BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Daktarė Rauni Leena Luukanen Kilde buvo vyr. gydytoja Laplandijoje pagal tris medicinines specialybes, ji taip pat dirbo vykdančiąja ekologinio ir medicininio švietimo direktore Suomijoje. Šiose pareigose ji pavadavo Suomijos vyr. gydytoją Nacionaliniame sveikatos komitete.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad Rauni kalba apie baisius, tačiau žinomus dalykus. Šios temos šiandien jau nėra visiškai slaptos. Bet kokiu atveju tai įdomi ir svarbi informaciją tiems, kurie domisi „Mind Control” ir panašiais dalykais, bei nori rasti atsakymus į sudėtingus klausimus, kodėl vienaip ar kitaip elgiasi atskiri žmonės ir visuomenės grupės.

Ji kalba apie poveikio žmogaus smegenims technologijas, šiuolaikinę slaptą karinę įrangą, skirtą masių kontrolei, apie mokslo išradimus, kurie viešai publikai neskelbiami, tačiau plačiai naudojami, apie mobiliųjų telefonų poveikį, kontrolę ir manipuliavimus visuomene bei žmogaus sąmone, vakcinas, mikrochipus ir t.t.

Interviu sudaro 13 dalių:

http://www.kvantinemagija.lt/rauni-leena-luukanen-kilde.html%20

Žiūrint šį pokalbį tampa aiškesnės Norvegijos „teroristo” Breiviko ir Anglijos miestuose kilusių neramumų priežastys.

Kai tik sužinojau apie Anglijos miestuose kilusias riaušes, iš karto mintis kilo apie atliktą eksperimentą. Juk smegenų neturinčiais jaunuoliais galima lengvai manipuliuoti, pavyzdžiui per kompiuterius ir mobiliuosius telefonus. Bausmės ir teismai - tiesiog spektaklis.

Atrodo, jog „Didysis brolis” šiuo metu tiesiog mėgaujasi darbu ir netgi „rekomendavo” demokratinės-teisinės valstybės teismams būti kiek įmanoma šališkais, t.y. skirti riaušininkams bausmes pagal „visą katuškę”. Anksčiau tokias rekomendacijas teismas galėjome girdėti iš Rusijos ar Kinijos, bet ne iš valstybės, kurioje teismai, kaip deklaruojama, iki šiol buvo nepriklausomi.

Nesunku nuspėti, kas laukia tų, kurie, pavyzdžiui, į gatves išeis protestuoti prieš mokesčių didinimą ar kokį nors dar išradingesnį „veržlių veržimą”. Juo labiau, kad artėjant antrajai krizės bangai tokių planų laukia ne viena ir ne dvi civilizuotos vakarų valstybės.

O štai ir rimtų “mokslininkų” rimtos “prognozės: “Mokslininkai prognozuoja naują „maisto riaušių” bangą” - DELFI

 http://verslas.delfi.lt/business/mokslininkai-prognozuoja-nauja-maisto-riausiu-banga.d?id=48638213

Taigi, vadinamosios demokratijos laikai akivaizdžiai baigėsi net ir jos ištikimoje citadelėj - U.K. Bičiuliai sufleruoja, kad jos ten net niekad ir nebuvo. Gal ir taip?

Praėjusiame traktate apie Breiviką beveik nuspėjau kas bus. Nebuvo sunku: spalvotieji riaušininkai siaubia miestus, o baltųjų britų bendruomenės kuria apsaugos komandas, nes policija „nespėja” reaguoti. Maža to, kažkoks musulmonų lyderis Europoje netgi prisipažino, jog pakėlė Breiviko mestą pirštinę. Elektroninės sekimo priemonės greitai atpažino visus nusikaltėlius ir sudavė rimtą atkirtį visuomeninės tvarkos laužytojams. Žodžiu, scenarijus kaip iš natų. Net nuobodu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Karas prieš žmogų ir zombių visuomenė”
 1. klajūnas rašė:

  Gyvename zombių visuomenėje, nors tokia valdymo sistema ne atvira, bet užmaskuota. Tai sunku pastebėti todėl, kad su psichotronine technika žmonės valdomi ne kaip automatai, bet sprendimai į sąmonę su psichotronine matrica įdedami taip, kad sąmonė suvokia juos kaip savo sprendimus. Žmonės eina į gatves tada, kai to reikia valdžiai, įsivaizduodami, kad jie patys sprendžia. Kai valdžiai nereikia, į gatvę neišeina nei vienas žmogus, nors reikia neatidėliotinai spręsti problemas.

  Kad sąmonė programuojama, yra paprastų ar buitinių įrodymų. Vienas toks svarbus socialinės inžinerijos įrodymas yra suvokimo apimties programavimas, kuris leimia kiek sensorinėje sąmonėje, vaizduotėje ar atmintyje žmogus gali vienu metu suvokti objektų. Kuo daugiau objektų suvokia, tuo užprogramuotas aukštesnis masonų arba iliuminatų rangas. Kuo mažiau suvokia, tuo rangas žemesnis, žmogų padarant tinkamu tik vergiškam darbui. Šitaip programuoti galima nuo genijaus iki disleksiko, kuris nesugeba perskaityti nei vieno žodžio.

  Kiek žodžių suvokimo apimtyje užprogramuota galima pasižiūrėti nustačius žvilgsnį pastraipos arba eilutės viduryje ir žiūrint kiek žodžių rega aprėpia nevedžiojant žvilgsnio. Paprastai tai būna vienas, du ar trys žodžiai. Tačiau šis žodžių skaičius yra programuojamas. Istorijoje yra buvę, kad kad aprėpdavo visą pastraipą ar skaitydavo net puslapį vienu žvilgsniu. Pavyzdžiui, 19 a. filosofas S. Millis skaitė puslapį per dvi sekundes, amerikos prezidentas F. Ruzveltas skaitė pastraipą. Tai nėra joks talentas, bet įgimtas visų žmonių sugebėjimas, tik žemesnėms klasėms yra blokuojamas, kad dirbtų savo darbą ir nekonkuruotų su valdžia.

  Šis reiškinys vadinamas greituoju skaitymu, kurio išmokti ar išsitreniruoti neįmanoma. Žmogus skaito tokiu greičiu, kokiu yra užprogramuotas. Programa išjungiama išimtiniais atvejais, ir gaunamas “fenomenalus” sugebėjimas. Pvz. savantas Kim Peek vienu metu galėjo skaityti du puslapius, kuriuos perskaitydavo per kelias sekundes. Ir tai yra natūralūs sugebėjimai, bet gan ilgai istorijoje yra užgrobti ir užblokuoti.

  Man ši sistema buvo rodoma suvokimo apimtį kaitaliojant nuo vieno žodžio iki penkių žodžių. Ir padariau išvada, kad šitas “greitojo skaitymo” fenomenas yra ne įgimtas talentas, bet programuojamas sugebėjimas. Kuo aukštesnis rangas, tuo daugiau žodžių atblokuoja. Pvz. dauguma profesorių gali matyti visą eilutę (apie 12 žodžių) ir knygas skaito iš viršaus į apačią, puslapį perskaitydami per 3 sekundes. Tačiau tai leidžiama tik aukšto rango masonams ir iliuminatams arba spec. tarnybų aukščiausio rango agentams. Aukščiausias rangas skaito puslapiais, tai yra jų sąmonė gali aptrėpti tiek žodžių, kiek yra puslapyje.

  Tai yra įrodymas, kad visų be išimties žmonių sąmonės yra valdomos. Bet žmonės valdomi ne automato principu, bet užmaskuotai iki tokio laipsnio, kad pradeda įsivaizduoti, kad jie gyvena “laisvoje visuomenėje”.

 2. Visiškai pritariu: kontrolės formų asortimentas šiandien nepaprastai platus, bet keisčiausia tai, jog sistema, nepaisant savo gigantiškumo, veikia praktiškai be trūkumų. Dažnai žmonės nežino, kodėl taip daro, bet jie daro, nes veikia automatiškai, kaip prisukti robotai.

 3. O ar yra budu kaip nors apsisaugoti, tiksliau butu atsiriboti nuo kisimosi i musu smegenis? Zinau kad isvaziavus i miska, atsiskyrus nuo visuomenes ir taip gyvenant galima po truputi “iskristi” is dabar mus supancios matricos. Bet tai nera taip paprasta ir sazininga savo artimuju atzvilgiu, todel sakau gal yra kokie kiti budai blokuoti kisimasi i musu samone. Zinant visas kisimosi technologijas, ju imantruma, sudetinguma ir ju gausa, netikiu, kad nebutu ir priesnuodziu nuo ju, apsaugos budu.
  Nezinau kokias jus visi esant bande dvasines praktikas, bet as asmeniskai kiek esu bandes medituoti, ar samoningai sapnuoti, atsimusu kaip i siena, kaip i lubas kokias, kuriu neimanoma pramusti, nors ir buna sioks toks “uzkabinimas”, bet greit ir sustabdoma viskas. Gal kas koki patarima bruksteltu, nes kazkaip jauciu, kad tai gali buti samoningas blokavimas.

 4. Turiu idomu ir naudinga pasiulyma autoriui. Manau, butu labai prasminga sukurt straipsni ir aprasyti okultizmo principus ir veikima siandiena musu visuomeneje ir jo poveiki bei visas kylancias gresmes. Manau tikrai daug kam butu naudinga suzinoti. Pats bandziau ieskoti informacijos, bet viskas yra tik pavirsutiniska ir kiek supratau turi buti kiazkieno mokinys, kad tokias zinias galetum gauti. Manau, kad tai ir yra gresme labai didele, nes tokiu budu yra daroma itaka mums visiems, o veikimo principai, visos gresmes yra paslaptis.

 5. klajūnas rašė:

  Sieną, į kurią atsitrenkia žmonės, aš vadinu psichotronine lobotomiją. Psichotroninės lobotomijos principai apibendrinti mano bloge http://mindcontrol.blogas.lt/apie-psichotronine-lobotomija-659.html .

  O išsilaisvinimo kelią aš įsivaizduoju taip http://mindcontrol.blogas.lt/individualus-kelias-792.html .

 6. Nerijau,
  Del pirmojo klausimo. Yra keli apsisaugojimo būdai. Pirma - vien žinojimas padeda nebūti aklu įrankiu, nes pradedi filtruoti informaciją, o ne priimi automatiškai. Tokiu būdu tu gali apsisaugoti nuo TV dėžių ir žiniasklaidos. Nuo elektromagnetinės psichotronikos gelbsti dvasinis kelias, bet irgi ne visada. Yra techniniai prietaisai, pvz. torsioniniai generatoriai, blizgūs paviršiai ir t.t. Apgauti techniką irgi galima.
  Aš tai praktikuoju neirologinį reliatyvizmą, kitaip tariant niekuo netikiu, netgi pačiu savimi. Reikia nuolat filtruoti savo pojūčius, nuojautas mintis. Čia sunkus darbas, bet duoda vaisių.

 7. Antras klausimas
  Apie okultizmą: yra ytb šimtai filmų apie tai. Dėl daugumos jų informaciją reikia tikrinti, bet užtektų pradžiai Maxwell Jordan. Okultizmas ir satanizmas matomas beveik kiekviename žingsnyje: valstybių veiklose, ypatingai bankinėse ir korporatyvinėse struktūrose. Kitaip ir būti negali. Žmonėms sakoma, kad simboliai nieko nereiškia. Ir tikrųjų jie reikia labai daug. Valdžios praktikuoja okultizmą, o žmonėms sako, kad tai neegzistuoja, atseit paranormalūs dalykai mokslų neįrodyti. Tuomet susidaro labai patogi pozicija - žmonės paliekami siauriasniame galimybių diapazone, tuo tarpu valdžios veikia platesniame, nes turi didesnes galimybes naudotis tiek moksliniai, tiek okultiniais resursais. Berods Lazarevas yra pasakęs, jog pats valstybinės (ar korporacijos) valdžios institutas, kaip toks, iš prigimties yra satanistinis.

 8. I cannot thank you enough for the post.Really looking forward to reading more. Want more.

 9. House Lawyers… [...]just below, are some totally unrelated sites to ours, however, they are definitely worth checking out[...]…

 10. I really like your article. It’s evident that you have a lot knowledge on this topic. Your points are well made and relatable. Thanks for writing engaging and interesting material.

Komentuokite