BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip jau buvo skelbta šioje svetainėje, lapkričio viduryje konspirologiniuose tinklaraščiuose pasirodė dar vienas David’o Wilcocko interviu su Benjaminu Fulfordu apie tai, kas šiuo metu vyksta pasaulyje, apie Fukushimą, apie dabartinio valdančiojo elito kapituliaciją, apie požeminių bazių susprogdinimą apie valstybes, kurios susibūrė į opoziciją prieš bankinių oligarchų viešpatavimą ir t.t.

Pirmąjį D. Wilcocko ir B. Fulfordo pokalbį apie esą dabar vykstančias permainas užkulisinėje politikoje įvertinau pakankamai skeptiškai. Tačiau jokiu būdu neatmetu, jog tai gali būti tiesa. Tiesiog yra kelios racionalios priežastys, kodėl šių dviejų vaikinų pateikiamą informaciją reiktų vertinti atsargiai.

Trumpai priminsiu, jog Benjaminas Fulfordas prieš keletą metų vadovavo elitinio žurnalo „Forbes” (http://www.forbes.com/) Azijos ir Ramiojo vandenyno skyriui. Jis moka beveik visas to regiono kalbas, iš arti žinojo tiek vietinio, tiek globalinio elito planus, nes dalyvaudavo beveik visuose viešuose ir slaptuose renginiuose. Iš tarnybos šiame žurnale B.Fulfordas pasitraukė todėl, kad nebegalėjo daugiu ramiai žiūrėt į nešvarias finansines ir politines intrigas. Kitais duomenimis jis tiesiog buvo išmestas, nes lindo ne ten kur reikia. Pirmą kartą, kaip gerai informuotą insaiderį jį į dienos šviesą ištraukė Kerry Kasidy iš Projeck Camelot. Dar 2010 m. jis rakėm jog prieš Japoniją bus panaudotas HAARP. O šių metų rugpjūčio pabaigoje jis, kartu su David Wilcock pažėrė sensacingų naujienų apie tai, jog griūna elito požeminės bazės, o pasaulyje vyksta tikras politinis perversmas, kurio metu senosios tvarkos šalininkai stumiami iš savo pozicijų beveik visame pasaulyje.

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/wilcock-fulford-3-html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Vienas komentaras įrašui “D.Wilcockas su B.Fulfordu vėl džiaugiasi pozityviomis permainomis planetoje”
  1. Thanks a lot for the blog post. Really looking forward to reading more.

Komentuokite