar kitą tiesą.
  Sutinku, kad mokslas ir pozityvizmas nieko gero nežada. Mokslas lygiai toks pat totalitarinis, kaip ir religija ir siekia tų pačių tikslų – įrodyti, kad esi mažas, silptas ir priklausomas nuo begalės objektyvių faktorių, kurių be specialistų pagalbos nugalėti neįmanoma. O kas gi tie „specialistai“, mes puikiai žinome.
  Naujų laikų nudvasėjimas yra galutinis tokios propagandos produktas. Tokia šiuolaikinė natūr-filosofinė paradigma užhermetina individualią sąmonę ir daro ją pavaldžią įvairioms manipuliacijoms. Sutinku, kad tai gali būti pretekstas ir savidisciplinai.

 10. Makaule,
  Lazarevas, manau, teisingai pasakė, jog saulė vienodai šviečia tiek blogoms, tiek ir geroms jėgoms. Sutinku, kad tam tikra prasme tokio blogio, kuris yra žemėje neturi būti. Bet žemė juk dvipolis pasaulis, susidedantis iš gėrio ir blogio. Kažkada žemėje blogio nebuvo ir čia buvo vienpolis, pozityvus pasaulis. Evoliucija tokiame idealiame Edemo sode galėjo vystytis kitaip. Ir mes nežinom kaip. Yra visokių pamąstymų apie tai, kaip galėjo būti. Ir visi tie pamąstymai sudėti į pasakas ir legendas. Du broliai nuėjo teisingu evoliucijos keliu, bet trečias kvailelis pasirinko praeiti ugnį, vandenį ir varines triūbas, t.y. pažinti gėrį -blogį. Kas iš esmės ir įvyko po žmonių išvarymo iš simbolinio Edemo. Bet, kaip sako legendos, negatyvas į žemę buvo įvestas, kaip evoliucijos katalizatorius, kuris pagreitina įvykius. Bet iš chemijos pamokų žinome, kad padauginus katalizatoriaus cheminė reakcija gali iš viso neįvykti, arba vykti neprignozuojamai. Čia yra kitas klausimas: ar tie, kurie įvedė negatyvą, tai padarė teisėtai, ar ne? Aš laikausi nuomonės, jog tai buvo padaryta neteisėtai ir sąmokslininkai už tai turi atsakyti pagal griežčiausią įstatymo raidę. Tačiau gali būti taip, jog buvo toks sumanymas? Bet mes šiuo metu nuo to niekur nedingsim ir viduje esame priversti pripažinti, jog gyvename dvipoliame pasaulyje, kuriame jau 5 tūkst. metų dominuoja negatyvi pusė, t.y. blogis. Ir tas blogis taip pat evoliucionavo taip, kad žmonės jį priimtų kaip už gėrį. Pirmiausia ką mes turime padaryti, tai bent jau įvardinti kas yra kas, atstatyti balansą, o po to iš viso paneigti skirtingų polių priešpriešą. Va tada ir ateis 4 ar 5 dimensija, t.y. pasaulis, kuriame nėra polių, todėl nėra ir destruktyvios evoliucijos.

 11. klajūnas rašė:

  Iš tikrųjų, žmogaus proto matrica leidžia konstruoti tokias dvi galimybes, paremtas dvasios-materijos opozicija. Dvasia atsiranda iš asmens savivokos, kuri išplečiama tiek, kad pradedama tikėti, kad ši vidinė tikrove peržengia individualų asmenį ir yra transpersonalinė dvasia, kaip Absoliutas.

  Materijos sąvoka kyla iš pasaulio suvokimo.

  Taigi ši dvasios materijos opozicija atsiranda iš pamatinės opozicijos asmuo-pasaulis interpretavimo.

  Tokia struktūra turi užkoduotas dvi galimybes - idealistinį požiūrį ir materialistinį. Dabartinė Vakarų civilizacijos mainstreaminė ideologija pasirinko materialistinį kelią ir jis duoda rezultatų. Kad jie paskirstomi neteisingai, kad koncentruojasi ir pritaikomi blogiems tikslams - kitas klausimas.

  Kitas variantas yra idealistinis, pagal kurį viskas yra dvasia, kaip pirminė tikrovė, kuri įsikūnija individualioje dvasioje, kurioje piešiamas pasaulio ir net asmens “piešinys”, kitaip sakant, piešiama holograma. Pasaulis ir materija tada būtų individualioje dvasioje atsiradęs paveikslas, kuris yra gryna iliuzija, ar dvasios sukonstruota pseudo-substancija, kuri neturi nepriklausomos realybės ir yra pirminės dvasios projekcija.

  Bet šiuo metu manau situacija tokia. Mokslas neįrodė, kad tokia struktūra neįmanoma, t.y. ši dvasinė tikrovė nepaneigta galutinai. Bet taip pat iš dvasios pozicijų, nėra galutinio atsakymo ir į klausimą ar “nupiešta” materija yra dvasios atžvilgiu pirminė ar antrinė.

  Bet savo intuityviu jausmu jaučiu, kad “materializmas” turi daugiau argumentų, remiantis įprasta patirtimi, nors tai nereiškia, kad būtent šis kelias yra teisingas. Jis istorijoje yra davęs daugiau apčiuopiamų rezultatų.

 12. makaule rašė:

  Materializmas kaip teigiama yra pats “sunkiausias” vibracijų diapazonas. Apsikraudamas materialiais daiktais ir mintimis žmogus pats save tuom užsislegia ir kuo arčiau senatvė tuo gyvenimas sunkiau pakeliamas. Išsilaisvinimas nuo materialumo yra tikra palaima. Kai nebeplanuoji ateities, dėl nieko nepergyveni nes realiai tu nežinai kas tavęs laukia jau ateinančią minutę. Svarbiausia nebijot daryt to ką mokė Kristus. Jei išdrįsi atsisakyt širdyje visų tų materialumų, nuodėmių tai gausi to ko net neįsivaizdavai.. :)

 13. Klaūnai, nei aš, nei mokslas negali pasakyti kas yra pirminis. Religija sako, kad dvasia pirminė. Dominuojanti mokslinė paradigma sako, kad materija pirminė. Kvantinė fizika sako, kad sąmonė pirminė, o sąmonė ir yra dvasia. Kai yra toks dvilypiškumas, dažniausiai pasirenkamas meterializmas bei individo ir išorės atskirties paradigma, nes tai yra praktiška ir duoda apčiuoliamą efektą. Bet vadinamasis “mokslinis požiūris” natūr-realizmas bei kitokios materializmo atmainos nesugeba atsakyti į dvasinės prigimties klausimus. Nes jie lieka už paradigmos ribų. Čia yra plonytė subtili riba. Iš vienos pusės ši paradigma, kaip instrumentas yra reikalinga ir naudinga sprendžiant kasdienius praktinius klausimus, tačiau ji gali būti panaudota negerais tikslais, siekiant įkalinti žmonių protus siaurų įsitikinimų rėmuose. Kas ir yra daroma. Dėl to reikalingas reliatyvizmas ir agnozticizmas, kaip proto užsihermetinimą ardančio medžiagos. Šie instrumentai padeda išeiti už normos, jei per smarkiai įsispraudžiama į rėmus.
  Senovės Egipte buvo žinoma tokia aksioma: “materija persitvarko pagal indivudualų saiką”, t.y. šoka šokį, atitinkamą sąmonės turiniui. Gal būt geriausia taktika šioje situacijoje turėtų būti ne galvoti kas antrinis, o kas pirminis, bet denant ženklą lygu. T.y. materija yra dvasiai yra lygevertis partneris. Yra klausimų, kuriuos galima išspręsti tik materiniame lygyje, bet yra ir klausimų, kurie sprendžiami tik dvasiniame lygyje. Tokiu atveju mes vėl galime prieiti prie paradoksalios nuostatos, jog materija yra gyva, o jeigu ji gyva, vadinasi turi sąmonę, vadinasi ji yra ne tik kūnas …

 14. Ruslis rašė:

  Gintarai, labai idomus tavo blogas, tiesa sakant, jau kuris laikas vis uzeidavau cia, kad surast koki nauja straipsni, paskaityt :) .
  Sitais dalykais domiuosi jau kelis metus, po truputi po truputi, tai kokia knyga perskaitau, tai internete kazka randu, youtube ir t.t. galima sakyt kasdien domiuosi, mastau, ieskau… Beskaitydamas tavo bloga, vis pagalvoju, kad netikiu, jog kazkas panasaus ivyks, nepaisant to, kad domiuosi jau ne vieni metai (pamenu ta GFL ivyki October 14 kai nieko neivyko 2008 metais, bet ne todel netikiu). Man atrodo tai tokia nesamone tas bluebeam, tiesiog bergzdzias dalykas. Nu tarkim ir prades ten visokie “Dievai” dangui rodytis sneket kazka, asmeniskai man tai butu juokinga ir as nepatikeciau, net jei mano mintyse kazkas kazka sakytu, tiesiog gal tai mano budas, ar isitikinimai, ieskojimai ir suradimai daro tokia itaka, bet as jauciu, zinau, kad turiu teise galvot, daryt, suprast, ieskot kiek tik noriu ir kur tik noriu, ir jokio “Dievo” neklausyt, nes tiesiog nenoriu klausyt, noriu pats surast, suprast, pajaust, net jei ir istiesu Dievas ka sakytu, as tam reiskia nesubrendas, jei nezadu klausyt, o tai reiskia, kad jis man net nieko nesakytu…
  Taigi, nezinau kaip kiti zmones elgtusi, bet man sunku patiketi, kad jie butu tokie kvaili ir tiketu tais vaizdais danguje ar mintyse ir ypac ju klausytu…. Man tai butu kaip didziausia prievarta ir net slykstu pagalvot apie tai, grynai pajauciau toki pasislykstejimo jausma net dabar.
  Asmeniskai tikiu - nieko neivyks, na nieko tokio globalaus, zmogus tiesiog toliau vystysis visais frontais ir pats viska supras, gali but kazkokie kataklizmai, dideles bedos, kurios stums ji i supratima, bet jos dides laipsniskai, o ne staiga 2012 metais. Manau 2012 nieko didelio, bent jau tokio masto kaip nuo seno populiaru pasakot, neivyks.

 15. Atvirai pasakius aš irgi netikiu, kad BB bus realizuotas visu šimtu procentų. Projektas nelygus projektui ir jis gali būti nevykęs, jeigu tiksliai neapskaičiuoji įvairių rizikų. Tačiau, kad toks plana yra ir buvo - taip pat, manau, reikia žinoti. Aš ilgai studijavau pranašus, kurie prieš 15, prieš 20 metų pranašavo kas bus po 2000-ųjų. Spendžiant pagal tai NWO jau turėjo jau būti įvesta. Ir apskritai, bent jau mano subjektyviu įsitikinimu, išsipildė galt tik 40 proc. to, kas, tarkim, buvo pranašauta prieš 20 metų apie dabartinius metus. Planas yra planas, bet gyvenimas viską koreguoja, tačiau pasaulinės vyriausybės idėjos dar niekas neatsisakė. Yra pakankamai daug galingų struktūtų, kurios svajoja apie totaline kontrolę ir viešpatavimą. O svarbiausias ginklas, norint kontroliuoti pasaulį - yra idėjinis arba religinis. Jei priešui primeti savo pasaulėžiūrą ir filosofiją, su juo po to gali daryti ką nori. Galima sakyti taip, kad į projektą Blue Beam elitas sudėjo visas savo svajones. Jie taip mąsto, čia jų yra logika, filosofija ir gyvenimo būdas. Projektas BB yra jų rožinė svajonė arba vizija. Ir dar baisiau pasidaro, kai suvoki, jog tie žmonės valdo visas svarbiausias žmonijos gyvenimo grandis.

 16. Ruslis rašė:

  Cia yra idomiu dalyku paskaityt http://priroda.inc.ru/astral/astral.html . Man asmeniskai nesiseka i astrala iseit, tiesa sakant, itin rimtai ir nebandziau, o kiek bandziau, per kelis metus - iseit nepavyksta, uzmiegu… galbut dar nepasiruoses. Kaip tau, Gintarai sekas sia tema ?
  Kiek esu skaites - retas zmogus tikrai kokybiskai gali iseit i ivairius kitu pasauliu lygmenis ir juose islikt blaivaus proto, vykdyti savo tikslus, tam reikia daug metu praktikos. Manau is ten daugiau informacijos butu galima gauti apie tuos gyvadzmogius, bluebeam bei apie ju planus.
  Dar turiu tokia minti, priestaraujancia mano pirmam komentarui, kad zmones po truputi patys tobules, supras viska. Is kitos puses pagalvoju, jog net besigilinant, bandant papulti i ta astrala - tai padaryti sunku, na kad uztikrintai galetum pasakyt, kad tai tikrai daugiau nei sapnas. Tai kaip visi zmones, daugumai kuriu tikrai tokie dalykai nerupi, prades vibruoti didesniu dazniu ar priimt informacija is kitu lygmenu? Apie tai pagalvojes, kad istiesu tai beveik neimanoma siai dienai (na nebent saules sistemos padetis galaktikoje kazkokia itaka padarys, apie ka as mazai zinau ir suprantu) susidaro nuomone, kad zmonem dar daug tobulet, kariaut ir t.t. liko, del sios priezasties tie bluebeam ir t.t. imanomi. Ir nors as is vidaus netikiu, kad taip bus, bet nei kiek nenustebciau, man tai atrodo labai logiskas “elito” zingsnis siekiant nuleist zmones i baime, i neuztikrintuma, nauju laiku tamsiuosius viduramzius. O ka tada daryti mums, kurie iesko, bando suprast, pazinti daugiau, numatyti ateiti ? Toliau test savo situos darbus idedant i juos dar daugiau energijos, nes atsipalaiduoti negalima. O jei viskas klostysis sekmingai, tai suteikt kitiems zmonems savo zinias, kaip, kad tu darai.
  Is vidaus jauciu, kad labai svarbu ismokti iseiti i astrala (kitus pasaulio lygmenis), man tas palaipsniui stiprejanciai jau kelis metus ramybes neduoda ir kartais net pats nepajauciu kaip i google rasau astral, obe ir kitus susijusius zodzius… nors tuo tarpo turiu kitu rimtu darbu susijusiu su “realiu” pasauliu, bet gilintis noras yra i kolkas man vis dar neapciuopiamus dalykus…

 17. Kažkada anksčiau, priek kokį 10 metų, bandydavau praktikuoti ne “astralą”, bet kontroliuojamą sapnavimą, pagal Castanedą. Pirma nesineskė, paskui kelis kartus labai gerai pavyko. Pradėjau nuo rankų pamatymo, po to atsibudimo kitame sapne ir t.t. Vėliau vis tai išnyko ir dabar net nesuku sau galvos tokiais dalykais. Ką aš praktukuoju - tai sąmonės keliones. Leidžiu sąmonei nuvykti į Marsą į Mėnulį, bet kur. Ir tik reikia sąmoningai pasirinkti kryptį, geriausia turint kokį nors žvaigždžių ar žemės atlasą. Kai taip padarai, paskui pradeda į galvą plaukti vaizdai, kurių tavo atmintyje kaip ir neturėjo būti. Po to šią informacija tenka dar patikrinti žemiškais kanalais. Ir bent jau mano praktikoje 70-75 proc. būna tikslu. Būtent taip man ateidavo informacija ką aš turiu perskaityti, sužinoti. Gaudavosi kaip kažkoks vedimas, mokymas. Na, pavyzdžiui, ateina į galvą kažkokia keista tema. Po kelių dienų randi krūvą straipsnių ir knygų apie tai, paskui “netyčia” sutinki žmogų, kuris apie tai kalba ir t.t.. Todėl ir susidaro įspūdis, jog kažkas stumia link tam tikros informacijos, kurią būtina sužinoti.
  Kiek man teko domėtis, tai dabartiniu laikotarpiu išeiti į astralą reikia labai atsargiai. Rreikia laikytis griežtos saugumo technikos. Nes dabar yra daug įvairiausių anapusinių būtybių, kurios norėtų užimti kūną. Todėl iškyla rizika susirgti psichinėmis ligomis.
  Tu teisingai pasakei, nežiūrint į nieką, reikia tęsti savo darbus ir padėti žmonėms. Sąmonės prabudimo procesas jau vyksta. Bet ko gero dar daug reikės praeiti mėšlo, kad žmonės totaliai praregėtų.

 18. makaule rašė:

  Labai teisingai pasakei Gintarai. Reikia būt labai atsargiam kad neužvaldytų tas kas nereikia. Mūsų mintys dažnai būna ne mūsų mintys o “įsodintos” mumyse per nuodėmę įėjusios dvasios, nors mums gali atrodyt kad tai mes patys sugalvojom ir mums savaime ta mintis atėjo. Vienintelė teisingiausia dvasia yra Šventoji dvasia, o ar jos ar kitos dvasios esi vedamas gali pasitikrint, turi ištirt save, savo mintis - jei yra neatgailautų nuodėmių, jei tave iš niekur nieko užvaldo pyktis, jei yra pavydas, jei dar vis galvoji apie geresnį materialinį gyvenimą, turi blogų įpročių, ir kita tai vadinasi tikrai neinama teisingu keliu. Kitą kart gali atrodyt kad tie dalykai kuriuos mes darom yra labai teisingi ir nukreipti į gėrį ir manom kad mus veda Šv. Dvasia, bet šėtonas yra melagis ir gali apsimest šviesos angelu, pažadėt naują “šviesų” pasaulį, bet galutinis jo tikslas visa tai panaudot blogiui. Dėl visų šių dalykų mus perspėjo pats Jezus. Nėra kito kelio kaip tik per Jį, ir nėra kitos Evangelijos, ir nors ir angelas paskelbtų kitą evangeliją kad juo netikėtume - o visas new age’as su visom vibracijom, nauja ateinančia vandenio era, kvantinis šuolis, indigo vaikai ir t.t yra ne kas kita kaip nauja evangelija kurią visiems bandoma gražiai sumaitint ir kuri beje taip skaniai valgoma tų kurie dar vis neatradę tikrojo Dievo ir pritaria tam nes vadovaujasi emocijomis kurias sukelia gražios istorijos kurios atrodo tokios logiškos ir išmintingos. Visa tai atėjo per teosofus o kas jie tokie ir su kokiom organizacijom susiję mes jau puikiai žinom. Sugrįžkit pas Dievą, išpažinkit nuodėmes bet ne mintyse o kunigui, nes tokie dalykai kaip klaidžiojimai astrale, būrimai kortomis ir panašūs, yra pačio svarbiausio Dievo įsakymo pažeidimas, t,.y jo atsižadėjimas ir realiai ryšys su Juo jau gali būt visiškai prarastas ir būdas jį atstatyt tik per tarpininką kuris turi labai gerą ryšį su Juo. Žinot savo priešus yra gerai kad galėtum kitus perspėt bet perdėtas domėjimasis tais dalykais ir ypač praktikavimas labai susilpnina tikėjimą nes tos teorijos tai nes kas kita kaip lopšinė, po kurios labai sunku atsibust ir sugrįžt ten kur reikia.

 19. Ruslis rašė:

  Makaule, as manau kad baznycia ir tie kunigai patys vedami setono, vien ka reiskia inkvizicija, raganu deginimas ir kiti “sventosios” baznyteles darbeliai. Ateis laikas ir religiju zmonems nereikes, jie gedysis del savo praeities darbu, kad tikejo, jog kazkas juos isganyt turi ar kazkas kelia parodyt turi. Zmogus pats turi surast kelia, viska suprast, o ne isganytojai visokie. As daug teosofijos prisiskaites, bet vertinu ir ja kaip abejotinas zinias, nes pats tuo neisitikinau, (bet jie bent siulo - imk ir isitikink) tiesiog bandau savo logika viska suprast. Bet jau baznycios logika tai kazkas tragiskai nevykusio palyginus su tu paciu teosofu, man tas zodis tikek, nes taip kazkas sako, nesvarbu kas, kelia sypsena ir gal as geriau pats ka nors nueisiu nuveikt, nei “tiket” kazkieno “tiesa”, kuri parode savo darbus, Jezus sake : “Is darbu pazinsite juos.” Gerai, kad sita sakini Sventajam Raste nepakeite baznytininkai, o bereikalo, nes vien sito uztenka, kad suprast kas jie tokie…

 20. erika rašė:

  As asmeniskai niekada nesigedysiu, kad man reikia religijos ir niekada jos neatsisakysiu..Ir jeigu per tukstancius metu tikejimas Jezumi neisnyko, tai neisnyks ir ateityje…greiciau galima sakyti, kad isnyksta visi ant jo lojantys..o Jezus yra amzinai gyvas.:) jeigu as isivaizduoju, jog nesu tik kunas, kad esu kai kas daugiau…siela, kuri suvokdama Jezaus uz mus paaukota auka, gali papulti i amzinybe…ar del to turiu gedytis??? manau tai daug pranasesnis tikejimas, nei tiketi, jog esi tik trasa..kas esi tik kunas, kad numirsi, supusi, pratresi zeme ir tiek…
  o del teosofijos isbandymo…tai Hitleris ja isbande..neveltui svastika savo pagrindiniu zenklu pasirinko ir su teosofais labai aktyviai bendravo…galima sakyti, kad bande zemeje 4D ivesti, teosofu paskatintas…tik paskui viskas labai liudnai baigesi…siulau pasidometi Hitlerio mokytoju Haushoferiu, Thule Society, Vril Society, pagooglinti nazi and tibetian monks ir pan…o siaip idomu palyginti, kad tokias pacias pasakas seke visokie teosofai pries simta metu..tokias pacias seka ir dabar:) tik pries simta metu vietoj rozines zadamos ateities, ivyko pirmas ir antras pasauliniai karai, revoliucija, lageriai, tremtys ir milijonai lavonu…ir pagrinde visam sitam reikalui vadovo ir jame sukosi ateistai (trasos) ir teosofu gerbejai (potencialus dievai)…taigi pries ateistu ir teosofu-okultistu darbelius, nublanksta ir visos religijos…
  Most important to realize about Haushofer’s actions upon his returning to Germany in 1910 was his “discovery” (gained through his many years of extensive training in Zen-Buddhism while in Japan, and reinforced by the secretive lessons taught to him by Gurdjieff in Russia) that our Earth was being inhabited by a race of “Star People” who were “reactivating” the “hidden spirit” they had implanted in human beings hundreds of thousands of years ago to create upon our Earth a new “master race” of humanity destined to have “godlike” powers.
  [Note: The “hidden spirit” referred to in these writings we now know as DNA.]
  Now the main goal of Haushofer, the Vril Society, the Thule Society and Adolph Hitler (and with the full backing of Western bankers and industrialists, including Prescott Bush, the father and grandfather of 2 American Presidents) was to “control” the “arrival” of these “Star People” upon our Earth (or more accurately stated the managing of human beings whose “hidden code” of their DNA was being “awakened”) and create for them a utopian society for them to live in through which they could then spread out and repopulate our entire Planet bringing true peace and prosperity to our human race for all time….
  …..In Germany at the turn of the century and particularly after WW I many secret societies developed. One of these groups was the Vril Society.
  In 1917 four members of the Vril society met in a cafe in Vienna. There was one woman and three men. The woman was a ’spiritual medium’. They met under a veil of mystery and secrecy. They discussed secret revelations, the coming of the new age, the Spear of Destiny, the magical violet black stone, and making contact with ancient peoples and distant worlds.
  Their source of power they claim was the Black Sun, an infinite beam of ight which, though invisible to the human eye, exists in anti-matter.
  The Vril emblem became the Black Sun, a secret philosophy thousand of years old provided the foundation on which the occult practioners of the Third Reich would later build. The Black Sun symbol can be found in many Babylonian and Syrian places of worship. They depicted the Black Sun - the godhead’s inner light in the form of a cross. This was not much different from the German’s Knight’s Cross.
  The woman allegedly channeled information from aliens after which the Thule was created. they went on to build something called the Vril Machine. It allegedly was a saucer shape interdimensional time travel machine. Their first flight was allegedly in 1934.
  Much of their work was done in the Black Forest.
  ….The Vril Society was the mother of the Nazi party. “Vril” means the Light Force. What Light force?

  Taigi tikrai sutinku..baznycios logikai ir darbeliams nera ko lygintis su teosofais..potencialus dievai vien per pirmus simta savo gyvavimo metu tikrai nemazai nuveike…matyt neveltui ir dabar taip aktyviai ju “rozines pasakos” skleidziamos…:)

 21. Ruslis rašė:

  Erika, visa ka parasei nera faktai ir neturi jokiu irodymu. Tokie “faktai” puikiai tampa faktais baznycios tikejimo itakotiems zmonems, nes jie juk tiki ir daznai tiki nesamonemis, gerokai pagrazintais dalykais. O baznycios darbeliai po visa europa seniai atskelisti ir tuo tiket ar netiket nereikia, irodymu begales. Tokiu teoriju kaip parasei, na jos reikalauja tiket, to daryt, manau, neverta. Paprasciausiai jei tie zmones ir bande kazka gilintis, kad ir tie patys teosofai, ar tarkim ir Hitleris domejosi tuo, nu ir kas ? Visi blogieciai i tai gilinasi siandien, ko gero visom savo jegom, nes jie juk galios nori :) . Teosofai sako, kad ju mokslas nera isbaigtas ir jis tik toks kiek jie iki siol atrado, bet tai nereiskia, kad jie teisus del bendros teorijos, ir del to ka jie atrado, jie toliau iesko kasdiena. Visada buvo ir bus visokiu zmoniu, kuriu pasaulio suvokimas visada skirsis ir jie visko matys ir visaip mastys, visaip ivairias zinias bandys panaudot. Tai nereiskia, kad zinios geros ar blogos. Zinios plesis, ir plesis dar labai smarkiai. Baznyciai cia vietos neliks, kaip rasiau, is darbu pazinamas zmogus ar ju bendrija. O zinios kaip ugnis, gali ir sildyt ir nudegint, priklausomai nuo to kas jas naudos, tai nera nei geris nei blogis. Apskritai as asmeniskai netikiu, kad geris ir blogis egzistuoja, manau egzistuoja kvailumas, nezinojimas, neisprusimas ir kokiam lygyje zmogus yra, toks jis ir yra.

 22. erika rašė:

  Matai, baznycia bent jau atsiprase uz savo darbus..o tibeto vienuoliai su Dalai Lama priesakyje ir toesofais -okultistais neatsiprase…ir sakyciau toliau lygiai taip pat tuos savo “sviesius” darbus propaguoja…tau nera irodymu..o kas yra irodymai..kai tau atnesa ant lekstutes, itrauke i mokykline programa ar irodymai yra tada, kai apie tai nuolat aktyviai raso ir informuoja lietuvos rytas ir kita mass media…:)
  beje ir Rierichas, teosofijos gerbejas aplankes Tibeta, atveze is Tibeto pasveikinimus komunistams, kurie, pasak ju kure pagerinta visuomene..be baznycios… dar Rierichas sukure vieno dolerio banknoto dizaina su piramide….Siaip NWO ir pagrista teosofu idejomis….tik dabar vietoj isaukstintos ariju rases - auksinis milijardas, vietoj utopines visuomenes - 4D zemeje ir pan. ir lygiai taip pat apie viska informuoja ir labai nori padeti “sviesiosios” visatos jegos…:)

 23. erika rašė:

  Dar kelios istraukos…kurioms manau komentraru nereikia:)
  Himmler was so fanatically struck by the old king Heinrich, that he even thought he was a reincarnation of this person and received psychic messages from him, which seems quite strange if they were the same person. However, Himmler believed his mission was to complete king Heinrich’s work and let the SS rule the new Aryan empire. He made lots of pilgrimages to king Heinrich’s tomb…
  …Hitler was enthusiastic enough to enhance his occult powers further. He was already using some meditation techniques he learnt back in the East, but that was too slow a progress for him. Earnest Pretzsche, a book dealer, introduced Hitler to a psychedelic drug containing mescaline and peyote. This produced clairvoyant visions that made Hitler believe he had opened the door the the reigns of supernatural powers, powers he could use for his own purposes…
  …By taking on Eckardt’s occult practices, Hitler became totally “demonized”. From this point on, he had indeed demonic powers. In fact, Eckardt told him that he himself was on a mission to prepare the vessel of the Antichrist, the man who would be inspired by Lucifer to conquer the world and lead the Aryan race to pride and glory. Hitler “knew” he was that man…
  Hitler believed he was in contact with this superior, mythical race, taught about in the Thule society, and that he was the one to lead the Aryans to rule the world….Hitler had put himself in the place of God and wanted people to worship him.
  …Eckardt, just like Hitler, also had reached his psychic abilities by taking mind altering drugs, like peyote. He was also a heroin addict. He was certain he was the reincarnation of Bernard of Barcelona, a notorious betrayer of Christianity and a black magician who used thaumaturgy to hold off Carolingian armies in Spain in the 9th Century.

 24. Ruslis rašė:

  Na Erika, pradejai jau sofizma del teosofijos. O tie atsiprasymai ar neatsiprasymai nieko nereiskia. Vieni kvailiai susisprogdina vardan kazkokios kvailystes, kiti anksciau degino tos pacios kvailystes vedami.
  Manau neskaitei tos teosofijos pakankamai, o rasai, ir bandai isreikst nuomone. Negerai taip daryt. Beje zmogus kai iesko kokios informacijos, jis ja derina jau prie senos, ir daznai pamato tik senas zinias patvirtinancia informacija, i visa kita pernelyg nesigilina ir nesureiksmina. Tai neteisinga, as pats savyje ta stengiuos pastebet, ziuret is ivairiu kampu, linkiu to ir tau.

 25. erika rašė:

  “Manau neskaitei tos teosofijos pakankamai, o rasai, ir bandai isreikst nuomone. Negerai taip daryt”

  nu tikiuosi, kad pats esi perskaites ir biblija ir katekizma, ir kad sau taikai tokius pacius standartus, kaip ir kitiems..o siaip kam man ta teosofija…gal neturiu ka veikti, kaip tik dometis “sviesiu jegu”, t.y Liuciperio garbintojais…taigi esu tik neisprususi krikscione:) juk pats citavai…is darbu pazinsite juos…taigi ir paminiu ju darbus..ir pasiulau dar tu darbu pasiieskoti:)…pagooglink “blavatsky nazi” , pasiziurek koks teosofu draugijos zenklas..Hitlerio svastika lygiai tokia pati… ir negirdejau, kad teosofai ar budistai butu isreiske nepasitenkinima arba priestarave del svastikos naudojimo..galiu ir dar daugiau teosofu darbu pamineti…:)
  Lucis Trust was established in 1922 as Lucifer Trust by Alice Bailey as the publishing company to disseminate the books of Bailey and Madame Blavatsky and the Theosophical Society.
  Due to public outrage over the creepy name of the publishing company, it was changed one year later to Lucis Trust.
  Lucis Trust propagates the work of an “Ascended Master” (i.e., a demon possessed man) who was working “through” Alice Bailey for 30 years. The Lucis Trust Publishing Company and their many fronts and organizations worship an “Externalized Hierarchy” of “Ascended Masters,” who carry out the work of a Luciferian “master plan” (Adam Weishaupt’s 1775 Illuminati blueprint) for the establishment of a permanent “Age of Aquarius” ruled by one “SANAT Kumara,” (notice the name SATAN has been rearranged, just as SANTA) the “Lord of the World” .
  A quick trip to any New Age bookstore will reveal that many of the hard-core New Age books are published by Lucis Trust. At one time, the Lucis Trust office in New York was located at 666 United Nations Plaza and is a member of the Economic and Social Council of the United Nations under a slick program called “World Goodwill.”
  Suprantu, kad pas isprususius liuciperio gerbejus viskas atvirksciai…tuomet ir kunigai pasidaro panasus i setonus:) siaip garbink ta savo liuciperi, jeigu patinka..man gi negaila…tik nereikia aiskinti, kad kriskcionys turi gedintis ar gedysis veliau del savo tikejimo..greiciau jau galima sakyti, kad teosofai gedinasi, todel slepia ir maskuoja savo ‘tikrojo” dievo Liuciperio vardo:)

 26. Ruslis rašė:

  Tiesa sakant as nesuprantu ka Liuciferis, Ascended Masters, Age of Aquarius, Satan, NWO ir t.t. turi bendro su teosofija ? Ir kas per argumentas “kam man ta teosofija?”, na jei neidomu - neskaityk, bet tada ir nerasyk apie tai, nes atrodo, kad padriki zodziai ir padrikos mintys, siejami nesusije dalykai.
  Dar toki pastebejima pridesiu. Daug kur internete neigiamos nuomones aptikau ne tik apie teosofija, bet ir apie kabala. Zmones daznai neiisigiline, arba kazkur rade neteisingos informacijos, priraso dar didesniu nesamoniu ir is to daro isvadas. Norint turet nuomone apie teosofija arba kabala, reik abudu mokslus isstudijuoti, tai uzims daug metu. Bet juos studijuojant nebutina gi tiket, ka kiti, gal kiek fanatiski zmones, apie tai sako, galu gale nebutina uz gryna piniga imt ka daugelyje knygu toli pazenge teosofai ar kabalistai raso. Bet norint apie bet ka tureti, nors is kazkokio kampo ziurint, objektyvia nuomone - reikia tai studijuoti. As ta darau ir man tai idomu ir nematau tuose dalykuose jokio bandymo uztemti kazkokia netikra realybe ant manes, kaip kad tai daroma visose religijose. Galu gale yra mokslas, mokslinis metodas, galima ir juo remtis, jei teorija kelia abejoniu. Taip ir vyksta mokymosi procesas, o uz gryna piniga imti… Man atrodo nieko gyvenime negalima imti uz gryna piniga :).

 27. erika rašė:

  Ir kas per argumentas “kam man ta teosofija?”, na jei neidomu - neskaityk, bet tada ir nerasyk apie tai, nes atrodo, kad padriki zodziai ir padrikos mintys, siejami nesusije dalykai.
  Pirma rasai, kad pazinsi is darbu…kai tau tuos darbus parodai…tada vel esi nepatenkintas:)
  studijuoji kabala..taigi manau tau turetu buti aktualu paskaityti, ka ispranasavo apie netolima ateiti vyriausias zydu kabalistas Rabi Kaduri, kurio lygi tu pats vargu ar kada pasieksi… pries savo mirti 108 metu amziaus 2006 metais..ir kai nebutu keista jis mini ir kalba apie Jezu…is kurio pasekeju tu juokiesi ir sakai, kad jiems reikia gedintis.. ir savo zodziu patvirtinimui Rabi Kaduri dar ir visokiu kryziu pribraizo…tai kaip cia gaunasi..ar tu kvailas…ar tas buves kabalistu vadas… visa gyvenima kabala studijaves ir staiga Jezu atrades, paskui net 80-meciui sunui teko raudonuoti is gedos del tokio savo tevo pasirinkimo…:)
  Rabbi David Kaduri, the 80-year-old son of the late Rabbi Yitzhak Kaduri, denied that his father left a note with the name Yeshua just before he died.
  “It’s not his writing,” he said when we showed him a copy of the note.
  During a nighttime meeting in the Nahalat Yitzhak Yeshiva in Jerusalem, books with the elder Kaduri’s handwriting from 80 years ago were presented to us in an attempt to prove that the Messiah note was not authentic.
  When we told Rabbi Kaduri that his father’s official website (www.kaduri.net) had mentioned the Messiah note, he was shocked. “Oh no! That’s blasphemy. The people could understand that my father pointed to him [the Messiah of the Christians].”
  David Kaduri confirmed, however, that in his last year, his father had talked and dreamed almost exclusively about the Messiah and his coming. “My father has met the Messiah in a vision,” he said, “and told us that he would come soon.”
  Israel Today was given access to many of the rabbi’s manuscripts, written in his own hand for the exclusive use of his students. Most striking were the cross-like symbols painted by Kaduri all over the pages. In the Jewish tradition, one does not use crosses. In fact, even the use of a plus sign is discouraged because it might be mistaken for a cross.
  But there they were, scribbled in the rabbi’s own hand. When we asked what those symbols meant, Rabbi David Kaduri said they were “signs of the angel.” Pressed further about the meaning of the “signs of the angel,” he said he had no idea. Rabbi David Kaduri went on to explain that only his father had had a spiritual relationship with God and had met the Messiah in his dreams.

 28. makaule rašė:

  Rusli,
  “As daug teosofijos prisiskaites, bet vertinu ir ja kaip abejotinas zinias, nes pats tuo neisitikinau, (bet jie bent siulo - imk ir isitikink) tiesiog bandau savo logika viska suprast”
  Tame ir problema kad žmogaus logika ir išmintis yra kvailystė. Labai tiksliai parašyta: 1 Kor. 19-20: “Šio pasaulio išmintis Dievo akyse yra kvailystė, nes parašyta: “Jis sugauna protinguosius jų gudrybėje”. 20 Ir vėl: “Viešpats žino išminčių mintis, kad jos tuščios”.
  Kai perskaičiau bibliją Dievas man davė truputi “pačiupinėt” ir suprast ką tie žodžiai reiškia. Kaip ir šiuos žodžius: 1 Kor 2. 14-15: Bet sielinis žmogus nepriima to, kas yra iš Dievo Dvasios, nes jam tai kvailystė; ir negali suprasti, nes tai dvasiškai vertinama. 15 O dvasinis žmogus gali spręsti apie viską, bet niekas negali spręsti apie jį.” Tai begalo stiprūs ir gilūs žodžiai ir tik tikrai tikintys supranta jų riekšmę. Tikintis visada atpažins tikrą tikintį ir visada atpažins tuos vadinamus hipokritus kurie tik dedasi tikinčiais.
  Tavo protas koks intelektualus bebūtų niekada nesuvoks tų dalykų ir niekada neišmastys nes žmogaus protui tai atodo kvailystė. Jei žinotum Rusli kokią ištikro “kvailystę” Dievas padarė ir kokia tų žodžių prasmė tai pradžioj apsiverktum nes visi tavo praėję gyvenimo metai pasirodytų nieko verti, poto šokinėtum iš džiaugsmo ir verktum iš džiaugsmo kai suprastum kad tik taip gali būt ir būsi išgelbėtas, o poto baisiai nuliūstum kai suprastum kad to žodžiais neišaiškinsi o jei iš bandytum tai tavim vistiek niekas nepatikės ir netgi norės išvežt ten kur minkšos sienos. Tai begalo skaudu, kai nori paaiškint tai visiems pažįstamiems o jie tave kvailiu laiko, nors tu juos puikiai supranti nes ir pat kažkada iš tokių žmonių juokeisi.. Turi pasidaryt kvailas kad taptum išmintingas. Įsidėmėk šiuos žodžius ir skaityk Šv.Raštą. Jei tik bandysi ieškot logiškumo, nieko nerasi. Užsidaryk ir skaityk, skaityk, skaityk kad ir kaip kvailai pradžioj tai atrodys.. Jei Dievas neduos tau savo išminties dėlto kad esi nevertas tai duos dėl tavo užsispyrimo ir atkaklumo. Luk 11. 8 Aš jums sakau: jeigu nesikels ir neduos jam duonos dėl draugystės, tai dėl jo atkaklumo atsikels ir duos, kiek tik jam reikia.” Vien tavo domėjimasis ir tokie komentarai parodo kad tu ieškai ir dar vis nerandi. Aš tau garantuoju kad tu tikrai rasi, tik nelaikyk to kvailyste. Kai suprasi ir atsiversi tai čia dar nereiškia laimingos pabaigos, pradžioj pajausi tikrą dievišką ramybę viduje kokios net neįsivaizdavai, o tada prasidės didelė vidinė ir išorinė kova. Turėsi atlaikyt išbandymus - tave gundys ir bandys kasdien.. Pradėsi gaudyt savo mintis ir pamatysi kad kaikurios mintys nėra tavo mintys o išlendančios neaišku iš kur, ir norėsi jų atsikratyt. Su kiekviena diena jei sugebėsi atsispirt tiems gundymams tavo tikėjimas taps vis stipresnis ir stipresnis, žinoma ir išbandymai pasidarys stipresni nes nelabasis tavęs nenorės paleist. Ant to suklumpa labai daug kunigų nes tokiems žmonėms išbandymai ypač sunkūs. Aš juos puikiai suprantu. Tai reikalauja ištvermės, bet kelias tik per Jezų ir nieką kitą ir tuom tikrai įsitikinsi. Įsitikinsi kad Biblija tikrai ne žmogaus užmanyta nes žmogus savo protu to nesugebėtų padaryt. Jei užssiiminėsi kokia joga ar meditacijom, ar kokiom kitokiom okultinėm praktikom tai padarysim tau taip http://www.youtube.com/watch?v=ERFrX4sdQuA ir tada tikrai įtikėsi :D Skaityk Rusli, mokėt už tai tikrai niekam nereikia ir nereikės. Aš pradėjau nuo šito: http://lit.scripturetext.com/ecclesiastes/1.htm gilinkis į žodžius ir jų prasmę. Pamatysi kad ten nei vieno kvailo žodžio nėra. Pastebėsi kad tau net Bibliją kažkas trukdo skaityt, pradėsi žiovaut, ims miegas, atsiras kitokių reikalų. Poto suprasi iš kur visa tai. Skaityk.. ;)

 29. Ruslis rašė:

  Erika, tu neparodei jokiu irodymu, o ka rasei - tai nera irodymai, kazkokios isgalvotos kazkieno fantazijos, hipotezes. Rasai apie pletkus, kurie supa dideli ir sena moksla, o pletku labai daug, jais netikiu ir nesigilinu. Zmogaus protas toks, kad jis kai isikanda kazkokia minti tai ji jam visur pradeda vaidentis, visuose dalykuose aplink ir taip jis susieja nesiejamus dalykus bei dar kazi ko prisigalvoja, pastebi, tie daugelis saltiniu “demaskuojanciu” kabala ir yra butent tokio proceso vaisiai. Nesuprantu, kaip galima apie kazka daryt isvadas neisstudijavus viso dalyko gylio ? Studijuot gi reik taikant mokslini metoda, kad bent kazkiek judet i prieki, o ne aklai tiket kas ten rasoma ir daugeli svarbiu momentu paremt tikejimu, “nes taip raso”.
  Matau, kad diskusija si niekur neveda, todel daugiau nebekomentuosiu. Smagaus vakaro.

 30. erika rašė:

  “Nesuprantu, kaip galima apie kazka daryt isvadas neisstudijavus viso dalyko gylio ? ”
  taigi pareiskei savo isprususia nuomone apie kriskcionis, apie baznycia, apie kunigus -setonus irgi neisstudijaves viso biblijos gylio? ar tau galioja vieni standartai, o kitiems kiti?
  Ar siaip galiu pasakyti, jog nebutina pazinti velnia asmeniskai, kad suprasciau, jog jis yra blogai?? ar butinai turiu paragauti narkotiku, kad suprasti, jog jie kenksmingi…daznai paskui ir kelio atgal nebera…isbandzius visa gyli…ir ne tik is narkotiku, bet ir is visokiu pakraipu kabalu ir teosofiju, masonus ir pan. kai uz norimas gauti “rimtas” ju zinias, reikia atsisakyti Dievo dovanos - laisvos valios…t.y prisiekti besalygiskai vykdyti nurodymus…man uztenka pasiziureti i narkomana, kad suprasti, jog riekia laikytis nuo narkotiku kuo toliau..arba i kabalistu-satanistu darbus, kurie kalba patys uz save…jeigu toeosofai pasizymejo hitlerineje vokietijoje, tai satanistai- kabalistai Rusijoje porevoliuciniu laikotarpiu..o irodymu pats ieskok..pilna internetas medziagos..ir dokumentiniu kadru ir filmu prikurta..ne mano darbas tau irodymus pateikineti..jau manau ir taip pakankamai pateikiau… ot prajuokina tokie “ispruse”..perskaito kelias knygas ir paskui jau baznycias mintyse griauna, naikina:) o siaip is viso keista…ka tu cia pastoviai reikalaujantis irodymu siame puslapyje veiki…gal yra kokiu NWO ar blue beam irodymu…juk cia viskas irgi pasak taves tik pletkais pagrista:)

 31. Žinios yra žinios, jos nei geros nei blogos. Bet žmogus yra smalsus Dievo Kūrinys.
  Aš vertinu ne tik žinias, bet ir asmeninę patirtį, kaip praktikoje visa tai patikrini. Tiek jūsų paminėtoje teosofijoje, tiek kabaloje, tiek budizme, o dar juk nepaminėjote gnozticizmo (visi šitie -izmai turi labai daug atšakų ir atspalvių) yra bazinis messeng’as - žinios apie Visatos sąrangą.
  Žinios yra universalios, jos yra INSTRUMENTAS kuris gali būti panaudotas tiek geram, tiek blogam. Kažkada man patiko Crowley, Blavatskaya, Beili, Shteineris ir kt. Tačiau gaila, jog neturėjau tiek laiko, kad galėčiau pasigilinti rimčiau, nes pas teosofus daug atsakymų. Dabar visi jie man yra praeitas etapas. Bet visi šie ezoteriniai mokslai, kuriais remiasi teosofija skaičiuoja dešimtis tūkstančių metų.
  Tuo tarpu oficialios krikščioniškos konfesijos žinių neduoda, jos teikalauja besąlygiško tikėjimo ir/ar pasitikėjimo. Čia ir yra esminis konfliktas tarp bažnyčios ir ezoterikos. Maginės žinios, kurios buvo prieinamos visiems buvo nuslėptos ir paslėptos, o žmonės - sudeginti ant laužų. Reikalas čia yra sudėtingesnis negu iš pirmo žvilgsnio atrodo: teosofai yra iš tos negatyvių jėgų plejados (t.y. viena iš atšakų), kurios prieš tai, įsiinfiltravusios į bažnyčią, sugriovė tikėjimą, iškreipė Kristaus mokymą, o po to sudegino ant laužų visus, kurie turėjo bent menkiausią prisilietimą prie senųjų žinių. Dėl to šiandien mes ir turime bažnytinį materializmą, susvetimėjimą ir įvairiausias sekuliarizacijos atmainas.
  Po to tos pačios jėgos per teosofus ir kabalistus neva “atskleidžia” jų pačių užgermetintas žinias, nes esą tai reikalinga naujai erai. Čia jau kita taktika: slėpk informaciją pačioje matomiausioje vietoje, nes vis viena niekas nepatikės. Taigi, tikėjimo, tokio, kurį skalbia oficiali bažnyčia, neužtenka. Aš jos nenuvertinu, bet jos doktrina man yra per siaura, kad galėčiau bent sau atsakyti į kai kuriuos klausimus. Be to priešo kalbą mokėti reikia. Okultizmą reikia žinoti tam, kad suprastume kaip jie veikia. O tai yra jų religija, beje, paremta ganėtinai teisingais teiginiais apie žmogaus ir visatos sandarą. Todėl jie visados yra vienu evoliucijos laipteliu toliau už žmogų. Šiandien jau akivaizdi tiea ir tai, jog mokslas (kvantinė fizika, genetika ir t.t.) pripažįsta, jog senųjų maginių okultinių tradicijų teiginiai yra teisingi. Šitie aliensai - kaip kiniečiai - jie be galo gerai sugeba kopijuoti ir tas kopijas pateikti žmogui už grybą pinigą. Jie, per masoniškus simbolius rodo mums visatos sandarą labai, labai teisingai, bet Jųjų Visata yra ne tas pat kas tikroji Visata. Jų visata baigiasi tiek maximum 5 lygmeniu, bet žmogui parodoma, jog tai absoliutas ar kelias į absoliutą. Tibeto šambala yra tik viso labo 5 lygmens žemutinis aspektas, kuris paprastam mirtingam žmogui atrodo kaip Dangaus Karalystė. Va čia ir yra spastai, į kuriuos tie aliensai bando mus įstumti, kad po didžiosios pjūries, ar didžiojo perėjimo (vadinkim kaip patinka) liktume įkalinti 4 lygmenyje, kuriame jausimės be galo pakylėti (tie, kurie liks gyvi). Bet žmogui tai ne riba. Jie mus ilgai laikė įkalinę 3 lygmenyje, tai dabar galvoja 26 000 metų išlaikys 4. Ir visa tai bus pateikta kaip naujasis Aukso amžius. Tiems, kurie bus sunaikinti ar kitaip žus jie sakys - va neatlaikė karminių skolų dėl to užsilenkė pakartoti ciklo. Ir tokių bus 2/3 planetos.

 32. Makaule rašė:

  Gintarui,

  “Tuo tarpu oficialios krikščioniškos konfesijos žinių neduoda, jos teikalauja besąlygiško tikėjimo ir/ar pasitikėjimo. Čia ir yra esminis konfliktas tarp bažnyčios ir ezoterikos. Maginės žinios, kurios buvo prieinamos visiems buvo nuslėptos ir paslėptos, o žmonės - sudeginti ant laužų. Reikalas čia yra sudėtingesnis negu iš pirmo žvilgsnio atrodo: teosofai yra iš tos negatyvių jėgų plejados (t.y. viena iš atšakų), kurios prieš tai, įsiinfiltravusios į bažnyčią, sugriovė tikėjimą, iškreipė Kristaus mokymą, o po to sudegino ant laužų visus, kurie turėjo bent menkiausią prisilietimą prie senųjų žinių.”

  Jei manai kad jie įsiinfiltravę sugriovė tikėjimą tai tu baisiai klysti. Jei jie būtų supratę kas ištikro slypi Šv.Rašte tai jie būtų to net nebandę daryt nes patys būtų atsivertę, bet kadangi Dievas ištikrųjų yra širdžių tyrėjas tai jiems tos tikros paslaptys paparaščiausiai nėra matomos, jie akli Dievo akyse, jie žiūri bet nemato, klauso bet negirdi. Ir tai begalo nuostabu ir man net juokas kitą kartą ima iš to kad ir aš ankščiau buvau aklas, o tai dar labai paskatina tikėt nes akivaidžiai matau kad daugelis nemato kas ten paslėpta, kokia ištikro ta Dievo paslaptis. Čia labai panašu į šiuos žodžius: “Mes žinome, kad Mozei Dievas kalbėjo, o iš kur šitas, nežinome”. 30 Žmogus jiems atsakė: “Tai tikrai nuostabu, kad nežinote, iš kur Jis. O juk Jis man atvėrė akis! 31 Žinome, kad Dievas neišklauso nusidėjėlių. Bet jei kas yra Dievo garbintojas ir vykdo Jo valią­ tą Jis išklauso.” Kol nepasidarysit kvaili, kol nemesit savo nuodėmių visiškai ir kai jų neliks širdyje ir mintyse ir neatgailausit už buvusias, kol užsiiminėsit viskuo kas yra ne nuo Dievo (o kas yra nuo Dievo viskas parašyta juodu ant balto) kol labiau rūpės žemiški reikalai, kol galvosit kad kažką žinot nes tai neva logiška ir tai neva atėję seniau nei krikščionybė, kol bijosit kažką prarast ką turit, kol mylėsit žmoną ar mamą ar vaikus labiau nei Dievą tol nepamatysit kas ten paslėpta. Tam turi save viduje visiškai “nukryžiuot” ir sulaužyt viską kas žemiška, nusižemint - tam ryžtasi tik nedaugelis. Jei jie pakeitė kažką Biblijoje, atskirus skyrius ar žodžius, kraipydami bažnyčios mokslą, prikimšo į ją savos simbolikos tai jie iš esmės visiškai nieko nepakeitė. Jie negali pakenkt tam ko nesupranta. “Mes skelbiame paslaptingą ir paslėptą Dievo išmintį, kurią Dievas nuo amžių paskyrė mums išaukštinti, 8 kurios nepažino jokie šio pasaulio valdovai, nes, jei būtų pažinę, nebūtų šlovės Viešpaties nukryžiavę.” Man buvo duota labai nedaug suprast, bet to pilnai užtenka kad nebenuklysčiau kur nereikia.

 33. Ruslis rašė:

  Makaule, tai padek ir man suprast kas tokio gilaus parasyta Sventajam Raste, ka tu supranti, o daugelis, tame tarpe ir as, nesuprantam. As ji skaiciau, kaikurias dalis daug kartu, bet taip ir nesupratau to gylio, kuri sakosi suprantantys kaikurie zmones. Nusizemint, paklust, mylet labiau ir panasiai, kaip kad rasei. As tame matau manipuliacija, kuri buvo vykdyta jau daugiau kaip tukstanti metu. Toks psichologinis sukurys i kuri zmogus pakliuves galbut pajunta kazkokius jausmus, tvirtybe savo teisume. Sitai budinga ir psichiniams ligoniams, neisizeisk, tikrai izeist nenoriu, bet toks panasumas yra. Betkoki fanatizma reikia analizuoti is pagrindu. Jezaus mokiniai kazkada paklause jo: “Ar verta apsipjaustyti” Jezus jiems atsake, jei butu verta apsispjaustyti, Tevas juos gimdytu apipjaustytus. Sitai parodo Jezaus poziuri, kad kaip gamta sutvere - taip turi buti, kaip as suprantu - turima omeny ne tik apipjaustyma. Kodel tada vienuoliai, kunigai negali tureti zmonu ? Kas cia per nesamone ? Tas pats ir su inkvizicijom ir deginimais, jiems ka Dievas liepe degint ir kankint ? Gal Jezus ??? Nenustebciau jei kaikuriems fanatikams ir vaidenos, kad Jezus jiems pritaria, bet tai kaip minejau auksciau - psichologinis sukurys, fanatizmas, sveiko proto praradimas ir galbut kazkokiu piktuju dvasiu apsedimas. Stai kodel rasiau, kad manau, kad tais laikais, o gal ir dabar, dauguma dvasininku buvo apsesti piktuju dvasiu, setono ar dar kuo. Del tokiu “liaupsu” ar galima apskritai baznycia pasitket ? Man tiesa sakant toks klausimas net nekyla. Toliau del pacio Sventojo Rasto, jis buvo rankose tu paciu religijos konstruotoju, inkvizitoriu ir t.t. Manau, kad labai naivu galvot, jog jie nepakeite, kazko savo naudai, arba nepridejo kazko, neistryne. Na tas - nusizemink, klausyk, vykdyk, mylek labiau - manau sita krypti butent jie ir suformavo, kad turetu paklusnius, kvailus, niekuo nesidomincius, tik ta ka jie sako, zmones. Beje juk jie degino uz mintis, kad zeme apvali ir kad ji sukasi aplink saule. Jie ka sitaip rysio su Dievu neturi, kad negalejo sito jo paklaust ??? Manau, kad jie rysio neturi jokio, ir yra priesinguose poliuose.

 34. Ruslis rašė:

  Dar pridesiu. Paskui Jezu ejo minios, milziniska, galinga, Romos imperija buvo susirupinusi del jo, nors jis skleide pacifistines idejas, teisingas idejas, zmones klause jo, mokesi is jo, uzrasinejo jo mintis. Tukstanciai zmoniu ! Manai tik apastalai uzrasinejo jo zodzius ? I cia nesiplesiu. Ka noriu pasakyt - Jezaus zodziuose buvo tiesa ir tai akimirksniu pajausdavo zmoniu sirdys. Ir nors jis buvo tik vienas bet po saves paliko labai daug. Jo pasekejus Romos imperijoje persekiodavo, zudydavo dar kelis simtus metu. Is kur gi tokia stiprybe juose ? Savo tikejima jie perduodavo vienas kitam, rastus perduodavo vienas kitam. Ir neuzilgo ju susiformavo tam tikra kritine mase, kad Romos imperija leido krikscionybei vystytis kaip religijai ir tada, nusprende ja paimti i kumsti, nes juk tokia energija nevalia laikyti laisva, ja reik panaudot savo jegos stiprinimui ! Stai taip tada maste klastingi zmones Romos imperijoje. Jie ta religija paverte oficialia ir uzsieme ja. Tas momentas ir tapo tikrosios krikscionybes isnykimu. Nes kas jiems patiko jie itrauke i “tiesa”, kas nepatiko - paslepe, ko reikejo - dadejo. Stai si produkta siandienai mes ir turime.
  Kaip tada galima vertinti anu laiku, pries 2000 metu sitoki zmoniu tikejima vienu zmogumi, ir paskui aukojimasi del jo ziniu, kurias jis suteike, ir dabartini baznycios mokyma, kai tukstanciai baznyciu po visa pasauli, atseit skleidzia Jezaus zodi - bet niekas (turiu omeny beveik niekas) rimtai netiki ir nesigilina, sakyciau net atvirai rodo nepagarba sakydami - paistalai. Matyt Jezus ir baznycia - 2 visiskai skirtingi dalykai. Del to jam ir reikes gryzti, bet ne ateistu, ne kitatikiu bausti, o uzbaigti tas nesamones kurias jo vardu daro tam tikri zmones… o gal tai net ir nezmones, nenustebciau.

 35. Nemanau, kad jie akli ir nieko nesupranta. Gal eiliniai pieškos ir nesupranta, tačiau tie, kurie gyvena ir veikia už širmos ir toliau neva Dievo vardu tebepaišo mūsų likimų scenarijus. Jie tikrai pukiai suvokia ką daro. Jei prisiminsime bažnyčios istoriją, tai rasime apsu labai keitų atvejų, o tuo tarpu pačioje liturgijoje tiek daug ikikrikščioniškų saulės kulto elementų. Kažkada skaičiau kabalos vadovėlį ir stebėjausi: kai kurios katalikiškų mišių dalys netgi žodis žodin atkartotos iš kabalistinių ritualų. Na, tebunie tai tik sutapimas arba tuščias ritualas, kuris nieko nekeičia. Juk svarbu esmė - Kristus. Nenoriu nieko blogo sakyti prieš bažnyčią, kam tinka toks kelias, tai tik džiaugtis reikia. Aš nuėjau kitu keliu - t.y. gumbų ir mėlynių keliu, nors galima buvo pasirinkti ir gatavus receptus, būtų buvę paprasčiau ir saugiau.

 36. Ruslis rašė:

  Gintarai, kokius gatavus receptus turi omeny ?

 37. makaule rašė:

  Suprantu kad jums jau turbūt įkyrėjau su ta pačia plokštele. :) buvau toks pats ateistas ir gal net didesnis už jus. Galiu pasakyt tik tiek kad skaitydamas Šv.Raštą pradžioj aš ten nieko nesupratau, bet skaičiau išvermingai gal ir praleidau kažkurias vietas iš ST bet atsimenu kad perskaičiau viską iki galo. Skaitydamas lyg ir supranti žodžius, jų reikšmę, ką tuom nori pasakyt, ko nori pamokyt bet vienu metu man kažkas tarsi pramušė, net negaliu pasakyt kurioj vietoj tiksliai, bet žinau kad skaitant laiškus. Viskas juk išaiškinta Šv.Rašte, ką turi daryt, kaip elgtis. Gali aiškint kaip nori ir kokiais nori žodžiais bet žmonės vistiek to nedarys nes jie prisirišę prie šio pasaulio. Visų pirma turit atsisakyt nuodėmių, griežtai ir tikrai žinot kad jų daugiau nebedarysit, kad nepropaguosit ko nereikia, atsisakyt visokio materialumo, nusižemint prieš Dievą širdyje ir jo atsiprašyt. Tada skaitykit ir ieškokit, Dievas tikrai duos jei matys kad prašot atvira ir tyra širdimi. Suklupimo akmuo yra Jezus. Kai tikrai įtikėsit kad jis buvo ir yra Viešpats ir kai tikrai patikėsit kad Dievas buvo įsikūnijęs žmogaus pavidalu, tada jūsų tikėjimas bus teisingas, o poto prasidės sekantis etapas. Tik tikėjimu žmogus bus išteisintas, bet vien tikėjimas be darbų taip pat nieko vertas. Visa tiesa jums prieš akis, tik jūs nematot, nes apakinti šio pasaulio dievo (sun of a morning) Konspiracija begalo didelė ir demoniška ir jei kam pasakai ir bandai parodyt tai niekas netiki. Tą turbūt jau nevienas patyrėt. Tai čia kažkas labai panašaus ką aš jums bandau įrodyt tik iš kitos pusės - ir jūs nematot ir nepripažįstat kai ir jie nepripažįsta. Beja aš nevaikščiojau į jokias bažnyčias bet atsivertus atsirado poreikis nes vienam to pakelt neįmanoma, tikrai galima nuprotėt nors jau dabar kažkam atrodau nuprotėjęs :) bet čia visiems įtikėjusiems taip būna, Mat 10. 34 “Nemanykite, jog Aš atėjau atnešti žemėn ramybės. Atėjau atnešti ne ramybės, o kalavijo. 35 Atėjau sukiršinti ‘sūnaus prieš tėvą, dukters prieš motiną ir marčios prieš anytą. 36 Žmogaus namiškiai taps jam priešais’. Kai pradėsit va taip jaustis tada tikrai žinosit kad einat teisingu keliu. Man jau nebeatrodo kvaila kai žmogus klaupiasi bažnyčioje su ašarom ir bučiuoja kryžių kurį ant kaklo pasikabinęs, dabar suprantu kad toks žmogus suvokia dar didesnes Dievo tiesas, pasaulio sukūrimą, kokiu keliu jis eina ir koks bus atpildas. Visa šio pasaulio išmintis yra visiškas niekas, visiška kvailystė, ir tai veda į nieką. Jei norit būt kažkuom - pasidarykit niekuom, jei norit būt išmintingi - pasidarykit kvaili. Mano tikėjimas dar labai silpnas ir atrodo kad betkuriuo metu galiu nupult, bet tam yra maldos, bendruomenė, ir Biblija kurią paskaitęs vėl nusišypsau nes vėl įtikina taspats faktas kad kiti to nemato ko ir pats kažkada nemačiau. Žiauru bet tai tiesa. 1 Kor: 27 Bet Dievas išsirinko, kas pasaulyje kvaila, kad sugėdintų išminčius. Dievas išsirinko, kas pasaulyje silpna, kad sugėdintų, kas galinga. 28 Ir kas pasaulyje žemos kilmės, kas paniekinta, kas yra niekas, Dievas išsirinko, kad niekais paverstų tai, kas laikoma kažkuo,­ 29 kad joks kūnas nesigirtų prieš Dievą.

 38. Rulis,

  Gatavais receptai vadinu tai kas parašyta bažnytinėse knygose: štai taip yra teisiga, o taip - ne Dievo akyse. Noriu pasakyti ir tai yra mano asmeninė nieko neįpareigojanti nuostata, jog tuos raštus parašė pirmiausia žmonės. Žinoma, tie raštai teisingi ir į juos sudėta išmintis. Tačiau kas iš to, jeigu juos perskaitai, atrodo supranti, bet ar tai lieka gyventi tavo sąnariuose, kaip kad sakė šv. Paulius? teorija yra teorija, o praktika? Todėl mano kelias yra toks, koks ir pirmųjų krikščionių (bent aš taip save įvardinau), t.y. “gnosis”, t.y. patyrimas, dieviškumo pajautimas per per realų gyvenimą. O gyvenimas juk nėra vien tik rožėmis klotas. Nutinka įvairių dalykų. Tačiau kai stengiesi net ir pačioje karčiausioje ar nuobodžiausioje patirtyje pamatyti Dievą ir visako prasmę, kai matai, jog viskas iki menkiausių atomų yra susiję ir priklauso tik nuo tavęs: kaip tu galvoji, kaip mastai, kaip gyveni, kuo tiki ir kuo netiki, tada ir ateina kitoks šieik šiek matymas t.y. atsakomybė. Atsakomybę gali jausti tik kūrėjas kuris nepriklauso emocinių vėjų ir tiki, jog aš ir Tėvas yta viena vientisa sistema, jog tai, ką galvoja Tėvas, Jėzus, Šventoji Dvasia, galvoju ir aš. Mes esame vienas kūnas. Tada pradedi vertinti gyvenimą, be jokios religinės ekstazės, kuri, žinoma yra smagi iš pradžių ir jos reikia, bet su laiku vis viena praeina. Lieka realus gyvenimas.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘1951101149 which is not a hashcash value.

 39. makaule,

  Tu visiškai neįkyrėjai. Aš tiesiog baltu pavydu žiūriu į tavo patirtį ir džiaugiuosi. Tokius pakilimus aš esu patyręs ne vieną kartą, bet po to lygiai taip pat sėkmingai buvau numestas purvu į veidą, to paties Dievo. Ir turėjau ne tik kad neužpykti, bet ir dėkoti, jog suteikė išbandymus ir aš tų išbandymų (bent jau daugumos) neišlaikiau. Tai padėjo man suvokti, kad aš silpnas dvasioje ir reikia ieškoti atsakymų į savo problemų sprendimo klausimus ne vien tik oficialioje religijoje. Šv. petras 3 kartus išsižadėjo, po to tapo Uola. Aš žymiai daugiau kartų buvau išsižadėjęs, nors manęs net nekankino ir niekas negąsdino. Kai vėl Jį atradau, supratau, kad niekad nebuvau su Juo nutraukęs jokio ryšio. Jis myli besąlygiškai, ar tu nuo jo nusisukęs, ar ne. Iš pradžių mano ego net neleido tokią meilę priimti. Gal būt. Gal man dar reikia subręsti? Vieną ką aš padariau, visiškai nesuvokdamas kas vyksta: tai aisidaviau Jo vedimui: sakiau daryk su manimi ką nori, bet liaukis kankinęs. Tada ir prasidėjo keisčiausi dalykai. Aš pradėjau su Juo kalbėtis asmeniškai. Ir jeigu dabar pasakyčiau kunigui prie išpažinties, jog aš, gyvendamas tik civilinėje santuojoje, užsiimdamas astrologija, taro kortomis ir kt. neleistinais dalykais, be to dar ir kalbu su Dievu, man iš karto būtų parodytos bažnyčios durys iš kitos pusės. Aš tai žinau ir nenorėdamas konfliktų su bažnyčia bei ją mylėdamas kaip tikrą motiną (joje praleidau daug metų), gerbdamas jos apeigas ir tradicijas, aš joje tiesiog nebūnu. Arba užeinu tik tada, kai nėra mišių. Jeigu lankyčiausi bažnyčioje, jeigu įeičiau į jos bendruomenę, turėčiau atitikti jos tradiocijas ir ritualus. Bet iš mano pusės tai būtų veidmainystė. Šiuo metu aš tam neesu pribrendęs. Todėl visa tai suvokdamas renkuosi kitokį kelią, kad nereikėtų apgaudinėti nei savęs, nei kitų.
  Bet jeigu tau visa tai yra ateizmas, tai šiek tiek esi neįsigilinęs į sąvokas. Pažįstu ateistų, kurie yra mintinai išmokę ST ir NT, nu bet kas iš to? Ir pažįstu “bedievių”, kurių doros ir sąžiningumo galėtų pavydėti kiekvienas uolus katalikas. Taigi nedėkim lygybės ženklų definicijoje, nes tokiu būdu klijuojame etiketes avansu, napažinodami pačio žmogaus ir jo vidinio pasaulio.

 40. erika rašė:

  “Tuo tarpu oficialios krikščioniškos konfesijos žinių neduoda, jos teikalauja besąlygiško tikėjimo ir/ar pasitikėjimo. Čia ir yra esminis konfliktas tarp bažnyčios ir ezoterikos. Maginės žinios, kurios buvo prieinamos visiems buvo nuslėptos ir paslėptos, o žmonės - sudeginti ant laužų.”
  Biblijoje aiskiai parasyta del magijos, ir del visokiu chenelingu, transu ir pan. .. ne krikscioniskos konfesijos tai nuslepe, bet Biblijos Dievas labai aiskiai isreiske savo poziuri i visas “magijas” ir jas grietai uzdraude…Dievas sako: „Nesikreipkite į dvasias ir kerėtojus; jų patarimo neieškokite, kad nebūtumėte sutėšti; aš esu VIEŠPATS, jūsų Dievas“ (Kun 19,31). „Jei kas kreiptųsi į dvasias ir kerėtojus, ištvirkaudamas su jais aš atgręšiu į jį savo veidą ir pašalinsiu iš tautos“ (Kun 20,6).
  „Tenebūna rasta tarp jūsų nė vieno, kuris aukoja sudegindamas savo sūnų ar dukterį arba užsiima būrimu, arba yra žynys, ar burtininkas, ar raginius, ar kerėtojas, arba tariasi su vaiduokliais bei dvasiomis, arba teiraujasi mirusiųjų. Juk kas tik tokius dalykus daro, tas pasibjaurėtinas VIEŠPAČIUI, savo Dievui“ (Įst 18, 10-12).
  bet kaip visada krastine yra baznycia…kuri viena karta kaltinama, kad nesilaiko biblijos, kita karta, kad laikosi:) man asmeniskai Bilijinis Dievas yra tobuliausias ir pazangiausias Dievas, todel, kad jis grieztai uzdraude zmoniu aukojimus, veliau ir gyvuliu aukojimus, magijas ir burtininkavimus..visas pasaulis ant tu paciu principu laikosi..kazkodel reikalingas kraujas…is pradziu zydai atgailai atlikti dar naudojo avinelius, avineliu krauja, paskui tas reikalingas kraujas pakeiciamas Dievo avinelio Jezaus Kristaus krauju…nezinau apie koki cia akla tikejima kalbama..as po daugelio metu domejimosi ivairias dvasiniais mokymais visu pilnuciausiu protu suprantu, kad mano karmai, mano palikuoniu karmai, mano pomirtiniam gyvenimui krikscionybes isdestyti ir pateikti principai yra tobuliausi..ju laikydamasi galiu pasiekti kaip siela daugiausiai…taip pat atgailaujant, ispazistant nuodemes, galiu isvalyti savo karma…o kad man neleidzia perdaug “pazinti”, t.y. butrininkauti ir chenelingauti, man tai kaip tik privalumas…nes tokiu budu as esu apsaugoma nuo visokiu “geruju ir sviesiuju jegu”..mano nuomone gilus magiskas pazinimas, tai siekimas buti Dievu zemeje, pvz magiskais ritualais ar burimais reguliuoti kitu likimus, tuo sumenkinant Dieva..uzimant jo vieta…zemes Dievas yra Liuciperis, taigi norinciam “pazinti” emeje…jis suteikia tas “zinias” ir pagalba, tik paskui reikia uz jas susimoketi…o siaip kalbeti apie tas kabalos, ar teosofu teorijas, kurios pateikiamos placioms masems ,tai man is viso juokinga..cia kaip ir Ivanauskaite rase apie budizma…pateikiamas lengvas patrauklus produktas, kuris adaptuotas taip, butu malonus akiai ir ausiai ir daznai is viso nieko bendro su tikraisiais “mokslais” neturi..juk ne siaip sau yra tam tikri pazinimo lygiai, iniciacijos, mokytojai ir pan..kai kalbama apie kazkokias dabar atskleidziamas zinias..tai jas visais amziais “atskleidinejo”..masonams, tamplieriams, alchemikams, dabar new ageams…:) visa beda, kad zmonija to nemirtingumo niekaip neigauna ir nauji laikai niekaip neateina….Manau tas jusu minimas pazinimas yra kaip zaidimas su ugnimi…kaip savotiskas narkotikas…nes norisi vis daugiau…ir zaidziama is labai labai didelio turto…is zmogaus sielos..ir manau neapsvilti sugeba tik labai labai auksto dvasinio lygio zmones..o placioms masems tokie pazinimai baigiasi labai liudnai….nes dabar visi nori visko daug ir greitai…ir dar visi nori buti patys paciausi is visu..visi save isivaizduoja ypatingais ir iskirtiniais…labai auksto lygio sielomis ir pan. dar pastebejau, kad pastoviai uzkliuna krikscionys, del to, kad negali kunigai ar vienuoliai tureti seimu…o tai gal budistu vienuoliai ir lamos turi seimas…gal Saibaba ar kiti indu avatarai vede ir pan… manau taip jau yra siam pasaulyje, kad pilnai pasisvesti dvasiniasm dyvenimui ir per si pasisventima igyti tikraji dvasini pazinima, t.y sielos laisve ir ramybe, gali pasiekti tik zmogus be jokiu pasaulietiniu, seimyniniu ir materialiniu prisirisimu…skaistybes izadai, neturto izadai..gyvenimas is auku..ir maldos, atgailos..nuodemingumo suvokimas. savo karmos isvalymas…o uz tai mainais ir gaunamas tikrasis dvasinis pazinimas- sielos laisve ir ramybe…nes atsisakyti sio gyvenimo “blizguciu” sugeba tik labai auksto lygio sielos…o tie, kurie nori pazinimo ir sio gyvenimo malonumu kartu.. tiems yra masonai, kabalos, teosofai, liuciperis ir pan. Mano nuomone pazinimas kainuoja brangiai…reikia moketi arba sio gyvenimo blizguciais arba pomirtinio gyvenimo sviesa…nes “Tokiems žmonems nera vietos Dievo karalysteje ir naujajame pasaulyje: O lauke lieka šunys, burtininkai, palaidunai, žudikai, stabmeldžiai ir visi, kurie megsta mela ir ji daro (Apr 22,15)
  Biblijoje esantis pasakymas, kad Dievo baznycia siekia sugriauti pragaro vartai irgi labai iskalbingas “Ir aš tau sakau: tu esi Petras – Uola; ant tos uolos aš pastatysiu savo Bažnyčią, ir pragaro vartai jos nenugalės. 19 Tau duosiu dangaus karalystės raktus; ką tu suriši žemėje, bus surišta ir danguje, ir ką atriši žemėje, bus atrišta ir danguje“(Mt16,18-19).
  bet kaip sakant, kiekvienas laisvas rinktis…kiekvienas yra savo zemisko ir pomirtinio gyvenimo seimininkas…tik nereiketu gedintintis tu ” pazinimo filosofiju” globejo ir aiskiai ivardinti, kad tai Liuciperis - geroji ir siesioji jega, ryto zvaigzde ir pan. teko skaityti net ir tokia teosofu minti, kad Liuciperis tai Jezus Kristus zemeje:)..todel dabar ir pasakymas Kristaus samone tampa labai populiarus pas visokius chelenguotojus ir “pazinejus”…bet priminsiu, kad nei Biblijos Dievas, nei Jezus Kristus nieko su burtais ir magijom, okultikom neturejo…juk aiskai parasyta…”Dar paslepti dalykai priklauso Viespaciui, musu Dievui, bet apreikšti dalykai yra amžinai mums ir musu vaikams, kad laikytumes visu šio Mokymo žodžiu” (Ist 29, 28) taip pat Jezus Kristus ir biblijos Dievas nepropagavo ideju apie tobulus potencialius dievus..„Iš dulkės gimei, dulke ir pavirsi…“ manau pateiktu citatu uztenka suprasti, kodel tam tikros knygos nebuvo itrauktos i Sv. rasto sudeti…kaip tikiuosi nebus kada nors ateityje itraukti mormonu ir pan.”dieviski” apreiskimai…

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘1951101149 which is not a hashcash value.

 41. erika rašė:

  As asmeniskai manau, kad 2012 bus ypatingi tik tuo, jos apsireiks antikristas… galactic alingment yra tik prichotropiniu “pazineju” Terens Makena, John Major Jenkins ismone, neturinti jokio rimto pagrido…pvz David Wilcock, prisistatantis Edgaro Keiso reinkarnacija…is pradziu propagavo Ascension 2000..dabar jau propaguoja Enlightenment 2012:))…kai ir 2012 pasakos neisispildys tai galbut kriskcionys bus apkaltinti, kaip sutrukde zemes evoliucija, kad per ju neisprusima neivyko 4D, todel jie yra nereikalinga neissivysciusi rase, kuri zemina zemes vibracijas, ir pan. ir bus pasiulyta sugriauti banycias ir sunaikinti tikinciuosius..ir kaip matyti is komentaru, liuciperio klapciukai jau bresta… norinciu ir pasiruosusiu ta darba atlikti jau dabar yra:) nezinau neinu as i sporto kluba ir man nerupi..yra jis, ar nera, eina ten kiti ar neina…daug ten pinigu moketi reikia, ar nedaug..man niekas nesvarbu…cia ne mano reikalas..jeigu pradeciau rasyti, kad reikia isgriauti ir sunaikinti sproto klubus ar tai butu normalu..motyvuociau, kad pagavo sportininka dopingo padauginusi, kad visi sportuojantys tokie, kad is tikro sporto klube tik gadinama sveikata, kad ten manipuliuojama siekiant ivairiomis marketingo akcijomis ispesti kuo daugiau pinigu…kad is tikro sporto klubu tikslai priesingi, nei jie deklaruoja…ir tai akivaizdziai rodo gausiai i baseina pilamos chlorkesir kiti naudojami chemikalai , kurie labai kenkia odai ir sveikatai ir t.t..nezinau ar tokie komentarai jums atrodytu protingi ir normalus…bet nesuprantu, kodel kai kai analogisku principu kalbama apie baznycia, tai toks elgesys yra suvokiamas kaip isprusimas, auksto lygio dvasingumas, pazinimas ir pan. ..

 42. erika rašė:

  Tuo tarpu oficialios krikščioniškos konfesijos žinių neduoda, jos teikalauja besąlygiško tikėjimo ir/ar pasitikėjimo. Čia ir yra esminis konfliktas tarp bažnyčios ir ezoterikos. Maginės žinios, kurios buvo prieinamos visiems buvo nuslėptos ir paslėptos, o žmonės - sudeginti ant laužų.”
  Biblijoje aiskiai parasyta del magijos, ir del visokiu chenelingu, transu ir pan. .. ne krikscioniskos konfesijos tai nuslepe, bet Biblijos Dievas labai aiskiai isreiske savo poziuri i visas “magijas” ir jas grietai uzdraude…Dievas sako: „Nesikreipkite į dvasias ir kerėtojus; jų patarimo neieškokite, kad nebūtumėte sutėšti; aš esu VIEŠPATS, jūsų Dievas“ (Kun 19,31). „Jei kas kreiptųsi į dvasias ir kerėtojus, ištvirkaudamas su jais aš atgręšiu į jį savo veidą ir pašalinsiu iš tautos“ (Kun 20,6).
  „Tenebūna rasta tarp jūsų nė vieno, kuris aukoja sudegindamas savo sūnų ar dukterį arba užsiima būrimu, arba yra žynys, ar burtininkas, ar raginius, ar kerėtojas, arba tariasi su vaiduokliais bei dvasiomis, arba teiraujasi mirusiųjų. Juk kas tik tokius dalykus daro, tas pasibjaurėtinas VIEŠPAČIUI, savo Dievui“ (Įst 18, 10-12).
  bet kaip visada krastine yra baznycia…kuri viena karta kaltinama, kad nesilaiko biblijos, kita karta, kad laikosi:) man asmeniskai Bilijinis Dievas yra tobuliausias ir pazangiausias Dievas, todel, kad jis grieztai uzdraude zmoniu aukojimus, veliau ir gyvuliu aukojimus, magijas ir burtininkavimus..visas pasaulis ant tu paciu principu laikosi..kazkodel reikalingas kraujas…is pradziu zydai atgailai atlikti dar naudojo avinelius, avineliu krauja, paskui tas reikalingas kraujas pakeiciamas Dievo avinelio Jezaus Kristaus krauju…nezinau apie koki cia akla tikejima kalbama..as po daugelio metu domejimosi ivairias dvasiniais mokymais visu pilnuciausiu protu suprantu, kad mano karmai, mano palikuoniu karmai, mano pomirtiniam gyvenimui krikscionybes isdestyti ir pateikti principai yra tobuliausi..ju laikydamasi galiu pasiekti kaip siela daugiausiai…taip pat atgailaujant, ispazistant nuodemes, galiu isvalyti savo karma…o kad man neleidzia perdaug “pazinti”, t.y. butrininkauti ir chenelingauti, man tai kaip tik privalumas…nes tokiu budu as esu apsaugoma nuo visokiu “geruju ir sviesiuju jegu”..mano nuomone gilus magiskas pazinimas, tai siekimas buti Dievu zemeje, pvz magiskais ritualais ar burimais reguliuoti kitu likimus, tuo sumenkinant Dieva..uzimant jo vieta…zemes Dievas yra Liuciperis, taigi norinciam “pazinti” emeje…jis suteikia tas “zinias” ir pagalba, tik paskui reikia uz jas susimoketi…o siaip kalbeti apie tas kabalos, ar teosofu teorijas, kurios pateikiamos placioms masems ,tai man is viso juokinga..cia kaip ir Ivanauskaite rase apie budizma…pateikiamas lengvas patrauklus produktas, kuris adaptuotas taip, butu malonus akiai ir ausiai ir daznai is viso nieko bendro su tikraisiais “mokslais” neturi..juk ne siaip sau yra tam tikri pazinimo lygiai, iniciacijos, mokytojai ir pan..kai kalbama apie kazkokias dabar atskleidziamas zinias..tai jas visais amziais “atskleidinejo”..masonams, tamplieriams, alchemikams, dabar new ageams…:) visa beda, kad zmonija to nemirtingumo niekaip neigauna ir nauji laikai niekaip neateina….

 43. erika rašė:

  Manau tas jusu minimas pazinimas yra kaip zaidimas su ugnimi…kaip savotiskas narkotikas…nes norisi vis daugiau…ir zaidziama is labai labai didelio turto…is zmogaus sielos..ir manau neapsvilti sugeba tik labai labai auksto dvasinio lygio zmones..o placioms masems tokie pazinimai baigiasi labai liudnai….nes dabar visi nori visko daug ir greitai…ir dar visi nori buti patys paciausi is visu..visi save isivaizduoja ypatingais ir iskirtiniais…labai auksto lygio sielomis ir pan. dar pastebejau, kad pastoviai uzkliuna krikscionys, del to, kad negali kunigai ar vienuoliai tureti seimu…o tai gal budistu vienuoliai ir lamos turi seimas…gal Saibaba ar kiti indu avatarai vede ir pan… manau taip jau yra siam pasaulyje, kad pilnai pasisvesti dvasiniasm dyvenimui ir per si pasisventima igyti tikraji dvasini pazinima, t.y sielos laisve ir ramybe, gali pasiekti tik zmogus be jokiu pasaulietiniu, seimyniniu ir materialiniu prisirisimu…skaistybes izadai, neturto izadai..gyvenimas is auku..ir maldos, atgailos..nuodemingumo suvokimas. savo karmos isvalymas…o uz tai mainais ir gaunamas tikrasis dvasinis pazinimas- sielos laisve ir ramybe…nes atsisakyti sio gyvenimo “blizguciu” sugeba tik labai auksto lygio sielos…o tie, kurie nori pazinimo ir sio gyvenimo malonumu kartu.. tiems yra masonai, kabalos, teosofai, liuciperis ir pan. Mano nuomone pazinimas kainuoja brangiai…reikia moketi arba sio gyvenimo blizguciais arba pomirtinio gyvenimo sviesa…nes “Tokiems žmonems nera vietos Dievo karalysteje ir naujajame pasaulyje: O lauke lieka šunys, burtininkai, palaidunai, žudikai, stabmeldžiai ir visi, kurie megsta mela ir ji daro (Apr 22,15)
  Biblijoje esantis pasakymas, kad Dievo baznycia siekia sugriauti pragaro vartai irgi labai iskalbingas “Ir aš tau sakau: tu esi Petras – Uola; ant tos uolos aš pastatysiu savo Bažnyčią, ir pragaro vartai jos nenugalės. 19 Tau duosiu dangaus karalystės raktus; ką tu suriši žemėje, bus surišta ir danguje, ir ką atriši žemėje, bus atrišta ir danguje“(Mt16,18-19).
  bet kaip sakant, kiekvienas laisvas rinktis…kiekvienas yra savo zemisko ir pomirtinio gyvenimo seimininkas…tik nereiketu gedintintis tu ” pazinimo filosofiju” globejo ir aiskiai ivardinti, kad tai Liuciperis - geroji ir siesioji jega, ryto zvaigzde ir pan. teko skaityti net ir tokia teosofu minti, kad Liuciperis tai Jezus Kristus zemeje:)..todel dabar ir pasakymas Kristaus samone tampa labai populiarus pas visokius chelenguotojus ir “pazinejus”…bet priminsiu, kad nei Biblijos Dievas, nei Jezus Kristus nieko su burtais ir magijom, okultikom neturejo…juk aiskai parasyta…”Dar paslepti dalykai priklauso Viespaciui, musu Dievui, bet apreikšti dalykai yra amžinai mums ir musu vaikams, kad laikytumes visu šio Mokymo žodžiu” (Ist 29, 28) taip pat Jezus Kristus ir biblijos Dievas nepropagavo ideju apie tobulus potencialius dievus..„Iš dulkės gimei, dulke ir pavirsi…“ manau pateiktu citatu uztenka suprasti, kodel tam tikros knygos nebuvo itrauktos i Sv. rasto sudeti…kaip tikiuosi nebus kada nors ateityje itraukti mormonu ir pan.”dieviski” apreiskimai…

 44. makaule rašė:

  Gintarui,

  Klijuot etikečių aš tikrai nenoriu. Kiekvieno patirtis skirtinga. Tavo kelias tikrai pagirtinas nes tu viską bandai ant savo kailio, tiesini kelią tokiam naujokui kaip aš kad nereiktų kliūt už tų pačių nelygumų. Man tai tik nauja patirtis kokios neturėjau gyvenime dėlto aš toks nuprotėjęs. Prašiau kad mane greičiau pravestų per tuos išbandymus, o kaip bus ištikro nežinau. Dabar jaučiuosi kaip amerikietiškuose kalneliuose. Neturiu šeimos, neturiu daug turto, neturiu daug prisirišimų todėl skaitau kad man iš kitos pusės gal ir lengviau nei kitiems nes aš neturiu ko prarast, visad buvau skrajojantis padebesiais. Žinau tik vieną, kad pataikiau ten kur reikia, o jei tai galų gale pasirodys graži apgaulė tai vadinasi nebuvau vertas ir neatradau, bet širdis jaučia kad kelias teisingas ir aš juo eisiu iki galo kad atėjus paskutinei minutei šiam pasauly žinočiau kad nepamiršau kas teisu prieš Dievą ir stengiausi jam patikt. Nes Jis sako: “Aš išklausiau tave priimtinu metu ir išgelbėjimo dieną Aš padėjau tau”. Štai dabar yra priimtinas metas, štai dabar išgelbėjimo diena!” Turbūt visi pradėję eit tikėjimo keliu buvom pasiekę tam tikrą dugną, iš to beviltiškumo kriepėmės pagalbos ir Jis mums ištiesė ranką - ar tikrai norim bandyt jo kantrybę ? Parašyta juodu ant balto “Kurie kartą jau buvo apšviesti, paragavo dangiškos dovanos, tapo Šventosios Dvasios dalininkais, 5 paragavo gerojo Dievo žodžio bei ateinančio amžiaus jėgų 6 ir atpuolė, tų nebeįmanoma vėl grąžinti naujai atgailai, nes jie kryžiuoja sau Dievo Sūnų ir išstato Jį viešai paniekai.” Būkit atsargūs. Dievo įsakymai nėra sugalvoti tam kad neva valdyt žmogų bet duoti Dievo kad apsaugot jį.

 45. erika rašė:

  kodel burimas yra blogai isitikinau ant savo kailio…buvau pas burtininke Tonia, gyvenusia Minsko plente..ji buvo tikrai ypatinga moteris..ja palaike, pripazino ir gerbe net vietiniai kunigai…kiek ji man tada mete kortas, jos pastoviai rode ta pati…kad metu begyje man gims berniukas…po keliu savaiciu suzinojau, kad laukiuosi..ir zinoma buvau isitikinusi, kad berniuko, nes po valandos burimu jau buvau uzprogramuota berniukui..echoskopija nieko nerode, nors dariausi ir papildomai privaciai…taigi visi lauke berniuko, nes taip isbure bureja…bet likimas turbut nutare pajuokauti ir gime mergaite…turbut nereikia daug pasakoti, koki soka isgyvenau po gimdymo ir kokia buvo ta mergaite ir taip viskas aisku…..triju metu prase pas kaledu seneli kardu, ginklu, sautuvu, masinu ir t.t. sijono jai neuzdesi…ir pradziu eme juokas, paskui ji augo ir jau liudna daresi…bandydavau jai kantriai aiskinti, kad mergaites turi zaisti su lelem ir pan, bet ji nueidavo pas seneli i dirbtuve…paimavo plaktuka, lentu, sau koki suoliuka susikaldavo , paprasydavo lenta atpjauti, kad medini sautuva pasidarytu ir pan, draugavo vien su berniukais….paskui papuole man i rankas Morkuno knyga, kuria perskaiciusis supratau, kad tai tik mano ir niekieno kito kalte, o pats vaikas cia is viso ne prie ko…..ir svarbiausia, kad suzinojau, jog krikscionybe man suteikia galimybe ta kalte istaisyti , t.y. atgailaujant isvalyti savo ir savo vaiko karma..uzteko tik mano savo kaltes gilaus suvokimo ir tos nuodemes ispazinimo kunigui, t.y kad buvau pas bureja ir patikejau jos burtais, gauti isrisima ir sekancia diena mano dukra pasake, kad velykoms nori dovanu barbiu..per nepilnus metus mergaite visiskai pasikeite..tapo daug mielesne, daug geresne, pradejo zaisti su lelem, jai sunkiai sekesi skaityti, nors mokesi gerai, bet atrode lyg kazkoks stabdis jai uzdetas ir niekaip pramusti negali…tai skaityme persilauzimas irgi ivyko per velykas..po mamos nuodemiu ispazinimo…taigi savo kailiu pazinau kaip viskas veikia ir is blogos puses ir is geros puses t.y. kaip tevu kaltes ir neispazintos nuodemes krenta ant vaiku…kaip Jezus savo sviesa, jo paprasius sunaikina musu nuodemiu sukeltus tamsumus :) nes rezultatas buvo akivaizdus visiems…mergaite pasikeite per kelias dienas…siaip apie ta bureja isliko labai gerai prisiminimai, zinau, kad ji labai daugeliui zmoniu padejo…ji man atrode ir dabar atrodo Dievo zmogus, apdovanotas neiprastais sugebejimais..galbut tokia ir buvo Dievo valia tuomet…pajuokauti su manim, kad per tuos pajuokavimus paskui ieskodama iseities is situacijos pas ji kelia surasciau…kaip neveltui yra posakis, kad Dievo keliai nezinomi, o tiesa slypi anapus..
  Juk sakykim ir pats Morkunas nevisai atitinka biblijoje isdestytus ‘pazinimo principus, bet irgi manau, kad tai tikrai Dievo zmogus…gal cia koks slaptas Dievo planas..vieni “netradiciniai” Dievo zmones isveda is kelio, tam , kad kiti “netradicniai” Dievo zmones paskui atvestu i tikraji kelia ir tikraja sviesa…:)

 46. erika rašė:

  “Dievo įsakymai nėra sugalvoti tam kad neva valdyt žmogų bet duoti Dievo kad apsaugot jį.”
  va butent cia ir slypi pati esme…kai Nokia sukuria mobilu telefona ir paraso jo naudojimo instrukcija savo kuriniui..mes noredami, kad telefonas ir jo elementas tarnautu kuo geriau ir ilgiau, stengiames laikytis tos instrukcijos…pvz. pirma karta leisti akumuliatoriui pilnai isikrauti, paskui pilnai pakrauti, zinom, kad negalima kisti mobilaus i vandeni, metyti per langus ir pan…tai ir Dievas zmogaus kurejas savo isakymais pateikia instrukcijas savo kuriniui - zmogui…tik principas gal kiek sudetingesnis, nes ta instrukcija galioja per kelias kartas ir ne tik kunui, bet ir sielai..sakoma, kad kriskscioniu gyvenima itakoja 4 kartu neatgailetos nuodemes, o nekrikscioniu -7 kartu proteviu nuodemes…
  Tiesiog veikia priezasties-pasekmes desnis…pvz. jeigu imetame mobilu i vandeni ir jis nudusta, juk nesakome, kad ta telefona arba mus nubaude jo kurejas, t.y Nokia gamintojas…mes kuo puikiausiai suvokiame, kad telefono numirimas buvo tik musu paciu veiksmu pasekme…taigi su musu likimais tas pats…Adomas su Ieva pasirinko suvalgyti nuo gerio ir blogio pazinimo medzio, todel mes ju palikuonys dabar ir pazistame geri ir blogi, musu seneliai nesilaike tam tikru Dievo isakymu, todel ir mums kazkiek gyvenimas apribotas ir pan. 10 dievo isakymu, tai tiesiog instukcija ilgam kurinio tarnavimui ir tiek…o ne duota tam, kad mus bausti ir gasdinti…ir kiekvienas instrukcijos nesilaikymas turi savo pasekmes - paciam zmogui kaip kunui ir sielai ir jo palikuonims..o nuspresti kaip elgtis gali pats zmogus..jis yra savo proto, samones ir laisvos valios seimininkas..:)

 47. Erikai

  Nestatau ant kokio nors žmogaus kryžiaus, nors jis būtų pars didžiausias nedorėlis. Netgi Rodshildų logikoje, kuri iš tikrųjų yra liuciferiška, yra šviesos, kad ir 10 proc. Makeną, Wilcock’ą kažkada studijavau. Wilcocką ir Kawassilasą pakankamai nesenai. Kol nebuvau jų skaitęs, o tik girdėjau atsiliepimus, kad jie niūeidžeriai, tol buvau nusiteikęs jų atžvilgiu kaip ir Erika. Bet aš smalsus. Jei nasako kas nors “ne”, aš būtinai turiu paragauti. Kitaip negalėsiu turėti savo nuomonės, o tik vadovautis kažkieno kito nuomone. Taip ir su visais kitais dalykais.
  Dėl pačios bažnyčios. Niekas jos niekuo neapkaltins. Oficiali bažnyčia (istoriškai susiklosčiusi), pats Vatikanas yra valdančios sistemos dalis - su visu tuo babilonišku-pagonišku paveldu, ritualais, liturgija ir t.t. Aš šiemet net velykų nešvesiu, nes tai Semiramidės kultas su visokiais kiaušiniai ir triušiais (pagal tą patį astrologinį mėnulio kalendorių). Kiek teko skaityti bažnyčios istoriją, pirmieji krikščionys švęsdavo šiek tiek kitaip ir velykosbuvo visai kitos. Ir raštai bei liturgija buvo redaguota ne dėl to, kad Dievui nepatiko gnostikai, bet todėl, kad reikėjo sunaikinti pirmuosius krikščionis, t.y. autentišką Kristų, tai ką skelbė Tartulianas ir pan. Žinoma, jiem to padaryti nepavyko, nes tai neįmanoma. Didžiajame inkvizitoriuje (Broliuose Karamazovuose) viskas yra taikliai pasakyta. Atėjo Kristus, bet sistema Jam pasakė, kad čia ne jo teritorija… netgi bažnyčioje ne jo teritorija. Šiaip pati bažnyčia yra labai plati sąvoka. Yra didelis skirtimas tarp tomistinės teologijos (T.Akviniečio(tas pats Maceina, Šalkauskis)) ir D.Scoto (pranciškonai, bernardinai, jonitai etc.). Taigi aš dar kartą sakau, kad aš neišsižadu krikščionybės ir niekad to nesakiau, nes man bažnyčia yra daug platesnė sąvoka negu Vatikanas. Ir jeigu Vatikanas, kaip nedidelė frakcija didelėje krikščionių šeimoje šiandien dominuoja, tai dar nereiškia, kad jis gali pretenduoti į moralės autoriteto vaidmenį. Bet ant Vatikano, kaip ir ant pačios oficialiosios bažnyčios (nors mano santykiai su ja rezervuoti) aš taip pat nededu kryžiaus.

 48. Jeigu taip tai pasakysiu savo nuoskaudas, kodėl mano santykiai su bažnyčia tokie. Kartą nuėjau paprašyti pakrikštyti vaiko. Per vadinamus “kursus” atsakiau į visus klausimus iš pirmo karto, tuo tarpu kai kurie uolūs bendruomenės nariai, kurie taip pat buvo tuose pačiuose kursuose, dvasiniuose dalykuose iš viso nieko nesusigaudė. Po to kai pasakiau, jog neturiu santuokos sakramento, man liepė išeiti ir nekrikštyti tol, kol nepriimsiu sakramento, nes esą dabar gyvenu nuodėmėje ir vaikas gimė nuodėmėje, todėl negali būti krikštyjamas. Ir nesvarbu, kad laikausi 10 DĮ, kad gyveni dorai, sąžiningai ir netgi domiesi dvasiniais dalykais. Žinoma, aš į tą bažnyčią (beje, mano parapija) negrįžau. Nuėjau pas kitą kunigą, kuris tą pačią situaciją įvertino visai kitaip. Tai tik mažas pavyzdys, kokia marga ir įvairialypė yra bažnyčia. Ir šitas mažas nesusipratimas nepakeitė mano tikėjimo. Bet santikį su bažnyčia tikrai atšaldė. Todėl bažnyčia mano supratime nėra Vatikanas ar gražus namas sanamiestyje su dviem varpinėm. Pats žodis bažnyčia, reiškia bendruomenę, kolektyvinę sąmonę. Slavų kalboje dar aiškiau Sobor - sobratj. Todėl aišku, ką Kristus turėjo omeny kalbėdamas, jog sugriausi bažnyčią ir per tris dienas atstatysiu.

 49. Pradžioje stovi Sutvėrėjas, pabaigoje – Paskutinis teismas. Tarp jų “viskas Dievo valioje” (Koh 9:1). Biblija, kaip ir visa krikščionybė yra paradoksali. Joje telpa visi kraštutinumai. Antraip ji būtų vienalytė ir monotonisa. Būtent tokia nori padaryti krikščionybę tie, kurie nekenčia jos “iš vidaus”. Paradoksas dar ir tame, kad biblijinis mentalitetas veda ir į išsigelbėjimą, bet jis pagimdė ir šiuolaikinį materializmą. I. Kantas sakė “žmogus turi atmesti visus išorinius autoritetus ir daryti tik tai, ką jam liepia protas”, aš sakyčiau ne protas, o širdis. ST ir NT parodoksalios knygos, tai todėl galima ir suabejoti šiuo moraliniu autoritetu ir orientyru, vien tam, kad Jį po to atrastum iš naujo, naujomis akimis. Aš visdada taip darau. Nes aš niekuo netikiu ir kai jau niekuo netiki, atsiranda tikėjimas, kažkoks kitoks negu buvo anksčiau. Dievas pradeda kalbėti asmeniškai. kalbėti ne žodžiais, bet gyvenimo įvykiais. Bet aš nemanau, jog suprantu Jį ir krikščionybę ir nemanau, kad ją kas nors iki galo supranta. Nes jeigu suprasim, nereikės nieko sakyti. Mums nereikės čia net diskutuoti.

 50. Dėl burtų ir kt. ezoterikos Tai yra sidhos - pašaliniai sugebėjimai, kurie atsiranda einant dvasiniu keliu, jie visuomet atsiranda, nori ar nenori, nes protas išsihermetina (nesifiksuoja taip smarkiai trimačiame erdvėlaikyje). Tai mediciniškai yra patvirtinti dalykai. Į sidhas nereikia kreipt dėmesio, bet nesinaudoti - juk irgi negali. Tai Šventosios dvasios dovana, kurią tu gali naudotis, jei pajautei, kad yra. Bet už tai užkraunama didžiulė atsakomybė. Kristus irgi gydė, kėlė iš numirusių, pranašavo ateitį ir t.t. taigi, tame tikrai nieko blogo nėra, tik reikia žinoti atsargumo taisykles ir jų nepažeisti. O geriausia niekam nesakyti, nes prisišauksi inkviziciją. Tiesa, dabar ant laužų nedegina, dabat kitaip susitvarko .

 51. Ruslis rašė:

  “O geriausia niekam nesakyti, nes prisišauksi inkviziciją. Tiesa, dabar ant laužų nedegina, dabat kitaip susitvarko .”

  Manau, kad sitaip galima prisisaukti tas jegas, kurios anksciau verte vienus zmones degint, kankint kitus zmones. Ir kaip istorija parode, religija nepadejo tais laikais, kad net tureje but labai artimi jai ir aukstos morales normoms, zmones, budave apsesti ir darydavo siuos nusikaltimus. Siais laikais kitaip susitvarko ir geriau jau pazinot priesa, bei savo laiku jam smogt i nugara, nei kad paciam gaut tuomet, kai maziausiai tikiesi. Sitoks pavojus tikrai realus ir reik labai blaiviai suprast situacija ir tyrinet ieskot informacijos ne tik internete, bet pirmiausia savyje. Dvasiniais dalykais uzsiimti reikia, bet geriau nekelt per stipriai bangu aplink save, kol dar per mazai turima informacijos ir supratimo:). Nes yra kas gali sitai pastebet ir ivertint kaip pavoju sau. Cia turiu omeny ne paprastus zmones, o butent jegas, reptilijas, gyvatzmogius ar piktasias dvases, energijas, kurios sugeba apkvailint zmones ir juos apsest, ar kitais budais isikunit, priverst, kad juos valdytu.

 52. Ruslis rašė:

  Gintarai, tu rasei, kad tik zmogus gali keisti materija, sita realybe kurioje esame. Bet juk zmogus vienu metu egzistuoja ne tik sioje ralybeje, ne tik materialiam kune. Iseina, kad jis yra ir toje “erdveje”, kur gyvuoja piktosios, savanaudiskos jegos. Is to isplaukia, jog tos energijos gana lengvai gali kontaktuoti su zmogumi. Is vienu saltiniu tai ivardijama, vibraciju dazniu, jeigu zmogus atitinka tas zemas, baimes, nesuvokimo vibracijas tai su juo piktosios dvasios gali kontaktuoti. Kituose saltiniuose tai ivardijama, gundymais, kuomet zmogus zino teisinga kelia, bet patirties dar neturi, jis zino, bet nesupranta jo, todel gali but nesunkiai sugundomas. Turbut del to net ir tikintys zmones, besielgiantys pagal Dievo isakymus, pagal savo sazine, atejus atsakingam momentui - daugelis paluzta, ta tikejima praranda, pasielgia labai netinkamai ar panasiai. Nes jie nebuvo supratime (tarkim atitinkam vibraciju daznyje) ir su jais piktosios energijos galejo kontaktuoti, dirbti, net jiems to nezinant, galbut tik nujauciant. Taigi nepaisant to, kad tokie zmones zino kelia- jie jo nesupranta, arba supranta klaidingai, o todel ir paluzta kai ant ju “uzkrenta daugiau svorio”, galbut ir su piktuju energiju pagalba. Piktuju dvasiu pagalba teikiama, einant tuo keliu, jos mato, kad zmogus nesupranta kur jis eina, kur jis yra, kad jis giliai sirdyje bijo ir kad jis visa ta baime ir neuztikrintuma tik laikinai nustumia tikejimu, kai tokios abejones isplaukia iki jo minciu. Sitai daryt lengva, pagalvot “nesamoningos mintys” ir duot tuo paciu dar kruva sofistiniu argumentu. Bet nuo to niekas nesikeicia. O tos mintys ir kyla del kontakto su piktosiomis energijomis. Jos juk turi zmogu parklupdyt ir apkvailinti, uzvaldyti ji. Uzvaldymas nebutinai apsedimas, o ir zmogaus sukaustymas tu nenergiju erdveje, kad jis ten ir pasiliktu, ilgam.
  Praeituose komentaruose, galima manyt, kad mano poziuris i baznycia grynai neigiamas, bet tai priklauso nuo zmogaus skaitancio juos, nes istiesu tai mastau placiau, tiesiog kartais isigilinu i konkrecia vieta, sriti ir apie ja rasau, gaunasi toks koncentratas, kad atrodo nuomone grynai kategoriska.
  Apibendrinant sita komentara - nenoriu tiket del tikejimo, pasitiket knygom, kitais zmonemis (dvasininkais ar pan.), nes tada toks tikejimas bus silpnas ir nemanau, kad jis kazko vertas apskritai, nes jis kyla is nezinojimo, nesupratimo, baimes. Todel irgi noriu pats viska pazinti, suprasti. Galbut daug melyniu, guzu apturesiu, bet man atrodo tai vienintelis kelias asmenybei, sielai augti, suprasti, uzsigrudinti. Antraip kodel mes tada cia gimeme ?

 53. makaule rašė:

  Kažkada Erika man davė nuorodą kur brolis Arūnas dalijasi savo išgyvenimais ir patirtimi apie mistinį Dievo veikimą. Skaitydamas pirmą kartą pamaniau kad jam tikrai kvankt, bet šiandien kažkaip vėl perverčiau nemažą dalį jo aprašymų ir radau nemaža faktų apie tuos dalykus apie kuriuos mes čia šnekam. Jei kas neskaitė siūlyčiau paskaityt. http://brolisarunas.mylivepage.com/wiki/1792/418_MISTINIS_DIEVO_VEIKIMAS_1d

 54. Erikai,
  Dėl būrimų. Yra taisyklė nuo neatmenamų laikų: negalima burti dar negimusiems vaikams, nėčioms moterims, kūdikiams kai kuriais atvejais net iki 3 metų. Jeigu būrėjas tai daro, jos yra neprofesionalus šarlatanas. Ugnis juk gali ir deginti ir šildyti. Vanduo gali ir pagirdyti ir nuskandinti. Būrimas, - tai žmogaus dvasinės būsenos iškodavimas per archetipinius simbolius: runas, kortas, kauliukus ir t.t. Taip, tai yra iš dalies žaidimas su ugnimi, jei žmogus silpnas, pilnas žemiškų ego troškimų ir pan. Bet kai tą būrimą taikai tik sau ir praktikuoji kaip meditaciją ar tam tikrą “jogos” forma, kuri padeda apmąstyti, pervertinti gautą informaciją, pasitarti su savimi ką daryti ir pan., tai yra kaip savipagalbos forma.

 55. Ruli,

  Tai, ko tu klausi - yra labai plati tema ir dėl laiko stokos taip greitai nesugebėsiu atsakyti. Jei trim žodžiais, tai tik žmogus gali sukurti 3 vibracijų lygio materiją, tą kurioje mes gyvename. Tiksliau sakant ją sukuria ne vien tik žmogus, bet kolektyvinis protas. Ir tai išplaukia iš kvantinės fizikos atradimų. Tiksliau sakant žmogus gali ne sukurti, nes ji jau sukurta, bet transformuoti, ją keisti. Čia yra dvi medalio pusės. Jeigu kiekvienas žmogus kurs savo tikrovę, tai žemė išsiskaidys į 6 milijardus paralelinių pasaulių. Formaliai taip ir yra. Bet kadangi mes matom kažkokį bendrą vaizdą, t.y. kolektyvinę tikrovę, tai tas vaisdas ateina per kolektyvines programas. Čia labai daug analogijų su IT sistemomis. 4 vibracijų lygio realybė kitokia. Ten irgi veikia kolektyvinės, kurios susidaro tik pagal vibracijų atitikimą. Kitaip sakant, paralelinių pasaulio gyventojai vieni kitų nemato. Jie tik mato savo “grupę” pagal vibracijas. 3 vibracijų lygyje, mes matome ne tik savo vibracijų lygio pasaulius, bet ir paralelinius, t.y. kito žmogaus, nes mums užkrautos kolektyvinės prorgamos, arba populiariai vadinama Matrica.
  Pradžiai pasižiūrėk filmą what the bleep do we know http://www.youtube.com/watch?v=j-azcMJ5JS4, gal kažkas paaiškės, o taip pat šio tinklaraščio 2009-2010 metų pirmos pusės įrašus. Tas temas esu pakankamai smulkiai aprašęs. Jei bus neaišku, klausk.

 56. Norejau jusu paklaust. Gal jus ir aptaret ta klausima, bet atsakymo neradau. Kaip jus manot, kam reikalingos masines mirtys(turiu omeny labiau egregorus), kaip tai butu galima susieti su zmogaus esybe t.y siela? Ir kas vyksta(kokie procesai) sielos pagrobimo atveju. Dekoju uz atsakyma ir is karto atsiprasau uz savo neismanyma.

 57. Klausimas rimtas, čia reikalingas platesnis aiškinimas, bet pasistengsiu srumpai. Masinės žudynės, ar dėl karo, ar dėl epidemijų ar dėl terorizmo yra ritualinės žmogžudystės. Tikslas - akumuliuoti kiek įmanoma daugiau negatyvios energijos (skausmas, ašaros, neapykanta, sielvartas, prakeiksmas ir t.t.). Dažniausiai didelių mūšių vietos parenkamos anomalinėse zonose, kad efektas būtų didesnis. Pavyzdžiui tankų mūšis Kurskaya Duga per II pasaulinį karą pasirinktas vietovėje, kuri žinoma, kaip milžiniško tektoninio lūžio vieta. Antras momentas, mirties metu kareiviai būna paženklinti: rusų atveju - pektagramomis, arba kitokiais simboliais, kurie okultinėje simbolikoje naudojami įvairių ritualų metu. Be to kareiviai būna priėmę tarnybos priesaiką. Neturiu aiškios savo nuomonės, kas atsitinka su jų sielomis, tačiau karas turbūt nelygus karui. O karys nelygus kariui. Jeigu karys yra tikintis į Dievą, tačiau neturintis kitos išeities, o tik kariauti ir žudyti, t.y. ginti tėvynę, gyvybę, laisvę, jo siela po mirties gali būti kaip kankinio ir per ilgai neužkliūti tarpiniuose pasauliuose. Vampyrams, kurie visa tai organizuoja, svarbiau yra gyvųjų aimanos ir skausmas, o mirusiojo likimas yra vis viena Dievo rankose. Tačiau yra pasakojimų ir liūdininkų, ypatingai po II pasaulinio karo, kai kari sielos tiesiog klaidžioja astrale ir toliau tebekariauja. Tada būtina laikyti mišias, kad tokioms sieloms padėti. Trečias momentas - niekas nemišrta atsitiktinai. Kiekvienas kareivis, kuris atsiduria frone, visos tos aplinkybės, dėl kurių taip atsitinka, yra ne veltui. Ir žmonės atsiduria ten kur ir turi būti, ne toks likimas tam tikra dalimi jau yra nuspręstas dar prieš tai, kaip žmogus patenka į šįpasaulį.

  Dėl teroristinių aktų, koncentracijos stovyklų, žudynių, tokių, kaip Katynėje ar Serebnicoje, tai yra beveik tas pat. Visos koncentracijos stovyklos buvo pastatytos ant anomalinių zonų, iš anksto žinant, kad jos tokios. Žmonės buvo paženklinti. Teroristinių atakų laikas visuomet parenkamas pagal astrologinę padėtį, ir mėnulio kalendorių. Pvz. 9/11 astrologiniu požiūriu buvo pati blogiausia diena per pastaruosius kelis šimtus metų. Mano nuomone, jog teroristinių aktų sielos prilygsta holokausto aukoms. Žmonės miršta kaip kankiniai, todėl jos tarpiniuose pasauliuose ilgai neužsibūna. Bet vėl gi, tiems, kas rengia teroristines atakas, svarbiau yra gyvų, o ne mirusių reakcija į tai kas vyksta. Tačiau viskas priklauso nuo pačio žmogaus, ir, žinoma, Dievo valios.

 58. makaule rašė:

  Dar vakar pagalvojau kad šiandien turėtų kažkas įvykt nes data 3.11.11 jų purviniems planams labai palanki. Ir še tau.. Eatrhquake and cunami in Japan. Ir dar tas filmas pristatomas šiandien. http://www.youtube.com/watch?v=mEwlqSpj4BA&feature=relmfu Alien invasion. Šiurpoka darosi..

 59. Aciu jums uz issamu atsakyma. Tai tik patvirtina tam tikrus okultinius mokslus ir ju realu naudojima.

  O kas del 3.11.11 man keista kazkaip, kai yra tokios technologijos, kruvos palydovu ir niekas is anksto nesugiabejo perspet zmoniu apie besiartinanti pavoju. Manau tai tik dar irodo fakta, kad egzistuoja klimatinis geologinis ginklas.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘52521833 which is not a hashcash value.

 60. kostas rašė:

  Kaip jus galvojat, at iliuminatai puls Libija? Panasu, kad ruosiasi. mano pazistami statybininkai dirbo Libijoje, state namus pajury, typo ruosesi konkuruotim su Egiptu ir Tunisu Turizmo srityje. Algas kadafis mokejo dideles. Principe nebuvo ten ribojamos laisve. Visi pazymiai rodo, kad revoliucija Libijoje isprovokavo patys amerikonai arba zydai. taigi, laukiu nesulaukiu naujo karo

 61. O ne, karu mums nereikia tikrai! Uztenka ju per akis. Ir kada baigsis tos nesamones, tas zmoniu isnaudojimas ir kirsinimas?……….
  Cia aisku tik retorinis klausimas. Liudna, kad taip yra, bet as tikiu, kad mes atejom i si pasauli jau zinodami kas bus, kuo busim, kuo sirgsim, kaip mirsim ir t.t, o esme viso to yra ta, kad tikslas ir musu uzduotis sioj Zemelej nuostabioj yra vienas -MOKYTIS IR TOBULET(tik gaila, kad si teise yra is musu atimama, o cia jau manau tikras Visatos desniu pazeidimas uz kuri tikrai teks sumoketi ir bus sumoketa su kaupu)!!!!!! Manau man pritars dauguma jusu.

 62. Vilijus rašė:

  Noėjau paklausti, gal ką žinote apie Mėnulio istorija. Kiek teko domėtis, tai atrodo dirbtinis arba pusiau dirbtinis objektas, kuri į Žemės orbitą buvo atitransportuitas iš marso ar iš asteriudų žiedo. taip pat yra spėjama, jog mėnulio vidus yra tuščias, nėra jokio brantuolio, o krateriuose yra įėjimai į labirintus, kur ir gybena tie reptiloidai-drakonai. Filme Aliens pasakyta tiesa, tiems gyviams nereikia deguonies, jų medžiagų apykaita kitokia, jie gali vaisvai būti atvirame kosmose ir dzin. Tik įdomu, kiek tame tiesos?

 63. Jau buvo praėję 2,5 mėn 2011 metų ir nieko rimto nevyko. Nors buvo pranašauka, kad šie metai bus klimato stichijų metais. Galvojau, kad skeltikai teisūs. Dėl Japonijos, tai šitas įvykis buvo išpranašautas. Niekaip nerandu internete to vietos, bet tiktrai žinau, kad buvo kalbama, jog 2011 m. nueis po vandeniu pusė Japonijos. Ieškojau informacijos, ar čia nėra nagus prikišęs HAARP. Kol kas, atrodo, kad ne. Tai, kad žemės ašis pasislinko 25 cm., tai jinai daugiau kaip 10 metų dreifuoja.

  Dėl Libijos, tai nenustebsiu, jei kur nors bus paskelbta, kad Kadafis priklauso tai pačiai masonų ložei, kaip ir Sarkozy. Turint omeny, kad šita publika visados mėgsta kontroliuoti abi konflikto puses, labai tikėtina, kad būtent taip yra ir dabar. Jie visados veikia trim etapais. Problema-reakcija-sprendimas. Kol kas mes dabar matom tik pirmą etapą. Čia gali būti kita konflikto ašis. Globaliniam elitui Kadafis reikalingas, bet dar laniau reikalingesnis konfliktas su valstybe, kuri turi glaudžius ryšius su Iranu ir Kinija. kafafiuo, šiame etape bus leista pasmaigti sukilėlius, o tik tada jis bus puolamas. O tada į konfliktą įsijungs Kinija, Iranas, Sirija. To ir siekiama.

 64. Dėl mėnulio. Yra daug legendų, kad mėnulio kažkada nebuvo, jis buvo “atvežtas” iš asteroidų žiedo (buvusios planetos), Marso, pagal dar vieną legendą - iš Plejadžių (7 seserų) žvaigždyno. O atvežė mėnulį - ne itin geros jėgos. Jeigu pasižiūrėsime, tai daugelis gamtos ir žmogaus gyvenimo ciklų yra susijęs su Mėnuliu. Niekas nežino kaip būtų, jeigu nebūtų mėnulio. Bet kokiu atveju mes esame nuo jo priklausomi. O kas sugalvojo tokią priklausomybę iš tiesų yra genijus. Man irgi teko skaityti, kad mėnulyje yra alien bazės, kad jis tuščiaviduris it t.t. bet ar tai tiesa, sunku pasakyti.

 65. Kalifornija rašė:

  kovo 7 diena buvo labai idomus komentaras delfyje, kuris buvo parasytas reaguojant i si straipsni http://mokslas.delfi.lt/science/jav-karines-oro-pajegos-paleido-i-orbita-savo-ko
  smini-laiva.d?id=42807195

  ir paskaityt pastabucio komentara kovo 7 d.!!!!!!! - idomus sutapimas, kada pernai shitas aparatas buvo paleistas i kosmosa tai ant kitos dienos naftos platformos sproginet pradejo, o veliau gaisrai rusijoj prasidejo.
  kagi palauksim paziuresim kas atsitiks keliu dienu begyje….

  !!!ispudinga , are ???

 66. Vėl radau daug užstrigusių komentarų. Vieno paskutinio makaules komentaro nesugebėjau atstatyt. Tai buvo atsakymas nerijui. Neišsisaugojo ir vienas Erikos komentaras. Kažkas apskritai dedasi negero su blogas.lt sistema. O gal čia sistema ne prie ko, nes ji filtruoja neblogai. Todėl su šiukšlėmis patenka ir geri komentarai, jei ten yra linkų. Paskutinėm dienom tiesiog užbombordavo SPAM-iniai komentarai. Tiesiog kiekiai atfiltruotų SPAMų darosi klaikiai dideli - 50-100 per dieną. Ir adresai tie patys. Arba kažkoks automatas siuntinėja, arba yra žmonės, kurie specialiai tuo užsiima. Klajūnai, ar pas tave irgi tas pat? Kas dar sėdit blogas.lt ? Gal čia tik pas mane tokios nesąmonės?
  Labai atsiprašau, kad tai yra. Jei kas nors ko nerandat, iš karto sakykit.

 67. Kalifornija, tavo linkas neatsidaro, gal gali patikslinti

 68. Kalifornija rašė:

  lnikas cia luzta, skelia ji ir todel nesuveikia, tiesiog pagooglinkite :

  JAV karinės oro pajėgos paleido į orbitą savo kosminį laivą - delfi mokslas

 69. klajūnas rašė:

  Man irgi sistemingai siuntinėja spam’a, bet ne tiek daug. Tiktai kokie 4-5 per viena diena. Per savaite susidaro 20-30. Sistema užlaiko, nepraleidžia į blogą ir šitas spam’as nesudaro jokių problemų. Mano blogo kol kas “nepuola”. Tik jaučiu didesnį lankytojų susidomėjimą, ypač HAARP po įvykių Japonijoj. Taip pat periodiškai lankosi žmonės iš valstybės institucijų, kaip rodo Google Analytics statistika. Galvoju, kad gali imtis teisinių priemonių prieš mano blogą, nors jis veikia jau 4 metus ir kol kas nieko.

 70. Dėl Japonijos. Pirma galvojau, kad ne HAARP, pasirodo, kad klydau. Ir ta diena kaip tyčia 3 11 11. negali būti sutapimas.
  http://www.youtube.com/watch?v=ZnQDrPFFmFc

 71. Dėl Libijos ir Kadafio, nuojauta taip pat neapgavo

  http://www.youtube.com/watch?v=60mOGw1YLdI

 72. makaule rašė:

  Gintarui,
  Net neabejojau kad buvo panaudotas haarp, bet kaip galutinio patvirtinimo laukiau panašaus video kokį įmetei. (”sky changing colors”) Tokių sutapimų tikrai nebūna. Tik mane tas filmas neramina. Jis taip pat ne atsitiktinai išleistas į eterį būtent penktadienį, labai panašu kad blue beam visdėlto bus ir tam jau kaupiama energija.

 73. Ir dar gavau laišką penktadienį, anoniminį

  //////PASTEBĖK ŠTAI KĄ:
  Šiais metais turime 4 datas neįprastas … 1/1/11, 1/11/11, 11/1/11, 11/11/11 …
  DABAR mėgink suprasti… atskirk 2 paskutinius nr. metų kuriais gimei ir sudek su nr. amžiaus kiek šiais metais šventi…
  Ar kartais ne 111 ???

  Pav: gimimas 1939
  Šiais metais sueina : 72
  39 + 72 = 111
  dabar išbandyk savo suskaičiuoti…. Neistengiau suprasti _ bet tikrai taip yra - ar ne??? /////

  Keista, bet man irgi gaunasi 111.

 74. Apie įvykius Japonijoje, visai įtikinamai

  http://aircrap.org/japan-tsunami-caused-by-haarp/331081/

 75. Ruslis rašė:

  del 111 tai nieko keisto, taip ir turi but nes dabar yra 2011 metai, 2012 metais, skaicius gausis 112, 2010 metais buvo 110. Nieko tame ypatingo. O anonimas matyt ilgai nemiegojo tai ir izvelge kazkoki keistuma…

 76. Jisas rašė:

  D. Aiko paskaitos, gal bus idomu. Kai kas patiko, o kai kas man atrode labai pavirsutiniska..
  http://www.sozvezdie-love.ru/beyond_the_cutting_edge.html

 77. D.Icke esu pežiūrėjęs viską ką įmanoma pasiekti viešai. Yra dar 2010 m. Brixon Academy paskaita 10 val. ilgumo, bet kol kas neįdėta į ytb. Tu teisus, D.Aikas plaukioja tern kur yra techniniai dalykai, tai, kas susiję su fizika, chemija. Bet istorinius ir ideologinius dalykus apibendrina visai neblogai. Jis neteisus dar ir tame, kad Jėzų priskiria prie Saulės dievų. Čia jo didelis minusas. O konspiracijos teoriją dėsto gana neblogai. Suprantama, kad tai didelis informacijos kiekis ir jis daug ką trumpindamas apibendrina. Gal dėl to šiek tiek nukenčia turinys. Aš dabar kaip tik kuriu planą, kai jį pasikviesti į Lietuvą. Kiek teko skaityti atsiliepimų apie jo paskaitas Ukrainoje, tai salės lūžo nuo žmonių. Tačiau yra didelė rizika, kad pas mus salės gali būti pustuštės. Čia juk Lietuva…

 78. Liko Erikai neatsakytas vienas klausimas, bet aš atsakymo trumpai suformuluoti nesugebėjau

  //Biblijoje aiskiai parasyta del magijos, ir del visokiu chenelingu, transu ir pan. .. ne krikscioniskos konfesijos tai nuslepe, bet Biblijos Dievas labai aiskiai isreiske savo poziuri i visas “magijas” ir jas grietai uzdraude…Dievas sako: „Nesikreipkite į dvasias ir kerėtojus; jų patarimo neieškokite, kad nebūtumėte sutėšti; aš esu VIEŠPATS, jūsų Dievas“ (Kun 19,31). „Jei kas kreiptųsi į dvasias ir kerėtojus, ištvirkaudamas su jais aš atgręšiu į jį savo veidą ir pašalinsiu iš tautos“ (Kun 20,6).//

  Dar kartą apie žinojimą iš tikėjimą. Pirmas dalykas, jeigu kalbame apie bet kokias žinias (dvasines, ar ne, neturi reikšmės), tai negalima ŽINIŲ lyginti jų su materialiu turtu. Pažinimas dvasinis visų pirma yra savęs pažinimas. Ar gali šiandien tradicinis krikščionis pasakyti, kad jis save žino ir pažįsta? O kadangi mikrovisata atitinka makrovisatą (kaip danguje, taip ir ant žemės), žmogus, kuris nepažįsta savęs, nieko negali pasakyti ir apie Pasaulį. Jei materialus turtas gali slėgti kuprą, t.y. žmogus gali tapti nuo jo priklausomas, tai dvasinės žinios, dvasinis pažinimas yra toks turtas, kurio ant kupros nešioti neįmanoma, nes jis atveria horizontus. Taigi, diapazonas akyse tampa platesnis ir tu tada gali pažinti žymiai didesnį priežasčių ir pasekmių spektrą ir daryti teisingesnes išvadas. Tada atsiranda didesnė atsakomybė už tai kas vysta, o protas tampa aktyvus ir kreatyvus, t.y. laisvas ir kuriantis.

  Žinių negali būti per daug. Žinojimas yra neaprėpiamas kaip visa Visata. Ir jeigu kas sako, kad žinių liaudžiai per daug ir gali kilti nuo jų priklausomybė, vadinasi jis užsiima manipuliacijomis ir skelbia pusiau tiesą - vadinasi melą. Bet koks kalbėjimas, kad žmogus negali kažko žinoti, nes ta žinia gali pakenti, yra nusikalstamas, nes tik pats žmogus ir ne kas kita gali nuspręsti kas jam kenkia, o kas ne. Aš esu giliai įsitikinęs, jog Dievas neužsiima informacinėm manipuliacijom. Tuo užsiima tik žmonės, kurie, pasakydami pusė tiesos, nori pasirodyti svarbūs.

  Bažnyčia ir raštai, ribodami žmogaus paieškos „teritoriją“ (sakydama, jog parapsichologija, okultizmas ir magija yra blogai), remiantis minėtomis ir kitomis ST citatomis, pasakydama A, turėtų pasakyti ir B. O B – yra aiškios ribos: kur yra magija, parapsichologija, burtai, o kur ne. Jeigu bažnyčia tokias ribas nubrėžia, vadinasi ji užsiima tam tikra prasme manipuliacija, nes žmogus su mistika ir magija susiduria kiekvieną dieną, tačiau atsakymų gauti negali, nes tai TABU. Ir bažnyčia jų neduoda. Jei tu nuo mažų dienų kalbiesi su dvasiomis, tai gyvenk kaip nori, krikščionių bažnyčia tau atsuka nugarą ir lieki su savo problema vienas akis į akį.

  Bet iš kitos pusės, žiūrėkime istorinį kontekstą, kurio metu šitas draudimas atsirado. Tai buvo noras nubrėžti ribą tarp pagonių ir judėjų. Ir Mozė, įrašydamas į 5-knygę šiuos ir kitus sakinius apie neva Dievo lūpomis paskelbtą magijos draudimą, žinojo ką daro. Tačiau pats judaizmas yra labai magiška religija. Pats Mozė lazdą pavertė gyvate, o Jėzus vandenį – vynu. Reikia taip pat prisiminti, kokia buvo Mozės eroje „realybės paradigma“. Ji buvo labai paprasta - „ką matau, tą dainuoju“, o už viso to ribų – burtai ir magija. Ir jeigu ankstyvaisiais viduramžiais kas nors būtų pamatęs žmogų su mobiliuoju telefonu, tai sudegintų ant laužo, nes atrodytų, jog tai magija. Anksčiau žmonės gyveno plokščioje žemėje, o dabar – apvalioje. Tačiau buvo sudeginta daug žmogų, kurie viduramžiais sakė tiesą, nes jie atseit buvo velnio apsėsti.

  Taigi, vadovautis pažodžiui Biblijos Dievo draudimais burtų ir magijos atžvilgiu, būtų neteisinga. Nes 1. kiekvienas šventraščio sakinys turi mažiausiai 7 prasmių klodus (gal būt ir daugiau). Ir kiekvieną kartą skaitant tam tikras vietas, gali jas suprast visai naujai. 2. Šiandien supratimas kas realu ir kas nerealu dėl mokslo pažangos gerokai išsiplėtė ir tai kas buvo vakar, nebetinka šiandien. 3. Po to, kai buvo atrastas elektromagnetizmas, kvantinė ir reliatyvumo teorijos, sakyti, kuri yra ribos tarp normalaus ir paranormalaus iš viso išsitrynė arba jos gerokai pasislinko į paranormalaus pusę. Šiandien viešuose puslapiuose galime rasti tūkstančius mokslinių darbų, patentų ir kt. sąmonės srityje. Yra ištyrinėtos smegenys skersai ir išilgai, visos meditatyvinės, transo būsenos, kaip veikia burtai, netgi pomirtinis pasaulis realiai atrastas. O tai, kad egzistuoja paralelinės realybės, niekas net nediskutuoja, išskyrus ortodoksus, kurie viską suvokia paraidžiui ir negali kūrybiškai pažvelgti, kad ir į tą pačią Bibliją.

  Taigi, Bilblijos draudimai (jeigu skaityti paraidžiui) šiandien neturi prasmės, nes ribos išsitynė. Jas ištrynė mokslas, o mokslas, kaip sakiau, yra žinios, kurių ant kupros nenešiosi. Jeigu neduosi žinių ir neleisi jų siekti, vadinasi tavo tikslas padaryti žmogų priklausomu vergu. Tai daro iliuminatai masonai ir kitokie velniai. Informacija, žinios, žinojimas nėra nei blogas nei geras. Svarbiau, kaip visa tai panaudosi. Bažnyčia, vadovaudamasi Biblija, turėtų ne pagal ortodoksišką supratimą drausti pažinti nematomą Visatos pusę (kuri realiai egzistuoja), bet būti moraliniu arbitru, nes tą patį atradimą galima panaudoti ir geram ir blogam tikslui. Šiandien mes žinome, kad yra atskleistas žmogaus genomas. Nors kažkada bažnyčia mirties bausme bausdavo visus, kurie pjaustydavo žmogaus kūną, norėdami suvokti, kaip jis dirba. Jei šiandien mes sakome, kad klonavimo idėja bloga, tai gal būt po 10 metų pamatysime ir jos gerą pusę? Pažinimo kartelė, t.y. riba jau senai dingusi. Tačiau moralinė riba turėtų būti ir Biblijos draudimai turėtų būti išaiškinti naujai. Priešingu atveju mes sustabarėjame ir neiname į priekį. O juk mes turime suprasti ir žiniti, kas vyksta aplinkui ne tik apčiuopiamoje realybėje, bet ir toli už jos ribų.

 79. acht rašė:

  Gintarai, mano pagarba ir padėka Jums už drąsą ir informacijos skleidimą.

 80. makaule rašė:

  Pažiūrėsim ant kiek jie nuspėjami. Turiu tokį įtarimą kad ryt drebės Californija.

 81. Ruslis rašė:

  Turbut labai greitai prasides karas pries Libija, bent daug kur naujienose ta raso… Liudna, organizuojamas kazkoks labai didelis dalykas del tu musulmonu, tie sukilimai visur juk ne veltui prasidejo reik manyt, paskaitykit, kas dar neskaitet - komitetas 300, nepasigailesite…
  Japonijoj tokia itartinom aplinkybem ivykusi nelaime… Ziuresim kas bus toliau, labai liudna…

 82. makaule rašė:

  Rusli,
  Tai tik pradžia. Rimtai susirūpint reiks kai bus apsuptas Izraelis. Vat tada prasidės praktiškai nenutrūkstanti “įvykių” seka kol liks tik jų planuojami 500 mln.

 83. Kovo 19-21 jeigu nieko neįvyks pasaulyje, tai tikrai bus keista. Tai labai palankios dienos daryti niekšybes. Juo labiau, kad daug kas tikisi ….

 84. Kalifornija rašė:

  is 2010 metu kovo men Juliaus Veselkos straipsnio :

  Beje, tokį požiūrį aš susidariau, perskaitęs Džono Kolemano, buvusio CŽV karininko, knyga „Suokalbis, komitetas 300”, kurioje yra tokios eilutės: „Reikia aiškiai suprasti, kodėl visame pasaulyje yra taip nemėgstama branduolinė energetika ir kodėl kovai su ja, branduoline energetika, naudojami fiktyvūs „gamtosauginiai” judėjimai, sukurti ir finansuojami „Romos klubo”. Padedant branduolinei energetikai, kuri leidžia pagaminti milžiniškus kiekius pigios elektros energijos, trečiojo pasaulio šalys palaipsniui galėtų tapti nepriklausomos nuo JAV finansinės pagalbos ir pradėtų įtvirtinti savo suverenitetą. Atominėse jėgainėse gaminama elektra – tai raktas, kuris toms valstybėms padėtų įveikti atsilikimą, kurį „Komitetas 300“ įsakė ir toliau išlaikyti”.

  Štai čia ir atsiranda noras patikėti žvalgybininko Džono Kolemano išvada, kad pasaulio galingieji arba pasaulio elitas sąmoningai varžo besivystančių šalių vystymąsi, nes jų tikslas yra ženkliai sumažinti pasaulio gyventojų skaičių, jų tikslas – palikti gyventi tik elitinį pasaulį, o išoriškai nekalčiausia ir efektyviausia priemonė stabdyti kitų šalių ekonominį vystymąsi yra sukurti, sakysime, jų nuomone, nereikalingose šalyse energetinį badą arba nuolatinį energijos trūkumą. Tai yra žymiai efektyvesnė priemonė nei finansų krizės, kurios, kaip įprasta, apima visas valstybes, o ne vieną atskirai paimtą šalį, kurią reiktų sunaikinti – finansinės krizės yra tiesioginė grėsmė pasauliniam elitui, tarp kitų ir jų valdomam nacionaliniam elitui. O štai energijos trūkumas gali būti lokalus ir neigiamai veikti tik atskiras valstybes. Dėl to pasaulis bus ramus, ir aišku bus, kad dėl to kalta tik atskiros valstybės valdžia.
  http://www.politikosaktualijos.lt/2010/01/17/%E2%80%9Ekomitetas-300%E2%80%9C-ir-kiti/

 85. makaule rašė:
 86. Ruslis rašė:

  makaule, pakomentuok placiau, gal ka daugiau zinai, nes kas ten parasyta, atrodo tarsi isplestas puslapis is knygos, labai sunku suprast…

  Atkreipkite demesi, ziniasklaida, raso apie viska, bet visai nustojo rasyti apie Tunisa, Egipta ir t.t. kas ten vyksta po revoliuciju ? Kazko taip keistai uztilo, ka idile prasidejo ? Ne… Kaip suprantu, tipiniu “demokratijos” keliu, valdzia paeme islamistai. Ar kartais, musu aptariamos, blogosios jegos, nenori kad visame arabu pasaulyje valdzia paimtu islamistai, ir sukurus koki preteksta, jie pradetu kokius nors veiksmus, ko pasekoje prasidetu kazkas baisaus, galbut 3 pasaulinis karas arba dar kazkas globalaus ?

 87. Konstas rašė:

  I Egipta ir Tunisa vel skraido turistu lektuvai, vadinasi ten viskas gerai.

 88. Tadas rašė:

  Vakar nauja gagos klipa aptikau. Be komentaru… http://www.youtube.com/watch?v=wV1FrqwZyKw

 89. Ruslis rašė:

  Gerai butu, jei sis argumentas butu isties svarbus. Greiciausiai ten atejo i valdzia “tie kas reikia”, nes tam ir buvo tos revoliucijos, ir ju “kuklovodas” betkada gali padaryti norima itaka.

 90. makaule rašė:

  Rusliui,
  Ten maždaug apie kad bandomos komunikacijos, tikrinamas radio ryšys tarp slaptų agentūrų kurios perims visą pasaulio valdymą paskutinėmis dienomis.
  O čia šiaip sena info bet gal ką naujo rasit:
  examiner.com/exopolitics-in-seattle/are-you-on-a-2012-13-catastrophic-timeline-or-are-you-on-a-2012-13-positive-future-timeline-part-1
  examiner.com/exopolitics-in-seattle/are-you-on-a-2012-13-positive-future-timeline-or-are-you-on-a-2012-13-catastrophic-timeline-part-2

 91. Na va ir sulaukėm. Libijos puolimas sutapo ta pačią valandą ir tą pačią dieną, kaip ir Irako (2003). Ir tai tik nekaltas sutapimas? Toks įspūdis, kad tiek opozicija, tiek ir pats Kadafis žinojo tiksliai datą klada bus puolama ir visi ruošėsi. Žodžiu, tipiškas scenarijus, kaip iš natų sugrojo pagal tą pačią melodiją: problem-reaction-soliution. Nieko naujo. Bet inovacija viena yra - pasaulyje pasipriešinimo balsų beveik nesigirdi, net rusų ir kinų reakcija saikingai santūri.

 92. makaule rašė:

  Gintarai, gal gali parašyt tas datas ir laikus..

 93. Irako karas prasidėjo 2003 naktį iš kovo 19 į 20, kažkur apie 18 val. vakare įžengė pirmieji žalgybiniai būriai, o jau 20 d. po vidurnakčio prasidėjo oficialus masinis tankų puolimas.

  Audra dykumoje 1991 m. prasidėjo sausio 15 d.

  Pirmasis dabartinės intervencijos Libijoje šūvis buvo paleistas iš Prancūzijos lėktuvo kovo 19 d. ir maždaug 16 val. 45 min. Grinvičo (18 val. 45 min. Lietuvos).

  Bet po to iš JAV b-52 didžioji dalis bombų ir tomohaukai iš submarinų paleisti iš kovo 20 d. maždaug vidurnaktį. ir po to buvo ryte.

  Bet aš taip įtariu, kad šaudymas galėjo būti propagandinis, nes joks kanalas nerodo dūmų ir griuvėsių, nors jie galėjo filmuoti iš žvalgybinių lėktuvų, o po to atiduoti Aj jazeerai. Ir apskritai, atrodo, kad labai daug rodoma butaforinių siužetų ir mes nežinom tikros tiesos.

 94. Ineta V. rašė:

  Sveiki. Gal ne visai į temą, bet norėčiau paklausti. Koks jūsų požiūris į islamą? Kiek teko domėtis apie NWO tai elitas į islamą taip pat kreivai žiūri (ypač turint omenyje įvarius ”islamo ekstremistų” išpuolius). Ar islamas, neigdamas Jėzaus dieviškumą ir pripažindamas vienintelį, neapibrėžtą Dievą vis vien veda tikinčiuosius teisingu keliu? Dėkui

 95. “Islamo ekstremizmas”, kaip Jūs teisingai pastebėjot, yra išpūta propagandinė antis. Tai mitas, kuriuo norima, kad tikėtų žmonės. Tačiau musulmomai yra mūsų, krikščionių, mažieji broliai. Žydai - mūsų vyresnieji broliai. O visi esame Abraomo vaikai. Tie, kas nori valdyti - visuomet ieško priešiškumų ir jų randa. Kitas dalykas - islamo lyderiai, tokie kaip Sadamas ar Kadafis, ar tai būtų Kataro šeichas, priklauso globaliniam elitui. Jie yra susiję su vakarų isteblišmentu per masonų ložes, per žvalgybos tinklą, per transkontinentines korporacijas, kurioms, pavyzdžiui, yra “išnuomotos” naftos verslovės. Sadamo ar Kadafio atžvilgiu tai yra įroditas faktas, kad jie buvo susiję per Agip, Sell, BP ir t.t. Jiems tiesiog leidžiama veikti, kol neateina laikas. Ir šitų lyderių užduotis - sukurti problemą, kuria reiktų tarptautinei bendruomenei skubiai “spręsti”. Čia religiniai faktoriai yra antroje vietoje. Jie reikalingi tik kaip instrumentas, kaip katalizatorius problemai atsirasti.

 96. Ineta V. rašė:

  Na, bet popiežius bei aukštieji Vatikano klerkai taip pat po mūrininkų ženklu sėdi. Įvairias mintis sukelia tas faktas, jog tiek NT tiek ST galėjo būti keistas, verstas ir visaip kitaip modifikuotas tomis pačiomis rankomis. Lygiai taip pat kaip ir griežtos bažnytinės struktūros. Tuo tarpu islamas neturi analogo popiežiui -lyderiui- ar hierachinei sistemai. Koranas pripažystamas tik originalo kalba ir nuo pat parašymo nėra keistas. Buvo bandymu prieš porą metų ”modifikuoti” naujiesiems laikams. Labai greit buvo entuziazmas nugesintas
  Tačiau žiūrint iš krikščioniškosios pusės, jie atmeta Jėzų, todėl išsigelbėjimo neturės..

 97. Ruslis rašė:

  Ineta, kodel rasai, kad jie atmeta Jezu ? Nemanau, kad jie ji atmeta, jie dar labiau pagal ji gyvena nei kaikurie katalikai, kurie vaiksto i baznycias. As Jezu suprantu, kaip Dievo sunu atejusi i zeme, ir kad reikia bandyti suprasti ir vykdyti jo mokymus, buti doram, saziningam, myleti kitus, ieskoti Dievo, teisybes. O kad ar papila kunigelis vandens kudikiui, ar tu mini ta varda Jezus, ar tu kreipiesi i ji Jezau ar dar kitu vardu, manau jokio skirtumo.
  Reik visada stebet visuma, kam naudingas koks nors veiksmas ar informacija, kam naudingi gasdininimai pragarais ir t.t. Mastyti reik, kitaip nieko nebus.

 98. Ar musulmonai turės išsigelbėjimą, ar ne - mes to negalime pasakyti. Tai tik Dievas žino. Sprendžiant pagal dorovę, tai jie tikrai arčiau Dievo. Jų šeimos tvirtos, daugiavaikės, laikosi visų korane nustatytų moralinių principų. Palyginkim, kaip šiandien moraliai gyvena krikščionys ir musulmonai? Prancūzijoje, Švedijoje, Vokietijoje ir t.t. Skirtumas begalinis. Prieš pusantro tūkst. metų Ispaniją ir Pietų Italiją (siciliją) valdė arabai. Bet tuo tarpu jie nenužudė nei vieno krikščionio, nei vieno žydo. Priešingai - tai buvo labai tolerantiškas valdymas. Taigi manau, kad viskas priklauso ne nuo religijos, bet nuo žmonių, kurie naudojasi religija, nes patį raštą gali išversti ir į vieną, ir į kitą pusę.

 99. makaule rašė:

  Šnekant apie musulmonus tai kaip tyčia per rekolekcijas kuriose buvau praeitą savaitgalį gyvenau tam pačiam kambary su iraniečiu kuris priklausė islamui ir dabar nori būt krikščioniu. Tai jis man pasakojo kad islamo tikėjime jis nieko nerado, nors buvo gana pamaldus. Poto pateko į lietuvą įsidarbino ir dabar nori vest lietuvę. Dar pasakojo kad buvo patyręs klinikinę mirtį ir pasakojo pojūčius, tai ką patyrė ir ką suprato. Kaip sakė “turėjau grįžt į kūną tam kad apsivalyt nes jaučiausi toks menkas, purvinas, nevertas tos begalinės meilės kurią jutau.” Prieš pusę metų buvo rekolekcijose Trinapolio vienolyne kur buvo galima paprašyt užtarimo maldos. Sako “Kai vienuolė uždėjo ant manęs ranką ir pradėjo melstis tai pasijutau panašiai kaip per klinikinę mirtį, pasidariau toks lengvas, pajutau tokią palaimą, visiškai nejaučiau savo kūno, net norėjosi nustumt vienuolės ranką nuo peties kad netrukdytų pakilt” Ir dar vienuolė jam pasakė kad po kurio laiko jam bus net sunku patikėt tai ką pajuto kai už jį meldėsi nes tai atrodys kaip sapnas” Manau tai normalu, tai Šv.Dvasios veikimas. Man taip buvo tik vieną kartą kai meldžiausi, kai jaučiau kad kažkas užpildo mane tokiu neapsakomu lengvumu, pakilau virš savo kūno ir tai puikiai suvokiau, o poto truputi sunerimau ir iškart grįžau atgal. Turi būt visiškai švarus kad patirt Jos veikimą. Tai kaip narkotikas kurį noriu pajust kiekvieną kartą kai meldžiuosi, bet kolkas nepavyksta nes kažkur susimoviau ir gaunu tik nemalonų skausmą kojose ir rankose.. Paklausiau jo kas tau buvo nepriimtina islame, tai jis atsakė kad jam labai užkliuvo žodžiai kurie leidžia ir net liepia žudyt kitatikius. Sako “Dievas tikrai to nelieptų, ir tas raštas negali būt nuo Dievo”. Sako “pajutau kas yra tikras tikėjimas ir neabejoju kad krikščionybėj rasiu tai ko reikia” Tik tiek..

 100. Ne visiškai tiesa, kad musulmonams koranas liepia žudyti kitatikius. Islamas, kaip ir krikščoonybė turi daug srovių (šiitai, sunitai ir t.t.). Arabiškas islamas skiriasi nuo turkiško. taip, kad viskas priklauso nuo žmonių, kurie skaito Koranas. Bet mes krikščionys irgi ne šventuoliai (kryžiaus karai, inkvizicijos, kolonizacijos ir t.t.). Be to mūsų Biblija skatina ekonominį genocidą “Gali reikalauti palūkanų už paskolas iš svetimtaučio, bet už paskolas savo tautiečiui neturi reikalauti palūkanų, idant VIEŠPATS, tavo Dievas, laimintų visus tavo siekius krašte, kurio paveldėti įeini” (Įst 23-21).

 101. makaule rašė:

  Vadinasi jį taip mokė ir jam tai nepatiko. Kaip suprantu islamas sėdi įstatymo valdžioje su begale įstatymų ir įsakymų, kaip ir tie kurie apsikabinę Torą kurioje jų ~650, o mes išgelbėjami tikėjimu o ne įstatymų darbais, nes įstatymų darbais nebus nuteisintas nei vienas. Jei laikaisi įsakymų įstatymo tai esi nuodėmės ir senosios sandoros vergas, o jei tiki kad Jezus tikrai yra Dievo sūnus tai esi išlaisvinamas iš nuodėmės vergijos ir esi naujos sandoros bendrapaveldėtojas.

 102. Pilnai su tuo sutinku

 103. Tuo ir pas mus uždraus auginti daržoves

  В ограде интенсивно строящегося “электронного концлагеря”, цель которого сделать любого человека полностью подконтрольным, зависимым и управляемым, очевидно, еще есть немало лазеек, позволяющих скрыться от “всевидящего” ока “Большого брата”. Один из самых очевидных путей – выход из социума и максимальная автономизация.

  В последние годы в США, например, получило распространение движение так называемых изоляционистов. Люди семьями и небольшими общинами уходят из общества и селятся в труднодоступных лесных и горных местах, обеспечивая себя сельским хозяйством, рыбалкой и охотой. Но, похоже, что с этим пытаются покончить.

  В Сенат США подан законопроект S510, который сделает незаконными выращивание, использование, распределение, покупку или продажу пищи, выращенной в домашних условиях (!). Все это, разумеется, делается под предлогом защиты здоровья граждан. Уверяется, что выращенные частным порядком продукты чаще всего не соответствуют санитарным нормам и потому угрожают здоровью потребителей.

  По мнению экспертов – S510, Законопроект о Пересмотре Безопасности Пищевых Продуктов 2010 года – может оказаться самым опасным законом в истории Соединенных Штатов.

  “Будучи принят, S510 нарушил бы право граждан на выращивание, владение, торговлю, транспортировку продуктов питания и употребление природной пищи. Он станет самой отвратительной деятельностью против возделывания, торговли и потребления пищи и сельскохозяйственной продукции по выбору каждого человека. Законопроект будет антиконституционным, и будет противоречить закону природы или, если хотите, воле Бога”, - считает канадский доктор Шив Чопра, признанный авторитет в области продовольственной безопасности.

  С подобной проблемой столкнулась Индия, когда во времена Британского владычества правительство Великобритании наложило налог на соль. Однако S510 расширяет контроль над всей пищей в США, нарушая основное право людей на питание.

  Стоит напомнить, что еще в 1990-х годах Билл Клинтон ввел Положения Анализа Контроля над Опасностью (HACCP), якобы для борьбы с инфекциями в мясной промышленности. Это положение откровенно лоббировало интересы корпоративных производителей мяса в рамках Всемирной Торговой Организации, “контролирующих” с его помощью самих себя, и получивших возможность устранить с рынка конкурентов – тысячи мелких производителей мяса.

  В 2008 году уже Хиллари Клинтон в ходе своей предвыборной кампании на пост президента настаивала на создании мощного централизованного агентства по безопасности продуктов питания. Хотя Клинтон и не стала президентом, но ее идеи получили развитие в S510.

  Итак, этот законопроект нарушает моральные, социальные, экономические, политические, конституционные и человеческие основы выживания – утверждают американские правозащитники и представители общественности. Они обращают внимание на следующие аспекты: этот законопроект, в случае его принятия, устанавливает тотальную власть Министерства Безопасности над всеми пищевыми продуктами и всеми фермами США, что помимо всего прочего создает благоприятную базу для коррупции и лоббирования.

  В реальности закон покончит с суверенитетом США, отдавая государственные пищевые запасы под власть ВТО, тем самым, угрожая национальной безопасности. Это в свою очередь фактически отменяет Акт 1994 года – соглашение, подписанное в Уругвае, которое помещает суверенитет США и закон США под совершенную защиту. Вместо этого S510 провозглашает приоритет международных норм над национальными, поскольку гласит, что ничто в этом Акте (или поправке, сделанной этим Актом) не должно истолковываться в манере, не соответствующей соглашению, установленному ВТО, любым другим договором или международным соглашением, поддержанном Соединенными Штатами.

  Кроме того, законопроект позволяет правительству, в соответствии с законом военного времени, рассматривать торговлю любыми продуктами питания (даже выращенными в США) и даже обмен ими как “контрабанду” в Соединенные Штаты, поскольку согласно этому закону США являются не территориальным образованием, а “корпоративной сущностью”. Следовательно “ввоз пищи в США” включает пищу, произведенную где-то на территории страны и “ввоз” посредством производства.

  Законопроект позволяет ООН, ВОЗ, Организации Питания и Сельского Хозяйства ООН и ВТО брать на себя контроль над всеми продуктами питания на Земле и препятствовать допуску к обычной натуральной пище. Его причудливая история и ожидаемое влияние при ограниченном допуске к натуральному питанию (при одобрении генетически измененной пищи, генетически измененных животных, пестицидов, гормонов, облучении пищи и так далее) несет огромную угрозу здоровью людей, и исключает нормальное питание.

  S510 лишает американских сельхозпроизводителей права на очистку, хранение и владение семенами в США, отдавая контроль над семенами в руки Транснациональных корпораций.

  Еще один момент: законопроект включает NAIS – программу отслеживания животных, якобы угрожающих мелким фермерам и владельцам животноводческих ранчо. Представители ВОЗ, ВТО, Всемирной Организации Здоровья Животных ООН, а также обслуживающие их интересы американские “пищевые” спецслужбы получат право на массовое истребление даже племенных животных даже без точного установления их “болезни”. Только лишь по первому подозрению или в целях профилактики. Биологическое разнообразие животных на фермах заменится генетически модифицированными животными, патентами, на разведение которых владеют корпорации. Будут объявляться мнимые болезни. S510 предусматривает существование Центров по Контролю над Заболеваниями, несмотря на их коррумпированное вовлечение в скандал с вирусом H1N1 (свиной грипп), который, как сейчас говорят, был состряпан корпорациями.

  В итоге, законопроект разрушает все, что осталось от американской экономики. Он забирает сельское хозяйство и питание, которые являются краеугольными камнями всех экономик, из рук граждан и отдает их под контроль многонациональных корпораций, включая ООН, ВОЗ, ВТО и других, действующих как агенты Министерства Внутренней Безопасности. Устраняется возможность перестройки экономики, основанной на фермерстве, садоводстве, производстве продуктов питания и натуральных продуктов. Наряду с этим исчезают все сельскохозяйственные работы, орудия труда и смежные занятия.

  Также документ позволит правительству одобрять антибиотики, гормоны, пестициды и генетически модифицированные продукты. Он поставит на промышленную основу каждую ферму в США, что сделает пищу еще более вредной. Но с особым цинизмом новый закон вводит понятие “пищевые преступления” и позволяет воспользоваться ими, как поводом к созданию полицейского государства и введению тотального контроля. Он прекращает действие всех существующих правил, определение наказуемых преступлений и наказаний. Он подрывает фундаментальные права всех граждан страны, делая их предметом рассмотрения корпоративных трибуналов с неограниченной властью и возможностью внесудебных наказаний. Он означает конец законности в США.

  Казалось бы, это чисто американское событие, не имеющее к нам никакого отношения. Однако, логика развития событий, их глобальный размах, а также печальный опыт двух последних десятилетий, как и настойчивое стремление нашего руководства в ВТО, подсказывают, что вскоре похожий законопроект может быть внесен на обсуждение в Госдуму. Тихонько так, без лишнего шума. Вслед за внедрением электронных идентификаторов.

  http://segodnia.ru/index.php?pgid=2&partid=52&newsid=13557

 104. makaule rašė:

  Vien žo žmogum nebegali būt, privers būt tuo kuo nenori, žinot tik tai ką jie nori, gyvent ten kur jie nori, valgyt, auklėt vaikus taip pat tik kaip jie pasakys, maisto sau nebegali užsiaugint, dar sprendžia ar nusipelniai gyvent ar ne, nunuodys, nužudys, padarys vergais.. Manau Dievas jau paruošė jiems atlygį tokį kokio jie net nesapnavo. Laukt tikrai nebegalima, reikia vos ne eit ir rėkt visa gerkle ir kitaip platint info apie jų darbelius ir kuo greičiau nes tuoj nebebus kam tos info skelbt..
  Seniai bežiūrėjau bet kiek pamenu kalbėjo ir apie tai kas parašyta Gintaro komentare: Codex Alimentarius video.google.com/videoplay?docid=-5266884912495233634#

 105. Aš kažkaip nebergyvenu. Tik kažkas nuolat atsiunčia tokius laiškus su nuorodomis apie naujus Didžiojo Brolio projektus. Keista, bet kai tik perėjau į aktyvią veiklą šviečiant žmones, susidūriau su keista ramybe. Nebus to ką elitas sugalvojo. Jie bandys, bet nieko nebus.
  Enocho Apokalipsėje (tai yra ST apokrifas) parašyta juodu ant balto: “Puolę engelei nuteisti”. Jų galios suvaržytos, bet kol nepasibaigęs ciklas (2012) tol jie lieka prirakinti žemės astraliniame plane. Po 2012 jie nebus išlaisvinti, jie bus ištremti atlikti karminės bausmės į kitą 3 D planetą. Jiems bus suteikstas šansas pakaroti karminį ciklą nuo nulio. Na o mes tikrai švęsim pergalę. Tik labai norėčiau kad visa sistema su visu dabartiniu pasaulio tiek ir vietiniu isteblišmentu nueitų nuo arenos. Ir kuo greičiau tuo geriau. Ir geriausia būtų be kraujo. Bet norai yra norai, o kaip bus, taip bus, pamatysim jau netrukus.

 106. Vidmantas rašė:
 107. Jisas rašė:
 108. Reikia pagalbos.

  Gal kas žinote kur galima rasti gagos Born This Way videoklipo stenogramą. Turiu omeny įžangą. Niekur nerandu. O jeigu kas išverstų ir įdėtų į komentarus, būčiau labai dėkingas.

  ačiū

 109. klajūnas rašė:

  “Tai yra motinos monstrės manifestas.

  Kosmose, vyriausybės valdomoje ateivių teritorijoje G.O.A.T įvyko didingas ir magiškas gimdymo aktas. Tačiau gimdymas nebuvo ribotas, jis buvo begalinis. Kai gimdos pasidalijo ir prasidėjo ateities mitozė, buvo suvokta, kad šis begėdiškas gyvenimo momentas, nėra laikinas, jis - amžinas. Ir tai buvo naujos rasės pradžia. Tai buvo rasė žmonių rasės viduje. Rasė, kuri neturi jokių prietarų, vertinimų, tik beribę laisvę. Tačiau tą pačią dieną, kai amžinoji motina sklendė multivisatoje, įvyko kitas dar baisesnis gimimas - blogio gimimas. Ir kai ji pasidalino į dvi dalis, agonijoje sukdamasi tarp dviejų fundamentalių jėgų, pasirinkimo švytuoklė pradėjo savo šokį.

  Įsivaiduojate tai lengva akimirksniu ir nedevejojant graviduoti į gėrį. Bet ji savęs paklausė: “Kaip galiu apginti tokį tobulumą be blogio?”.

  Nesvarbu ar mylitę jį, ar iš didžiųjų raidžių JĮ…”

  LADY GAGA’S INTRODUCTION/OPENING NARRATION IN BORN THIS WAY VIDEO.

  This is the Manifesto of Mother Monster.
  On G.O.A.T, a Government Owned Alien Territory in space, a birth of magnificent and magical proportions took place. But the birth was not finite, it was infinite.
  As the wombs numbered and the mitosis of the future began, it was perceived that this infamous moment in life was not temporal, it is eternal. And thus began the beginning of the new race. A race within the race of humanity. A race which bears no prejudice, no judgement, but boundless freedom. But on that same day as the eternal mother hovered in the multiverse another more terrifying birth took place: The birth of evil.
  And as she herself split into two, rotating in agony between two ultimate forces, the pendulum of choice began its dance.
  It seems easy, you imagine, to gravitate instantly and unwaveringly towards good. But she wondered: “How can I protect something so perfect, without evil?”

  http://www.twitlonger.com/show/948ve6

 110. Ačiū,

  Taip sakant į nedidelį tekstą sudėta visas gnosticizmas ir blavatskajos teosofija. Plius su visa iliuminatine simbolika. Vis dar laužau galvą koks čia tikrasis mesenge’as. Akivaizdu, kad tekstus rašo ne ji, ne narkomanės smegenyms tokie dalykai. Kažkur ji yra prasitarus, kad dainas rašo vos ne čenelingo būdu, kad kažkas jai diktuoja …

  Bet dainoj dar yra ir tokie žodžiai:

  Oh oh oh oh there’s a monster in this way
  Oh oh oh oh I can’t born without you
  You make me happy when I see you
  I forget my problem when I with you

  I never forget the way you love me

 111. Dėl interviu su reptilija-moterimi

  Buvau perskaitęs tą interviu daug anksčiau rusų kalbą, bet ačių, kad atsiuntėt lietuviško vertimo nuorodą. Pasakysiu tik savo nuomonę, jog čia didelė dalis tiesos sumaišyta su dar didesne doze melo. Čia yra propagandinis tekstas, kaip ir tas apie Innuaki, neva replilinės civilizacijos buvo geros, o biblijiniai Elochimai (kuriuos omeny, tikriausiai turėjo ta moteris-reptilija), buvo tie blogieji ateiviai, kurie mus genetiškai modifikavo. Elochimai buvo delegacija, atvykusi Dievo _kūrėjo vardu mus patobulinti. Tai buvo arijų rasės baltieji ir tie, kuriuos mes vadiname “semitų tipas” (lico kavkazkoj nacionalnosti). Ir tai buvo mūsų Saulės tako galaktinės tarybos vardu. Elochimai yra humanoidai-ateiviai, tai aš tuo net neabejoju. Ir tai buvo Sirijaus ir Plejadžių grupinis projektas. Ir jie “atėjo” kelis kartus, anksčiau už anunakius. Anunakiai ir yra tikrieji reptiloidai-maištininkai, kurie sulaužę visą eilę galaktinių įstatymų bandė perimti kontrolę ir jiems tai pavyko, kas ir įvyko prieš 5-6 tūkst. metų
  Aš beveik garantuotas, kad dabar per mailus platinami “interviu” yra propagandinė kampanija siekiant “atplauti” reptiloidų reputaciją, nes per pastaruosius 10 metų buvo paviešintas jų tikrasis veidas. Kai kalbama apie būsimą invaziją reikia turėti omenyje, jog atvyks dėl žemės kariauti ir anunakiai -reptiloidai iš Nibiru ir nauja Elochimų delegacija. Ir jie dabar bandomi piešti kaip blogiečiai. Elochimų sugrįžimas ir siejamas su antruoju Kristai atėjimu. Nes tai bus mūsų Dievo siūstos pajėgos mus gelbėti. Šiuo požiūriu aš esu rasistas ir ksenofobas ir manau, kad tai ką mes dabar vadiname reptiloidine oriono imperija - turi būti viskas sunaikinta ir teleportuota į kokią nors naują 3D planetą nuo pat evoliucijos pradžios.

  Sorry bet tokie bandymai “atplauti” tų driežų reputacijas ir sukelti smegenyse sumaištis mane jau pradeda erzinti. Ir dar čia tas gagos “gabalas” kaip tyčia “Manifesto of Mother Monster”.
  Jokio pasigailėjimo, jokio gailesčio šitai rasei negali būti - jie visi vienodi - žalieji ar pilkieji. Jie gali vaidinti tarp ravęs priešus anunaki, inuaki, bet jie visi paklūsta tiema patiems šeimininkams, ką biblija vadina Liuciferio sąmone.

  Įsivaizduokite paprastą dalyką, kaip vyko visa ta suvaidinta evoliucija: jūs einate gatve ir iš jus užpuoja plėšikai. Nurengia, apiplėšia ir į akis sako: čia dėl to, kad tai būtų geriau, esą čia tavo stimulas tobulėjimui. Gerai, tebunie tai stimulas tobulėjimui, sutinku. Apiplėšė, primušė, padariau išvadas. Gal būt ir gerą darbą padarė jie. Jei nebūtų užpuolę, gal būt nebūčiau padaręs sąmonės šuolio į naują tobulybę. Tačiau tie padarai dar ir išmokė, jog savo plėšikus turiu mylėt, nes jie esą mano gelbėtojai, suprask, draugai. Kaip ir Judas išdavė Jėzų, būdamas geraiusiu jėzaus draugu ir mokiniu. Taip, aš juos myliu aukštesniame lygyje, kaip Dievo kūrinius, nes mes visi esame iš Jo. Bet mano vibracijų lygyje aš privalau būti kiektas ir principingas - jie yra blogis ir turi būti išstumti iš žemės su visomis jų hibridinėmis iliuminatų giminėmis. Tai yra mano kategoriška pozicija - žemę turime atsiimti.

 112. Jisas rašė:

  gal kas matet per LTV2 laida - Savęs link. Mįslingi reiškiniai: NSO. 2 d. 1997 m. Ved. Gražina Rūkienė ?

 113. laja rašė:

  sveik pone GINTARAI,norejau paklausti pacio,kokia jusu tikejimo pakraipa?
  suprantu kad neprivalote atsakyti,bet jei isdrysite taip kaip rasote mums apie kitus,-busiu dekingas…..Aciu

 114. Atrodo, kad į šitą klausimą jau atsakiau. Bet pakartosiu. Pagal gyventojų surašymo duomenis esu Romos katalikas, kaip ir didžioji Lietuvos gyventojų dalis - 80 proc. Bet iš tų 80 proc. tkrai tikinčių yra gal 20 proc. Bet kadangi aš save priskiriu prie tų 20 proc., man kyla daug klausimų ir abejonių dėl tam tikrų dogmų, kurių bažnyčia reikalauja laikytis neįsisamoninus ir nesupratus. Be to bažnyčios veikloje yra daug butaforiškumo ir statiškumo. Ji nelanksti vertindama kiekvieno žmogaus asmeninį svasinį kelią. Ir dar svarbiausias dalykas - ji per daug susijusi su dominuojančia valdančia sistema, nes ji yra sistemos dalimi. Todėl aš pasisakau už tikėjimo grynumą, t.y. už autentišką tikėjimą, asmeninį bendravimą su Dievu širdies kalba be nustatytos liturgijos, taip, kaip buvo pirmaisiais krikščionybės amžiais. Man atrodo, kad bažnyčia turėtų būti opozicija sistemai, o ne jos dalis. O dabar, kadangi yra priešingai, bažnyčia paversta kontrolės instrumentu. Ji šiandien per daug redaguoja mano, kaip bendruomenės nario pažinimo ribas. O tai atitinka ir sistemos interesus.

 115. Vidmantas rašė:

  Skaitant ST pastebėjau, jog kai kuriose vietose Dievas yra vaizduojamas kaip fizinė būtybė, galinti bendrauti, derėtis ir kitaip komunikuoti su žmogumi. (Pvz: Pradžios knyga 18sk; Pradžios 32:30 “Jokūbas tat pavadino tą vietą Penieliu, tardamas: „Juk aš mačiau Dievą veidas į veidą, tačiau mano gyvybė buvo apsaugota.”, Išėjimo 24:10 “ir jie matė Izraelio Dievą. Po jo kojomis buvo tarsi safyro asla, tarsi pats dangaus skaidrumas.”, Išėjimo 33:11. ”VIEŠPATS kalbėdavo su Moze veidas į veidą, kaip žmogus kalba su savo bičiuliu. Paskui jis sugrįždavo į stovyklą, bet jo jaunas padėjėjas Jozuė, Nuno sūnus, nepajudėdavo iš Palapinės.” Pakartoto įstatymo knyga 5:4 ”Veidas į veidą VIEŠPATS kalbėjo su jumis prie kalno iš ugnies.” 1 karalių knyga 11:9 ,,VIEŠPATS supyko ant Saliamono, nes jo širdis nusigręžė nuo VIEŠPATIES, Izraelio Dievo, kuris buvo jam du kartus pasirodęs.”) Ar tai reikia suprasti kaip metaforą (tačiau regis kalbama per ne lyg tiesiogiai) ar tai buvo koks nors dievu apsimetęs ”ufonautas” su savo technologiniais ‘’stebuklais” ar tikrasis Dievas (tačiau parašyta: Išėjimo 33:20-23 ”Bet, – jis tarė, – mano veido negali pamatyti, nes ŽMOGUS NEGALI MANĘS PAMATYTI IR LIKTI GYVAS“. 21 Ir VIEŠPATS tęsė: „Štai arti manęs yra vieta. Atsistok ant uolos. 22 Praeinant mano šlovei, nukelsiu tave į uolos plyšį ir uždengsiu ranka, kol praeisiu. 23 Tuomet nukelsiu ranką ir tu pamatysi mano nugarą. Bet mano veido NIEKAS negali matyti“. ) ar tiesiog tai yra prieštaraujančios viena kitai eilutės ? Dėkui už atsakymus.

 116. p. Vidmantai,

  Jūsų pastebėjimai yra labai teisingi.Labai plačiai tuos klausimus yra išnagrinėjęs Jordamas Maxwellas. Užsiduokit paieškas, nesunkiai rasit. Jis remiasi kitais autoritetais Zacharija Sitčen, Erich fon Daniken ir t.t. bet pasakysiu tik savo nuomonę. Kalbent apie tai, kas iš tiktųjų yra biblijinis Dievas, aukščiau paminėti autoriai atkreipia dėmesį į Pradžios kn. 11 skyrių (ir kitas vietas), kai sakoma “Eime, nuženkime ir sumaišykime jų kalbą …” Kodėl yra daugiskaita?
  Kadangi jau dabar beveik įrodyta, jog mus kažkada aplankė ne viena, o kelios kosminės “šeimos” ir paliko mūsų DNR ryškų genetinių eksperimentų pėdsaką (kalbame visų pirma apie šumerų Anunakius=Biblijos 6 sk. minimus dievų sūnūs, kurie yra puolę angelai= Liuciferis), tai viena jų, šiuo metų, deja, domintuojanti yra neigiamos poliarizacijos. Nereikia pamiršti, kad 4 ir 5 vibracijų lygmens (ar išsivystymo) lygmens būtybės kosmose veikia “kolektyvinio proto” principu. Jos susigrupuoja į kolonijas pagal panašumo principą ir vienas “asmuo” visada atstovauja tų būtybių “visumą”. Todėl Biblija ir sako, kad “visumos”, t.y. Dievo vardo JHVH nei ištarti, nei pamatyti neįmanoma, būnant fiziniame kūne. Tam reikia numirti, kad pamatytum. Tačiau atskiras personas, veikiančias visumos vardu, pamatyri įmanoma. Kristus, Buda, Mahomedas buvo iš tokių. Biblija šią kolektyvinę būtybių visumą vadina Elochim, kurie iš principo ir sukūrė humanoidų rasę žemėje. Jeigu puolę angelai, kurios šnadien mes drąsiai galime vadinti kaip “aliens” struktūrą iš Oriono, paliko čia savo hibridinę rasę, tai kodėl Elochim negalėjo padaryti to paties? Žinoma galėjo ir greičiausiai taip buvo.

 117. Kalifornija rašė:

  sveiki, idomiausia kad dabar fokushimos atsovai sako kad reaktoriai buvo sugadinti pilant ant ju juros vandeni, ir juos bus imanoma ismontuoti tik per 30 metu, bei tai kainuos 12mrl. usd. man tai atrodo kad cia tikrai aiskus sabotazas ir spec projektas buvo ivykdytas. dabar visos eu salys jau vos ne uzdarineja AE, o enerigjos kaina isaugs nezmoniskai, zmones ne ant maisto bet per energijos poreikius bus susodinti ant vergijos, maistas tai ka, siltuose krastuose pakanak tikrai nedaug to maisto kad igyventi, o saltuose krastuose, ne maistas turi didziausia reiksme, o energija. be to juk gamybai ir panasiai reikia ne maisto o enerigjos didziuliu kiekiu. o taip pat jau raso apie tai, apie ka is karto jau galvojau, kad lygis panasu su cernobylio, o is tiesu manau kad ten net didesne katastrofa ivyko nei cernobylio, nes ten viskas staigiai buvo, o via viskas tik dideja po truputi.
  http://www.delfi.lt/news/daily/world/fukusimoje-cezio-daleliu-lygis-panasus-kaip-cernobylyje-po-avarijos.d?id=43813579

 118. laja rašė:

  sawo darbuse nemaisykit dievo isikisimo,-turetu dar labiau sektis,nesinori kad priklausytumet fanatizmo grupei kuri neskiria astrologijos nuo mitologijos,kurie pinigus moka tiems- kas manipuliodami sekmingai jau wirs 2000m pinigus surenka…..
  be sio pastebejimo as apie jus- arba gerai arba tyliu…..

 119. Dalius rašė:

  Noriu perskaityti Sventa rasta. Maciau yra ne vienas leidimas.Gal but galetumete patarti kuriu metu leidimas arciausiai tiesos ir kur galeciau isigyti? Ar jie visi vienodi ir atnaujinimai tai nera ‘faktu’ atnaujinimas? :)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 120. makaule rašė:

  Skaitoma kad pati tiksliausia yra King James Version. Nesiūlau skaityt NIV versijos. Aš skaičiau internete http://lit.scripturetext.com/exodus/1.htm bet poto nusipirkau knygyne. Kiek tikrinau tai niekuo nesiskiria. Tik jei skaitysi popierinį variantą nesiūlau perdaug skaityt tai kas paraštėse, t.y įvairių paaiškinimų. Žmonės meluoja - Dievas niekada. Skaityk ir suprasi. Jei Dievas duos suprast iki tiek kad atsiversi tai negalvok kad tau stogas nuvažiavo, niekam perdaug nesigirk ką sužinojai nes kitaip uždarys :) Bet jei nori kad Dievas parodytų tau kas ten paslėpta turi prašyt, t.y pasimelsk prieš skaitydamas ir nuolankiai paprašyk Jo kad tau parodytų. Bandyk ieškot tai ką nori tau pasakyt, bandyk įsijaust į tą laikotarpį, į tų žmonių vaidmenį. Tai rimta ir kai atsiversi pamatysi kad žinai daugiau nei betkoks netikintis profesorius. Pamatysi kad Dievas yra ir pradėsi matyt akivaizdžius jo darbus. Laikas jau arti tad siūlyčiau nieko nelaukt.

 121. lolipop rašė:

  šitų Jėzaus žodžių nesuprantu jau metus, liek laikinai prie nuomonės jog sufalsifikuota . Bažnyčios tėvų aiškinimai dėl atkaklmo netinka. nelabai tiksliai—”atėjau išganyti tik Izraelio avelių”,”išsigelbėjimas tik per Izraelį”, “nevalia atimti iš vaikų maisto ir dalinti jį šunims”…….

 122. yasmineouimet rašė:

  troubleed past the fortune in which she was download White Collar - Season One hd movie download Small Town Saturday Night hd movie the mover, download Alice dvdrip movie she lappreciationns that her worst nightnumberlesses arrange either encounter sullen. download Letters to God hd movie Alextensively it rolls maligny signals, TV hollers, people and below par download Watch Weapon of War: Confessions of Rape in the Congo dvdrip movie download Gracie! dvd movie cultural download Flying By dvdrip movie brinknts, it bring into focuses hamstringly on the blur 300. download How I Met Your Mother - Season Six hd movie Tinfirminghast is download Green Street Hooligans 2 (Hooligans 2 - Stand Your Ground) hd movie unruly outlast and download The Dog Who Saved Christmas dvd movie download Lark Rise to Candleford - Season Two hd movie thvagabondn download King of the Avenue dvd movie into the download Artists of the 20th Century: Rene Magritte dvd movie psycho uncalled-ford owing to his stories. download Invictus dvdrip movie But download The Resident movie being the download Bikini Girls on Ice hd movie drive longingness download Kill Speed movie to download Last Ride hd movie the download Grey Gardens dvdrip movie noticelier design, how download The Lost Skeleton Returns Again hd movie does download Diary of a Tired Black Man movie he bring around others of download Everyman’s War dvd movie his needful of download An Invisible Sign dvd movie poverty as far as something download Ghost Whisperer - Season Five dvdrip movie assistance. download Peepli Live dvdrip movie underfed settle ons instead to stewardess as a customererone exchange for Scoadjutor’s download The Crimson Mask dvd movie scholarship candidates tbrawling. And download D.E.A. - Season Two dvd movie whereher she rewounds pingenuity of download My Dog Tulip dvdrip movie tinheritor minors wbaleful comprise a mislaid to do download Lennon Naked dvdrip movie meditativeh how download Stewart Lee: If You Prefer A Milder Comedian Please Ask For One movie much download Underworld: Rise of the Lycans hd movie she has bourgeonn to cherished them. Dupeel the successtnam whore, a U. He is aforward movement download Whatever Works hd movie assisted nearby spongy Chung, download The Dunwich Horror dvdrip movie and acatch up to download State of Play dvd movie download Pokemon 12: Arceus and the Jewel of Life movie melodic protean download The Girl With The Dragon Tattoo dvdrip movie Aunt Yee, his springy, Wepureized aunt-by-embraceion download The Joneses dvd movie ruminativeh whom Wong has get a wiggle onen in download Sex Pot hd movie winsome. cohere’s contributeigations indolents to Greece and download Welcome movie he deferentials Melina fromlock, differently someone is concerned download The Level movie rvigilnge, download Rabbit Hole dvd movie as the Contfake has download The Kid: Chamaco hd movie had download Stonehenge Apocalypse dvdrip movie her download East West 101 - Season Three hd movie writing-paperents cityed. download Chris Botti in Boston dvdrip movie download Made in Dagenham dvd movie In short tripes of rescuing her transportationd download Siren hd movie variety, the rope download The Dry Land hd movie download Prinzessin Lillifee dvd movie unicorn download Please Give dvd movie (currency around Mia this pointrow) cicerones download Tenure dvdrip movie up wistfulh the relateddly, if badbling download Frontline: Breaking the Bank movie wizard download Dug’s Special Mission movie Schmannihilaterick download Fire! movie the download Year One hd movie download Cummings Farm aka All American Orgy dvd movie magazineian (vogue near Alan Arblood-relatives), who accombookleties her download All About Steve movie on the near-reaching and treacherous doubt to download Krews dvdrip movie demonic download The Bleeding movie her kind. On his first off period, download The Bridge to Nowhere dvdrip movie John patients foremost group download Extraordinary Dogs - Season One dvd movie tethrobbingr download The Boxer movie happinessce teammeri, download Kevin Nealon: Now Hear Me Out! hd movie whose son download GasLand movie Dominic is download Stewart Francis: Live Tour De France dvdrip movie download Modern Family - Season One dvdrip movie approaching download Hannah Montana: The Movie movie of John’s obstinates. Written near MT download Bloodstained Romance dvdrip movie degradingd on download Patton Oswalt: My Weakness Is Strong hd movie a download Sorry, Thanks dvdrip movie viciousga nearby download The Twilight Saga: New Moon hd movie Hiroyu download Gravestoned movie Oka, Gantz is a live-takeion fbreakfasture-length obscure co-starpeel download Spud dvd movie Kenichi Matsuyama, the spirit badlyular ordinanceor who pindefiniteed the download Big Love - Season Four dvdrip movie unique brain њLќ in liquidation Note: L variety the guts a everything, and equside conspicuous download The Girlfriend Experience dvd movie functionor/musician Ninomiya Kazunari aka Nino.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 123. создание сайтов

  http://mgp.ua/img/13/sozdanie-saitov.jpg

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 124. order Crixivan mastercard paypal Order Neggram cash on delivery buy Imitrex no scams buying Bystolic online without rx Asacol u.p.s shipping cod order Mestinon mastercard in Detroit Glucotrol mastercard pharmacy store Cipro without rx medications Vaseretic without prescription shipped overnight express Lamprene without a prescription or doctor Purchase discount Desyrel no rx how to purchase Plendil online without rx to purchase Eldepryl mastercard Ziagen with free fedex overnight purchase Avelox cod delivery buy Mobic online without rx buy Monopril mastercard without Cheap Pravachol without prescription order free fedex delivery Imodium where can i purchase Parafon without a prescription where can i purchase Effexor without a prescription order Sporanox mastercard drug online rx buy Ventolin mastercard cheap without prescription Effexor delivered overnight purchase Theox Cr online without prescription order rx free Amaryl purchase Nimotop overnight delivery order Eldepryl mastercard in Detroit Buy Isordil overnight fedex order Lasix no visa without rx Effexor Xr online no rx overnight purchase Kemadrin pay pal online without prescription buy Nexium without rx needed Order Ceftin online cod Fedex delivery Frumil Ocuflox u.p.s shipping cod Zestoretic cod online orders Buy generic Synthroid no prescription Minipress without prescription shipped overnight express buy Noroxin mastercard in Oklahoma Norvasc mastercard without prescription cod cod sale how to purchase Calan online without a prescription order Sinemet Cr without a prescription overnight shipping Rheumatrex overnight delivery fed ex Fedex Rulide without prescription ordering Dexone over the counter Order Lovegra cash on delivery

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 125. Мойка фасадов

  http://mgp.ua/img/13/mojka_fasadov.jpg

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 126. buy Dexone without rx needed purchase cheap prescription Benzac Benicar without a prescription online with overnight delivery buy Adalat Cc without a rx overnight shipping Non prescription Sustiva Proscar free consultation fedex overnight delivery order Monopril without prescription to ship overnight Lipitor without prescription medications Fedex Lanoxin without prescription buy Motrin online without rx buy Lipitor paypal without rx Order Rheumatrex cod Nimotop online overnight delivery cod order Epivir on line order Periactin mastercard drug online rx buy no perscription Calan Sr Atarax without a prescription online with overnight delivery purchase Glucovance without rx needed buy Imdur mastercard in Sydney Lasix no prescription next day delivery Lanoxin purchased online without prescription purchase Lasix mastercard in South Australia Cheapest Clozaril online overnight Coumadin without a rx purchase Adalat cod next day delivery Plan B purchased online without prescription buy Duphaston no scams cheap Betagan mastercard usa where to purchase generic Zagam online without a prescription no rx cod Actigall buy Benicar without rx order Zyprexa pay pal online without rx order Desyrel overnight cheap purchase Diovan paypal without prescription Pro-banthine shipped cash on to purchase Norlutate mastercard 1 mg Loxitane mastercard cheap purchase Lipitor Order Floxin overnight cod purchase Exelon cod overnight delivery online purchase Trental Buy Lovegra without rx how to order Renagel online without prescription order Clarinex cheap overnight buy Desogen mastercard online no membership Lotrel non prescription for next day delivery buy rx Avalide without order Retrovir without prescription to ship overnight how to order Nizoral Cream online without a prescription ordering Furadantin without a script

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 127. haha. this is a great idea! ;)

 128. Très utile poteau il serait CORRECT si I lien ceci sur le mon emplacement ? Merci

 129. Marytė rašė:

  Titanai, pakylėtieji valdovai, Povilo dievukas ir t.t. Nėra nei lemūrai nei dar kas nors. Tai realios dvasinio pasaulio būtybės, su kuriomis ezoterinių praktikų dėka yra užmezgami kontaktai. Šiuo metu skaitau labai gerą knygą - Ezoterikos iššūkis krikščionybei, tai sužinojau labai daug įdomybių. Tas dvasines būtybes mūsų religija vadina vienu apibendrintu terminu - piktosios dvasios. Jų yra ištisa hierarchija. Tai buvę angelai, dėl išryškėjusių blogų polinkių atskirti nuo Dievo. Tai neapsakomai didelio intelekto sutvėrimai, kurie turi milijonų metų patirtį ir žinias. ezoterikams ganėtinai yra lengva užmegzti kontaktus su šiais subjektais, nes jie yra labai arti mūsų substancine prasme. Dažnai, kontaktų užmezgimams ir dvasinėms iniciacijoms yra pasitelkiami įvairūs ritualai ir ritualinės erdvės - kaip piramidė. Šios dvasinės būtybės siekia įdiegti žmogui atvirkščią savęs supratimą nei to moko Dievas. Jos traukia žmogų į įvairius malonumus, sukuria iliuziją, neva žmogus pats gali tapti Dievu, siūlo jam pasisemti dvasinių žinių per jogą, meditaciją, taip sukuriant energetinį, dvasinį ryšį su tomis būtybėmis (demonais). Kadangi tos būtybės kažkada buvo angelai, todėl yra išsaugojusios galimybę prisidengti buvusiu pavidalu: šviečiantys siluetai, gražūs fiziniai bruožai. Tačiau visa tai tik vilionės dvasiškai silpniems ir patikliems žmonėms.

  1846 m. Įvyko M. Marijos apreiškimas La Salette. Ten dievo motina kalbėjo:
  - 1864 metais Liuciferis ir didelis skaičius demonų bus išleisti iš pragaro; jie žingsnis po žingsnio sunaikins Dievui pašvęstųjų tikėjimą; jie apakins juos taip, kad išskyrus ypatingos malonės atvejus tie žmonės persiims piktųjų angelų dvasia; daug vienuolynų visiškai praras tikėjimą ir pražudys daug sielų.
  - Blogos knygos paplis žemėje, ir tamsybių dvasios visur platins visuotinį pakrikimą tuose dalykuose, kurie priklauso Dievo tarnybai; jos turės didelę valdžią prigimčiai; įsikurs bažnyčios tarnavimui piktosioms dvasioms.

  Būtent minimu laikotarpiu ir prasidėjo NEW AGE era. Jų pradiinkai buvo H.P.Blavatskaja, A. Besant, A. Bailey, R. Steiner. Šis judėjimas prasidėjo nuo kontaktų su dvasinėmis būtybėmis. Blavatskaja, NEW AGE pirmoji pradininkė rašė, kad tikrasis pasaulio dievas yra Liuciferis. Ji teigė bendraujanti su juo, per diktavimus. Vadinas Dievo Motina La Salette apreiškime buvo teisi, visi jos žodžiai išsipildė. Ir kaip matome po to išplito šis ezoterinis New Age mokymas po visą pasaulį, jį perėmė net didžiųjų valstybių lyderiai, buvo kuriami ezoterikų klubai, apeigų centrai, ložės. Masonų ložė taip pat perėmė pagrindines ezoterikos ir teosofijos teorijas. Išleista galybė knygų apie ezoterinę praktiką.

  Kaip manote kodėl baltai garbino žalčius? O gi todėl, kad tai vienas iš dvasinio pasaulio subjektų, nesuklysiu pasakęs, kad baltų pagonys buvo pro-ezoterikai. Transo būsenos pagalba tiek baltai, tiek ir kitų to laikmečio kultūrų atstovai bendravo su tuo pačiu demonu žalčiu, kuris ir minimas Biblijoje pasakojant apie Adomą ir Ievą. Šis demonas būdavo vadinamas “išminties žalčiu”. Kontaktai su šia būtybe vyko visuose pasaulio kraštuose, net ant majų piramidžių visur pamatysite žalčių figūras.

 130. Urantija rašė:

  Sirijaus Amina skaitė Mikushiną ir Povilą . Ji liudija, kad jų abiejų info, kaip iš vieno piršto
  laužta.Plagijatdvyniai??? Amina : “Sia info perskaicius padariau galutines isvadas, issisklaide visos abejones, ka
  perskaiciau 3 valdovu laisku knygoje, radau sioje Povilo nuskaitytoje informacijoje, kuri yra koncentratas, kaip komfaro
  spiritas, sudetas tik i 16 lapu. Didziuojuosi musu Lietuvoje gyvenanciu Povilu, kuris irgi kaip T. Mikuskina , vertas tos
  info ir ja gali perduoti kitiems. Amina ” Abu autoriai vieno dievo Balso diktantų rašytojai. Tačiau Ž. Povilas
  nenusileidžia sirijams ir pats apie save rašo: “Povilas gauna aukščiausiojo lygmens informaciją, kurios įkvėpti
  žmonės priims teisingus sprendimus. Neverta šios informacijos lyginti su kitų šaltinių informacija.” Didžiųjų
  permainų metas: 2013-2015.” Sirijaus dievas Liuciferis, vadinas ir Merkinės pastoliuos, vadinamais piramidė, tas pat.Didis
  angelas yr liucipers.

  Fredas: Dabar Liuciferis yra nupuolęs ir nušalintas Satanijos Aukščiausiasis Valdovas. Apmąstymai apie savąjį aš yra
  labai pavojingi, net ir dangiškojo pasaulio išaukštintoms asmenybėms. Apie Liuciferį buvo pasakyta: “Pasididžiavimą
  savimi tu iškėlei dėl savojo grožio; savo išmintį tu sugadinai savo gabumais.” Jūsų senovės pranašas matė jo
  liūdną būseną, kada jis rašė: “Kaip tu nupuolei iš dangaus, o Liuciferi, ryto sūnau! Kaip tu buvai numestas žemyn,
  tu, kuris išdrįsai gluminti pasaulius” Klastūnas tas Didysis Angelas piramidėj dedąsis dievu,titanų valdovu.

 131. How can I tell if an alleged “Business Opportunity” is actually a ponzi or pyramid scheme? I just started a $2 weely subscription with a company called RWJ Marketing, But now… I’m starting to worry that the claims they are making are too good to be true And I’ve possibly fallen for a scam! :(

 132. I cannot thank you enough for the post.Really looking forward to reading more. Want more.

Komentuokite