BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nors iš savo asmeninės patirties negalėčiau pasakyti jog dauguma žmonių jau pavirto į bukus idiotus, filme „Kvailystės kultas” būtent taip ir teigiama. Šiandien Žmogui tiesiog atimta galimybė laisvai pasirinkti, o pati pasirinkimo laisvė imituojama. Jeigu pasirinksi ne tuos dalykus, kurie yra madingi arba „ant bangos”, būsi tiesiog nušvilptas.

Sprendžiant iš šio filmo, idiotizmas atsiranda dėl socialinių standartų, kuriuos kala į galvas vyriausybės ir korporacijos. Saugi visuomenė yra bukų ir nemastančių idiotų visuomenė, nes jai nieko nereikia išskyrus tai ką siūlo pramogų industrija. Jiems nereikalingos švietėjiškos programos, jiems reikalingi kvaili šou. Būti protingu neatrodo „kieta”. Tuo tarpu idiotizmas atkreipia į save dėmesį. Kuo kvailiau elgiesi, tuo labiau į save atkreipi dėmesį. Kvailystė jau nebe psichikos liga, o saviraiškos būdas.

Televizininkai sako, jog žmogų nuolat reikia kuo nors suintriguoti, kitaip nesusikursi reitingo ir negausti reklamos, vadinasi - žlugsi. Jeigu idiotizmas yra talentingumo požymis, o ekshibicionizmas - mada, tai kokia gali būti Naujos Eros visuomenė? Ar įmanoma tokią visuomenę pakylėti?

Filme „Kvailystės kultas” spalvos gerokai sutirštintos, bet pasakyta daug karčios tiesos, kurios kartais nenorime pripažinti. Masinės kultūros ir „dėžės” pastangomis daugiau kaip pusė planetos žmonių jau degradavo, o vaikai protiškai nesivysto. Kažkur buvo rašyta, jog Japonijoje vaikus, žiūrėjusius „Pokemonus” ištiko epilepsijos priepuoliai.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/kvailystes-kultas.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite