BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauja era ar nauja pasaulio tvarka IV dalis (Trečiasis pasaulinis karas)

Aiškiaregė iš Bulgarijos Vanga pranašavo, jog 21 amžiaus pradžioje prasidės Trečias pasaulinis karas. Tik šis karas kitoks. Nepamatysite nei tankų nei lėktuvų, nei automatais ginkluotų divizijų. Jo tikslas - ne užkariauti naujas teritorijas, ne dėl naftos, ne prieš terorizmą, bet prieš žmogų. Karas vyksta prieš kiekvieną iš mūsų, nes sistemai žmogus nereikalingas. Matricainei-agregorinei socialinės kontrolės sistemai reikalingi ne žmonės, o energijos šaltiniai, emocijų nevaldančios baterijos, kurias galima nuolat melžti, gąsdinant nebūtais priešais, baime neišgyventi ir panašiomis nenuspėjamomis grėsmėmis. Todėl daroma viskas, kad žmogus netaptų žmogumi, nepraregėtų ir negalėtų pamatyti tiesos, kad jis neprisimintų savo tikrosios prigimties ir paskirties.

Nereikia pamiršti, jog elito „galinguosius” valdo išlikimo instinktas. Jie bijo mūsų, todėl pasaulio kontrolės praradimas jiems reiškia asmeninę tragediją. Jie dėl naujojo Babilono (arba Naujosios Jeruzalės, Siono) taip ilgai dirbo - daug tūkstančių metų ir štai viskas gali nueiti veltui. Nauja pasaulio tvarka, 2012 metai, Blue Beam, New Agwe, iliuminatų sąmokslas ir panašūs projektai - baimės prarasti kontrolę pagimdyta paranoja. Tai ne kas kita, o siekis įspausti į kampą dar nespėjusią pabusti žmoniją naujų, transformuojančių energijų akivaizdoje. Jie žinojo, kad ateis tokie laikai ir šitam darbui ilgai ruošėsi. Jie mąsto taip: jei žmogus miega, tai tegul miega “oficialioje realybėje”, o jeigu prabunda - pasiūloma išeitis - agregorinis satanizmas. Svarbu, kad žmogaus dvasinis pasaulis būtų nuspėjamas, kontroliuojamas ir koreguojamas.

Tačiau vargu, ar globalizacinis scenarijos ”Novus Ordo Secolorum” pavyks. Tam, kad visi šie tamsūs scenarijai neįvyktų, turime pasipriešinti. Vienintelis įmanomas efektyvus pasipriešinimo būdas trečiajame pasauliniame kare yra ne tik darbas su savimi, iš esmės keičiant tikrovės identifikavimo ir suvokimo paradigmas, bet ir principinė pozicija globalizacijos ir dvasinės evoliucijos atžvilgiu. Kitaip tariant, būtina suvokti, jog tik asmeninis kontaktas su Dievu, atmetant bet kokias tarpinių agregorų paslaugas, gali išgelbėti nuo eilinių liuciferiškų spąstų bei identifikuoti klastą, kurios įprastoje būsenoje esanti sąmonė negali suvokti.

Nereikia atsikalbinėti sau ir kitiems, neva jie yra galingesni ir vis viena tai paradys, nes raštuose išpranašauta. Jeigu mes mintimis to neleisime - jų pastangos bus bergždžios. Pranašystes rašo žmonės priimdami chanelingus iš pakankamai žemo laipsnio dvasinių būtybių, kurie mums, žmonėms, sukurtiems pagal Dievo paveikslą, nėra jokie autoritetai. Gal būt tos būtybės ir nori padėti žmonijai, o gal būt ir ne. Mes jų tikrųjų motyvų nežinom, todėl pasitikėti chanelingais negalim. Gali būti taip, kad tie ”kanalai” jaučia kažkokią karminę skolą dėl to, jog kažkada atmetė Dievą ir pasirinko reptiloidą Liuciferį. Todėl jų paslaugų reikia kuo skubiau atsisakyti ir išmesti iš galvos visokias “harmonines konvergencijas”, eilinius “partalų” ar “vartų” atidarymus iki 2012 metų ir t.t.  Kelias į pragarą visuomet grindžiamas gerai ketinimais. Išsigelbėjimas permainų laikotarpiu yra tolygus visiškai pilnam ir aiškiam kiekvieno suvokimui, jog tarp manęs ir Dievo nieko daugiau nėra. Jokių hierarchijų. Jokių laiptelių, jokių pakopų. Jokių pakylėtųjų valdovų. Visą tą dvasinę “jėgų” hierarchiją sugalvojo reptiloidai, kurie, patikėkit manim, puikiai moka įsprausti žmogaus sąmonę į eilinę matricinę sistemą, sekti pasakas ir saldžiai meluoti. O maža to - ir meistriškai apsimetinėti tuo, kuo tikite. Jei abejojat, ar mano žodžiai, vertinant New Age agregorus yra teisingi, paskaitykit 10 Dievo įsakymų 1 punktą.

Kodėl aš vis dar rašau tokiomis temomis, nors viskas ir taip aišku? Viena iš priežasčių - jog bazinę informaciją žinoti ir skelbti reikia. Net ir 100 kartų iš eilės, kol protas prie to pripranta ir nebeatmeta kaip nesąmonės. Nors gal būt tai ir nemalonu, nepanašu į tikrovę, bet, deja, iš tikrųjų visa tai pasaulyje vyksta realiame laike. Reikia pažinti simbolius, kuriais jie susišneka ir kuriais ženklina savo antižmogiškus projektus vien tam, kad galvoje turėti filtrą, kuris padeda atsekti tikrą gėrį nuo tikro blogio. Pirmiausia nuo to blogio, kuris ateina pas mus ėriuko kailyje ir siūlo išsigelbėjimą per tarpines agregorines struktūras, tokias kaip dogmatiškos bažnyčios, ortodoksinės filosofinės mokyklos ar New Age pakylėtieji valdovai. Per daug metų išsiugžiau imunitetą agregorams. Ir nesvarbu, kokie jie bebūtų geri ar blogi, mano protas juos automatiškai atmeta. Nesakau, kad jie manęs neveikia. Jie veikia, tačiau laiku identifikavus ant kokios dvasinės adatos užsėdai, bet kokie agregorai automatiškai atpuola.

Kokiais būdais planuojama įvesti naują pasaulio tvarką, rašė daug žmonių - Jordan Maxwell, David Icke, Johan Coleman bei daugelis kitų. Vienas iš žymesnių konspirologijos specialių Fritzas Springmeieris (Fritz Springmeier) savo knygoje „13 satanistinių iliuminatų dinastijų” („The 13 Satanic Bloodlines of the Illuminati” http://classic-web.archive.org/web/20030901062957/http:/webpages.shepherd.edu/EEHRHA01/13Bloodlines.htm) teigia, kad valdančiojo elito dalis, kurie paprastai vengia viešumos, nuo seno naudoja dar Egipto ir Babilono laikais naudotus žmogaus sąmonės pavergimo ir kontrolės metodus. Tie metodai remiasi juodąja magija. Anksčiau kontrolė būdavo įgyvendinama per okultinius simbolius ir viešąją architektūtą, o dabar ir per chemiją, elektromagnetinę sriubą, genetiškai modifikuotą maistą, vakcinas bei masinės informacijos kanalus, kurie, kaip taisyklė ir priklauso tam pačiam okupaciniam elitui.

Pasak Fritz’o Springmeier’io, daugumos žmonių sąmonėje instaliuotas savotiškas saugiklis, kuris atjungia žmogaus sugebėjimus kritiškai mąstyti tam tikros informacijos atžvilgiu. Tas saugiklis per daug metų sukurtas dresūros būdu. Žmogaus sąmonėje įvyksta „trumpas jungimas” ir žmogus nebegali tęsti diskusijos ir mąstyti tam tikromis temomis, pavyzdžiui, apie naują pasaulio tvarką. Tarkim, žodis „konspiracija” arba „sąmokslo teorija” iš karto visuomenėje iššaukia neigiamą reakciją. Ir šita reakcija yra išmokta, ji nėra natūrali.

Šis mokslininkas yra parašęs ne vieną knygą apie apie trauminius smegenų programavimo metodus. Knygose jis kalba apie tai, kaip slaptos elito organizacijos jau kelis šimtus metų naudoja gerai atidirbtas socialinės dresūros, sąmonės valdymo programas. Ir toks programavimas, anot autoriaus, prasideda dar motinos įsčiose.

Kitas šios srities žinovas Ronas Pattonas (Ron Patton), aprašęs literatūroje tokius slaptus JAV eksperimentus, kaip MK -ULTRA, Monarch, Montouk it kt., įsitikinęs, kad mąstymas modifikuotas daugiau kaip 10 milijonų žmonių vien tik JAV. Visame pasaulyje įvairiais būdais „modifikuotų” žmonių skaičius gali siekti kelis milijardus. Modifikuoti žmogų (paversti zombiu) šiandien galima įvairiai: per masinės hipnozės seansus, elektromagnetinėmis bangomis, chemiškai, per įvairias idėjas ir doktrinas. O dažniausiai iš šių prieskonių išverdama kaloringa sriuba, kuri vadinama šiuolaikiniu gyvenimo būdų ir neišvengiamu realiu gyvenimu.

MK-ULTRA

Projektas buvo pradėtas 1953 metais. Šio pavadinimo pirmos dvi raides kildinamos iš žodžių junginio “Mind Kontrolle”. Projekto ištakos - nacių koncentracijos stovyklose vykdyti eksperimentai. Kaip ir Antrojo pasaulinio karo metu, taip ir eksperimento MK-ULTRA metu buvo siekiama sukurti universalų karį, kuris nejaučia skausmo, baimės ir aklai vykdo operatorių nurodymus. Naudotos tos pačios trauminės poveikio poveikio priemonės: radiacija, elektrošokas, psichologinis ir psichiatrinis poveikis, sociologija, antropologija, grafologija, erzinančios medžiagos ir para-kariniai prietaisai. LSD ir narkotikai buvo vienos populiaresnių. 1940-ųjų pabaigoje CŽV padaliniui, užsiimančiam cheminiais ir bakteriologiniais sąmonės poveikio metodais vadovavo Sidnis Gottliebas (Sidney Gottlieb). Jis padarė daug atradimų kaip cheminės ir elektromagnetinės priemonės veikia žmogaus sąmonę. Būtent jo vadovaujamose sukarintose mokslinėse bazėse dirbo po Antrojo pasaulinio karo išlikę nenubausti nacių koncentracijos stovyklų „specialistai”. Jis visą savo gyvenimą atidavė centrinei žvalgybos valdybai (CŽV). Būtent Sidney Gottlieb’o jo eksperimentai 1953 metais jo buvo pavadinti MK-ULTRA.

Su šio „mokslininko” pavarde siejamos beveik visos CŽV vykdytos slaptos operacijos Lotynų Amerikoje, Azijoje, Afrikoje. Eksperimentų taikiniais tapdavo ištisos tautos ir valstybės. Žinoma, visa tai kažkada buvo naudojama kovai prieš komunizmą. Dabar, kai komunizmo neliko, technologijos vis viena liko ir toliau buvo tobulinamos. Tobulinamos todėl, kad pradėtas trečiasis pasaulinis karas - demonams parsidavusio elito karas prieš paprastą žmogų.

Septintojo dešimtmečio pradžioje pradėtas dar vienas projektas - MONARCH, kuris iki šiol yra įslaptintas. Jis kildinamas iš kitų slaptų projektų, tokių, kaip MK-Search, SpellBinder. Tokių projektų tikslas buvo - sukurti universalius kovotojus arba bio-robotus žudikus, kitaip vadinamus „Manchurian kandidate”.

Demokratijos sąlygomis universalaus kario programų ir eksperimentų rezultatai neįkainojami ir vykdant taikius projektus, tokius, kaip rinkimai arba besąlyginis paklusnumas priimant vadinamuosius nepopuliarius sprendimus, korporacijoms naudingų vartojimo įpročių skiepijimas ir t.t.. „niegantis balsuotojas” ir ”nesąmoningas pirkėjas”- yra pats geriausias šių ir kitų eksperimentų išradimas, nes garantuoja ilgalaikį valdančio elito suformavimą ir išlaikymą bei ekonominės sistemos stabilumą. „Miegantis balsuotojas” lyg pagal komandą pasirenka sociologiniais tyrimais pagrįstą populiariausią sprendimą, tačiau nesuvokia, jog jo pasirinkimu yra manipuliuojama. Pirkėjas taip pat retai kada susimąsto, kad jo pasirinkimu yra manipuliuojama.

 MONARCH - reiškia drugelį. Teigiama, kad žmogus ilgą laiką traumuojamas cheminėmis ir kitokiomis priemonėmis, ima elgtis tarsi vabzdys. Vienais atvejais jis „miega” arba tik atlieka gamtinius poreikius, kaip koks vikšras, o atėjus reikiamam momentui ir jis ima veikti. MONARCH projektas vadinamas marionečių fabriku. Vienas ir tas pat žmogus gali būti suskaidomas į keletą sub-asmenybių, kurios, gavusios signalą, užvaldo kūną. O kai baigiasi „operacija”, jis nieko neprisimena. Kritiniais atvejais žmoguje sužadinama „kita” asmenybė ir ji veikia pagal užprogramuotą algoritmą. „Atsibudęs” žmogus tiesiog nepamena ką prieš tai darė, nes jį jau užvaldo kita sub-asmenybė.

 Panašūs eksperimentai, ypatingai naudojant elektromagnetinę spinduliuotę buvo atliekami abiejose Atlanto pusėse. Prieš 20 metų įvairiose šalyse staiga padaugėjo žmonių, kurie įtarė, jog juos „švytina” spinduliais. Ir šita „paranojos forma” buvo tokia užkrečiama, kad ja vienu metu „sirgo” labai daug žmonių abiejose Atlanto pusėse. Bet iš tikrųjų tai nebuvo natūrali paranoja, tiesiog jautresnės psichikos žmonės kažką jautė negero. Nepriklausomi tyrėjai linkę manyti, kad prieš žmones plačiu mastu buvo vykdomi psichotroniniai eksperimentai. Tik vieni žmonės to nejausdavo, o kiti - jausdavo labai aštriai.

Humaniški būdai ir Naujos eros ginklas - HAARP

HAARP, High Frequency Active Auroral Research Program - tai JAV mokslinių tyrimų objektas. Formaliai tai JAV mokslinių tyrimo stotis, antenų miškas, kurio tikslas, kaip yra skelbiama, viešai - tirti Šiaurės pašvaistę. Tačiau iš tikrųjų šis objektas priklauso JAV karinėms oro pajėgoms ir buvo sukurtas neva tam, kad užtikrinti radijo ryšį su povandeniniais laivais ir lėktuvais. Objektas pradėjo veikti nuo 1997 metų Gakono vietovėje, Aliaskos valstijoje. Būtent su jo atsiradimu siejama padažnėjusių klimatinių anomalijų virtinė bei naujos kartos sąmonės kontrolės projektai.

Šio prietaiso galimybės yra iš tiesų labai unikalios. HAARP pagalba galima trikdyti oro ir jūrų navigaciją, blokuoti radijo ryšį, sugadinti kosminių laivų, palydovų, orlaivių ir laivų borto įrangą. Šis projektas riebiu brūkšniu nubraukė seną supratimą, kaip gali būti vykdomas karas. Prietaisas gali sukelti gamtos ir klimato kataklizmus, katastrofas bet kurioje pasaulio vietoje. Jis veikia ganėtinai paprastai: žemo dažinio elektromagnetinis spindulys paleidžiamas į jonosferą, nuo jos atsispindi ir grįžta į žemę. Spindulį galima sufokusuoti bet kokiu kampu. Ir, priklausomai nuo užduoties, gali būti pasirenkamas ir spinduliuotės stiprumas. Atskirais atvejais jis gali paveikti žmogaus protą taip, kad galima būtų slopinti jo psichinius sugebėjimus. Taip pat šiuo prietaisu į žmogaus smegenis galima įvesti tam tikrus skaitmeniniame formate įrašytus žodžius ar garsus, o juos žmonės identifikuos, kaip savo pačių mintis.

Propaganda ir PR

Kita, labiau humaniška poveikio žmogaus protui priemonė yra televizorius. Ir ne tik todėl, kad skaitmeninis signalas geriau veikia pasąmonę negu analoginis, bet todėl, jog propaganda visada yra daug veiksmingiau už bet kokia chemiją ar narkotikus.

 Būdamas 33 laipsnio masonu ir įkvėptas masių valdymo idėjomis Edward Luis Bernays 1928 metais parašė knygą „Propaganda”. Iš pradžių tai buvo elitui skirtas smegenų plovimo vadovėlis. Būtent tai davė startą vadinamajam viešųjų ryšių (Public Relation) verslui. Tarp įvairių metodikų, kaip valdyti mases E.L.Bernais nurodo, jog žmogus turi būti nuolat dresiruojamas kvailais, beprasmiais ritualais, nurodymais ar įstatymais tol, kol atbunka ir nustoja kritiškai mąstyti. Žmonės tiesiog kažką atlieka, nes taip reikia, nematydami išeities ir nesuprasdamas esmės. O nedaryti negali, nes gresia sankcijos. Tuomet jis tampa abejingas ir paklusnus, o sąmonė atvira programavimui.

 Norint sukurti „pavyzdinę” visuomenę, būtina siekti, kad žmogaus protas būtų nuolat užimtas kokiomis nors problemomis, o jei jų nėra - antraeiliais blizgučiais, TV šou, serialais, sporto aistromis. Idealioje visuomenėje pagal iliuminatus, žmogus neturi turėti laisvo laiko savišvietai ar atsakymų paieškai. Jo protas nuolat turi būti užsiėmęs: darbe - darbu, namie - buitimi, o laisvalaikiu - pramogomis. Žmogui negalima leisti atsikvėpti nei 1 minutę. Neleisti žmogui savarankiškai mąstyti 24 val. per parą - yra pati geriausia kontrolės forma.

Tai, ką dauguma žmonių abiejose Atlanto pusėse vadina “viešąja nuomone”, iš tikrųjų yra kruopščiai suredaguota propaganda. Apie įvykius pasaulyje žmonėms rodomas atredaguotas filmas, o patys piliečiai pratinami vienodai, prognozuojamai reaguoti į vienus ar kitus gyvenimo įvykius, taip, kaip nurodo įvairių sričių žinovai-ekspertai per TV dėžes. Vadinamosios viešosios nuomonės apklausos iš tikrųjų rengiamos tam, kad įsitikinti, kaip publika pasiruošusi priimti vieną ar kitą pasaulio nusikaltėlių klano siūlomą permainą. Įvairios socialinės inžinerijos ir socialinės dresūros technologijos jau pusę amžiaus yra kuriamos Tavistoko moksliniame centre Anglijoje, o taip pat šimtuose panašių įstaigų JAV, Rusijoje bei Kinijoje.

Vienos iš tokių ryškesnių kompanijų yra Rand Corporation ir Brookings Institutas. O svarbiausias iš jų - Stanford Research Institute, SRI. Būtent šiame vykdomi milžiniškų mastelių ir biudžetų sąmonės kontrolės projektai, kuriuos finansuoja ne tik federalinė Vyriausybė, bet didžia dalimi privatūs Rocefelerių ir Rodchildų finansiniai karteliai.

Kankorėžinė liauka ir fluoras

Fluoras dantų pastoje ir geriamajame vandenyje atsirado ne šiaip sau. Ar neatrodo keista, kad kažkokie, neaiškios reputacijos dėdės ima ir už mus nusprendžia, kad būtina geriamą vandenį skiesti fluoru tam, kad apsaugotų pasaulio bendruomenės narių dantis nuo ėduonies. Kokie jie rūpestingi? Jeigu apsilankytume parduotuvėse, tikriausiai nerastumėte nei vienos dantų pastos be fluoro. O jeigu ir yra tokia, tai nukišama į apatines lentynas.

Toks rūpestis mūsų dantimis tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nekaltas. Iš tikrųjų fluoras mūsų organizmui reikalingas tam kad slopintų kankorėžinės liaukos veiklą. Kadangi žmogaus sąmonę dabar kaip niekad bombarduoja naujos energijos, radikaliai keičiasi ir aplinkos vibracinis fonas, vadinasi, visa tai veikia ir mąstymą. Tos naujos energijos nėra šiaip sau dvasininkų ar konspirologų sugalvotas dalykas. Jas fiksuoja valstybinės laboratorijos. O vyriausybėms dirbantys mokslininkai mano, jog šios energijos gali keisti žmogaus sąmonę visiškai neprognozuojama linkme. Žmoniją tokių energijų akivaizdoje bus sunkiau valdyti, nes niekas kolektyvinėmis matricos programomis nebetikės. Jos „išsimagnetins”, nebeveiks. Taigi, sprendžiant tokį iššūkį, fluoras yra viena iš išeičių. Fluoro junginiai slopina kankorėžinę liauką, kuri, vaizdžiai kalbant, atsakinga už tai, jog uždanga tarp mūsų ir anapusinio pasaulio išliktų stangri. Kankorežinė liauka aktyvuojasi tamsiu paros metu ir atsako už sąmonės išėjimą į sapnų pasaulį. Šumerų lentelėse yra pavaizduoti dievai anunakiai, kurie rankose laiko kankorėžį. Tai simbolis, reiškiantis sąmonės kontrolę.

Cheminis pėdsakas

Jie barsto ant mūsų chemikalus jau daugiau kaip 20 metų. Jei giedrą dieną danguje pastebėsite baltas juostas, kurias paprastai palieka reaktyviniai lėktuvai, tai didesnė tikimybė, jog tai yra „cheminis pėdsakas” (chemtrails). Paprasto, keleivinio lėktuvo pėdsakas labai greitai išnyksta, tačiau tuo atveju, jei yra barstomi chemikalai, pėdsakas laikosi labai ilgai. Kartais labai sunku atskirti cheminį pėdsaką nuo paprasto. Dažnai žmonės cheminį pėdsaką priskiria paprastam, o neretai jis būna visiškai nepastebėtas.

Esminis būdas, kaip juos atskirti, tai stebėti lėktuvų srautą. Per cheminio pėdsako operacijas, lėktuvai po vieną neskraido. Gali būti taip, jog visą dieną danguje nepamatysite nei vieno lėktuvo, tačiau staiga jų atsiranda labai daug ir jie skraido skirtingomis kryptimis, sudarydami iš pėdsakų tinklelį. Dažniausiai purškiami aliuminio ir bario junginiai. Žmogui jie sukelia silpnumo, apatijos jausmą, o neretai ir sunkias ligas.

Oficialus tokio chemikalų barstymo tikslas - paveikti orus, kovoti su klimato atšilimu, daryti įtaką atmosferos reiškiniams. Tačiau svarbiausias tikslas - veikti žmogaus sveikatą ir savijautą. Po cheminių pėdsakų operacijų žmonės prastai jaučiasi pavargę, nusilpę. Vakaruose, kaip ir Lietuvoje šiuo metu skelbiamas alcheminio ligos protrūkis kaip tik ir siejamas su chemikalų barstymu iš lėktuvų.

PRS metodas

Didžioji dalis sąmonės kontrolės projektų vykdomi per manipuliacijas jausmais, ypatingai baime. Per kelis šimtmečius jie sistemingai tobulino savo veiklos metodus, o vienas pagrindinių metodų - problema-reakcija-sprendimas (Problem - Reaction - Solution PRS). Apie tai plačiai rašo Deividas Aikas (David Icke) knygoje The Biggest Secret.

Metodas Problem - Reaction - Solution, kaip galima nuspėti, susideda iš trijų dalių. Norėdami įgyvendinti nepopuliarų projektą, pavyzdžiui, įvesti papildomus mokesčius arba pensijų reformą, reformatoriai visuomet susiduria su žmonių pasipriešinimu. Tai natūrali žmonių reakciją į neteisybę. Tuomet projektas suskaldomas į daug mažų epizodų ir vykdomas palaipsniui. Kartais net nepastebint, o katrais - dideliais šuoliais priimami sprendimai kurie užmaskuojami pozityvia ir nekalta retorika. Tačiau, kai reikia didesnio žingsnio, pavyzdžiui, nuversti kokį nors diktatorių, tuomet imamos finansuoti abi pusės: ir diktatorius, ir opozicija.

Tokiu būdu provokuojamas konfliktas, kuris yra valdomas per kokią nors masonų ložę, kurios nariai yra ir diktatoriaus, ir revoliucionierių atstovai. Įtampa kaitinama tol, kol neįvyksta kokios nors ginkluotas konfliktas. Tuo pat metu pasaulio žiniasklaida demonizuoja vieną iš konflikto pusių. Prisiminkime Huseino, Miloševičiaus, Kadafio ir kitas panašias istorijas. Kovotojai už laisvę neretai parenkami kriminalinę praeitį turinčių struktūrų. Pavyzdžiui šiuo metu vakarai remia kovotojus prieš Kadafio režimą, kurie susiję su islamo radikalais ir teroristinėmis organizacijomis. Tačiau prieš kelis metus jie rėmė Kadafį, kuris, kaip paaiškėjo, taip pat yra masonas.

Tokius konfliktus, kaip taisyklė, plačiai nušviečia kontroliuojama žiniasklaida. Pasaulio visuomenė tampa sukrėsta ir ima šaukti: „padarykite tam galą”. Tokia visuomenės reakcija yra tiksliai apskaičiuojama. Jei nebūtų 9/11, nebūtų ir žiaurių metodų, ribojančių JAV piliečių laisves, nebūtų buvę ir Irako, Afganistano karo, būtų išsaugotos šimtų tūkstančių žmonių gyvybės.

Naujos pasaulio tvarkos marionetininkai inicijuoja, kad į neramumų krečiamą šalį būtų įvestos Jungtinių Tautų pajėgos arba NATO koalicinės pajėgos. Juk taip buvo Irake, Afganistane, buvusioje Jugoslavijoje, Centrinėje Afrikoje, Pietų Timore ir t.t. Jie remiasi mistine struktūra, kuri vadinama civilizuota pasaulio bendruomene. Tai toks “abra-kadabra”, kuris iš esmės nieko nereiškia, tai kažkokia hipotetinė struktūra su visiškai išplautais kontūrais. Bet kažkodėl NATO ir JTO ją gina, kaip realų dalyką. Ta civilizuota pasaulio bendruomenė yra ne kas kita, o naujos pasulio tvarkos visuomenė. Taip pat jie sako, jog gina kažkokias demokratines vertybes ir žmogaus teises. Tai irgi “abra-kadabra” be kontūrų ir nieko nereiškia, nes niekur tų vertybių sąrašas nedeklaruotas, o jei ir deklaruojamas dėl formalumo kokiame nors tarptautiniame teisės akte (kurio niekas neskaito), tai realybėje tie punktai niekur neatsispindi. Jeigu gerai pasižiūrėti, tai su pačių NATO šalių vertybėmis ir žmogaus teisėmis reikalai prasti. Žmogaus teisės ir demokratija yra nuolatos veržiama naujomis veržlėmis, neva saugantis nuo terorizmo ar CO2 grėsmės.  Prievartinė bendruomenių solidarizacija prieš, pavyzdžiui, tariamą terorizmą yra nepateisinama, nes priemonės akivaizdžiai neadekvačios grėsmei. Vadinasi tikslas yra ne kova prieš terorizmą, bet dar gilesnė visuomenės sąmonės okupacija ir kontrolė.

Iliuminatų kariuomenė nori būti visuose strategiškai svarbiuose planetos kampeliuose. Visados tokių kriminalinių karų priešistorė dangstoma įvairiais humaniškais ir moraliniais faktoriais. Tačiau kareiviai ir civiliai žmonės žūsta ne tik kriminaliniuose karuose, bet ir nuo dirbtinai sukurtų vakcinų ir virusų, kurie, kaip taisyklė tampa pretekstu farmacijos koncernams pabranginti vaistų kainas ir įsibrauti dar giliau į kiekvieno žmogaus asmeninį gyvenimą.

Kad būtų galima lengviau suvokti šitą mechanizmą, įsivaizduokime avis, o ganyklos perimetre - stulpus su tvora. Avis žino, kad už tvoros eiti negalima, nes gali gauti elektros iškrovą. Tačiau atėjo metas, kai pradėjo siausti vėtros, kurios išvarto stulpus. Taigi, piemenims iškyla nauja užduotis - rasti būdus, kaip išlaikyti avis ganykloje, kad jos neišeitų už perimetro ribos. Ir visos tos techninės bei cheminės priemonės skirtos šiam uždaviniui spręsti. Ganyklų riboženkliai, lemiantys visuomenės stabilumą, sustatyti žmonių galvose ir jie dabar kaip niekad nepastovūs. O ateis laikas, kai uos išlaikyti bus ypatingai sunku. Tam, kad išlaikytų esamą status-q, reptiloidai darys viską, naudos visą savo instrumentų arsenalą nuo mikrochipų iki naujų New Age religijų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Nauja era ar nauja pasaulio tvarka IV dalis (Trečiasis pasaulinis karas)”
 1. kalifornija rašė:

  idomu gal kazkas zino versijas kodel pakiso TVF vadova ?? negi vienas masonu klanas jau pradejo kovoti pries kita ? juk Niujorke sulaikyti toki galinga zyda, kurio organizacija supirkneja papigiai salis tai oijj ne siaip cia taip.

 2. Akivaizdu, kad jam pakišo mergą. Mano nuomone, jis nesusitvarkė su užduotimi kažkokia.

 3. Kalifornija rašė:

  A.Butkevičius: “Libijoje nevyksta jokia revoliucija - tai užsienio spec.tarnybų kova dėl švariausios pasaulyje naftos”
  (kalbėjosi G.Gorienė)
  Kita tiesa apie Libiją – JAV ir Europos karinės pajėgos gina gentis, aprūpinančias Al Qaedą kovotojais

  Pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos krašto apsaugos ministras, revoliucijų specialistas Audrius Butkevičius teigia, kad šiuo metu Libijoje būtent ir nevyksta jokia revoliucija – vyksta JAV ir Europos valstybių karas dėl naftos, prisidengus neva „civilių gelbėjimu“.

  „Teigti, jog Libijoje JAV ir Europos karinės pajėgos gelbsti civilius, yra veidmainystė“, - įsitikinęs Audrius Butkevičius.

  Jis mano, kad šis karas gali atskleisti daug įdomių dalykų.

  Jau paaiškėjo, kad M.Gadafis finansavo Prancūzijos prezidento N.Sarkozy rinkiminę kampaniją, o JAV didžiausio priešo – Al Qaedos – donorai yra būtent Bengazio sukilėlių gentys.

  Taigi, kas iš tiesų slepiasi po karinėmis atakomis Libijoje? Į šiuos klausimus atsako revoliucijų ekspertas Audrius Butkevičius.

  A.Butkevičius: Ką reiškia karinės operacijos pavadinimas „Odisėjo aušra“?
  Kaip žinote, ši karinė kampanija yra pavadinta „Odisėjo aušra“. Natūralu, kad išgirdus tokį žodžių junginį, gali kilti klausimas: kodėl? Ar tai atsitiktinis pavadinimas?

  Aš taip pat sau užsidaviau šį klausimą. Ir visų pirma, kas atėjo į galvą, išgirdus vardą Odisėjas, buvo Trojos arklys.

  Taigi natūralu, kad kampaniją pavadinę asmenys turėjo ne kažką kitą galvoje, o tai, kad prieš arabų kraštus yra panaudotas Trojos arklys, kurį sugalvojo ne kas kita, o gudragalvis Odisėjas.

  Mano rankose – „Guardian“ straipsnis, kuriame yra nagrinėjama JAV įkurtų specialių pajėgų, vadinamosios „kiber erdvės armijos“, tikslai ir uždaviniai. Vienas iš šių tikslų ir uždavinių – valdyti kiber erdvę, ypač – socialinius tinklus.

  Numatoma, jog kiber kariuomenės kareiviai, puskarininkiai ir karininkai turės galimybę kurti bet kuriuose pasaulio taškuose virtualias asmenybes, kurios aplink save „Facebooke“ ir „Twitteryje“ galės ir gali koncentruoti pakankamai didelius skaičius sekėjų ir kuriems iš vienos vietos galima perduoti tą pačią informaciją.

  Aš manau, kad tiems, kurie seka įvykius arabų kraštuose, darosi aišku, jog kaip tiktai šitų instrumentų pagalba buvo inicijuojami judėjimai jaunimo tarpe Egipte, Tunise, Jemene, Bahreine ir, be jokios abejonės, Libijoje.

  Šis Trojos arklys yra pakištas ne šiaip sau. Aš manau, kad ne vienas užsiduoda klausimą, o kuriam galui Vakarams reikėjo pradėti visą šią ataką prieš Libiją? Juk nusipirkti naftos visi ir taip gauna, o, pavyzdžiui, aktyvūs šioje kampanijoje norvegai ten net turi savo naftos gręžinius?

  Norvegams tai yra vienas iš stimulų dalyvauti kampanijoje sudaužant Libiją, nes jie suvokia – jeigu nedalyvausi, tuomet, kai Libija bus nugalėta, jų gali neprisileisti prie naftos. Ciniškas, bet aiškiai suprantamas interesas.

  Bet aš manau, kad tikslas yra kur kas didesnis. Jau minėjau, kad tiek JAV, tiek Europoje galinga krizė, galinga dolerio krizė. Ir ši situacija yra labai primenanti senąją istoriją, kuri vystėsi dar Romoje – karą tarp Kartaginos ir senosios Romos. Kai Kartagina – o Libija kaip tik yra senosios Kartaginos dalis – buvo pasiuntusi savo karvedį Hanibalą prie Romos vartų, ir tas garsusis posakis „Hanibalas prie vartų“ labai tinka situacijai, kurią mes turime dabar, kai dėl galingos ekonominės krizės arabų kraštai praturtėja iš naftos, supirkinėja svarbiausius aktyvus Europoje, JAV, supirkinėja obligacijas ir užima tokią padėtį, kuri kažkada leis įtakoti Europos ir kažkuriuo tai laipsniu JAV situaciją.

  Natūralu, kad šito leisti negalima. Taigi, ką daryti? Valdomos revoliucijos – vienas iš atsakymų.

  Ataka prieš Libiją, kuri arabų pasaulyje vaidino tam tikros įdomios ašies vaidmenį – Gadafis bandė vienyti aplink save arabų kraštus, bandė vienyti Afrikos kraštus, dabar tampa svarbiausiu atakos centru.

  Taigi, ką darė senoji Roma, kurios civilizacijos paveldėtojai esame mes?

  Antrojo Punų karo metu prie vartų stovėjo Hanibalas. Romos karvedys Scifionas Afrikietis, surinkęs legiono likučius, perplaukė Viduržemio jūrą ir išsodino savo kareivius prie Kartaginos vartų.

  Man panašu, kad Vakarai sužaidė tuo pačiu senu manevru. Scifiono Afrikiečio ataka prieš Kartaginą yra tai, ką mes turime kaip analogą dabar – kai JAV kartu su ES valstybėmis atakuoja senosios Kartaginos likučius.

  JAV ir Al Qaeda – ne priešai, o sąjungininkai
  Tačiau labiausiai mane žavi Libijos karo paradoksai.

  Turbūt sutiksit, niekas negalėtų ginčytis, kad pagrindinis Jungtinių Amerikos Valstijų priešas yra Al Qaeda. Al Qaeda, Bin Ladenas – tokios mistinės figūros, kurios suorganizavo garsųjį teroristinį aktą, skėlė viešumoje antausį JAV, sudarė joms galimybę atakuoti Afganistaną ir Iraką. Ir staiga išlenda visiškai netikėta informacija – jog ši Al Qaeda laiko M.Gadafį savo priešu Nr.1. Kaip ir Jungtinės Amerikos Valstijos.

  Šiek tiek pasikasinėjęs po gausių JAV strateginių tyrimų institutų resursus, atkasu dar kitą informaciją. Pasirodo, kad ne kas kitas, o Libija yra vienas iš pagrindinių Al Qaedos donorų savanoriais. Tačiau ne visa Libija – o kaip tiktai Rytinė Libija, t.y. ta Libijos dalis, kurioje gyvena nuo seno konfliktuojančios su Muamaru Gadafi gentys. Ir kaip tiktai šitos gentys aprūpindavo savanoriais Al Qaeda ir su šiomis gentimis visą laiką kovojo Muamaras Gadafis, ir su šiomis gentimis jisai kovoja dabar – Bengazio maištautojai yra ne kas kita, kaip gentys, aprūpinančios Al Qaedą kovotojais.

  Na, kai reikalas pasisuka tokiu kampu, kaip neprisiminti visų senų istorijų apie Bušų šeimos ir bin Ladenų šeimos ryšius, kurie yra pakankamai gausiai nušviesti įvairioje analitinėje literatūroje, nagrinėjančioje rugsėjo 11-osios fenomeną? Nuo šių tyrimų nepabėgsi besiaiškindamas Libijos karo ypatumus.

  Aš manau, kad dar ne kartą išlįs Al Qaedos tikrasis vaidmuo rugsėjo 11-osios istorijoje, o taip pat šioje Muamaro Gadafio – Libijos karo istorijoje, o taip pat kaltinimuose, kurie buvo jam mesti, susprogdinus virš Škotijos Lokerbio keleivinį lėktuvą.

  Libijos puolimas paremtas “iš oro” nuleistais faktais

  Turbūt sutiksit – diktatorius, tironas, baisuoklis, kuris jo nekenčiantiems žmonėms agresijos akivaizdoje išdalino ginklus, yra susižavėjimo vertas personažas. Įsivaizduokite, jeigu dabar Lietuva atvertų savo neturimus ginklų arsenalus ir išdalintų automatus tautiečiams, į ką visų pirma būtų atkreiptas vamzdis?

  Į žmogžudį, tironą ir diktatorių Gadafį žmonės, gavę ginklus, nešaudo ir tomis išdalintomis granatomis nemėto. Atvirkščiai – jie laukia demokratų, liberalų civilizuotų išvaduotojų iš Europos ir JAV.

  Taigi vien šis menkas pasityčiojimas yra pakankamas pagrindas suvokti, jog tas vaizdelis, kuris mums yra paišomas apie Libiją, neturi nieko bendra nei su sveiku protu, nei su politine realybe.

  Kalbėkime dar aiškiau. Mes gyvename čia, Europos Sąjungoje. Mes esame priklausomi nuo to, kiek apskritai Europos Sąjunga ir JAV, t.y. visas „auksinis milijardas“, gyvuos ir klestės. Galimas daiktas, kad šis mūsų geras gyvenimas ir klestėjimas pilnai priklauso nuo to, kaip stipriai bus supresuoti visi kiti – nepriklausantys „auksiniam milijardui“: arabai, kiniečiai, indai ir, anot „auksinio milijardo“ teorijos, kitas gaivalas.

  Taigi, galbūt mūsų gerovė priklauso nuo to, ar bus pakankamai pastatyti į vietą visi tie pakraščių gyventojai.

  Tačiau siutina labiausiai ta kvaila apgaulė ir dvigubų standartų demonstravimas, kuris mums pateikinėjamas šios Libijos kampanijos metu - esą yra kovojama už žmonių teisę balsuoti Libijoje, už tai, kad Gadafis nenužudytų savo opozicionierių. Pasakojama pasaka, kuri griūva tuoj pat, vos tik ją paklausius.

  O ką, Konge nėra žmonių, už kurių teises reikėtų kovoti?

  O ką, čia pat – Jemene, Tunise, Bahreine ar šią pat akimirką nėra žudomi žmonės, turintys kitus interesus nei jų kaimynas?

  Kodėl Bahreine nesusiformavo tokia situacija, kaip Libijoje? Kodėl pagrindinės kolonialinės valstybės – tai yra JAV, Didžioji Britanija ir Prancūzija (ir Italija, kurios kolonija ir buvo Libija) – atakuoja Libiją?

  Štai šis dvigubų standartų pojūtis, tas melo į akis pojūtis, kada tu ir greta tavęs esantys laikomi kvaileliais, kurie suvirškins bet ką, siutina labiausiai.

  Aš priimčiau tiesų pasakymą: reikia šituos arabus pastatyti į vietą, nes mūsų krizės metu jie išpirkinėja mūsų aktyvus, turėdami milijardus, gaunamus iš naftos. Bet aš negaliu pakęsti šito melo.

  Taigi, kas iš tikrųjų buvo toji Libija, kuri dabar paskelbta teroristine valstybe vėl, nors keletą metų buvo viena iš pagrindinių donorų Europos Sąjungos rinkiminėse kampanijose ir Libijos vadovai bičiuliavosi su visais ES vadovais – pradedant Silvijumi Berluskoniu ir baigiant Toniu Bleiru – kurį kvietė į patarėjus ir gavo, ir, jeigu tikėtume Gadafio informacija, Libija buvo Prancūzijos prezidento rinkimų kampanijos piniginiu sponsoriumi, jau nekalbant apie kitus „mažiukus“.

  Taigi, kokia valstybė buvo Libija? Aš pasirinkau duomenų, kad jūs galėtumėt atsakyti sau į klausimą: ar reikėjo šitiems žmonėms Libijoje pradėti versti Gadafį ir sukelti pilietinį karą?

  Ką Gadafis davė Libijos žmonėms apart to, kad sutvarkė vandens tiekimus, sukurdamas milžiniškus projektus Libijoje?

  Bendrasis vidaus produktas vienam žmogui – 14 192 JAV dol. (apie 35 000 Lt).

  Kiekvienam Libijos piliečiui valstybė į metus išmoka 1000 JAV dol. dotaciją (2450 Lt).

  Bedarbio pašalpa – 730 JAV dol. (apie 1800 Lt).

  Medicinos seselės atlyginimas – 1000-1200 JAV dol. (2450-3000 Lt).

  Kiekvienam vaikui gimus išmokama 7000 JAV dol. (apie 17 000 Lt).

  Susituokusiems jauniesiems dovanojama 64 000 JAV dol. (apie 160 000 Lt) būstui nusipirkti.

  Pradedant asmeninį verslą, vienkartinė materialinė pagalba iš valstybės – 20 000 JAV dol. (apie 50 000 Lt).

  Uždrausti stambūs mokesčiai, mokymasis ir stažuotės užsienyje 2 vaikams šeimoje už valstybės pinigus – šeimos ten yra didelės, bet du vaikus užsienyje moko valstybė.

  Sukurtas tinklas parduotuvių daugiavaikėms šeimoms. Tose parduotuvėse kainos patiems pagrindiniams mitybos produktams – simbolinės.

  Dalis vaistinių – nemokami vaistai. Už vaistų padirbinėjimą – mirties bausmė. (Esu įsitikinęs, kad daug kas iš vaistų tiekėjų nukentėtų Lietuvoje, jeigu čia pradėtų veikti Gadafio įstatymai).

  Tais atvejais, kai žmonės gyvena valstybiniuose namuose, nėra mokesčio nei už butą, nei už elektrą – apmoka valstybė.

  Uždrausti iš viso alkoholiniai gėrimai. Kreditai perkant automobilį arba butą – be procentų.

  Tai yra rinkinys įvairių duomenų tam, kad norintys susidarytų vaizdą.

  Ar iš tiesų taip jau blogai buvo gyventi Libijoje, į kurią buvo atvykę dirbti trys tūkstančiai Ukrainos gydytojų, kurie netgi šiuo metu nepaliko Libijos ir dirba tenai, mokėdami tam tikrą garbės skolą už tą laiką, kai jie ten uždirbinėjo pakankamai gerus pinigus?

  Jeigu mes palyginsim savo realybę su tuo, ką aš dabar įvardinau, aš manau, kad ji atrodys žymiai skurdesnė ir ne vienas paklaus savęs: ar esant tokioms aplinkybėms yra ko eiti į gatves?

  Į tai atsako ir paties Gadafio informacija apie tikrąją padėtį.

  Libijoje dirbo daugiau nei milijonas gastrobaiterių, t.y. darbininkai iš aplinkinių valstybių, iš Afrikos ir Egipto. Ir kaip tiktai šitie žmonės buvo pagrindinė masė, kuri buvo užverbuota sukelti neramumus pradžioje. Prie jų prisidėjo jaunoji karta – žmonės, kurie negavo savo valstybėje įdomaus gyvenimo ar pakankamai greito kilimo karjeros laiptais. Štai įsivaizduokit: alkoholio nėra, sekso iki vedybų nėra, darbų, kurie būtų įdomūs ir leistų pakankamai dideliam skaičiui išsimokslinusio jaunimo įsidarbinti ir gauti savirealizacijos galimybes, yra ribotas kiekis. Tokie jauni žmonės su atitinkamu pavydu ir pasipiktinimu žiūri į 40 metų prie valdžios esančius senius. Suprantama, kad dalis iš jų prisidėjo prie maišto.

  Taigi tai ir yra pagrindinis paketas žmonių, kurie tapo opozicija, kurią šiandien lėktuvų, raketų ir bombų pagalba gina Vakarai.

  Ar Muamaras Gadafis jau pralaimėjo konfliktą? Aš manau, kad Libija ir Gadafis patyrė pakankamai rimtus smūgius ir nuostolius karinėje sudedamojoje konflikto dalyje. Tačiau nieko kito ir nebuvo galima tikėtis. Galų gale šis konfliktas - Vakarų valstybės – Libija – toli gražu ne karinėje plotmėje sprendžiama problema. Karinėje dedamoji čia sudaro pakankamai nedidelę šio konflikto dalį. Ką aš turiu omenyje?

  Na, tie, kurie stebi, kaip atrodė pirmosiomis dienomis prieš Libiją ir Gadafį organizuota Vakarų valstybių koalicija, ko gero, stebėjosi, kad tradiciškai Libiją palaikanti Rusija, kad tradiciškai Libijos nafta suinteresuota Kinija, Indija JTO saugumo posėdyje balsavo susilaikydamos ir tokiu būdu atvėrė kelius atakai iš JAV ir kitų Vakarų valstybių pusės prieš Libiją. Netgi eilė arabų valstybių taip pat pasisakė už šią ataką.

  Deja, tokia glaudi koalicija, veikianti prieš Libiją, gyvavo neilgai. Šiandieninė padėtis: Rusijos buvęs prezidentas, dabartinis ministras pirmininkas Vladimiras Putinas daro pareiškimą, naudodamas grynai Gadafio terminiją – vadina visą Vakarų organizuotą ataką prieš Libiją „kryžiaus karu“ ir ją pasmerkia.

  Akimirksniu į šią situaciją reaguoja dabartinis Rusijos prezidentas D.Medvedevas. Ir tai yra pirmas viešas tokio lygio konfliktas – apsižodžiavimas tarp Medvedevo ir Putino per paskutinius ketverius metus.

  Žinoma, tai vyksta artėjančios prezidentinės rinkimų kampanijos Rusijoje kontekste. Tačiau Libija jau gavo galingą sąjungininką – populiarų Rusijoje ministrą pirmininką, kuris užėmė nepralošiamą poziciją. Jis moralizuoja, o visi Rusijoje jaučia, jog Rusija pardavė Libiją, pardavė Gadafį.

  Kad suprastumėte – Gadafis pirko buvusioje Tarybų Sąjungoje ginkluotę, vėliau Rusijoje mokėsi jo sūnus – buvo paruoštas Frunzės karo akademijoje (beje, šis sūnus, pagal viską, žuvo).

  Tarybų Sąjunga visą šaltojo karo laikotarpį palaikė Gadafį. Ir Rusijoje yra susiformavusi nuostata, jog dabartinė Medvedevo politika, palaikant JAV šitame konflikte, yra tam tikras senų tradicijų išdavimas. Ir Putinas labai laiku ir labai tiksliai sulošė šitoje situacijoje.

  Panaši padėtis Lenkijoje. Jeigu jie iš pradžių buvo pareiškę, jog jie labai aktyviai dalyvaus šioje kampanijoje prieš Libiją, tai šiandien tokios energijos iš Lenkijos ministro pirmininko nebegirdėti.

  Kitas įdomus aspektas – situacija su arabų kraštais. Jeigu vakar jie darė pareiškimus, nukreiptus prie Gadafį, tai šiandien jie teigia, jog jie nesutiko sankcionuoti tokio jėgos panaudojimo, koks vyksta dabar.

  Taigi, aš manau, kad per ganėtinai trumpą laiką Gadafiui pavyko sukelti sumaištį koalicijos stovykloje,turint omenyje, kad nei JAV piliečiai, nei masė ES piliečių nepalaiko šios atakos – tą rodo sociologiniai tyrimai. Todėl galima teigti, kad nors Gadafis ir patyrė didžiulius karinius nuostolius ir neteko sūnaus, tačiau psichologinę šito karo dedamąją jis laimėjo.

  Aš manyčiau, kad artėja dar vienas Gadafio sąjungininkas – galbūt netiesioginis – tai Mari Lepen, prancūzų ultradešiniųjų partijos pirmininkė, kuri, prancūzų analitikų duomenimis, pirmajame ture gali laimėti prezidentinius rinkimus. Kodėl?

  Visų pirma, todėl, kad jos oponentu bus N.Sarkozy. Bet yra ir dar vienas svarbus niuansas.

  Iki šiol ne kas kitas, o Gadafis sulaikydavo didžiulį emigrantų srautą, kuris per Libiją, per šiaurinę Afrikos pakrantę plūdo į Europą. Dabar Gadafis pasakė, kad jis šito nebedarys.

  Kaip suprantat, Mari Lepen yra nevienareikšmiškai nusiteikusi imigrantų į ES atžvilgiu. Taigi šią kortą jinai išnaudos. Jinai turės galimybę pasakyti, jog Prancūzija pernelyg emocionaliai reagavo į visiškai neaiškią situaciją.

  Na, įsivaizduokit, Prancūzija pirmoji pareiškė, kad jinai atakuos Gadafį, neturėdama tam jokių objektyvių pagrindų. Juk niekas jokio tyrimo apie tai, kas vyksta Libijoje, neatliko. Jokių tarptautinių stebėtojų nėra! Viskas remiasi iš oro nuleistais teiginiais ir niekieno nepatvirtintais faktais. Nesiremiama net teiginiais, kurie būtų pagrįsti televizijos kadrais.

  Taigi, aš manau, kad Mari Lepen išnaudos šią situaciją.

  Ir dabar vienintelis dalykas, ko reikia Gadafiui – jam reikia išlošti laiko. Manau, jis tą ir daro.

  KK inf. 2011-03-22

 4. Erikos prasymu, idedu sita nuoroda:
  http://www.youtube.com/watch?v=LUf8PTBudLk

 5. Aš irgi galvojau, kodėl operacijos Libijoje pavadinimas “Odisėjo aušra”. Permečiau mintimis visą poemą, kame reikalas, nes jie mėgsta užuominas ir iš tikrųjų juk Trojos arklys ryte buvo. Yra nutekinti žvalgybos duomenys, kad Egipte ir Libijoje tarp vadinamų opozicionierių veikia daug perrengtų JAV, Australijos, Kanados UK kariškių, kurie yra arabų kilmės. Kontroliuojamos revoliuvijos ir yra tas Trojos akrlys. Tik daug kas tikėjosi, jog Gadafis kris iki Wiliamo vestuvių, bet taip neįvyko. Obama padovanojo jaunavedžiams Bin Ladeno galvą (Persėjo kaukolės legenda), NATO turėjo sutvarkyti Kartaginos klausimą. Tačiau kaip visados kas nors nepadaro darbo iki galo. Libijos klausimas jiem kažkaip nesiklijuoja.

 6. Kalifornija rašė:

  Prieš 25 tūkstančius metų Žemėje vyko branduolinis karas.

  Regis, senuko Darvino teorija, jog mūsų protėviai buvę beždžionėmis, praranda savo pozicijas. Ne taip seniai buvo užbaigtas vienas didžiausių per pastaruosius penkerius metus bendras, NASA specialistų ir prancūzų mokslininkų tiriamasis projektas. Pagaliau parengta šio projekto ataskaita įrodė neįtikėtiną faktą, jog Žemė prieš 25 tūkstančius metų patyrė globalinį branduolinį karą.

  Visoje mūsų planetoje mokslininkai aptiko daugiau kaip 100 įdubų, paliktų labai tolimais laikais galingų sprogimų. Pati giliausia, siekianti net 120 kilometrų, surasta pietinėje Afrikos dalyje. Būtent pagal jos liekanų analizę, o tiksliau, pagal joje esančius radionuklidus, ir buvo nustatyta grandiozinės katastrofos data. Mokslininkai taip pat nustatė ir atominio sprogimo galią: trotilo ekvivalentas - 500 tūkstančių tonų. Kad būtų lengviau įsivaizduoti: Hirosimos bombardavimas prilyginamas - 20 tūkstančių. O dabar pabandykite įsivaizduoti, koks galingas turėjo būti sprogimas, kad galėtų pakeisti Žemės sukimąsi apie savo ašį! Tai nutiko dėl to, kad didelės žemės paviršių dengusios vandens masės pradėjo judėti, taip sudarydamos milžiniškus sūkurius. Jų jėga paragino Žemę suktis greičiau.

  Praeitame amžiuje majų gyvenvietėse buvo aptikti senoviniai kalendoriai, kuriuose paros buvo lygios… 36 valandoms. Mokslininkai mano, kad tokia ir buvo tikroji paros trukmė iki branduolinio karo. Beje, ši informacija yra išlikusi ir dabarties žmonių genetinėje atmintyje. Fiziologų bandymai parodė, kad, žmogų patalpinus po žeme, be galimybės orientuotis pagal laiką, jo organizmas pakeis gyvenimo ritmą, tarytum paroje - ne mums įprastos 24, o 36 valandos.

  Užuominos apie labai galingą, kadais įvykusią branduolinę katastrofą, mokslininkų nuomone, išliko daugelio tautų padavimuose ir epuose. Jeigu išverstume Afrikos pigmėjų mitus apie „didelę ugnį, nusileidusią iš debesų“, atmetę metaforas, tai gautume tikrai realią sprogimo ir jo rezultato - staiga prasidėjusios branduolinės žiemos - kroniką.

  Visame pasaulyje žinomas istorinis indų epas „Mahabharata“ gan tiksliai nupasakoja, kaip išsigelbėjo tie, kam pavyko išlikti po 25 tūkstančių metų senumo branduolinio kataklizmo. Nuo naikinančios liepsnos žmonės slėpėsi po žeme, rausdami pirmąsias žmonijos istorijoje slėptuves.

  Tokių požeminių galerijų yra Altajuje ir Urale, Tian Šanyje ir Sacharoje, Permės srityje; jų išliko net Pietų Amerikoje. Kad šios katakombos yra sukurtos dirbtinai, tampa akivaizdu net ir ne specialistui - pakanka jas palyginti su natūraliomis, suformuotomis gamtos. Dirbtinės pasižymi lygiais ir proporcingais parametrais, o gamtinės kilmės - sunkiai išmatuojamos ir neproporcingos.

  Dar vienas branduolinės katastrofos rezultatas - neišvengiama gyvų organizmų mutacija. Radioaktyvūs mutagenai pakeitė žmogaus chromosomų grandinę. To rezultatas - pakitusi žmogaus išvaizda, o blogiausia tai, kad skirtingų žmonių chromosomų eilės, veikiamos radiacijos, keičia savo įprastą struktūrą netikėta linkme, o po to formuojasi skirtingi genotipai.

  Mūsų tolimi protėviai neišvengė šitos dalios. Greitai po globalinio sprogimo žmonių bendruomenė buvo panaši į „mutantų taupyklę“. Pavyzdžiui, tarp jų buvo sparnų rudimentų turinčių žmonių ir gigantų - jų griaučiai iki šiol randami kasinėjimų metu, o taip pat ir neūžaugų, kurių tiesioginiai palikuoniai yra dabartiniai Afrikos pigmėjai, dopa ir chama tautelės iš Tibeto. Kai kurios iš šių atšakų išmirė, nesugebėjusios išgyventi naujomis aplinkos sąlygomis. Kiti buvo išnaikinti į jų teritoriją įsibrovusių konkurentų.

  Mokslininkai mano, kad senovės žmonės turėjo trečią akį - maždaug tarpuakyje, o mūsų laikais šio organo genetinė atmintis apdovanoja žmogų labai geru intuicijos pojūčiu.

  Taigi, prieš 25 tūkstančius metų mūsų planeta pavirto gigantišku Černobyliu, o mes - šių dienų žmonės - esame mutantų, atsiradusių dėl šitos katastrofos, palikuonys. Visa tai - amerikiečių - prancūzų tyrimo išvados, tačiau kokie buvo to branduolinio karo motyvai ir kas jo iniciatoriai - taip ir nežinoma.

  Mokslininkai užsimena apie tuo metu egzistavusias galingas civilizacijas, įvaldžiusias technologijas, kurių paslaptys iki šiol tebėra nežinomos. Bet, kaip sako specialistai, informacijos rinkimas apie jas - tai jau naujo, šį rudenį prasidėsainčio projekto užduotis.

 7. makaule rašė:

  cosmicminds.blogspot.com/2011/01/fifth-element-encoded-message-of-2012.html

 8. maza pastabele: galbut rasosi kartu, gali buti - atskirai :)

 9. MK ultra vykdė ne tik amerikiečiai, bet ir rusai

  Rusijoje padaugėjo žmonių, nei iš šio, nei iš to prarandančių atmintį. Šiuo reiškiniu ypač susidomėjo žinomas psichiatras Zurabas Kekeladzė. Atminties praradimą sukeliančią ligą psichiatras pavadino retrogradine amnezija. Negalavimai gali būti aidas tų nusikaltimų, kuriuos įvykdė Sovietų Sąjungos vadovybė, išbandydama pasigamintą psichotroninį ginklą.

  Psichotroninį ginklą pirmieji kurti tikriausiai pradėjo vokiečiai. Tai buvo 1945-aisiais. Bet nespėjo. Pasibaigus karui, jį aktyviai kūrė amerikiečiai – JAV profesorius F.Kameronas. Kūrė, atlikdavo bandymus, tobulino ir sovietai. Tiesa, psichotroninį ginklą kūrusių Sovietų Sąjungos mokslininkų pavardės iki šiol įslaptintos. Profesorius, vienas iš Rusijos “Energijos” įmonės vadovų V.Koniuch štai taip apibūdina psichotroninį ginklą: “Tai biologinis ginklas, kurio pagalba valdomos visos biologinės būtybės, tarp jų – ir žmogus”.

  Paskutiniaisias SSRS gyvavimo metais KGB, sovietų Gynybos ministerija ir susivienijimas “Kosmos” šio ginklo gamybai skyrė apie 500 milijonų tuometinių rublių. V.Koniuch įsitikinęs, kad Rusijoje netvarkos, suirutės metais psichotroninis ginklas, kurio pagalba, kaip jau minėjome, gali būti valdomas ir pats žmogus, galėjo pakliūti pas kriminalinius nusikaltėlius.

  Pasak profesoriaus, niekaip kitaip nepaaiškinsi fakto, kad šimtai rusų šiandien atsiduria net už kelių tūkstančių kilometrų nuo savo gimtųjų namų ir nieko neprisimena – nei kas jie yra, nei kur gyvena, nei kodėl jie leidosi į kelionę. Ši liga kamuoja, beje, ne tik Rusijos gyventojus.

  Štai Vokietijos pilietis Piter Fleg, gyvenęs Hamburge, 1995 metais išėjo iš namų į parduotuvę ar darbą ir atsidūrė … Rusijos Kamišino mieste netoli Volgogrado. Vokietis jį sulaikiusiems milicininkams negalėjo paaiškinti, kodėl atsidūrė net už 4 tūkst. kilometrų nuo gimtojo Hamburgo.

 10. Psichotroninę techniką turi visos planetos spec. tarnybos. Ją galima nusipirkti iš gamintojų valstybės ir spec. tanybų lygiu. Kiek valstybės yra užvaldytos mafijos, tiek sumokėjus pinigus jos gali gauti savo “operacijoms” spec. tanybų psichotronines “paslaugas”. Pvz. jeigu nori susidoroti su kokiu konkurentu ir pan. Reikia tik pinigų turėti.

  Šios problemos mastą galima suvokti iš iš surinktų liudijimų apie tokios technikos panaudojimą. Galima pavyzdžiui .doc formate paskaityti liudijimus šiuo adresu http://www.freedrive.com/folder/177784/1 . Liudijimai iš JAV (500), ES (300), Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos (60), Kinijos (250), Indijos (20) ir t.t. Ir čia yra tik ledkalnio viršūnė. Tai rodo, kad psichotroninė technika naudojama visoje planetoje, neišimtis ir Lietuva, kuri yra ES sudėtyje. Ir sąraše iš ES yra pavardžių ir iš Lietuvos.

  Raktiniai žodžiai pagal kuriuos reikia ieškoti internete informacijos yra Targeted Individual (TI), Gang Stalking, Synthetic Telepathy ir t.t.

 11. Ruslis rašė:
 12. erika rašė:

  Manau makauliaus nuoroda, kur „atkoduojamas“ penktas elementas.labai informatyvi.. viskas pasakoma tiesiai sviesiai… The black hole, like a door, is opened. Evil comes… spreading terror and chaos. You see the snake Billy? The ultimate evil. Make sure you get the snakes.” “Yes I got the snake. I got all the snakes, so when is this snake act supposed to occur?”The Mayan Prophecies state that in 2012 a ‘serpent rope’ is going to emerge from the centre of our Milky Way galaxy out of which will step a god of enlightenment. This scene depicts exactly that. When asked how often this happens, the archaeologist replies “every 5000 years”. Precisely the length of our current cycle in the Mayan calendar, which ends on 21st December 2012.
  Pats filmo aprasymas yra toks.. Keturi pasaulio elementai - žemė, oras, ugnis ir vanduo - kartu sudaro sąlygas atsirasti penktajam - gyvybei. Tačiau egzistuoja jėga, priešinga teigiamai gyvybės energijai. Jėga, kurią sudaro visa, kas bloga, kurios tikslas - sunaikinti gyvybę. Kas 5000 metų tarp dviejų pasaulių atsiveria praėjimas, ir blogio jėgos gali išsiveržti. Kas 5000 metų visatai reikia didvyrio, kuris sukliudytų blogio jėgoms.
  Maju pranašystes apie 2012 kalba…. The Maya themselves describe past visits of Quetzalcoatl, the Feathered Serpent, descending through a “hole in the sky” on a rope ladder. They believe at the end of 2012 the serpent rope will emerge again from the center of the Milky Way, and Quetzalcoatl will return, heralding a new era at the start of 2013.s
  Dar internete užsimenama ir apie Ozirio atgimima.. 2012 An ancient Egyptian Prophecy, and the star alignment show the rebirth of Osiris in 2012, like many people I believe this period 2012 is the beginning and will offer us a new beginning of conscious thought. O kas yra oziris, tiesia sviesiai ivardina tokia bennu society, kuri pries kelis metus paviesino savo “slaptas” zinias, nes jau baigiasi laikas..tame tarpe ir tai, kad oziris+ra= bafometas.:).
  Ir dar prie situ citatu pridejus, jog saule 2012-12-21 bus oziaragio zvaigzdyne…tai pro ta stargate/rabbit hole/worhmholle garantuotai turetu islysti kazkas raguotas ir atnesti zmonijai liuciperio enlightment‘a
  O cia viskas sutrumpintai:)
  “No one will enter the New World Order unless he or she will make a pledge to worship Lucifer. No one will enter the New Age unless he will take a LUCIFERIAN Initiation.” (David Spangler, Director of Planetary Initiative, United Nations)

 13. Ruslis rašė:

  As labiau tikiu, kad zeme 2013 pavirs i zvaigzde, nei kad kazkoks Liuciferis atnes kazkoki naujo enlightmenta, kuriuo zmones patiketu. Aisku yra kvailu zmoniu, kurie tiki visokiom nesamonem, bet seip zmogu siuolaikini sunku itikint, net jei jis mato savo akimis. Jezus sake, kad juo vardu manipuliuos ir sakys melagiai - as esu Kristus. Tai butent ant cia pasimaus daugybe zmoniu, o naujom new age nesamonem tiki zymiai maziau zmoniu, kadangi ten is tuscio i kiaura pilsto ir daug nelogisku dalyku, bet yra dalis zmoniu, kurie megsta savo tikejima atiduot, vietoj to kad savim tiket ir mastyt, tai jie geriau patikes didziausiom nesamonem.

 14. erika rašė:

  o as manau elitui puikiai pavyks ispildyti ta aprasyta scenariju…sakykim bus karunuotas Anglijos karaliumo princas williams…tai galimai ir bus liuciperis apsimetantis Jezumi..REv13 rasoma apie zveri ir slibina, tai..o tai turbut ir yra liuciperio dvasia, kuri po tam tikru ritua gal ir ta visuotinai pristatoma data20121221 galimai isikunys i williama apie kuri jau ziniasklaida jau pradejo informuoti vos ne kiekviena diena, o jeigu dar koks karaliskos seimos nestumas ir vaiko gimimimas, tai nebus nei dienos, kad apie ji negirdetume…taigi neuzilgo ji garbins visas pasaulis..o juk jis pazymetas ant desines rankos, ka grieztai draudzia biblija…
  dar radau kelias citatas is vatikano, kuris turi daug slaptu knygu ir zino daug paslapciu:)
  Pope John Paul (1980)
  Put everything in the hands of the Mother of God!” Then he went on to say: “We must be prepared to undergo great trials in the not-to-distant future; trials that will require us to be ready to give up even our lives, and a total gift of self to Christ and for Christ. Through your prayers and mine, it is possible to alleviate this tribulation, but it is no longer possible to avert it, because it is only in this way that the Church can be effectively renewed. How many times, indeed, has the renewal of the Church been effected in blood? This time, again, it will not be otherwise. “We must be strong, we must prepare ourselves, we must entrust ourselves to Christ and to His holy Mother, …”
  Pope Leo IX (Pope from 1513-1522) wrote in 1514 of what is coming: “I will not see the end of the world, nor will you my brethren, for its time is long in the future, 500 years hence.”

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘501920164 which is not a hashcash value.

 15. erika rašė:

  sulaikytas komentaras

 16. Dėl sulaikymų

  Nemapirškim, kad blogas.lt sėdi Worldpress sistemoj, o ten yra amerikietiška sistema su visais “filtrais”. Be to visos žvalgybinės struktūros jau žino šitą svetainę, nes tai rodo ir google analytics. Aš tai galvoju, kad gerai, jog žino, gal būt vienas -kitas iš jų atsiras mastantis žmogus.

 17. Erika, jeigu mes neleisim to, vadinasi ir neįvyks. reikia, kad daug žmonių norėtų neleisti. Įvyks ar neįvyks kažklas blogo 2012 metais priklauso nuo žmonių sąmonėjimo proceso. Laiko dar yra. Todėl mes ir esam čia ir kalbam. Biblijoj (Pr. 18) kalbama apie 10, vadinasi užteks 10 proc. Ir juodasis scenarijus bus sulaikytas. Tai nėra neišvengiamybė, tai galima kontroliuoti, jeigu viska protingai sudėliojus. Šiandien yra žmonių grupės, kurios konkrečiai dirba su HAARP, kurie dirba su finansais ir ekonomika, kurios dirba su 13-kos komitetu (praktiškai yra galimybių izoliuoti jų veiksmus). Visa tai daroma. Jei aš tuo netikėčiau, čia nesėdėčiau ir nerašyčiau.

 18. Dėl gegužės 21 d., tai aš netikiu. Greičiausiai tai eilinis negatyvios energijos akumuliacijos aktas. Šiap tai yra numatytas šiems metams žemės drebėjimas vakarinėje JAV pakrantėje iki Meksikos. Bet nėra tikslių žinių, jog tai bus organizuota gegužės 21 d.

 19. makaule rašė:

  Rusli,

  Satan is master of illusion - ir tuom viskas pasakyta. Mes kita karta nelabai suprantam kaip paprasti iliuzionistai daro triukus o šėtonas yra visų tų dalykų meistras. Jis yra šio pasaulio dievas. Dievas pasakė “If you eat fom that tree you will surely die” o šėtonas pasakė “If you eat fom that tree you will not surely die” Pamastyk gerai apie šitą triuką. Biblijoj yra skelbiamas Kristus bet kaikurios bažnyčios skelbia kitokį Kristų nei ištikro pasinaudodamos šiuo triuku. O tai ir yra antikristas.

 20. erika rašė:

  Cia dar vienas pastebejimas apiepuollusiu angelu ivykdyta rituala:)
  LUCIFER RISING
  On October 17, 2010, President Sebastian Pinera caught a plane immediately after the Chile mine rescue, flew to Buckingham Palace and delivered a rescued white lump of rock to Queen Elizabeth in a black box. The Chilean President also delivered a copy of the first message the miners sent up from the underground “pit”. It read: “We are well in the shelter, the 33″. The President’s speech called number 33 “the magic number”.
  According to former Satanists, the word Fenix (Phoenix) and the pentagram which were clearly stamped on the rescue capsule, are foremost symbols of the Illuminati. The phoenix and the upside pentagram worn by the rescued miners are symbols of the antichrist and false Messiah.
  What made the “raised” lump of rock special enough to deliver to the Queen? In the Book of Revelation passage 2:17, it states: ” I will also give him a white stone with a new name written on it, known only to him who receives it. “Was the name written on the white stone given to Queen Elizabeth in a black box - William? http://www.youtube.com/watch?v=qCWIou4D … r_embedded
  The Evil-archy communicate with each other using symbols, numerology and televised rituals. The “Fenix 33″ event was a celebration and an announcement that the Old World Order has been replaced by the Luciferic New World Order and that “Lucifer, the Masonic Messiah, is rising”.

 21. erika rašė:

  To Gintaras ..manau mes galima tik arba melstis, kad zaidimas ivyktu lengvesneje formoje arba viesinti, kad kuo daugiau zmoniu atsibustu…dar prie ankstesnes zinutes pridursiu.., kad feniksas tai tas pats egiptieciu paukstis bennu..galite susirasti youtubeje bennu society idetus filmukus ir kelis pasiziureti bendram issilavinimui.. BAPHOMET = OSIRIS + RA’ (BENNU SOCIETY RECLAIMS BAPHOMET) ir BENNU SOCIETY HIGH SCIENCE: THE BENNU WORLD ORDER (PART 1-2)

 22. Galima ne tik melstis, bet ir veikti, mintimis, tos struktūos ne tokios jau galingos. Nebe tie laikai, kad jos būtų nepajudinamos. Man reikia maksimalaus rezultato. Toms jėgoms tikrai dabar ne viskas sekasi ir jos pasiduoda spaudimui, jei žinai kur paspausti. Atsiduoti likimui šiame periode tikrai nesiruošiu, kas beatsikitkų nes žinau, kad tai nėra Dievo planas.
  Dėl tų juodojo kulto “būtybių” ir veikėjų viskas aišku. Mane irgi dažnai kala prie sienos, kad Liuciferį priskiriu prie reptiloidų. Atseit čia skirtingi dalykai. Čia tas liuciferinis piaras eina jau labai senai. Man tai jokio skirtumo mardukai, ozyriai, tamusai, galaktinė šviesos federacija, Ashtar comand, Liuciferiai, bafometai, pilkieji, žalieji, mėlyti, anunakiai, su sparnais, be sparnų - vardų daug - man jie visi vienodi. Visa tai vadinu reptiloidais ir okupantais. Jie visi yra iš žemutinio astralo 4 lygmenyje, bet dedasi dievais ir šviesuoliais. Reikia varyt kuo greičiau iš galvos visas tas bestijas. Kavassilas irgi velnių pririjęs, aš tik idėjau jo temą, nes buvo įdomių minčių. Jis tikrai neteisus dėl to, kad žemė taps žvaigžde. Nieko iš esmės čia nepasikeis - pačioj biosferoj, tik palaipsniui tą liuciferiadą išstumsim iš visų socialinių institutų ir paimsim planetos kontrolę į savo rankas, t.y. atsiimsim. Ir žemėje vyraus ikiedemnė tvarka, kurią vedos aprašo Aukso amžių. Bet mėšlo išvežti reikės dar daug.

 23. Ruslis rašė:

  Pritariu tau Gintarai, kad po truputi cia viska ismezt visa sita mesla reikes, nemanau, kad kazkas ypatingo bus, tiksliau greiciausiai bus koks paradas, bet tikrai ne visi zmones patikes, aisku priklausomai nuo parado masto priklausys ir apkvailintuju skaicius.
  O del zvaigzdes… visgi butu idomu jeigu zeme i zvaigzde pavirstu, man tai kelia sypsena, bet butu idomu. Stebiuosi, kodel Kavasilas sitaip sako, nesuprantu, atrodo zmogus tikrai isitikines tai sako, kaip manot kodel ? Ar dar karta kazkas juo manipuliuoja? Nemanau, kad jis is blogos valios meluoja, ar kazkokiu tikslu turi, nes palyginus labai nedaug pasekeju pas ji, o ir tie, kurie domisi juo, netiki aklai, o patys megina gilintis. Na bet jis ir sako - patys gilinkites.
  Visokie pakyletu valdovu ir new age prisiskaite zmones, tai kalba ir raso kaip kokie fanatikai, jokio pagrindimo nepasako, o tik tuos savo tikejimus naujus. Ir dar pastebejau pasekejai gana zemo intelekto, gal negrazu taip rasyt, bet nu nemastantys zmones ir tiek.

 24. Ruslis rašė:

  As tokia minti supratau, nezinau, kaip jus ja suprasit, bet pabandysiu perteikti. Emu atskaitos taska kai cia gimiau. Patekau i sita pasauli ir zinoma Dievo deka. Taigi rysys su Dievu jau pas mane buvo kai uzsimezge mano gyvybe ir kai as gimiau, jis visada buvo. Toliau as augau po truputi, ziurejau i viska, klausiau, mokiausi vaiksciot, kitaip tariant pradejau pazint sita gyvenima. Viskas vyko Dievo deka, nes jis ta gyvybe ypute jis ir sergi ta gyvybe ir is esmes jis ir yra ta gyvybe. Toliau as augau, pradejau bendrauti su kitais zmonemis. Ir tada prasidejo visi melai ir iliuzijos…. Tikybos pamokos, baznycios visokios, visokie fanatiski zmones ir t.t. Dar mazas buvau, pirmokas, ir atsimenu visa tai man labai nepatiko ir atrode kvaila ir neteisinga ir labai melaginga, tiesa sakant as to nekenciau, nors niekas manes nevede ir neverte kazko daryt, as tada stebejausi tokiu zmoniu kvailumu. Pirmokas jau stebisi suagusiu zmoniu kvailumu… Labai dziugu, kad man tokie atsiminimai isliko. Taigi toliau augant, man kiti zmones pradejo pudrint smegenis, kas yra Dievas, kas yra zmogus, kaip cia viskas susikure ir ka reik daryt zmogui, kaip gyvent. Bet esme, kad tai ne Dievas man sake situs dalykus, o kiti zmones, ir jie viso labo tera zmones, kad ir ka jie besakytu. Ka tuo noriu pasakyt - kad nuo gimimo turedamas rysi su Dievu (nes jei netureciau as isvis negyvenciau, o ir mintys apie Dieva, apie pasaulio saranga kasdiena man nekiltu), esu pastoviai “atakuojamas” “teisesniu” zmoniu, kurie esa kazka labiau zino, labiau supranta, bet logiskai paaiskint nesugeba, bet mat yra “dvasingi” ir jiem logikos atseit nereik. Taigi, nezinau kaip cia man gavosi parasyt, bet as labai atskiriu i dvi dalis tuos kitu zmoniu paistalus, kurie man atejus i sita gyvenima, paisto apie svarbiausius gyvenime dalykus, tokius kaip Dievas, ir i ta supratima ir rysio su Dievu paieska savyje, nes as puikiai zinau, kad tas rysys yra, cia tikejimo nereikia, yra zinojimas.
  Zodziu, zmogus atejes i pasauli iskart yra apklojamas melais, gasdinamas, prievartaujamas, kad tik neieskotu to rysio su Dievu pats, savais budais, kaip jam iseina. Baisi ir galinga sistema visgi uzklojo visa zmonija. O zmogus, nuo gimimo sitaip prievartaujamas, mazai galimybiu turi pasipriesint, bet viduje yra kazkas tokio, kas neleidzia tiketi sitomis kitu diegiamomis “tiesomis”, nes jei net pirmokas ta jaucia… Idomu kaip cia viskas klostysis, nes susigaudanciu zmoniu daugeja, gali but itin galingas gasdinimo ir prievartos mechanizmas paleistas.

 25. Rusli, žmonės ne iš gero gyvenimo tampa “teisuoliais”. Jei žmogus dedadi esąs “šventas” arba “teisuolis”, čia yra silpnumo požymis, kurį skiepija pati reptiloidinė kontrolės sistema: Būk pats “geriausias”, “stipriausias”, “gudriausias”, “dvasingiausias”. Ta sistema reikalauja žmogui konkuruoti su aplinka: arba aplinka užvaldo žmogų (esi lūzeris), arba tu užvaldai aplinką (esi lyderis)., arba esi pilka masė ir plauki pasroviui. Antras dalykas - žmonės neugdomi reliatyviai, atsietai mąstyti, nes neurologija (mokslas apie tai, kokiu principu veikia smegenys), ilgai buvo ignoruojamas (neteisingai suprastas), o vietoj to - klestėjo objektyvistinė paradingma, atseit objektyvus pasaulis nepriklauso nuo manęs ir jį galima pažinti daug besimokant ir sunkiai dirbat… Arba yra gamta (sąlyginiai refleksai), kuri už viską atsakingi, arba kažkoks baisus barzdotas dėdė, kuris sėdi nežine kur ir tiesiog iš neturėjimo ką veikti sprendža, ar tu esi blogas, ar geras. Ir yra gudručiai (tipo lyderiai), kurie visasos a-priori žino ką galvoja tas barzdotas dėdė ant debesų, arba dedasi besąlygiškai žiną visus gamtos ir logikos dėsnius. Maža to, jis 5 metus viso to šlamšto mokėsi dvasinėje akademinoje arba kokiame nors siocialinių mokslų universitete. Todėl tokie gudruoliai visados turi mandatą spręsti už kitus. Va taip formuojasi vertikali hierarchia, kurią toks freemasonas Maslow apibūdina kaip “poreikių teoriją”. Ta “poreikių teorija” zombinimo instrumentas, nes natūraliai gamtoje to nėra.
  Aš tai stengiuosi suprasti, kogėl žmonės tokiais tampa. Kaip jau sakiau, pirmiausia dėl to, kad yra silpni, nes neturi TIKĖJIMO. Vadinasi neturi energijos gyventi, savarankiškai mąstyti ir visa tai stengiasi kompensuoti primesdami savo nuomonę ar savo valią kitiems. Tai yra jų maistas, jie taip gauna energijos ir kitaip negali. Jie bijo prarasti maistą ir dėl to nori tapti matomais, teisesniais, gudresniais ir primesti savo valią kitiems. Maža to, mūsų sistemoje visa tai susiję ir su socialiniu statusu, su finansiniu stabilumu, privilegijomis ir t.t.

 26. Dėl to, ar Žemė taps žvaigžde. Manau, kad Kavassilas, ne iki galo kažką pasakė, kalbėdamas, jog 2013 m. kovo 20 d. žemė taps žvaidžde. Tokiame pasakyme yra nelogiškumas. Jeigu naktį žiūrėtume į Venerą, ar į Marsą, mums šios planetos-kaimynės atrodytų kaip žvaigždės. Bet jeigu mes, būdami Marse, žiūrėtume į Žemę, mes ją ir dabar matytume kaip žvaigždę. Žemė per vieną dieną negali tapti sopernova ar karliku, nes tai priaštarauja fizikos dėsniams. Vienintelis čia loginis paaiškinimas būtų tas, jog pasikeitus vibraciniam spektrui, kažkiek pasiteis planetos tyškumas, želgiant į ką iš kosmoso. Tačiau biosferoj radikalių pokyčių tirai nebus. Saulės audros nepaveiks polių ir žemė nepasivers nei 2012, nei 2013 m., nei vėliau. Bet tai nereiškia, kad nieko neturim daryti, o tik melstis ir laukti. Žmonėms reikia atiduoti instrumentus, kaip valdyti pokyčius. Ir mums nereikia, kad kažkas kažkur vestų. Mes esame namie, ir tik reikia šiektiek pasitvarkyti savo vidinę-dvasinę struktūrą, kad ji atitiktų vadinamąją naują energetiką. Antras dalykas - reikia išmėžti visą tą bandos-elito sistemą su visais 13-os komitetais, bilderbergeriais ir t.t. manau, kad žmogui tai pakeliama užduotis.

 27. makaule rašė:

  Rusliui,
  Nepamenu ar tu sakeisi skaitęs Bibliją ar ne, bet pasakysiu vieną dalyką kurį jau tikrai žinau. Kažkada berods jau tai rašiau. Skaityk ir bandyk suvokt ką sakė Jezus, klausyk būtent Jo, būtent Jo žodžius. Tu nori logiškai paaiškint Dievą ? Deja tai yra du skirtingi dalykai. Dievas iš savo pusės sako kad žmogiška išmintis/logika yra kvailystė, o žmogus iš savo pusės sako kad Dievas yra kvailystė nes negali to suvokt dėl persiauros samonės. Bet kai Dievas duoda nors truputi suprast jo išminties tai suvoki kad visa šio pasalio išmintis tikrai yra kvailystė. Nori atrast tiesioginį ryšį su Dievu ? Pirmiausia turi padaryt kas parašyta, pradžioj įtiki, poto atgailauji, pasikrištyji, atsisakai savęs, meldiesi ir lauki Šv.Dvasios krikšto. Šv.Dvasia pradės vest tave į teisumą kaip parašyta Jon 15, 26 “Kai ateis Guodėjas, kurį jums atsiųsiu nuo Tėvo,­Tiesos Dvasia, kuri eina iš Tėvo,­Jis liudys apie mane. 27 Ir jūs liudysite, nes nuo pradžios su manimi buvote”. Kai gausi Šv.Dvasią tai jei rimtai imsies to kelio tai vistiek užtruks nemažai laiko kol tau atmazgys visus mazgus smegenyse. Kasdien sužinosi vis kažką naujo ir artėsi prie tiesos. Jon 8, 32 “ir jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus”. Ateis toks momentas kai pasaulis tavęs pradės nekęst ir tavęs nebesupras nes tu darysi jų akims nelogiškus veiksmus ir kalbėsi jų akimis nesamones ir visi ant tavęs pyks, gal net lieps pasigydyt ir t.t. Tu puikiai suvoksi kodėl jie ant tavęs pyksta ir nekelnčia nes pamatysi kad pats kažkada galvojai kad tokie žmonės trenkti. Aš labai bijau šito etapo nes jis artėja ir jis pats nemaloniausias bet jis būtinas. Kai jau būsi ištirtas Dievas pats tau apsireikš ir kalbės su tavim per sapnus, poto vis dažniau ir dažniau klausysi ką Jis tau sako ir ves tave į visišką teisumą ir šventumą per įvairius išbandymus. Tai nesusiję su šiuo pasauliu nes šitas pasaulis greit bus sunaikintas ir vienintelis būdas išeit į kitą pasaulį būt šventam ir turėt ryšį su Kristumi - “without holiness nobody shall see God”. Tai turi suvokt nes žodžių tam išaiškint nėra nes tai tiesiog netelpa į žmogišką 5 pojučių diapazoną. Kitą kartą norisi verkt kai matai kad žmonija akla ir kad liks tik mažas procentukas išsigebėjusių ir nesugebi žmogiškais žodžiais to paaiškint nes tai tiesiog neįmanoma. Žinau kad ir pačiam dar tik kelio pradžia bet žinau kad nesustosiu nors ir nepasiseks pabaigoj. Kelias labai sunkus žiūrint žmogiškomis akimis bet tai vienintelis kelias, gal labiau takelis ir visiems reiktų juo eiti norint išsigelbėt.. Nusimesk visą savo žmogišką logiką ir skaityk Evangelijas ir laiškus, 10, 100, 1000 kartų bet skaityk. Nusižemink prieš Dievą ir prašyk kad parodytų tau gerają naujieną ir duotų ją suvokt ir vestų toliau..

 28. Patarinėti lengva, bet patarimais sotus nebūsi. “Nusižemink” čia žodis, manau, nėra labai tinkamas. Aš pavadinčiau: nesudievink nieko, kas iš šio pasaulio, matyk reliatyviai ir suvok kas tu toks esi. Žemintis prieš nieką nereikia, netgi prieš Dievą. Geriasuia Dievui tavo dovana yra ne nusižeminimas (pagal principą “rab božyj”), o sąmoningas suvokimas vienybės su viskuo ir aiškus žinojimas: kas esi, kiekvieną minutę, 24 val. per parą. Pagal tai, kas parašyta Pr. 27: Dievas sukūrė žmogų pagal savo paveikslą, pagal savo paveikslą sukūrė jį; kaip vyrą ir moterį sukūrė juos. 28 Dievas palaimino juos, tardamas: „Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę ir valdykite ją! Viešpataukite ir jūros žuvims, ir padangių paukščiams, ir visiems žemėje judantiems gyvūnams.“
  Tam, kad galėtume “valdyti žemę”, kaip rašoma Bibliojoj, reikią ją pirmiausia atsiimti, o atsiimti gali tada, kai suvoksi, jog “Dievas sukūrė žmogų pagal savo paveikslą”. Šitas žodžių junginys reiškia vienybę. Deja, dabar žmogus žemės nevaldo. Ją valdo svetima hibridinė rasė, primetusi savo religiją, sistemą ir dominuojantį požiūrį į save ir aplinkinį pasaulį, pagal principą “skaldyk ir valdyk”.
  Mane pastaruoju metu puola visi kas netingi: ir krikščionys, ir agnostikai, ir ateistai, ir niūeidžeriai. Svarbiausia be jokių argumentu. O kai bandai ramiai išdėstyti savo argumentus, tokie pašnekovai puola į isteriją, atseit aš nieko nesuprantu. Tai jeigu aš nieko nesuprantu, tai yra mano problema, tai kodėl reikia pult į isteriją. Nieko, baigiu priprast.

 29. makaule rašė:

  Gintarai, aš tavęs nepuolu jei į mane taikei.. ;) Sakai patarimais nebūsi sotus. Patarimais taip bet reikia imt ir daryt, bandai vienaip, bandai kitaip ir žiūri kad kažkas gaunasi. Daug žinodamas nieko nepeši kol nepabandysi, bet dar reikia žiūrėt ką bandai - jei bandysi visokias meditacijas ir magijas tai manau kad tikrai netas dvasias prisišauksi ir jos suklaidins mastymą ir radikaliai nuvilks nuo tiesos. Jezus pasakė “Iki manęs buvo vien vagys ir plėšikai” todėl kaip manau reikia melstis tik Jam ir Tuom jis nori pasakyt kad visi kiti tikėjimai ir dievai tai tik didelis melas, kaip žaislas nieko neišmanantiems. Piktąjam svarbiausia nuriept žmogaus dėmesį nuo Kristaus ir jis tuom labai patenkintas. Man idomu dar toks dalykas.. Egzorcisto anketoj kurią reikia pildyt žmogui yra punktas “Ar neskaitėt New Age literatūros” Urantijos knygos ir t.t. ??? Kaip jums atrodo kodėl ? Kodėl piktosios dvasios ir demonai bijo TIK Jezaus vardo ?

 30. Ruslis rašė:

  Seniai jau Jezaus zodzius skaitau. Bet as jauciu, kad daug jo zodziu ir nedaejo iki musu laiku. Bet kodel sakai, kad zmoniu logika tai Dievui kvailyste ? Pati logika nemanau, kad gali but kvailyste, bet jos panaudojimas egoistiskais ar blogais, kvailais tikslais, sitaip sudarius logiskas strukturas - yra kvailyste. O pacia logika reik remtis, pvz kada uzrasyti Jezaus zodziai ? Kiek zinau tai labai seniai po jo mirties. Kas zino ar juos neiskraipe ? Kazko nepakeite, kad energija butu atiduodama kokiam nors agregorui? Dar daug kart skaitysiu, nes su amzium supratimas keiciasi, tikiuosi seksis vis stumtis i prieki. Skaiciau daug kart evangelija pagal Toma, tai ten Jezus dar kitokiu dalyku sako. Tie tekstai kazkiek padeti gali, bet galvoju, kad visgi esme, kad zmogus pats suprastu ir i save gilintusi, ieskotu rysio su Dievu, kuris jam paskui patartu kaip ta rysi dar labiau stiprint ir plesti. Istikro cia reik dar daug gilintis ir mastyt. As nesu uztikrintas, kad tie zodziai kurie daejo, kiek nors, nors mazumele, kuri daug nulemtu, nepakeisti ir kad didele dalis apskritai iki musu nedaejo ir yra nuo musu paslepta, tai belieka kitais budais ieskoti…
  Del sapnu tai sapnavau, neseniai, kad as stebiu daug zmoniu, jie eina kazkur, aplink kazkiek kryziu , jie tarsi kyla kazkur, aplinka gan sviesi, o as kazkur labai toli, virs planetos ir nenoriu su jais eiti ir man sako kazkas - tu jei nenori gali neiti su jais. Ir tada as apsidziaugiau, supratau, kad galiu kazka kita veikt, kitaip daryt ir sapnas pasibaige, tada pabudau ir nuliudau, nes supratau kaip stipriai sprendziasi sitie klausimai mano galvoj ir neaisku ar ten geras patarimas ar ne, nes jis mano nuomone atspindejo, kuri buvo ir iki tol .

 31. tadas rašė:

  Sveiki. Būtų įdomu sužinoti koks jūsų požiūris į katalikų bažnyčia plačiąją prasme, atmetus, mano supratimu, eretišką, 2 Vatikano susirinkimo nustatyta liberalizmo kryptį, sąsajas su valdžios institucijomis, elitu ir t.t.? Kalbu apie bažnyčios ritualus, bažnyčios tėvų mokymą tradicijas ir t.t. Ar ši institucija verta pasitikėjimo ir ar per ją (eucharistiją) įmanoma rasti asmeninį ryšį su Jėzumi, ar tai atmestinas ir nepriimtinas dalykas, dar vienas agregoras? Kuomet pradėjau domėtis tuo, kas vyksta aplink mus, labai nebesižiūri trikampis su akimi virš daugumos altorių….

  Kaip vertinate egzorcizmus kitose religijose? PVZ. islame tai vadinama ruqya. Imamas cituoja tam tikras suras iš korano ir apsėstasis po kurio laiko pradeda reaguoti. Kiek teko domėtis, tai krikščioniški egzorcizmai kartais gali net kelis mėnesius ar metus užtrukti, tuo tarpu islame užtenka vieno karto. http://www.youtube.com/watch?v=OVZ5GbfNCRQ (prieš galą yra dialogas su apsėstuoju). Ar islamo (kaip ir kitų religijų) egzorcizmai nėra tiesiog fake dalykas kuomet vos ne piktoji dvasia išvaro piktąją dvasią žmonėms apmulkinti?

 32. Makaule, tikrai čia tau netaikiau. Mano aplinkoje yra gausu teisuolių, visokio plauko, kurie bando žmones atvesti į dorą tikėjimą. Fanatikų yra visur, tame tarpe ir katalikų tikėjime. Buvę ateistai ir komunistai staiga tampa uoliais katalikais. Tokie persivertimai mane daugiausia ir stebina. Čia tikriausiai toks jau psichikos bruožas - prisitaikyti prie bet kokios “perspektyvios” ideologijos ir tame padaryti “karjerą”, kad galima būtų užimti kažkokį aukštesnį socialinį statusą. Bet reikia išmokti nesmerkti tokių žmonių, o man ne visados pavyksta.

 33. Dėl egzorcizmo - visko gali būtim bet aš nesu labai įsigilinęs į demonų išvarymo technologijas. Matyt demonų tarpe yra kažkokia hierarchija, kur aukščiau stovintys gali išveryti žemesnio rango, o žmonėms atrodo, jog įvyksta egzircizmas.

  Dėl liturgijos. Kažkada skaitinėjau kabalą, tai buvau giliai nustebęs, jog tam tikri dalykai iš judaizmo yra perkelti beveik žodis žodin į katalikų bažnyčios mišias. Bažnyčia, kaip ten bebūtų vis viena yra kolektyvinė struktūra, vadinasi turi agregorą, šiuo atveju - labai galingą. Ar tas agregoras leidžia bendruomenės nariui kažkiek atitrūkti nuo kolektyvo ir eiti dvasiniu keliu “ne formate”, sunku pasakyti. Greičiausiai, kad ne. Man atrodo, kad Jėzus kaip tik ir ragino atitolti nuo formalumų ir ieškoti tikro ryšio, ne per kanonus (nors, kaip sakė Jis, nei viena raidė neišbrauka iš ST). Man atrodo, kad tikras krikščionis turi būti paradoksalus, ne toks buvo Jėzus. Jis iš vienios pusės sakė, jog “nė viena raidė neišbraikta”, o iš kitos pusės smerkė rašto aiškintojus už pernelyg uolų ir aklą 613-os micvų paraidinį laikymąsi, esą tai (bet koks dogmatizmas) yra iš šėtono. Kažkaip reikia abu kraštutinumus išmokti suderinti. Pagal rytietišką modelį, micvų arba sidchų laikymasis reikalingas tik pirmame dvasingumo etape, kai žmogus mokosi pažinti Dievą ir save. Tam, kad suvaldyti aistras ir subalansuoti energijas, tam tikra vidinė disciplina reikalinga (jei tą sąmoningai suvoki). Bet tuo pačiu reikia suvokti, jog tai tik dogmų rinkinys. O vien tik laikantis dogmų ir tradicijų, Dievo nepasieksi. Todėl ateina metas, kai sidchas reikia paminti po kojomis, nes jos tampa girnapuse ant kaklo.

 34. Čia nuoroda apie tai, ką daug kartų kalbėjau

  http://rutube.ru/tracks/3421162.html?v=eb831bbf4ad02e8a5c4828ea3ec1ce88

 35. erika rašė:

  As asmeniskai esu uz baznycia..Vien todel, kad tai burys tikinciuju, kuriuos Liuciperiui daug sunkiau iveikti, nei pavienius tikinciuosius…taip pat todel, kad jeigu nebutu baznycios, tai manau max po 100 metu Kristaus vardo niekas nebeprisimintu..tiesiog as nesureiksminu ivairiu smulkmenu ir pasiimu is ten , tai kas man patinka..nors kuo toliau, tuo labiau viskas patinka..manau esme tame, kad baznycia kaip ir biblija privalo buti universali..tikti ir mazam ir dideliam, ir ponui, ir elgetai, ir sveikam ir ligoniui, ir vyrui ir moteriai…todel puikiai surpantu, kad per daug egoistiska butu reikalauti banycios atitikimo butent mano asmeniniams noras ar asmeniniam Dievo suvokimui..kad Jezus Kristus yra baznyciose, tai cia man net klausimu nekyla..nes buten baznycioje kelis kartus ir patyriau pirmuosius savo atsivertimus..todel mane ten ir traukia….siaip manau atskiros konfesijos, tai kaip atskiri kamabariai viename name ir turetume visi sutarti draugiskai ir mandagiai..uzeinu kartais ir i provoslavu baznycia..noriu nueiti ir pas baptistus pasiziureti..del islamo..tai kazkaip visai neturiu nuomones..tiesiog suprantu, kad jeigu esam pakrikstyti..o krikstas yra nebepanaikinams.. nes tai kaip skiepas..kuri gavus, neimanoma atsiskiepyti ar apipjaustytam zydui, nebeimanoma prisipjaustyti atgal…tuomet gaunasi, kad krikstas yra kaip zenklas musu dalylavimo butent Jezuas Kirstaus zaidime…o zaidimo taisykles surasytos Biblijoje.. taigi kadangi is sio zaidimo pabegti jau neimanoma, todel ir nesuku sau galvos del islamu ir pan…nors pazistu lietuvius, kurie buvo prieme islamo tikejima..buvo net prie Kaabos akmens nuvyke, bet kazkuriuo momentu vyras patyre Kristaus apreiskima ir tapo jie tapo krikscionimis ir jie teigia..kad islamas tai setono religija…kodel tiksliai neatsimenu..bet netgi pagal mesijo pasirodyma galima tai suprasti..nes islamo mesijas pasirodys ant kazkokios mecetes, nusileis kopeciomis ir keliaus su musulmonais atlikti triju svarbiausiu darbu..isnaikinti kiauliu, kryziu ir zydu..:) Pagal Jezaus sugrizimo aprasyma…kad jis pasirodys aukstai virs debesu, bus matomas visam pasauliui..ir surinks savo pasekejus is visos zemes, nesudetinga suprasti, kad krikscionybe yra auksciausia religija..kuri tuo paciu suteikia ir auksciausia sielos siekiamybe..pomirtini amzinaji gyvenima..t.y tai ko sieke visais laikais ivairiu kitu religiju isrinktieji – dvasininkai, elitas ir turtingieji, skaitydami ubagams ir berasciams neiperkamas Tibeto, Egipto mirusiuju knygas ir pan.

 36. erika rašė:

  Cia irgi vieno atsivertimo istorija..nuo guru iki Jezaus

  http://www.egzorcistas.lt/galerija/nuoguruikijezaus

 37. Ruslis rašė:

  Erika, rasai, kad tau atsivertimas ivyko (nors neaisku kas tai per reiskinys) ir paskui sitaip negraziai apie islama parasai… Nieko gero tokie dalykai, toje religijoje irgi yra zmoniu, kurie fanatiskai tiki ir kurie lygiai taip pat sakytu “tiesa” be jokiu argumentu, apie atsivertimus ir panasiai, kad jiem pasivaideno kokia nors dievybe ir ka nors pasake ar kazka panasaus. Zmogus turi tokia savybe, jis nori nuo kazko priklausyti, kazkam atiduot galia, atsipalaiduoti ir nieko neveikt, kitaip tariant degraduot. Gal tai koks psichologinis faktorius, suvaikejimas, tiksliau sukudikejimas, noras, kad juo mama pasirupintu kaip kudikiu. Religijos sita savybe pakreipia savo vaga ir padaro is zmogaus fanatiska tikintyji, kuris mazai zino, dar maziau supranta, bet svarbiausia nei suzinoti nei suprasti ir nenori, nes jam uztenka tiek mazai kiek jis turi, i ka jis taip tiki, nors tai visiskai neapibrezta. Norint sitai paverst veikianciu mechanizmu - reikia itiketi, kad logika tai nesvarbus dalykas - kvailyste, kad zinios, suvokimo ir susivokimo augimas - nereikalingas dalykas ir eina is setono (prisiminkime ka baznycia viduramziais su mokslininkais dare.). Sitoks kelias man labiau panasus i degradacija, Dievas ne tam zmogui dave prota, logika ir kitus gerus dalykus, kad zmogus jais nesinaudotu. Manau, kad atvirksciai, zmones, kolkas, sitais dalykais dar beveik nesinaudoja, o kaikurie is viso nesinaudoja. O visokie agregorai ir visokios negeros esybes bando zmogu itikint, kad jis ir toliau jais nesinaudotu, o pasikliautu kazkuo, ka jie meistriskai pakisa.

 38. makaule rašė:

  Rusli,
  “(nors neaisku kas tai per reiskinys)”. Tas reikšinys yra kai tu įtiki kad dievas tikrai yra, nebegalvoji kaip ankščiau “na gal ir yra” “kažkas turėtų būt” ir t.t. . Erika gal kiek netiksliai tai apibūdino, nes atsivertimas būna vienintelį kartą ir stabiliai apsuka smegeninę 180 laipsnių. Ji gal turėjo galvoje tam tikrus apreiškimus ar vizijas. Man atsivertimas įvyko be jokių bažnyčių. Vaikščiojau keletą dienų kaip maišu trenktas ir maniau kad man stoginė nuslinko :) bet poto pasirodė kad aš ne vienas toks trenktas. Patarlių Knyga 24, 12 Jis stebi tavo sielą ir visa žino, ir atlygins žmogui pagal jo darbus.” arba Mat 11, “25 Anuo metu Jėzus kalbėjo: “Aš šlovinu Tave, Tėve, dangaus ir žemės Viešpatie, kad paslėpei tai nuo išmintingųjų ir gudriųjų, o apreiškei mažutėliams. 26 Taip, Tėve, nes Tau taip patiko.” Atsiklaupi ant kelių ir išpažįsti nuodėmes bet rimta širdimi. t.y kad jų tikrai nebedarysi. Dievo neapgausi nes jis žino tavo mintis bet jei nuoširdžiai išpažinsi ir pakviesi Jezų į savo širdį tada jis tau parodys. Atgailos malda gali susirast internete. Išpažįsti nuodėmes o poto pakvieti kad ateitų ir pakeistų tave į tokį kokį tave norėtų matyt. Tik tiek tereikia jei nuoširdžiai viską atliksi. Jei esi netikintis tai išsakyk Jam tai ir paparašyk kad įrodytų kad Jis yra. O tada skaityk Evangelijas iš naujo. Pamatysi kaip tau atsivers naujas informacijos “tarp eilučių” sluoksnis. Poto kai patobulėsi tai atsivers dar gilesnis sluoknis ir t.t. pamatysi kad ten nėra galo ir norėsi kasdien skaitty kad kažką naujo tau parodytų.. Į bažnyčią gali neit visai bet poto greičiausiai atsiras poreikis susirast ir kitų tikinčių nes vienam bus sunku pakelt tą info. Tai taip paprasta - bet Dievas tai padarė tam kad prieš Jį nei vienas kūnas nepasididžiuotų ir suprastų kad Jis yra Dievas ir kad Jam nėra lygių, kad kiekvienas kuris dedasi protingu ir iškelia save aukščiau ir nepripažįsta aukštesnio už save nepatirtų to atsivertimo džiaugsmo ir negautų dalelės Jo proto. 1 Kor 2, 14 “Bet sielinis žmogus nepriima to, kas yra iš Dievo Dvasios, nes jam tai kvailystė; ir negali suprasti, nes tai dvasiškai vertinama. 15 O dvasinis žmogus gali spręsti apie viską, bet niekas negali spręsti apie jį. 16 “Kas gi suvokė Viešpaties mintį, kad galėtų Jį pamokyti?” O mes turime Kristaus protą.”

 39. makaule rašė:

  Rusli, šiaip visai norėčiau su tavim padiskutuot per kokį skype kada jei tik turi noro ir rimtai ieškai Dievo. Jei ką tai makaulius25, vakarais beveik visad prisijungęs.

 40. Ruslis rašė:

  Dėl nuodėmių tai galvoju, kad reik kad visiškai laimėtų žmogaus protas, prieš visokius norus, kurie kažkam pakenkt gali, įskaitant ir patį žmogu. Tam reik labai didelio suvokimo. O tikintys žmonės, sako - va melskis, prasyk atleidimo ir t.t. Tai kas cia per kelias ? Zmogus turi suprast ir pasikeist savo valios, proto pagalba, israut 1 bloga dalyką po kito. Cia as matau perspektyva. Ir ta sielini zmogu ir dvasini zmogu irgi suprantu kitaip. Dvasingumas tai kai zmogu veda tiesa, o ne egoizmas, kuomet jis elgias teisingai, ta tiesa eina is Dievo, Sventosios Dvasios. Dauguma tikinciuju ir tiki vardan naudos sau, va cia rojus, Dievas mane myles, as noriu arciau Dievo ir aukoju kazka, kad gauciau kita. Tai primena kazkokius mainus. Jei zmogus elgiasi pagal sazine, kai del dideles naudos sau nenuskriaus kito, net jei kitam tai kainuos simboliskai, reiskia zmogus elgias teisingai. Jezus sake - karalyste panasi i piemeni ganiusi 100 aviu. Karta pati didziausia avis pasiklydo ir jis paliko kitas 99 avis isejo jos ieskoti, surades jai pasake, as tave myliu labiau nei visas 99. Atvirkscias variantas su zmonem - jei viena reik nuskriaust, kad milijonui butu gerai, reiskia tai yra blogis. O zmones kasdien taip elgias, vedini tos naudos sau konkreciai, ka nors skriaudzia ivairias budais. Ir cia yra problemos, tai reikia spresti. O zmones egoistai iesko kaip save gelbet ir t.t. as pats sita supratau ir galvoju kas cia tada gero, tarkim as praeinu tuos kelius ir t.t. ir ka man paskui ziuret kaip kitiem blogai ? Ko tada vertas tas mano praejimas ? Mano supratimu - nieko. Reiskia reik nepereidinet kazkur, o pradet formuot zemeje salygas, kad baigtusi tas blogis zmonese.
  Kaip as suprantu dvasinguma ir intelekta. Intelektas - sugebejimas priimti logiskus sprendimus, spresti problemas ir t.t. galima butu placiau apibrezt, bet suprantam kas tai. Zmogus ne dvasingas, sielinis kaip tu rasei, gali turet dideli intelekta, bet ji naudos savo naudai, kitu nenaudai, nesupras kitu, jam jie nerupes, jis bus blogas zmogus. Dvasingas zmogus, kai jis jaucia ta rysi su Dievu ir turedamas intelekta jis dirbs ne tiek savo naudai, kiek visu naudai, nes kitaip jis nemato prasmes, jam tai visiskai aisku. Abu tokie zmones nesupras viens kito ir laikys viens kita kvailiais.
  Betkokiu atveju zmogui reik ir intelekto ir dvasingumo, bet as nejauciu to dvasingumo religijose ir religinguose zmonese. Dvasingas zmogus ir ant skruzdeles stengias netycia neuzlipt, jis ne nelipa tycia, o stengias neuzlipt, skiria tam demesi. Tuo tarpu nedvasingam zmogui tai nerupi, jis apie tai net negalvoja, nes uzsiemes egoistinem mintim.
  Del skype tai parasysiu kai turesiu laiko.

 41. Ruslis rašė:

  Nesigavo cia normaliai dvasinguma aprasyti, kaip as ji suprantu. Tai yra tas geris ir supratimas, kuris eina is zmogaus sirdies, suprantant, kad viskas yra is Dievo ir pats zmogus yra Dievo dalis, todel turi ta geri skleisti ir stengtis ta rysi su Dievu gilinti, bet ta jis daro labiau del kitu nei del saves, ne todel, kad patinka ar reikia, o todel, kad jis supranta tai ir jam taip gaunas kaip kvepavimas, nepastebimai. O jei zmogus save tobulina, pats kazko nori, o apie kitus nemasto, nepadeda jiem, nieko neduoda, jei dar pyksta ant ju, nemegsta, tai koks tada cia dvasingumas ? Galeciau daugiau dar prirasyti, bet man atrodo mintis aiski, beto jau naktis ir reikia miegoti.

 42. Ruslis rašė:

  Dar supratau toki dalyka, na tada ilgai masciau pamenu, kad jei jau zmones visi cia kartu gyvena, tai tikrai zmogaus tikslas ne tik paciam tobulet visose srityse, bet ir skleisti geri, padeti kitiems ir butent cia galbut svarbiausia dalis, kaip zmogus gyvens santykije su kitais ir kaip supras save ir kitus, ar ras ta bendruma, vienybe, Dieviskuma visuose kituose. As suprantu, kad jei yra aplink zmones, jei yra silpnesniu aplink, tai stipresni turi jiem padet, o jei jie nepadeda, o patys dar kazka siekia, iesko Dievo, tai manau jie nieko neras, todel dabar toks etapas mano gyvenime, kad dar reik iki galo sitai suprast ir tada toliau elgtis kaip tas mano apibreztas dvasingumas man sako, nes tai man nekeliancios abejoniu mintys is ten ateina, as niekad turbut nesu jomis suabejojes.

 43. erika rašė:

  To Ruslis
  Del islamo, tai as rasiau, kad savo nuomones neturiu ir tik paminejau buvusiu islamo ispazineju nuomone..visgi kiek zinau, tai ispazistantis islama zmogus, gali apgauti kito tikejimo zmogu ir tai nera nuodeme, taip pat vien ko vertos galima sakyti vos ne pedofilijos apraiskos..kai imamos i zmonas kai kuriose salyse jau 7 metu mergaites…dar priminsiu apie neretai pasitaikancius atvejus, kai 50-60 metu vyrai ima i zmonas paaugles mergaites…turbut tikrai labai dieviska ir dziugu buna 13-14 metu mergaitei tureti 50-60 metu vyra..ir tai yra neretas reiskinys pas musulmonus…
  Drauge gyvena vokietijoje, tai pasakoja, jog daznai kyla pasipiktinimai kai musulmones paaugles mergaites atskiria nuo bendramoksliu, bendraamziu ir issiuncia i teveyne, visokius aulus kalnuose kaip kazkam jau pazadetas zmonas.. Nemanau, kad noretum tu mergaiciu vietoje atsidurti…

 44. makaule rašė:

  Pagaliau Ruslis prabilo žmogiškai.. :) Visiškai su tavim sutinku. Aš jei meldžiuosi tai meldžiu ne pinigų, mašinos, namo ir t.t o kad išlaisvintų iš visokiausių prisirišimų kurie trukdo tobulėt dvasiškai ir dar už kitus pasimeldžiu. Aš meilę Dievui suprantu kaip Jo įstatymų laikymasį o ne jausmą ką dažniausiai pastebiu žmonėse. Sako “myliu Jėzų” ir t.t bet nuodėmingo gyvenimo neatsisako. Žmogaus tikslas turi būt tapti šventu ir tai nėra kažkokia kelių žmonių privilegija - visi gali būt šventi..

 45. erika rašė:

  To Gintaras
  Dar galite pasidometi karaliaus Arturo legenda.., kuris turi sugrizti, kaip keltu mesijas…toje legendoje yra ir apskritasis stalas, ir 12 riteriu… Kristus juk turejo 12 apastalu..
  http://www.angelfire.com/darkside/net1/1.html
  vien jau vardai - pirmas Will I am, o antras - Arthur daug pasako..beje ir princo Charles’o antras vardas yra Arthur.

 46. Senai pastebėjau, kad anglosaksų legendos turi daug bendrų bruožų su žydišku sionizmu. Ne veltui istorijos eigoje šios dvi jėgos susikukavo ir pagimdė fašizmą: bendri simboliai, bendra ideologija, pasaulio viešpatavimas, visokie mesijai, gelbėtojai ir t.t. Pavyzdžiui, prievartinė islamo šalių demokratizacija. Visa tai izraeliui teikia pranašumo, nes per demokratizaciją ateina į islama sekuliarumas, religinės sąmonės erozija, o su tuo ir moralės kritimas. O kur prasideda moralės erocija, su ta valstybe gali daryti ką nori. gali tada pumpuiti jos naftą, kasti aliminio ar geležies rūdą ir t.t.
  Dar viena- kita mintis dėl islamo. Mano nuomone, fundamentalizmo ir aklo religingumo yra visur ir krikščionybėje, ir islame. Manęs, pavyzdžiui, niekas neprivers atlikti rirualo, kurio esmės, prasmės ir terchnologijų nesuprantu. Bet žmonės sako, “taip reikia” ir todėl taip elgiasi, nepagalvodami ir nežinodami kam visa tai reikalinga, kokia to prasmė? Štai čia ir yra tas didžiausias pavojus, kai žmogus iškala mintinai kažkokius religinius papročius ir dedasi viską žinąs apie Dievą. Maža to, jis jaučia moraline pareigą mokyti gyventi kitus. Na, kaip sakoma, kai su tokiu susitinki, sau sakai “duok durniui kelią”, nes jei padėsi ginčytis, prarasi daug brangaus laiko. Ir apskritai bet koks fundamentalizmas yra baisi rykštė mūsų visuomenėje, nes sąmonės erozija yra tokia stipri, kad žmonės net nebando gilintis, kokia gi iš tikrųjų yra, pavyzdžiui minties ar realybės struktūra, kaip veikia, pavyzdžiui, ta pati malda, išpažintis. Todėl ir prisidarom daug bėdos, bandydami ieskoti dirbtinų trūkumų ar skirtumu, vietoj to, kad mėgintume atsasti tai, kas jungia.

 47. master rašė:

  Kas galit patvirtinti arba paneigti. Sako UK alaus baruose pasaulio pabaigos tema svarbiausia po futbolo. Siaip tai mano biciulis pasakojo, kad net palyginus aukstos klases kabokuose, kur rengasi siek tiek turtingesnis menedzmentas, 2012 metu tema gvildenama vos ne uz kas antro staliuko? manau, kad tokios kalbos tycia skleidziamos? Arba jau tai perejo i buitine prichoze?

 48. Nenuostabu būtų, jei tai paaiškėtų kaip tiesa.

  Svarbiau yra kitas momentas - Ispanijos ekonomikos varymas į bankrotą. Nes ten situacija ant ribos. Daržovės ir vaisiai sudero didelę dalį eksporto pajamų. Jeigu dabar, sezono pradžioje uždeda embargo ispaniškai ž.ū. producijai, prognozuoti rezultatą nėra sudėtinga. Užkrėsti fekalijomis agurkus galima bet kurioje didmeninėje bazėje. Oras šiltas, sąlygos plisti užkratui - idealios. Kitas dalykas: ar čia politinė, ar komercinė provokacija. Gal netrukus tai paaiškės.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 49. Kalifornija rašė:

  Siaip jau kazkaip po truputi islenda niuancai apie TVF vadova, kaip turbut jau zinote jis pasisake pries FED institucija ir kad jos funkcijas turetu perimti TVF, beje kaip zinote ir Kenedziams atsitikai nemalonumai tada kai jie pradejo judinti FED, nors aisku viska nurase and mafijos ir panasiai, zodziu, matosi kad FED nepajudinama uola, bet is kitos puses tada kyla klausimas juk jei TVF irgi tos pacios gijos, tai kodel ten jie tarpusavyje nepasidalina itakomis ? kas ten pas juos pacius vyksta ? beje, paziurekite seriala The Kennedys, labai geras, daug uzkulsiu subtiliai perteikta, aisku literturiskai, bet visig, galima pajausti kazka teisingesnio..

 50. Na jeigu taip, tai FEDą judinti yra didelė nuodėmė, juk Bernanke priklauso Rodshildų klanui. O iš kur tokios žinios? Gal Alex Jones kažka ištransliavo? kažkaip infowars.com dėl laiko stokos senai nežiūrėjau.

 51. dar kartą apie bankininkų kartelį, kuris valdo pasaulį
  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=25080

 52. tiesos zmogaus protas ar kas, negali suprast, delto ir sakoma kad jos pas jy nera, galima tik stenktis pazint jo? pagal kaikuriuos komentarus matosi, kad stengemasi, obana taip sakat, ta tiesa gali pereit ir pareit is to pazinimo ir pagaltai isena, kad cia, tarkim, tik paistalai kas parasyta, nu aisku galima atrast kaska protingo vienu ar kitu metu va ir as rasau paistalus ! ka suprantu is naujo testamento skaitymo, kad jezus ne dievas bet gali ta tiesa pazint! jis sako kad jis kaip kelias mums zmonem link jos delto ir gime zemej, kad galetu but draugu tiem kas jy seka nes tiesa tik vien ir ji pas Dieva tai matyt kaskada ir mes galesim pazvelgt y tiesa ir neisgaruot taip sakant, jo ohogo .

 53. Palaipsniui šis blogas likviduojamas. Jei dings straipsniai, tai tikrai ne sąmokslas. Tiesiog tos temos vėliau ar anksčiau atsidurs http://www.kvantinemagija.lt

 54. master rašė:

  O galila, cia buvo visai faina vieta

 55. Giedrė rašė:

  Gerb. Gintarai,
  Ar Jūs skaitote paskaitas Vilniuje? Jei taip, kokioje vietoje, kur galima rasti apie tai informacijos?

 56. Aleksandras rašė:

  Gintarai, ne kartą esate sakęs, jog nesutinkate su David Icke nuomone apie Jėzaus kilmę. Kaip vertinate visus tuos panašumus tarp Jėzaus ir kitų senovės dievų? Negi tame nėra tiesos.

  Turint omenyje reptilijas ir panašius dalykus, kaip vertinti religijas? Nekalbu apie atskiras religines doktrinas ir ritualus. Na, sakykime, kad ir krikščionybė. Išgelbėti bus tik tie, kurie įtiki Jėzumi ir “gimsta iš naujo” Aš su kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane“ (Jn 14, 6). Pasaulyje krikščionių yra virš dviejų milijardų (jeigu skaičiuotume tik tuos “atgimusius”, skaičius būtų kiek mažesnis). Taigi, dar yra likę apie 77% populiacijos, kurie tiki tuo pačiu ar visiškai kitais dievais, skirtingais būdais ir t.t. Remiantis bibline logika, jiems pas tėvą vartai uždaryti? Ką daryti žmogui kuris visą gyvenimą lenkėsi mediniam stabui? Arba induistui, kuris yra girdėjęs apie krikščionybę, tačiau visa išgelbėjimo istorija jam yra tokia pat egzotika kaip mums šokantis Šiva? Kiek pastebėjau naujajame testamente nėra išnašų, sakančių: AŠ ESU KELIAS PAS TĖVĄ…. išskyrus tuos atvejus, jeigu gimei kitoje kultūrinėje aplinkoje, neturėjai galimybės susipažinti su Kristaus mokymų, išpažinai kitą religiją ir t.t.)
  Lygiai taip pat žiūrint iš kitų religijų perspektyvos.

  Ne kartą teko pastebėti, jog krikščionys savo tikėjimo tikrumą grindžia citatomis iš biblijos (kaip antai Jn 14, 6), tačiau juk ir korane parašyta, kad islamas yra tikra religija ir tikras kelias, ir induistai turi savo raštus, spėju, jog ir kokia šinto religija galėtu pagrįsti savo “tikrumą”. Taigi, turint omenyje tai, jog kone visos religijos deklaruoja savo tikrumą ir kelią į amžinąjį gyvenimą, kuri yra tikra. Negi Dievas siuntė SAVE PATĮ mirčiai į žemę už mūsų nuodėmes ir nežinojo jog dalis pasaulio yra pasiryžę galvą padėti už kitokį dievo pažinimo būdą, o kita - tokio dalyko kaip atpirkimas net nesužinos dėl gyvenamos vietos, informacinių šaltinių nebuvimo ir t.t.!

  Peršasi dvi išvados: arba yra viena teisinga religija ir visi kiti, tiksliau didžioji dauguma, tame tarpe moralių, nuoširdžių žmonių, eis velniop (nors tokiu atveju Dievo gailestingumas ir logika prasilenkia su visagalybe) arba yra viskas visiškai kitaip. Gal būt tas mūsų vadinamas Dievas yra tik dar vienas ateivis. Gal būt visata ir visos dimensijos paklūsta tiesiog beformei energijai, intelektui ir tik pakankamai išsilavinusios būtybės suteikia tam intelektui pavidalą, tapdamos dievais… Gal būt kada nors sužinosime…

 57. Atsakysiu Giedrei,

  Pavasario paskaitų ciklą Vilniuje baigiau gegužės pradžioje, buvo 5 užsiėmimai. Dabar nebent bus rudenį, nes vasarą daryti tokius renginius neracionalu, žmonėms atostogos. Nebent dar liepos vidyryje bandysiu surinkti grupę, jeigu pavyks. bet kokiu atveju sekite skelbimus http://www.kvantinemagija.lt

 58. Aleksandrui

  Matyt man daro didelę įtaką krikščionybė, nes aš laikau save katalikų atstovu ir kol kas savo tikėjimo išsižadėti yra ne mano jėgoms. Aš lyginau Jėzaus, Tamuso, Nomrodo, Ozyrio, Šivos, Mitros istorijas. Taip, jos yra panašios. Bet tai yra dėl dviejų priežasčių: 1 tam tikrų istorionių dalykų, 2. psichologinių ir 3 - manipuliacijų. Nei vienas iš jų , išskyrus Jėzų neskelbė žmonėms išlaisvinimo. Tie kiti saulės dievai skelbė paklusnumą ir nuolankumą. Tą patį skelbė ir ST kai kurios knygos, neišskiriant Mozės. Mano metodologija, leidžianti atskirti Jėzų nuo kitų yra labai paprasta - laisvė. Jėzaus gera naujiena ir yra tas išsilaisvinimas, kuris ateina ne per šio pasaulio gėrybes, bet per šventą dvasią ir tikėjimą vienu Tėvu. Nei vienas iš tų kitų dievų nenumirė už žmogų. Pvz. Tamuso (Nimrodo) mirtis buvo smurtinė. Jis žuvo medžioklėje nuo šerno. Jėzaus mirtis buvo taip pat smurtinė, bet jis numirė prasmingai, už mus. Jėzus bet kokiu atveju yra išskirtinė asmenybė (ar dievybė) visame tame saulės dievų kontekste, nežiūrint iš kokios pusės pažvelgsime.
  Jeigu taip galima būtų pasakyti, tai yra 2 Jėjai Kristai. Pirmas yra ritualinis-bažnytinis, t.y. reklaminė iškaba - stabas, pakabintas bažnyčioje. Būtent šį galima statyti į vieną gretą su saulės dievais ir David Icke čia be jokios abejonės yra teisus. Jo įvaizdis naudojams manipuliacijoms masine sąmone. Su tokiu Kristumi mes dažniausiai susiduriame bažnyčiose. Ir yra tikrasis ezoterinis Kristus, tai tas, kurio mes nepažįstam gerai, bet jis yra tikras. Bažnyčia yra visų pirma organizacija, socialinis institutas, todėl jai neįkandamas toks dalykas kaip Jėzaus Kristaus mokymo paslaptis. O ji yra labai paprasta - laisvė. Bet kokio socialinio instituto bendras bruožas yra hierarchija, o hierarchija nesuderinama su tikra laisve.
  Man atrodo, kad ateiviai ar dvasių pasaulis yra giminingi reiškiniai, turintys vienas šaknis. Anksčiau jie vadindavosi Dievais, po to pasidarė tamusai, ozyriai, mitroms, dabar pakylėtaisiais valdovais ir ateiviais, kurie skraido su lėkštėmis. Iš esmės jie ir demonai iš dvasių pasaulio (žemutiniojo astralo) yra vienas ir tat pat. Jie nesiruošia atnešti žmonėms dvasinės laisvės, jie nesiruošia išvaduoti per tikėjimą, jie skelbia, kad paklusnumas ir hierarchija yra teisinga. Dėl to jie man visi vienodi.

 59. makaule rašė:

  Neseniai mane labai prajuokino ir tuo pačiu labai pamokė toks dalykas. Jėzus, jo mokiniams paklausus kokį ženklą Jis jiems parodys “Jis jiems atsakė: “Pikta ir svetimaujanti karta ieško ženklo, bet nebus jai duota kito ženklo, kaip tik pranašo Jonos ženklas. 40 Kaip Jona išbuvo tris dienas ir tris naktis banginio pilve, taip ir Žmogaus Sūnus išbus tris dienas ir tris naktis žemės širdyje. 41 Ninevės žmonės teismo dieną prisikels drauge su šia karta ir ją pasmerks, nes jie atgailavo, išgirdę Jonos pamokslą, o štai čia daugiau negu Jona.” Ženklas yra tas kad jis tikrai neprisikėlė Vėlykų sekmadienį nes skaičiuokit kaip norit bet trys dienos ir naktys niekaip nesigauna. Jei mirė penktadienį tai jis niekaip negalėjo prisikelt sekmadienį. Ne veltui Jis tai paminėjo ir poto supykęs pasišalino, nes žmonės net iki trijų nemoka suskaičiuot. Dar vienas dalykas yra dėl šių žodžių Mat 14, 17 ” 17 Taigi nuo Abraomo iki Dovydo iš viso keturiolika kartų, nuo Dovydo iki ištrėmimo į Babiloniją keturiolika kartų ir nuo ištrėmimo į Babiloniją iki Kristaus keturiolika kartų.” Jei gerai paskaičiuotumėt tai yra prapuolus viena karta būtent paskutinė iki Jėzaus, bet kad šitą paaiškint reikia prirašyt labai daug. Dar sužinojau kad krikštas yra ne vienas bet keletas ir kad krikštas yra ženklas kad tu jau niekam nebepriklausai t.y jokiai denominacijai ir nebesilaikai jokių bažnytinių mokslų, ritualų ir kitų nesamonių. Gintaras labai gerai apibūdino - tikro Kristaus paslaptis yra laisvė. O kad Jėzus buvo visiškai prieš piramidinę hierarchiją kokia įrodo ši vieta iš rašto Mat 20, ” 20 Tada prie Jėzaus priėjo Zebediejaus sūnų motina kartu su savo sūnumis ir, pagarbinusi Jį, ėmė kažko prašyti. 21 Jis paklausė jos: “Ko nori?” Toji atsakė: “Leisk, kad šitie abu mano sūnūs Tavo karalystėje sėdėtų vienas Tavo dešinėje, o kitas kairėje”. 22 Jėzus atsakė: “Nežinote, ko prašote. Ar galite gerti taurę, kurią Aš gersiu, ir būti krikštijami krikštu, kuriuo Aš krikštijamas?” Jie atsakė: “Galime”. 23 Tuomet Jis tarė: “Mano taurę, tiesa, gersite, ir krikštu, kuriuo Aš krikštijamas, būsite pakrikštyti, bet vietą mano dešinėje ar kairėje ne Aš duodu; tai bus tiems, kuriems mano Tėvo paruošta. 24 Tai išgirdę, kiti dešimt mokinių supyko ant dviejų brolių.” O kodėl supyko ? Dėlto kad jei jie užima Jėzaus rankas tai automatiškai likę jau nebegali būti tame pačiame laiptelyje ir gali įsikabinti tik į Jono ir jokūbo rankas ir taip gaunasi piramidė. Tai ir yra vadinamas Nikolaitų mokslas dėl kurio Jėzus baisiai pasipiktinęs paminėjo Jonui apreiškime. Taip kad siūlyčiau susimastyt ar tikrai verta priklausyt betkokiai denominacijai. Taip pat dar nebuvau žinojęs kad atrasta originali sandoros skrynia, ir kad atrasti Egipto kariuomenės likučiai Raudonojoj jūroj, jie išliko koralų dėka, mačiau tą medžiagą ir ji tikrai stebina. Rastas netgi faraono vežimo ratas kurio išskirtinumas yra keturi rato stipinai ir kad jis auksinis. Nors kiti sako kad faraonas liko gyvas bet manau kad tai įrodo priešingai. Išsiaiškinus viską apie tuo metu buvusias žydų šventes ir kam jos buvo švenčiamos ir kokiu metu - visiškai pasikeitė supratimas apie Jėzų ir apie viską. Jei kam idomu tai parašykit man mckaule@gmail.com - atsiųsiu video nuorodas kurios pakeis jūsų supratimą apie tikrą Jėzaus mokslą.

 60. nesamones raso. ruskiai turi kazkoki analoga kamciatkoje, be to, nafiga jiem haarp analogas, kai jie turejo stalina? jisai ne blogiau marino zmones, dar iki siolei musu dundukai juo tiki, tiki rusija. tai ka tas haarp, palyginus su stalinu?

 61. You posted quite a few nice points there. I did a search on the issue and found most people will have the same opinion with your blog.

 62. Denkst du an ein Darlehen? Bist du ernsthaft ein dringendes Darlehen, um dein eigenes Geschäft zu gründen? Bist du in schuld Dies ist Ihre Chance, Ihren Wunsch zu erreichen, geben wir persönliche Darlehen, Business-Darlehen und Corporate Darlehen, und alle Arten von Darlehen mit Zinsen bei 2% für weitere Informationen kontaktieren Sie uns per E-Mail: (fmerinder1111@gmail.com)

Komentuokite