BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

YouTube pasirodė George Kavassilas paskaitos, vykusios Sidnėjuje 2011 m. kovo 21 d., vaizdo įrašas dubliuotas rusų kalba. Šio žmogaus prazentacijos ir radijo laidos visuomet įdomios. Dėl daugelio jo dėstomų minčių galėčiau pasiginčyti, tačiau giliai viduj tikiu, kad jis nemeluoja ir nefantazuoja. George nuolat akcentuoja, jog kalba iš savo patirties ir tai daro nuoširdžiai.

G. Kavassilas šventai įsitikinęs, jog Žemė 2013.03.21 taps žvaigžde, o žmonės turės galimybę išskristi ateivių kosminiais laivais į kitas 3 tankio planetas, arba eiti į Avalono portalus ir per juos tiesiai patekti į 5 ar 6 tankio pasaulius, kurie atsivers beveik visur. Ką gali žinoti? Siūlau pasižiūrėti šią ilgą paskaitą, gal kam pavyks rasti sau atsakymus?

G.Kavassilaspaskaitas bei radijo laidas kelis kartus jau buvau pristatęs:
http://www.kvantinemagija.lt/george-kavassilas-paskaita.html

http://www.kvantinemagija.lt/george-kavassilas-radio-interviu-kvantinema…

Todėl apie jo asmenybę negrįšiu ir nesikartosiu. Jei trumpai tiems, kas nežino, tai G. Kavassilas Australijoje gyvenantis graikas. Jis nuo 2003 metų sąmonės būdu keliauja po Visatą, buvo susitikęs su daugeliu civilizacijų atstovų Galaktikoje ir už jos ribų, matė daug rasių ir rūšių, su jomis bendravo. Jis žino kas jos tokios ir ko iš jų tikėtis. Jis žino Visaros struktūrą, nes buvo perėjęs visus lygmenis. Tarp civilizacijų, kurios gyvena mūsų „Paukščių tako” galaktikos platybėse, nemažai yra ir tokių, kurios žmogų laiko didžiausiu priešu ir pavojumi jų pačių egzistavimui.

G. Kavassilas kalba apie tai, kad mes sukurti taip, kad mumyse jau yra visai įmanomi Visatos DNR kodai. Ir mums nereikia nieko atrasti, o tik prisiminti, kas iš tikrųjų esame. Žemėje gyvenanti žmonių rasė yra tobuliausias Visatoje Dievo kūrinys tik dar ne iki galo save atskleidęs. Tai žinodamos priešiškos rasės užvaldė Žemę ir pavertė ja savo ferma, kurioje melžiama aukščiausios kokybės energija 4-ojo tankio pasaulių „dievams” maitintis. Ateivių rasės per valstybių valdovus, mokslininkus ir dvasininkus siekia, kad žmonės ir toliau gyventų siaurose paradigmose. Nes jeigu žmogus prisimins, kas jis toks yra, „dievai” praras maistą. Tačiau toks spektaklis reikalingas, kad žmogus įgautų patirtį ir tobulėtų. Tokios esą buvo sudarytos kontrakto sąlygos prieš gimstant.

G.Kavassilas šį kartą daug detaliau pasakoja apie tai, kas yra Visata, Galaktika, Žvaigždžių sistema ir Žvaigždė. Pagal fraktakinį atsikartojamumo principą, mes visi esame žvaigždės, žvaigždynai, galaktikos, ir Visata tik atsikartoję labai mažu masteliu. Vadinasi mes turime viską, ką turi ir pati Visata.

Jis šį kartą daug detaliau kalba apie tai, kas yra religijos, kas yra krikščionybė ir bažnyčia. Ši paskaitos dalis sunkiai virškinama. Nors pateikiami argumentai logiški, jie netelpa į ankstesnę religingumo paradigmą, dėl to protas nori juos atmesti. Tačiau nepaisant to, ši informacija gerokai praplečia akis, nes į žinomus dalykus pažvelgi iš visiškai kitokios perspektyvos. Pavyzdžiui, Saulės dievai, pagonybė ir krikščionybė. Saulės kultus aš iš inercijos klijavau prie pagonybės ir stabmeldystės. Ir maniau, kad be reikalo New Age sektos Jėzui klijavo tokio paties Saulės dievo etiketę, kaip ir Mitrai, Tamusui, Horui ar Dionizui. Iš tikrųjų, tame būta daug manipuliacijų ir ne visi „Saulės dievai” iš tikrųjų buvo „Saulės dievais”, o Jėzus yra tikroji Saulės, kaip vyriškojo Visatos aspekto inkarnacija, o tuo tarpu kiti vadinamieji „Saulės dievai” yra tik pagoniški stabai, tikrosios Saulės imitacija ir gali būti siejami tik su dievais iš 4-ojo tankio, kurie visuomet troško, kad žmonės jiems nusilenktų.

G. Kavassilas braukia riebų brūkšnį tarp krikščionybės ir šiuolaikinės bažnyčios, kuri yra kontroliuojama ateivių. „Ar jūs girdėjote Jėzaus mokyme apie apeigas, ritualus?” - klausia jis. Anot jo, Jėzus atsisakė tuščių apeigų, tuo tarpu šiuolaikinė bažnyčia pilna pagoniškų ritualų, pavyzdžiui, Velykų šventė, kuri buvo švenčiama dar prieš Kristų pagal pagonišką mėnulio kalendorių.

Mano protas visiškai atmeta ir tai, kad Kavassilas Mariją Magdalietę laiko Jėzaus, kaip vyriškojo aspekto (Saulės) antrąją - moteriškąją pusę (Žemę). Man atrodo, kad čia jis pakimba ant Den Browno skleidžamos masoniškos propagandos, esą Marija Magdalietė turėjo vaikų nuo Jėzaus, bėgo į Prancūziją ir pradėjo Merovingų dinastiją, iš kurios save kildina didžioji dalis šių laikų prezidentų, bankininkų bei monarchų. Klausant paskaitos dalies apie Jėzų, kilo kita mintis. Gal būt šita masoniška legenda buvo sukurta kaip manipuliacija sakralinėmis žiniomis: tegul krikščionių bažnyčios galvoja kad Marija Magdalietė buvo į tikėjimą atsivertusi prostitutė ir tuo jos misija Jėzaus gyvenime baigėsi, o bedieviai trilerių mėgėjai - kad ji turėjo vaikų nuo Kristaus ir pradėjo grobuonišką Merovingų dinastiją, kurią saugojo slaptos žydų organizacijos. Greičiausiai tiesa yra kažkur kitur. Ir tikriausiai Kavassilas dėl Jėzaus-Saulės, kaip ir dėl Marijos-Žemės yra teisus.

Įdomiai ir įtikinamai skamba Kavassilas’o pasakojimai apie ateivių rases, kad didžioji jų dauguma 80 proc. į Žemę atvyksta nusiteikę negatyviai, o tik 20 - pozityviai. Čia gal būt ir yra atsakymas, kad jie „atskrenda” iš 4-ojo tankio, kur pasiskirstymas pagal gėrį ir blogį dar griežtesnis negu mūsų pasaulyje. Jo nusistatymas dėl channelingų, dėl Galaktinės šviesos federacijos dėl pakylėtųjų valdovų yra labai kategoriškas. Tie visi gelbėtojai yra iš 4 tankio tikrai nėra verti mūsų dėmesio. Viską mes turime patys ir iš jų nieko nereikia. Mums nereikia iš San Žermeno prašyti violetinės liepsnos, nes ją turime patys. G.Kavassilas kviečia be reikalo nešvaistyti savo energijos visokiems „pakylėtiesiems valdovams”.

Jis sako, kad New Age religijas (kaip ir visas kitas) globoja būtent šios 4 tankio būtybės. Jos aktyviai duoda channelingus, tačiau tuo pat metu per manipuliacijas informacija siekia pririšti ir užvaldyti žmogų. Ypatingą dėmesį G. Kavassilas skiria Galaktinei šviesos federacijai kuri yra gudriai užmaskuota tamsių Oriono reptiloidų klastotė. Iš dalies jam pritariu, nes, pavyzdžiui, Ashtar Comand channelingai tušti, jose nėra jokios vertingos informacijos, išskyrus įvairias emocijas ir gąsdinimus, kad „bus dar blogiau, jeigu mūsų neklausysit”. Nieko konkrečiai nepasako ir dėl to, kas bus po 2012 m. Kitą kartą klausai, klausai ir pasidaro gaila sugaišto laiko. Iš tikrųjų, kas jie tokie, kad mes jų klausytume? Juk turime savo galvas ir ne prastesnes. Jeigu jie savo „kanaluose” dažniausiai viską vynioja į vatą, vadinasi patys nieko nežino, todėl verta pritarti įtarimams, jog Galaktinė šviesos federacija yra ne aukštesnė kaip 4 tankio struktūra ir su ja mums ne pakeliui. Jeigu apskritai ji nėra žmonių išgalvota nauja pasaka tiems, kurie ieško dvasingumo.

G.Kavassilas tvirtina, kad Mėnulis yra plejadiečių sukurtas dirbtinis dangaus kūnas. Tačiau dabar jis yra užgrobtas ateivių. Tai, kad kažkada mėnulio nebuvo, kalbama ir Biblijoje. Jis kartoja tą pačią legendą, apie Dianą, kuri iš Plejadžių atskrido su Mėnuliu, kaip su kosminiu laivu gelbėti Žemės.

Ši video medžiaga labai didelė. Viską apibendrinti yra sudėtinga. Kai kurias dalis reiktų žiūrėti du ar tris kartus, nes ne iš karto protas priima informaciją. Nors vidumi jaučiasi, kad G.Kavassilas tikrai kalba bent jau arti tiesos.

Malonaus žiūrėjimo.

http://www.kvantinemagija.lt/kavassilas-sidnejus.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “George Kavassilas prezentacija Sidnėjuje 2011.03.21”
 1. makaule rašė:

  Gintarai, jei žmonės skaitytų Bibliją iškart atskirtų kad Kavassilas yra toks pats chenelinguotojas kaip ir tie kurie klauso Pakylėtųjų valdovų. Šv.Raštas aiškiai sako kad visi tie dangaus kūnų garbintojai yra papiktinimas Dievui, kokie jie bebūtų ar saulė ar mėnulis ar žvaigždės.
  Pakartotinio Įstatymo Knyga 17: “3 ir tarnaudamas svetimiems dievams bei garbindamas juos arba saulę, mėnulį ar kitą dangaus kūną, ko aš jums neįsakiau daryti, 4 ir apie tai tau bus pranešta, tai rūpestingai ištirk, ar taip iš tikrųjų yra. Jei padarytas toks nusikaltimas Izraelyje, 5 išvesk vyrą ar moterį, padariusį tą bjaurų nusikaltimą, prie miesto vartų ir užmušk akmenimis.”
  Ezekielio knyga 8: “16 Jis įvedė mane į Viešpaties namų kiemą. Tarp Viešpaties šventyklos durų ir aukuro stovėjo maždaug dvidešimt penki vyrai, nusigręžę nuo Viešpaties šventyklos į rytus, ir garbino saulę. 17 Jis tarė: “Žmogaus sūnau, ar matai, kas čia vyksta? Ar negana to, kas yra Jude! Šitie nusikaltimai bei smurtas vėl užtrauks mano bausmę.”
  Jei žmonės tikrai tikėtų Jėzumi ir laikytusi Jo įsakymų kurie aprašyti 4 Evangelijose tai Dievas duotų tokį suvokimą kokio niekas nėra net matęs, tačiau niekas jos neduos kol mumyse bus nors viena neatgailauta nuodėmė, kūno geiduliai, gyvenimo išdidumas. Ir šiaip labai graudu kai žmonės kurie jau paragavo Dievo malonės, atsivertė ir gavo kvietimą likusį gyvenimą dirbti nebe sau ir ne dėl geresnio gyvenimo ar šeimos bet vardan Jo karalystės to nesuvokia ir nenori pripažint, įsivaizduoja kad Dievas dabar laimins visą gyvenimą už tai kad įtikėjo, Dievą nori padaryt įrankiu savo geiduliams ir jei meldžiasi tai tik iš “lapuko” ant kurio surašytas reikalingų prekių sarašas. Po kurio laiko kaip parašyta “šuo grįžta prie savo vėmalo”. Bažnyčios teigia kad šventumas nėra būtinas nes joms reikia gyventi ir jei jos pradėtų skelbt tiesą jei ją apskritai suvokia tai žmonės tiesiog pabėgtų nes teisybė yra labai kieta ir labai nedaug bėga tame maratone, o finišą pasieks tik vienetai. Jėzus sakė nešti savo kryžių ir sekti paskui Jį, o kad sekti paskui Jį tai turi Jį pažinti asmeniškai nes Jis yra asmuo. Jon 10: “27 Manosios avys girdi mano balsą; Aš jas pažįstu, ir jos seka paskui mane.” Jie negirdim Jo balso ir neturim kasdienio bendravimo su Juo (galima tai vadint chenelingu) ir Jo nurodymų tai dienai tai męs nieko neturim nes nei męs Jo nepažįstam nei Jis mūsų ir būsim sunaikinti su visą 3 dimensija. Žmonės neįsivaizduoja ant kiek tai sudėtinga ir ant kiek tai rimta ir arti, o laiko išsivalyt nuo šiukšlių reikia tikrai daug ir “paskutinės minutės” atgaila bus nieko verta.

 2. Vytautas rašė:

  Nemanau kad reikia kažko atgailauti ir jaustis kaltiems. Gyvenam pagal visatos dėsnius o ne pagal bažnyčios išsigalvotus kanonus, ugdančius baimės ir kaltės jausmą. Jai ką privertėm kentėti su laiku atsidursime aukos būsenoje ir pajausim tą malonumą. Nuo to negelbės auka bažnyčiai, kunigo atleidimas, begalė sukalbėtų poterių. Paprasčiausiai atidžiai pažiūrėkit į kito žmogaus gyvenimą ilgesniam laikotarpyje ir tai pamatysit. Iš savo patirties turiu žiaurų pavyzdį. Turėjau problemų su reketu. Reketavo tėvas su sūnumi. Nusibodo. Svarsčiau tris variantus. Susisprogdinti su reketininkais, susirasti aukštesnį pažįstamą “draugišką stogą”, kreiptis į policiją. Nors bandžiau visus variantus realizuot, bet buvau “nukreiptas” pas sąžiningą kelių policijos komisarą, kuris pažinojo 6 skyriaus sąžiningą komisarą. Toliau procesą beliko tik stebės. Vaizdas lyg kažkas viską tvarkytų iš “aukščiau”. Rezultatas tėvas su sūnumi ir dar vienu torpeduku sėdo 6m kalėjimo. Sūnus kalėjime pasikorė, tėvas gavo infarktą. Baisu. Už ką taip? Pasirodo tėvas nužudė žmogų. Nusikaltimą prisiėmė kitas kaip įprasta mafijoj. Tas kitas tik grįžęs iš kalėjimo numirė. Suprantam visi tie žmonės buvo labai pamaldūs, o aš ne. Jaučiu kad aš sprendžiau ir savus karminius dalykus. Matyt kažkada buvau bailys ir turėjau tai pereit. Nematau jokios prasmės gilintis į visokius šventračius, nes jie parašyti “taip kaip reikėjo kažkam valdyti žmones”. Didžiausias mokytojas man mano gyvenimas. Tik reik būti atidžiam, pripažinti visatos dėsnių egzistavimą ir jų laikytis. Jei kažkas siūlo kažką garbinti ar bijoti, tai jau akivaizdžiai neturi nieko bendro su visatos Kūrėju. Jei rytoj žūsim na ir kas. Pakeisim būseną ir tiek. Suprantama pats mirties momentas visiems baisus. Bet mirties nėra!!! Netgi keisti darbą, keisti gyvenamąja vietą yra nemalonu, nors dažniausiai pasirodo, kad tai geriau nei buvo.

 3. makaule rašė:

  Sielinis žmogus negali suvokt dvasinių dalykų todėl ir šventraščio skaitymas sieliniam žmogui yra kvailystė ir jis net skaitydamas nemato ten užkoduotų dvasinių dalykų nes jo dvasia mirus. ” Priėję mokiniai paklausė Jo: “Kodėl jiems kalbi palyginimais?” 11 Jėzus atsakė: “Jums duota pažinti dangaus karalystės paslaptis, o jiems neduota. 12 Mat, kas turi, tam bus duota, ir jis turės su pertekliumi, o iš neturinčio bus atimta ir tai, ką jis turi. 13 Aš jiems kalbu palyginimais todėl, kad jie žiūrėdami nemato, klausydami negirdi ir nesupranta. 14 Jiems pildosi Izaijo pranašystės žodžiai: ‘Girdėti girdėsite, bet nesuprasite, žiūrėti žiūrėsite, bet nematysite.” Arba parašyta ” Apie tai ir kalbame ne žodžiais, kurių moko žmogiškoji išmintis, bet tais, kurių moko Šventoji Dvasia,­dvasinius dalykus gretindami su dvasiniais. 14 Bet sielinis žmogus nepriima to, kas yra iš Dievo Dvasios, nes jam tai kvailystė; ir negali suprasti, nes tai dvasiškai vertinama. 15 O dvasinis žmogus gali spręsti apie viską, bet niekas negali spręsti apie jį.” Dievas yra tik Jis padarė taip kad niekas nepasididžiuotų prieš Jį, ir atrastų Jį tik tie kurie tikrai to nori ir ateina pas Jį sugrudusia širdimi. Jei prieš skaitydamas Bibliją nuolankia širdimi išpažinsi nuodėmes Dievui ir rimtai norėsi pasikeist į gerą ir paprašysi kad Jis atskleistų tas paslaptis tai Jis tikrai jas atskleis tik pradžioj dar patikrins ar rimtai nori Jį surast. Kai atgaivins tavo dvasią tai sužinosi tokių dalykų kokie žemiškam protui nėra suvokiami. Kaip Paulius rašo savo laiške “Tiesa, tarp subrendusiųjų mes skelbiame išmintį, tačiau tai išmintis ne šio pasaulio ir ne šio pasaulio valdovų, kurie pranyks. 7 Mes skelbiame paslaptingą ir paslėptą Dievo išmintį, kurią Dievas nuo amžių paskyrė mums išaukštinti, 8 kurios nepažino jokie šio pasaulio valdovai, nes, jei būtų pažinę, nebūtų šlovės Viešpaties nukryžiavę.”
  Tai taip paprasta - rimtai išpažįsti nuodėmes tiesiai Dievui ir pripažįsti kad esi blogas ir nuodėmingas, pakvieti Jėzų kad ateitų ir tave pakeistų, padarytų šventu, ir parodytų kas Biblijoj užkoduota. O poto skaitai bent NT nes perskaityt viską užtruks daug laiko. Kiekvieną kartą prieš atsiversdamas pasimeldi ir prašai kad parodytų tiesą.
  Kas keisčiausia tai žmonėms tarsi kažkas neleidžia jos skaityt ir jie negali paimt jos į rankas nors gali skaityt betkokį kitą šlamštą: romanus, pasakas, New Age, apie kitas religijas bet Šv.Raštas jiems kaip koks pavojingiausias dalykas, ypač NT. Man tai suprantama nes būtybės iš už širmos labai nenori kad mes tai skaitytume ir sužinotume kad jos egzistuoja ir kaip jų atsikratyt. Jei neišpažįsti nuodėmių tai gali nors ir visą gyvenimą kiekvieną dieną skaityt bet nieko nepamatysi bet kai tik išpažįsti raštas iškart pradeda atsivert ir pradedi matyt to ko ankščiau skaitydamas nematei ir supranti kad žemiškais žodžiais nelabai gali paaiškint tų dalykų kuriuos suvoki dėlto labai sunku kamnors kitam įrodyt ir parodyt. Žmonėms sakai kad bent pabandytų tai padaryt bet jie net nebando nes didžioji dalis minčių net ne jų pačių mintys, jie iškart gauna minčių paketą kuris priverčia atsisakyt skaitymo. Kai atsiverti pradedi atskirt kur tavo mintis o kur pakišta iš šalies, labai nori atsikratyt bet netaip lengva pradžioj. Kas atsivertes tas supranta ką parašiau bet kas ne tai jam tai kvailystė ir net skaitydamas mano komentarą skaito paviršutiniškai ir praleidžia didelę dalį info.

 4. Robertas rašė:

  Blogiausia tai, kad tos naujos religijos nieko naujo neatranda ir reikalauja besąlygi6ko tikėjimo kažkokiomis tiesomis, kurių negalima nei pasverti nei pamatuoti. Jei yra kažkokie mus veikiantys Visatos dėsniai, tai juos galima pajausti arba eksperimntiškai įrodyti. Gerai Aikas sako, kad Niueidžas yra dar viena eilinė matrica, tokia pati, kaip krikščionybė, islamas, kuri uždaro žmogų į siaurus “tikėjimo tiesų rėmus”. Harmoninė konvergencija, magnetinis tinklelis, majų kalendorius, 2012 perėjimas, švieos vartų atidarymas, baltoji brilija, naujos vibracijos, DNR aktyvinimas ir tt. Čia tušti terminai, kuriais reikia besąlygiškai tikėti. Visose religijose yra tas pat. Pasirodo Jėzus yra ne Jėzus, o Jošua Sananda iš 7 ar 9 išmatavimo. Gerai Gintaras rašo ir paskaitose tą patį sako: o kas tie pakylėtieji valdovai? Kas tie kanalai? Jie yra nulis mums jei tarp manęs ir Dievo nieko neturi būti: jokių senžermenų, jokių valdovų, jokių sanandų. Mes, kaip Gintaras sako, turėtume būti egoistais ir savanaudžiais tų dievų ir dievybių atžvilgiu, nes tai įpareigoja 1 DV įsakymas. Mes turime atmesti juos kaip nereikalingus enerjojos siurbėjus, nes kuo tiki - tam atiduodi savo energiją, jei netiki, tai energija lieka tau. Tuo tarpu tikėjimas į Vienintelį Tėvą, nereikalauja atiduoti jokios energijos, nes jis nereikalauja jokių ritualų, jokių pamaldų ir liturgijų. Jis nereikalauja jokio besąlyginio įtikėjimo kažkieno sugalvotomis tiesomis? Kas tas Senžermetas, kas tas Elmoria, galaktinė fereracija, aštaro komanda ir t.t. Tai yra gryniausios pasakos. kažkas sugalovo visa tai ir darosi pinigus. Jūs žinote, kiek kainuoja, pavyzdžiui, bilietas į Krajono seminarus? Ką Lee Kerolas ubagas? Puikiia prasigyveno. Su savo algomis mes į tokius renginius galėtume tik paskoksoti per langą. Šiaip jau nieko prieš juos neturiu, bet tisiog nebetikiu tomism pasakomis. Pirma skaičiau viską iš eilės, visokius chenelingus, paskui atpuolė savaime. Teisingai Gintaras sako: vandenį pislo iš tuščio į kiaurą, pasakoja tas pačias tiesas, kurias mes ir taip mintinai žinom. Negi jie iš tikrųjų skerda milijardus šviesmečių iš kitų žvaigždynų, ar iš kitų išmatavimų vien tik tam, kad mus mokytų Rytų filosofijos?

 5. makaule rašė:

  Taip taip jie Jėzu pavadins ir Sananda ir Maytreya bet tik ne Mesiju/Kristumi/Pateptuoju. Jėzus sakė prašyti Tėvo visko ko mums reikia tiesiogiai arba per Jį “Tą dieną jūs prašysite mano vardu, ir Aš nesakau, kad Aš prašysiu Tėvą už jus,­ 27 juk pats Tėvas jus myli, nes jūs mane pamilote ir įtikėjote, jog Aš esu iš Dievo išėjęs.” ” Kiekvienas, kas tiki, jog Jėzus yra Pateptasis, yra gimęs iš Dievo, ir kiekvienas, kuris myli Gimdytoją, myli ir iš Jo gimusį. 2 Iš to pažįstame mylį Dievo vaikus, kad mylime Dievą ir laikomės Jo įsakymų. 3 Nes tai yra Dievo meilė­Jo įsakymus vykdyti. O Jo įsakymai nėra sunkūs. 4 Juk, kas tik gimė iš Dievo, nugali pasaulį; ir štai pergalė, nugalinti pasaulį­ mūsų tikėjimas! 5 O kas gi nugali pasaulį, jei ne tas, kuris tiki, kad Jėzus yra Dievo Sūnus?” Jėzus siūlo mums nusimesti nuodėmes, mylėti vieniems kitus ir sekti Jo pėdomis - Jis siūlo mums tapti tokiais pačiais Dievo vaikais kaip ir Jis. Jis yra pirmasis kuris nugalėjo mirtį ir mums siūlo eiti taip kaip Jis ėjo ir turėt amžinąjį gyvenima kitam pasauly. Prašykit Šv.Dvasios ir skaitykit NT kol suvoksit.

  Kaip manot, ant kiek tikėtina kad šį sekmadienį viskas prasideda ? http://coupmedia.org/terror-threats/nuclear-terrorist-attacks-9-11-11-1208

 6. Vytautas rašė:
 7. makaule rašė:

  Idomus pastebėjimas. Ant 10 Šveicarijos Franko banknoto galima labai lengvai įžiūrėt saulės sistemą su planetomis ir jų orbitomis bei planetų palydovais ir jų orbitomis tarp kurių yra ir “Nibiru” planetos orbita. Manot sutapimas ? :)

 8. Kai kalbama apie Sventaji Rasta, negali nepagalvoti apie tuos zmones kurie ji verte i daugeli kalbu. Taigi, kas jie tokie buvo,a? Tikrai nebuvo paprasti zmogeliai apsisviete ir trokstantys paskleisti Dievo ar tai Dievu mokymo. Viskas buvo gerai apgalvota ir verciama, o gal interpretuojama savaip naudinga puse. Todel Makaule taip ir yra sunku suprasti Sv.rasta arba atsiversti, nusvisti. Tikri atsakymai galetu buti nebent Vatikano bibliotekoje kur turetu buti tikrai daug islikusiu pirmuju rasytiniu saltiniu, bet kazkodel tai nera skelbiama ar viesai analizuojama. Buvo tik viesai daug diskutuojama del Sv,drobules, kur Jezus buvo ivyniotas ir tiek. O kodel, gal del to, kad yra ten daug tiesos, gal net per daug, kas pazeistu krikscionybe, esamas santvarkas ir apskritai visa zmoniu kontroles mechanizma. Galu gale, tegul viska kas ten yra tegul atiduoda zmonems analizuoti ir dalintis, o gal zmoniu tarpe nera mokslininku. Kodel paprasta kaimo baznytele rakina parastu raktu, katedra ar akikatedra saugoma kiek rimtesnemis apsaugomis, bet vistiek yra pasiekiama lengvai kiekvienam zmogui, bet stai vatikane viskas kitaip, savi apsaugos daliniai, viskas saugoma auksciausiame lygmenyje, kaip kokia karine baze. Stai kur reikia ieskoti Sv.rastu ir tiesu. Dar nei karto neteko girdeti, kad kas butu ka pavoges is ten koki rankrasti. Taigi, klausimu yra daugiau nei atsakymu.

  Ta nibiru tikras galvos skausmas, vieni aistringai ja irodineja, kiti neigia, bet idomu butu isgirst daugiau tu zmoniu nuomone, kurie gali atlikti “tolimaji stebejima”, “dvasine kelione” ir patikrinti, ar tai nera dar vienas vadens ir aistru drumstimas samoningas. Vat tokiu nuomoniu mazai yra, pagrindiniai visu teigenciu apie nibiru yrodymai ir “faktai” yra YOUTUBAS su daug ale NASOS teiginiu ir logotipu.

 9. http://www.kp.ru/daily/24417.4/589247

  Kaip manot jus, kas tai per darinys ar tai padaras galetu buti? Gal kam nuotraukose yra tokiu dalyku netycia uzsifiksave?

 10. Vytautas rašė:

  Mano anksčiau pateiktos nuorodos straipsnyje teigiama, kad Vatikanas jau 600m renka informaciją apie NSO. Kai buvo paprašyta leisti pažiūrėti jų turimą informacija, buvo atsakyta. Panašu kad Vatikanas visada žinojo bent jau saulės sistemos sandarą, bet kitus už šį žinojimą naikino, ir vertė tikėt pačių sugalvotais absurdais. Pateikiami tikėjimo šaltiniai viešai aišku taip pat yra klaidinantys, tuo labiau parašyti taip įmantriai, kad reikia net mokslinio aiškinimo. Manau Kristų sunaikino dėl to, kad jis skelbė netikėti visu tuo. Ir per tą visą laiką simboliškai naikinamas toliau per mišias valgant jo kūną ir geriant kraują. Man atrodo viskas yra paprasta. Yra visatos sąmonė ar dievas, jokio skirtumo kaip tai vadinsi. Yra visatos dėsniai, kuriuos turim perprasti, gyventi pagal juos ir tobulėti. Viskas. Jokie garbinimai neturi jokios prasmės. Laiko gaišimas ir tiek. Svarbios yra mūsų mintys, veiksmai, priimami sprendimai. Tai yra mūsų pamokos. O visokie raštai ir pranašystės tai žaidimas su minčių materializavimusi. Jei daugelis taip galvos tai ir įvyks. Užduodi programą gauni rezultatą.
  Kas liečia nauja pasaulio tvarką, tai įdomi mintis sužaisti su menamų ateivių užpuolimu. Užpuolė ateiviai reik vienos pasaulio valdžios atremti. Kažkaip paslaptingai dingo Nikolos Teslos žinios bei kiti patentai šia tema. Galbūt dėka to kai kurie žemiečiai jau tapo “kietais ateiviais”.

 11. makaule rašė:

  to Nerijus. Tai ką matau nuotraukose jau esu seniau kažkur matęs. Angliškai juos berods vadina “Flying rods”.

 12. Projekto camelot yra tokia info apie Cristoferį Barbato, kuris atskleidė 3 Fatimos paslaptį ir vatikano polinkį į ufologiją.
  Yra labal daug užslaptintų failų, kuriuos atskleidė tas žmogus. Paskui jis dingo be žinios ar mirė ne sava mirtim.
  http://www.ufodigest.com/secretum.html
  Ne visi vyskupai ir kunigai žino tuos dalykus. Esu įsitikinęs, kad didžioji dalis katalikų dvasininkų teisingai skleidžia Dievo žodį ir visiškai teisingai perteikia Evangelijos tiesas. tačiau yra Vatikano susitarimas su globaliniu elitu laikyti visuomenę tam tikros paradigmos rėmuose dėl socialinės kontrolės. Šitame ir yra Vaticano išdavystė. Jonas Paulius bandė pereiti šitą ribą ir buvo pašautas, neva komunistuojančių veikėjų. bet iš tikrųjų Jono Pauliaus pasikėsinimą organizavo su Rodshildais susijusios grupuotės.
  pasižiūrėkite ankstesnes enciklikas. pavyzdžiui popiežiaus Leono XIII enciklika „Rerum Novarum“, kuri praktiškai buvo stambaus kapitalo reveransas. Praktiškai tada bažnyčia stojo stambaus kapitalo pusėn, teikdama, kad visa valdžia nuo Dievo.

 13. O dėl kosminio Jėzaus Sanandos Maitrėjos, tai pilnai pritariu aukščiau išsakytoms mintyms. Tai yra niūeidžo pasakos. Kavassilas šioje vietoje, manau, daro tam tikrą reveransą, nes kiek pamenu prieš du ar tris metus jis varė tą pačią den-brown’išką propagandą esą Jėzus ir Marija Magdalietė buvo vos ne vyras ir žmona. Ant tos pačios meškerės kimba ir dauguma niūeidžio. Dabar gi jis savo teiginius bando pagrįsti fizikine logika. Esą mes holografiški, fraktališki, todėl atkartojame įvairius dangaus kūnus, galaktikas, visatas. Tai tiesa, bet tai tik kūniškas aspektas. Aš manau, kad nereikia per daug žiūrėti į Leonardo da Vinci pavekslą “paskutinė vakarienė”. Tas paveikslas apskritai dvelkia kažkokia istorine-religine klastote ir panašu, kad genijus savo juodą darbą padarė

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 14. “Flying rods” kiek pamenu ufologijoj - moksliskai nepaaiskinama gyvybes forma, galinti gyventi labai aukstuose atmosferos sluoksniuose. Nei biologines sandaros, nei kilmes niekas nezino arba nesako, nes tokiu padaru egzistavimas priestarauja biofizikai, evoliucijos ir rusiu teorijai ir t.t. Bet ju labai daug uzfiksuoja ypatingai lektuvu pilotai

 15. Jetau mano kokia cia nesamone. Get a live people….. :dumb:

 16. jis uztikrintai daug kalba, bet del sito dalyko tai labai nepataike, ar as kazko nesupratau ?

 17. As a website developer I believe the material here is truly fabulous, regards.

Komentuokite