BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie naujos tragedijos būtinybę kalbama ne vieneri metai. Antrosios bangos išvakarėse Amerikai ir Pasauliui reikia naujo psichologinio stimulo, kuris suvienytų naciją ar nacijas. Įvairūs insaideriai kartas nuo karto pranešdavo apie galimą galimą žemės drebėjimą ir cunamį Vakarinėje pakrantėje šių metų rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais. Ir apskritai, kalbant apie 2011 metus, tai pranašystėse jie buvo aprašomi kaip stichinių katastrofų metai. Tačiau po Japonijos cunamio šių metų kovo 11 d. pusę metų buvo ganėtinai ramu.

Bent jau prognozavau, kad naujas žemės drebėjimas turėtų įvykti rugsėjo 11-ąją. O dabar kažkaip per anksti ir per daug lengvas smūgis:

Štai ką rašo BNS: 

“JAV Rytinę pakrantę antradienį supurtė stiprus žemės drebėjimas, o jog smūgiai, kurie taip pat buvo juntami Kanadoje, apgadino kai kuriuos svarbius pastatus Vašingtone ir paskatino išsigandusius biurų darbuotojus į gatves.

Kol kas nepranešama apie didesnę žalą arba sunkius sužalojimus, kuriuos būtų sukėlęs šis 5,8 balo žemės drebėjimas, kurio epicentras buvo Virdžinijos miestelyje Minerale, esančiame už maždaug 145 kilometrų į pietvakarius nuo Vašingtono.

Šis drebėjimas Virdžinijoje buvo stipriausias nuo 1897 metų, o jo židinys buvo negiliai, todėl požeminių smūgių griaunamoji galia potencialiai buvo didesnė.

Vašingtone buvo evakuoti Pentagonas, Baltieji rūmai ir Kapitolijus, o tūkstančiai sunerimusių darbuotojų išbėgo į gatves Rytinės pakrantės miestuose, kai prieš 14 val. vietos (21 val. Lietuvos) laiku įvykęs žemės drebėjimas pradėjo mėtyti daiktus nuo lentynų parduotuvėse ir biuruose.

“Mes siūbuojame”, - sakė Larry Beachas, dirbantis JAV Tarptautinės plėtros agentūroje Vašingtono centre”.

Iš viso srauto pranešimų šią tema, į akį krito vienas momentas. Lyg ir apgailestaujama buvo, kad smūgiai per silpni, nes “griaunamoji galia potencialiai buvo didesnė”. Geologai ir karo inžinieriai gerai nepaskaičiavo.  

Žiniasklaida buvo paruošta didesnei informacinei kampanijai. Galų gale keista ir tai, kad teritorija - nėra seismiškai aktyvi, nes paskutinis drebėjimas Rytinėje JAV pakrantėje buvo užfiksuotas dar 19-ame amžiuje, kai tuo tarpu Lietuvoje, kuri taip pat seismiškai neaktyvi, per šį laikotarpį įvyko trys žemės drebėjimai, o paskutinis iš jų 2004-aisiais siekė iki 5 balų (Karaliaučiaus srityje).

Dabar reikia laukti nepriklausomų radaraų išvadų, kokiame lygyje buvo užfiksuotas HAARP aktyvumas šių metų rugpjūtį. Taigi, ko gero buvo tikėtasi galingesnio rezultato, arba ruošiamasi antrąjam smūgiui, kuris, pagal tikimybių teoriją gali įvykti per artimiausias dvi savaites. Taigi, rugsėjo 11-oji ne už kalnų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Nauja HAARP ataka, tačiau 9/11 pakartoti nepavyko?”
 1. Kalifornija rašė:

  “Mes siūbuojame”, - sakė Larry Beachas, dirbantis JAV Tarptautinės plėtros agentūroje Vašingtono centre.

  Žemės drebėjimas “buvo aiškiai reikšmingas”, pridūrė jis.

  Federalinių įstaigų darbuotojai buvo anksčiau paleisti iš darbo.

  idomiausias paskutinis sakinys, anksciau paleisti ir darbo, tai matyt aiskiai zinojo kas bus drebejimas.
  Siaip idomiausia kad Niujorko birzoje tuo metu akcijos nepradejo leistis zemyb, o atvirksciai, tik stabtelejo, o po to dar labai ryskiai soko i virsu indeskai, hmm, labai jau netradicinis dalykas tokioje situacijoje. Manau kad cia tik repeticija, kad butu itikinamiau, nes po to bus sitpresnis drebejimas, pries pusvalandi skaiciau kad drebejimas buvo tik kilometro gilyje :) kas absoliuciai nebudinga, o dar paskaiciavus kad sukyldo kazxkirk, tai gal ir kokiu 500 m gilyje, kas aiskaii rodo kad jis buvo dirbtinis. beje, o haarp klimaticsekoje aruzije filme aiskiai gi kalbama, kad usa turi mirko atominies bombeles, kurias gali nuleisti i mazdagu toki kilometraza ir ten sukelti zemes drebejimus, turint oemnyje kad tne visiskai nebudinga drebejimama vieta buvo, tai manau aisku kad cia tikrai spec vel orperacija.

  slyksciausia darosi tai, kad tokios operacijos jau per daug akivaizdzios darosi. japonija, aa+, tvf vadovas, dabar virginijos drebejimas, hmm, absoliuciai negerbiama zmonija tikrai.

 2. Jie visuomet tokie buvo: neišradingi ir klaikiai nuspėjami. Tik anksčiau žmonės buvo ne taip gerai apsišvietę ir internetas nebuvo tiek paplitęs. Kiekvienas žmogus kuris kažkiek logiškai mąsto ir pastebi smulkmenas dabar gali nesunkiai perskaityti jų messendžus. Aš jau senai buvau nusiteikės naujam 9/11. Tik dabar klausimas, ar jiems nepavyko kažkas (tik kažkokie menki 6 balai), ar būtent taip ir buvo apskaičiuota, siekiant kažkokio kito tikslo, arba tai tik pirmas etapas, nes seks iš paskos kiti žingsniai.

 3. Kalifornija rašė:

  kaip rasiau, kai sumazino usa reitinga, tai ta ar ktia diena sua birzos indeksai nukrito -6.66 o kitas -5.55 procento ( turint omenyje kad 2008 pats zemiausias krizes taskas buvo 666 indesko skaiciai :) , manau suprantama kad tokie dalykai nera atsitinkiniai. siaip ,manau kad cia jie tik paeksperimentavo dar, manau neabejotinai veliau smogs vakarinei pakrantei, LA, CA, SF uzjauciu. jie patys kuria ir patys griauna, tik stebina kodel dabar usa jie cia tai pradejo griauti ?mazinti zmoniu skaiciu reikia manau azijoje o ne usa, nors is kitos puses usa gyvena protingiausi praktiskai zmones, tad, protingu jokiai valdziai nereikia, azija tai ka, nelabai apsisviete dar.

 4. Nan atrodo, kad jiems dizin kur bombarduoti, ar Azijoje, ar Amerikoje. Jie neturi jokio patriotizmo, kažkokių nacionalinių sentimentų. Žmogus jiems statistinis vienetas, svarbu, kad bendras skaičius mažėtų, o kur ir kokiame regione - neturi reikšmės. O dėl naujų požeminių smūgių, tai pagyvensim-pamatysim. Kažkaip nuojauta kužda, kad turi būti greit. Per daug jau ramu pusę metų buvo.

 5. Spot on with this write-up, I truly think this website needs much more consideration. I’ll probably be again to read much more, thanks for that info.

Komentuokite