BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dievų žaidimai - tai natūralūs gamtos procesai. Dievų žaidimai susiję su dideliais masteliais, kurie yra virš žmonių galimybių. Tai, kas susiję su Dievu yra virš žmogiškumo. Šiandien žmonių galimybės yra labai ribotos. Kita vertus, kiekvienas žmogus savo realioje praktikoje šiandien užsiima ir „globalia praktika”. Jis gali vienu rankos mostu sunaikinti planetą. Tačiau tokie “dideli masteliai” išlieka tik dabartinių žmogaus galimybių ribose. Dievų žaidimų lygyje jie be galo yra maži.

Kalbėdami apie dievų lygio procesus pirmiausiai juos suprantame kaip ne žemiškus. Tačiau ir ten žmogus jau šiek tiek prasibrovė, nes pradėjo keliones į kosmosą. Kosmosas taip pat turi dvejopą prasmę. Pirmiausia kosmosas yra visa tai, kas susiję su dangumi, žvaigždėmis, o taip pat - su technologijomis.
Iš graikų kalbos išvertus Kosmosas reiškia tvarką. Tačiau kosmosas turi dar vieną reikšmę. Kosmosas dar reiškia - padaryti grožį. Kai sakoma, kad grožis išgelbės pasaulį, tai čia ne vien tik graži frazė. Tai ir technologinis procesas.

Tai fragmentas iš Ukrainos mokslininko, sistemologo, filosofo, geopolitiko akademiko Aleksandro Maliutos (http://www.startime.org.ua/) paskaitos„Dievų ir žmonių žaidimai”. Jis savo paskaitose nuolat primena apie būtinybę žmonijai keistis. Jeigu žmonės nesiugdys savyje plataus matymo lauko, abstraktaus mąstymo ir „paranormalių” sugebėjimų jausti ir valdyti vadinamąsias “laukų” struktūras, jeigu mąstantys žemės gyventojai netaps budriais ir sąmoningais piliečiais, gali ištikti dar didesnė krizė negu dabar.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/dievu-ir-zmoniu-zaidimai.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite