BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip tik ruošiausi šia tema rašyti tekstą, tačiau kolega apsiuntė šį filmą ir gerokai palengvino darbą. Tai pats geriausias, mano nuomone, dokumentas, sakantis, kas mūsų laukia, jeigu ir toliau būsime paklusni avinų banda ir jei nepradėsime galvoti savo galva.

Melo epidemija

Panašaus turinio filmų tenka peržiūrėti labai daug. Tačiau šis tikrai geras. Surinkra labai daug faktų iš labai skirtingų šaltinių. Visa tai labai profesionaliai pateikta. O pežiūrėjęs šį siaubą ir galvoju, ar gali normalus žmogus mąstyti  taip, kaip Rokfeleris. Jie tikrai ne žmonės, jie žvėrys, nes už mus nusprendė, kad mūsų planetoje per daug. Ir teisus David Icke sakydamas, kad jų mąstymas, kaip reptilijų. Todėl rokfeleriams ir nusispjaut į milijardų žmonių kančias. Jie į mus žiūri, kaip šaltakraujai padarai: mililojnas lavonų į kairę, ar dešinę, dzin. Svarbiau yra naujoji pasaulio tvarka.

Bet iš kitos pusės faktas yra ir tai, kad jiems pastaruoju metu klaikiai nesiseka. Per 10 metų trys pandemijos (paukščių gripas, SARS, kiaulių gripas) pavirto skandalais. O kur dar Kroicveldo-Jakobo liga (kempingilė)  ir t.t.  Ir kuo toliau, tuo labiau melas išlenda į paviršių ne tik sveikatos priežiūros sferoje, bet ir totaliai visur. Netgi toks propagandinis ruporas, kaip Bloomberg nevengia pranešti, jog ekonominė krizė - tai bankininkų kartelio tikslinis projektas. Tai sako, jog žmonija ir planeta tikrai keičiasi. Naujos pasaulio tvarkos nebus. Bus mūsų tvarka. Tik dėl to reikės gerokai pakovoti.

Prieš daugelį metų man nebuvo aišku ir aš stebėjausi, kodėl vaikams nedėstoma kvantinė teorija ir per prievartą peršama fundamentalioji mechanika, kuri pateikiama, kaip vienintelis pasaulio modelis. Mokslinei paradingai piešiama tik  vienintelė galima “dvasinė” atlernatyva - atredaguota Biblija ir Tomo Akviniečio surogatinė teologija, kuri atlpėšia žmogų nuo Kūrėjo. Ir viena ir kita yra tas pat, nes uždaro paprastą pilietį į mąstymo kalėjimą. Po to, per asmeninę patirtį supratau, jog kvatinės mechanikos studijos keičia žmogaus supratimą apie realybę. Patirtis sako, kad nekaltos kvantinės mechanikos studios keičia 5 juslėmis apčiuopiamos realybės matmenis, ji keičia mums žinomos tikrovės ribas. Žmogus tampa ne mechaniniu biorobotu, o daugiaplane būtybę, jaučiančia vienybę su visuo. Va šito rokfeleriai ir bijo labiausiai, todėl mus ir nuodyja įvairiais įdeologiniais surogatais.

Aš matau, kad pasaulio “galingieji” paskutiniu metu baisiai pasimetę ir daro desperatiškus veikslus, siekiant nuždyti kuo daugiau žmonių bei užgniaužti bet kokį laisvą požiūrį. Žinoma, kaip ir anksčiau viskas daroma labai subtyliai, kad atrodytų, jog naujosios pasaulio tvarkos labiausiai trokštame mes patys. Kova su tariamu Bin Ladenu, dirbtinos epidemijos, GMO, karai, klimato kaita, galų gale ekonominė krizė, nesibaigiantys burbulų pūtimai ir sprogimai bei panašios aferos (o gal tiksliniai projektai) turėtų neišvengiamai kuždėti apie tai, jog pasauliui reikia vieningos atskaitos sistemos ir kietos rankos. Tai simbolizuoja senąjį Babiloną, kaip ne vient tik teritoriją, kažkada nusidriekusią nuo Nilo iki Gango, bet ir mąstymo būdą, kurį galima būtų apibūdinti dviem žodžiais “karas su Dievu”. O kadangi kariaujama su Dievu, pirmiausia, siekiant jį pranokti, kariaujama ir su Žmogaus Sūnumi, vadinasi su mumis. Apreiškine Jonui visa tai taip pat apibūdinta dviem žodžiais: “paslaptis - didysis Babilonas”.

Bet jiems nesiseka.  Jie galingi, bet jie jau tampa lūzeriais. Bet nereikia ir per daug nusiraminti. Kadangi visos šios aferos ir užkulisiniai žaidimai per daug lenda į viešumą, o žmonės tikrai vieną dieną nustos tikėti viešąja propaganda, jie gali imtis dar baisiasnių desperatiškų veiksmų: prievartos iš jėgos struktūrų pusės, nesankcionuotų areštų už nieką, nepaaiškinamų žmogžudysčių beveik visuose pasaulio kontinentuose ir t.t. Nors įbauginimo variantas jau beveik neveikia, ginklai vis viena dar užtaisyti ir reikia būti budriems. Jų trūkumas yra dar ir tas, jog jie mąsto senosiomis reptilinėmis smegenimis ir neturi širdies, todėl būdami mirtingi ir visiškai pažeidžiami, nesugeba suvokti to, kad suvokiame mes. Būdami auštesnėse oktavose, esame nemirtingi.

Šiaip jau per daug ramu buvo šiais metais. Ko gero ruošiamas naujas galingas gripas arba naujas karas su tariamu terorizmu, arba nauja finansinės krizės banga. Kad ir štai toks pavyzdys: prieš savaitę žiniasklaida pradėjo rėkti apie naują teroristinių išpuolių seriją Europoje. Bičiulis skambina iš autobuso Vokietijoje, esą be jokio įspėjimo policija stabdo ir krato dokumentus. Pratina prie naujos pasaulio tvarkos. Po to paims mūsų vaikus, tėvus ir brolius, duos jiems automatus ir lieps važiuoti į Iraną ginti demokratijos. Koks absurdas. Ne duok dieve. Visgi tikiu dvasiniu prabudimu ir turiu vilties, kad senelio Orvelo scenarijus tikrai neišsipildys.

Nuo šiol aš tampu griovėju ir ardysiu kiekvieną plytą, kuri įdėta ar bus dedama į Naująjį Babiloną, Piramidę-Babelio bokštą. Piramidės griovimas - šiuo metu yra geriausias ginklas. Kokie naivūs buvome, kai mums plovė smegenis, jog mokslinis-techninis progresas yra absoliutus nediskutuotinas gėris. Dabar visa tai tenka išrinkinėti po plytą. Kažkada buvau įgijęs mūrininko profesiją, tad dabar tie įgūdžiai pranerčia veikiant priešingai. Jeigu kam neaišku, patikslinu: aš labai rimtai pasišoviau demontuoti esamą tikrovės modelį. Man prireikė daugiau kaip 15 metų, kol, išsiaiškinau, galų gale, kur aš esu ir kur gyvenu. Iliujijos išsisklaidė, rožiniai akiniai nukrito. Metas pradėti veikti.

Patiko (6)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Naujai pasaulio tvarkai nesiseka”
 1. Kriste rašė:

  Teisingai pasakei kad mes esame nemirtingi. Bet tokia narpalynė kartais užmūrija į praeitį ir smegenys apmiršta ( nėra praėjimo, vistiek teks imtis su praeitimi…) ir mažai veikia. Bet vieną kartą pamašius dievą savo širdyje, visvien jau žinoma kad dievas yra. Arba tiksliau - kvantinė magija. Tas pats žmogus gali būti ir labai gabus ir labai negabus, - žiūrint kur jis užmūrytas visoje toje sistemoje. Žiūrint kokį praėjimą turi. Viskas juda palaipsniui ir vistiek sieną teks griauti, kaip ir pasakei.

 2. Kriste rašė:

  Aš irgi turiu kvantinę sistemą, bet mano sistema neveikia. Kol kas neveikia. Nes jai reikalingos tam tikros sąlygos. Ir nieko negaliu padaryti. Bent kolkas. Labai keista, bet taip yra. Visas šis vargas mane ir verčia galvoti kad dievas yra. Kad kvantinė magija yra. Jau daug dalykų taip keistai pergyventa ir tai nebuvo normalūs rėmai…Tai buvo su telepatija ir t.t. panašu.Kažkodėl mano kvantinei magijai maišo mano tėvas. Kai jis numirs tik tada laisvai galėsiu kvėpuoti, tai yra susipažinti su tikrąja kvantine magija.( Gal tapsiu sena ragana, kaip tose pasakose, raganos gali gyvuoti savo magijose tik be tėvo( matyti filmai). Bet filmai, tie amerikoniški, kartais ir daug teisybės pasako.

 3. Kriste rašė:

  Visų pirma kai tėvas mirs tikrai tapsiu ragana, t.y. nereikės man knygų panosėje turėti, informaciją gausiu iš bet kur, tos knygos gali būti bet ku,r pas bet ką, kokios informacijos reiks tai telepatijos būdu viską gausiu ir išgausiu. Turės man tik klaustukas iškilti, - atsakymas ateis pats iš bet kokio žemės kampelio. Štai kas yra kvantinė magija.( esu tai jau pergyvenusi, tik protiškai susipykau su tėvu, matyt raganos tikrai negali turėti tėvo, - jos turi būti laisvos ir neįmūrytos…)

 4. Kriste rašė:

  Kai tėvas mirs, gali būti kad subursiu mokinius naujajam mąstymui. Tiesiog gali būti kad būdama senučiukė( kažkur tai 60 ar 70 metų) mokinsiu mokinius naujojo mastymo esminių pagrindų. Tame yra ir vos ne pats kvėpavimas. Vienu žodžiu jei ilgai gyvensiu, veikti man tikrai bus ką. O tėvui mirus vos ne profesoriumi tapsiu ( jis ir yra ta siena , - raganos siena, jokia telepatija per jį negali pereiti ar normali magija…)

 5. Kriste rašė:

  Jei sulauksiu senatvės, gyvenimas nusimato labai įdomus. Kodėl? Ogi tada gyvensiu su tikra kvantine magija.))))))))))))))))))) Bus be gaaaaaalo daug veiklos.
  O kolkas tik siena. Čia jau nieko neįmanoma padaryti. Tik laukti. Senatvės. Ir veiklos. O kolkas skaitau tavo straipsnius. Jie tikrai verti.

 6. bovis rašė:

  Apie naują pasaulio tvarką, eugeniką ir populiacijos kontrolę galima paskaityti paspaudus šias nuorodas.

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=20028

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=14312

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=19873

  Faktas yra tas, kad globaliniai procesai neaplenkia ir Lietuvos, ir vienas iš tokių požymių, be minėtose nuorodose aprašytų, yra psichotroninis teroras. Populiaciją ruošiamasi ne tik mažinti, bet ir įvesti tokią psichotroninės kontrolės tvarką, kad žmogui nebus gyvenimo - rojus bus tik elitui.

  Apie globalinį procesą ir psichotroninį terorą galima paskaityti bloguose

  http://mindcontrol.blogas.lt

  http://filosofija.blogas.lt

  Čia informacija pateikiama iš pirmų lūpų. Telepatinis teroras ir jam reikalingos technologijos yra nustatytas faktas. Galima manyti, kad tai bus vienas pagrindinių naujos pasaulio tvarkos atributų.

 7. ... rašė:

  Kriste pasidomek tokia psichoterapijos priemone, kaip seimos konsteliacija.

 8. bovis rašė:

  Iš blogo autoriaus norėčiau sužinoti, kodėl trinami komentarai, kurių turinys “normalus” ir kurių trinti nėra jokių objektyvių priežasčių?

 9. bovis rašė:

  norejau tik papildomos informacijos pateikti

 10. ... rašė:

  bovis, ar galima butu suzinoti tavo el. pasta ar kokia kita kontaktine priemone ?

 11. bovis rašė:

  mano el. pastas yra modar@remo.lt

 12. Kriste to ... rašė:

  Man jokių priemonių nereikia. Turiu invalidumą. Nes dar be to garsus girdžiu. Ir viskas.( vaizdus matau irgi). Nereikia man tų tavo šeimos priemonių. Viskas ir taip sutvarkyta. Žmogaus nepriversi. O tabletes geriu mielai. Jos pašalina garsus ir tokiu būtu sugyvenu su savo šeima ( ir vaizdus pašalina, bet tai nereiškia kad tampu pilnaverte normalia).

 13. Kriste rašė:

  Laukiu nesulaikiu kitų rašinių apie kvantinę magiją. Tai taip įdomu.

 14. Kriste to ... rašė:

  Tu tiesiog visiškai nenusimanai kokioje sudėtingoje situacijoje esu. Man ne tavo priemonės padėtų tik be galo geras hipnotizuotojas. O tokių nėra. Patikėk. Tad pasilieku su savimi. ))))Esu su savimi susigyvenusi. Patikėk. Viskas gerai. Kiti sunkiai dirba. O aš šiaip ar taip gyvenu. Nereikia man draskytis. Sunkiuose varguose( darbuose) vargti. Kiekvienam savo.

 15. Kriste rašė:

  Laukiu nesulaukiu įdomių rašinių. Žinau kad vėliau ar anksčiau autorius pateiks. )))

 16. Kriste to ... rašė:

  Rašau tik dėl to kad džiaugtumėtės kad jūs į tokią situaciją nesate patekę. Kad žinotumėte kad būna ir prasčiau. Ir dar kur kas prasčiau. O pagalbos nė neprašau, nes žinau kad jos nėra. Yra tik situacija. Ir yra tik vienas išsisprendimo būdas. Visa kita gyvenimas laukimas ir panašiai. Kvantiškai net užspausta jaučiuosi. Nes žinau kad man duota kur kas daugiau tik to neturiu. Tai turėsiu senatvėje. Be to turiu naujo mastymo supratimą kurį senatvėje savo mokiniams dėstysiu. Čia dabar nepradėsiu pasakoti. Nors gal ir vertėtų, nes tai labai įdomu. Mane šiek tiek sustabdė, bet tas mokslas vistiek yra kaip naujai mastyti. Ir tai be galo įdomu. Kvantiškai nuo visko išsilaisvinti ir naujai mastyti. Protas yra be galo galingas. O informaciją galime pasiimti iš visatos tiesiog pastatydami savo sąmonėje klaustuką. Atsakymas mokslo pradžioje ateina po trijų dienų( iš visatos). Vėliau po trijų valandų. Paskui atsakymas ateina po trijų minučių. Dar vėliausiai ateina po trijų sekundžių. Vienu žodžiu besimokant mastymo pagrindų atsdakymas ateina vis greičiau į tam tikrą klausimą. Tad pagalvok kaip greitai gali dirbti ir dirba protas. Be to galiausiai tai vyksta šešiais sluoksniais nes vienu metu gali mastyti net šešias temas. Štai ko savo mokinių norėsiu( ir galėsiu, savo senatvėje…) išmokyti, bet tik tada kada pati tamsiu laisva nuo savo tėvo( t.y. kada jis man nemaiš, visatos prasme, bus iškeliavęs ir man kelias bus laisvas, ne jau taip sunku tai suprasti).Turbūt sunku tai suprasti, nes pats to savo kailiu niekad nebuvai patyręs. O aš esu viską patyrusi. Bent tai ką pasakoju ir dar nedasakau. Garsai aureolės ir t.t. ( kaip dievo aureolė ir net sklandymas kraidymas, vos ne( regėjimas).Sunku nupasakoti savo regėjimus, bet viename sapne aiškiai net pragare buvau, nes pragare tuo momentu man buvo geriau,, - ten bent durys yra o kitur visur viskas uždaryta tad ėjau ten kur buvo durys. Tad ir pabuvau pragare. Nieko neatsitiko, nors be galo nemalonu buvo( sapne).Nepasakosiu apie tą pragarą. Pasilieku sau. O kvantiniai dalykai man be galo įdomu yra. Nes turiu tam smegenų. Bent toms temoms.

 17. Atsakysiu į kelis paklausimus tuo pačiu komentaru. Tikit tuo ar ne, bet šitie tekstai turi tam tikrą gydomąją energetiką. Ji pasireiškia tuo, kad žmogus, perskaitęs bent vieną kartą prisiliečia prie tokių dalykų, kurie keičia iš esmės visą jojo vidinį pasaulį. Gali būti, kad tas efektas pasireikš ne dabar, o po kurio laiko. Dėl Kristės, aš matau, kad jos biolaukas taisosi, nes ji ganėtinai dažnai čia lankosi, jau gerą pusmetį. Bet dar ganėtinai išderintas. Kad jį atiderinti reikia daug Dieviškos Meilės. Iš kitos pusės ji per savo karčią patirtį gavo dovaną, kuri tik patvirtina, kad visa tai kas tuose tekstuose parašyta, yra gryna tiesa. Reikia ne bėgti nuo tos dovanos, bet panaudoti teisingam dvasiniam darbui, kaip kad darė jos likimo “kolega” Saulius Pečiulis. Verta paskaityti jo knygas, jis visa tai jau yra praėjęs. Tiesa, jis jau yra iškeliavęs anapilin, tačiau kai dar buvo gyvas šiai problemai skyrė visą savo likusį gyvenimą.
  Dėl tolesnių temų, tai kol kas esu tam tikruose laiko spąstuose. Bet visada rašau ganėtinai spontaniškai. Gali būti, kad jau rytoj per valaną sukusriu naują opusą, gali būti, kad tai įvyks po dviejų dienų. Niekas nieko nežino. Ir aš pats nežinau.
  Galiu tik pakviesti lapkričio 4 d. į “Šviesos namus” Kaune, kur skaitysiu paskaitą panašiom temom gyvai. Pradžia, atrodo 18 val.
  O dėl ištrintų komentarų tai esu kaltas, nes tai padariau netyčia, tik senuose tekstuose, nes visiškai neišmanau šitos internetinės technikos ir galvojau, kad taip sutaupysiu vietos, bet pasirodo čia taupyti nieko nereikia, tik laiku susimokėti:)

 18. Kvantas rašė:

  Norejau paklausti visu cia besirenkanciu. Kur jus perkate marihuana ir kokius kiekius jos surukote? Aciu.

 19. Jou Kriste ;)
  ant savo tėčio bereikalo “stumi”. Iš tikro visoms įmanomoms magijoms jei kas trukdo, tai tik tu pati. Daugiau niekas negalis sutrukdyti. Be to tėtis nemirs. Jis tik pereis į kitą būseną, kaip ir visi. Nemanau, kad jis išskirtinis.

 20. dabar apie bankininkų sąmokslą. visais įrodymais, kad tai egzistuoja galima tikėti, o galima ir netikėti.

  labai galimas daiktas, kad tokios ekonominės pagaidos vyksta tik dėl elementaraus godumo.

  tai galima netgi pamodeliuoti, ką mes ir padarėm prieš kelias savaites.

  yra stao žaidimas Container, sakyčiau toks primityvus laisvosios rinkos simuliatorius.

  gali pirkti, parduoti, perparduoti, gaminti,investuoti į gamybą, logistiką, imti paskolas.

  ir kas įvyko. iš 5ių žaidėjų 3 buvo labai godūs, prisiėmė paskolų, išplėtė gamybą ir logistiką.

  finale, prekių buvo daug ir pigių, bet nei vienas žaidimo dalyvis jau neturėjo pinigų už ką jas pirkti.
  strigo visa rinka. dėl 3jų, nukentėjo 5i. Jums nieko neprimena tokia situacija?

 21. Kartais protas atsisako patikėti akivaizdžiais dalykais. Jei ir prieš nosį pateikį faktus, vis viena sako, kad tai negali būti ir padaro “Esc” tai temai. Taip ir su Quantum non locality. Atseit tas dalykas netinka mums, makrokūnams. Deją, kaip danguje, taip ir ant žemės.
  Visi žmonės, vienai ar kitaip tyrinėję realyvės sandarą, pereina per kvantinę mechaniką. Dėl to taip ir gaunasi. Tie kurie studijuoja klasikinėje akademinėje aplinkoje mato vienaip, o mistikai - kitaip, žymiai plačiau, nes jie, be fundamentalių žinių, įjungia ezoteriką, religiją, kūrybą ir fantaziją. Aš jau pripratau, kad mene idiotu laiko. Bet juk saikingai pamišę žmonės visados buvo visuomenės ir civilizacijos varikliai. Manau, kad didžiausias idiotas yra tas, kuris leidžiasi valdžios užhipnotizuojamas ir nemąsto savo galva. Išmintingesni fizikai ir ekonomistai šiais laikais pasidomi ir ezoteriniais dalykais. Nes suvokti tai kas darosi pasaulyje, neįmanoma be gilesnių realybės studijų. Todėl išmintingiems net nekyka diskusijų dėl to, kad pasaulyje vyksta karas prieš žmogų. Ir dabar - to karo viena iš paskutinių stadijų. Kaltinti žmogų, kad veikia jo egoizmas yra nekorektiška. Žmogus - dieviška būtybė, o kartu ir programuojamas bio-robotas. Jeigu žmonių bendruomenės energiją nukreipsi į egocentrizmą ir pinigus, tai, žinoma ši schema nepriekaištingai suveiks. Bet juk galima pažadinti ir žmogiškumą…

 22. Svaja rašė:

  Galbut ir taip, o gal ir ne.. Atverkime sirdis, nuskaidrinkime protus!

 23. skandalas rašė:

  “Nuo šiol aš tampu griovėju ir ardysiu kiekvieną plytą, kuri įdėta ar bus dedama į Naująjį Babiloną, Piramidę-Babelio bokštą. Piramidės griovimas - šiuo metu yra geriausias ginklas. Kokie naivūs buvome, kai mums plovė smegenis, jog mokslinis-techninis progresas yra absoliutus nediskutuotinas gėris.”
  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………….
  matau, dar neatkreipėte dėmesio į dar vieną žmonių/žmonijos naikinimo įrankį- bevielio ryšio elektromagnetinį lauką , Iki radijo/mobilaus ryšio išplitimo radijo bangų fonas žemėje buvo tik 0.000001mikrovato/m2 . Dabar - 10- 1000 mikrovatų/m2.
  paskaičiuokite kiek kartų (milijonus ar milijardus)užteršta jūsų aplinka, jei bute veikia Wi-Fi ( aplinkos fonas tada 500-20000 mikrovatų/m2-priklausomai nuo atstumo )
  Visa tai žinoma ir įrodyta, tačiau žmonės akli, jie džiaugiasi patogumu, už kurį mokės sveikata ir gyvybe.

  “Bet iš kitos pusės faktas yra ir tai, kad jiems pastaruoju metu klaikiai nesiseka. Per 10 metų trys pandemijos (paukščių gripas, SARS, kiaulių gripas) pavirto skandalais.”
  Skandalu virsta ir ši pavojinga technologija http://www.youtube.com/watch?v=7HK-5wjAOww&feature=related

  http://www.magdahavas.com/2010/10/21/new-study-radiation-from-cordless-phone-base-station-affects-the-heart/

 24. Inga rašė:

  Keletas minčių apie New Age tvarka. Reikia mažinti gyventojų skaičių, dėl kontrolės ir t.t., na galvoju kokiais būdais ta reiktų padaryti, numesti bomba? sukelti gaisrą? Bet kažkas išgyvens ir vėl kurs šeimas ir vėl gimdys vaikus, vėl bus žmonių. Tai esmė reguliuoti gimstamumą. Na pažiūrėjai į šį reikalą gyliau. Ogi radau ne viena straipsnį kaip JAV animaciniai multikai (princeses, srekas, barbės) kuriamas merginos personažas neturi vaikų, o jeigu sudaromas mamos įvaizdis tai ji bus pikta, sena ragana (negraži). Tai vat esmė jeigu nori buti graži kaip princesė negimdyk o jei nori vaikų turėsi tapti sena ragana. Poto pasižiūrėkit žurnalus paaugliams (N18) pirmas straipsnis – kaip suvilioti panelę, antras- kaip suteikti orgazmą, trečias- kokia masturbacijos nauda, ketvirta – prezervatyvai ir kontracepcija, žurnalo gale – kaip nebaisu darytis abortą. O geriausia vos nenuvirtau nuo kedės kaip vakar per BBC žinias pasakė įtakingas EN politikas kad reikia mažinti gimstamumą naudojam pašalpų sistema, dauguma žmonių jam ploja. Vienas vaikas – padėsim, du vaikai ir daugiau – nepadėsim, nei vieno vaikų – busi gerbiamas pilietis su visom soc. garantijom. Na daug jaunų moterų pačios nenori gimdyti nes karjera, verslas. Ir mamos yra labai pažeidžiama sritis na kad ir Lietuvoje karpomos pašalpos, kad pagalvojus kad vaikas tuoj jeigu ne dabar jau tapo prabanga, kuria gali turėti tik elitas. Taip pačiai ir Anglijoje, karpomos pašalpos, kad žmogui verčiau reikia eiti dirbti nei kurti šeimas. Na ir dar geresnis anekdotas tai pasakos apie Princą ir princą. Na manau animacija suformuos vaikų nuomonę, o finansų sistema tiesiog neleis tau gimdyti nes kitaip prarasi daug pinigų… gal ne viską pasakiau ką norėjau, bet esmė yra. Sėkmės visiems.

 25. i wanted to get the RSS-Feed but it displays me some xml errors.

 26. Geras straipsnis

Komentuokite