BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rugsėjo pabaigoje per populiarius žiniasklaidos kanalus buvo ištrimituota, jog SETI (ang. - Search for Extra-Terrestrial Intelligence) instituto mokslininkai, ieškantys gyvybės Visatoje, netoli Žemės planetos aptiko tris milžiniško dydžio ateivių kosminius laivus. Tačiau netrukus institutas šią informaciją paneigė.

Puikiai surežisuota mulkinimo kampanija, iš niekaip negalinčio prasidėti projekto „Atskleidimas”, - pagalvojau ir buvau jau numojęs ranka, jei ne vienas „Bet”. Ar gali tokio lygio institutas (http://www.seti.org/) su tokia informacija taip neatsakingai žaisti? Juk nuo to kenčia organizacijos prestižas. Vadinasi kažkas iš tikrųjų vyksta, todėl vertėtų šią „antį” panagrinėti plačiau.

Gal būt mes ne be reikalo ruošiami „invazijai”?

Kas ką ruošiasi pulti?

http://www.kvantinemagija.lt/kodel-zmones-ruosiami-ateiviu-invazijai.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Kodėl žmonės ruošiami ateivių „invazijai“?”
 1. klajūnas rašė:

  Mokslinė “atskleidimo” dalis jau įvyko. NASA vykdoma Kepler misija, jau turi suradusi apie 1300 planetų tik nedideliame galaktikos plotelyje. Iš jų 54 planetos gyvybei tinkamoje zonoje. http://en.wikipedia.org/wiki/Kepler_(spacecraft) 2012 rudenį pasibaigus misijai tikrai bus dar tūkstančiai planetų, gal net dešimtys tūkstančių ir šimtai, pagal mokslininkų apskaičiavimus, gyvybei tinkamoje zonoje.

  Gyvybei tinkamos žemės tipo planetos moksliškai įrodytos. Todėl ir padaugėjo samprotavimų apie nežemiškas civilizacijas ir kosmines keliones. O bulvarinis eskalavimas manau daugiau pigių sensacijų vaikymasis.

 2. klajūnas rašė:
 3. Keplerio prielaidos vis viena tik teorinės, bet pati sunkiausia atskleidimo dalis bus psichologinė. Be manipuliacijų pigia informacija, žinoma, kad neapseinama. Kai kada būta tik pigios sensacijos, o kai kada viešieji ryšiai. Na, aš daugiau įžvelgiu viešųjų ryšių ….

 4. Kažkaip krito į akis tai, kad Graikijoje per dieną įvyksta 2-3 žemės drebėjimai magnitudėje nuo 3 iki 5 balų. Sako, kad to niekad nebuvo. Pati atmosfera valstybėje nepalieka pėdsakų žemės geosistemoje? Logiška. Žemė reaguoja į žmonių emocinę būseną. Nenustabsiu, jeigu kartu su defoltu įvyks galingas žemės drebėjimas. O tai gal ir būtų išeitis graikams: didelė humanitarinės pagalbos tarptautinė misija, skolos atidedamos, atsiranda investicijos atstatant infrastruktūrą, visi dirba valant griūvėsius, apie streikus ir mitingus - pamiršta. Juk panašiai buvo Turkijoje prieš 7-8 metus.

 5. klajūnas rašė:

  Keplerio teleskopo duomenys teoriniai, bet su juo galima apskaičiuoti visus pagrindinius planetos parametrus.
  http://kepler.nasa.gov/ Skersmuo, masė, periodas, temperatūra ir t.t.

Komentuokite