BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gruodis 2011 archyvas

Šitą žmogų žinojo visas pasaulis, o tuo pačiu - visiškai nieko nežinojo. Teroristas Nr. 1 ar agentas 007? Jį sugauti labai greitai nebuvo galima. Kodėl pačios galingiausios pasaulio specialiosios tarnybos beveik 15 metų negalėjo jo nei sučiupti, nei sunaikinti. JAV administracija ir kariškiai tvirtina, jog jis dabar jau miręs, nes per slaptą operaciją buvo nužudytas. Tačiau mirusiojo niekas nematė, o kariškiais tikėti negalima. Liudininkai sako, kad jis turėjo daug veidų ir ne vieną antrininką. Kokia yra tikroji tiesa apie Osamą bin Ladeną, kuri nuo visuomenės buvo kruopščiai slepiama? Ar jis apskritai egzistavo?

Iš tikrųjų, jam, kaip verslininkui ir profesionaliam žvalgybininkui teroristiniai aktai, tokie kaip 9/11 nebuvo naudingi. Žemiau pateiktame REN Baltija filme, kuris buvo nesenai parodytas, kai kurie faktai atskleidžiami pirmą kartą. Pavyzdžiui, kalbinti CŽV veteranai tvirtina, kad Osama yra gyvas ir dabar iš viso to spektaklio smagiai juokiasi. Kiti tvirtina, jog tokio žmogaus iš viso nebuvo, o veikė kažkokia aktorių ir žvalgybininkų komanda, kuri visuomenei pūtė miglą. Pats spektaklis nebūtų žaidžiamas, jei už viso to nestovėtų aukso luitai ir doleriai .

Šio spektaklio tikslas ne tik 9/11, bet panika pasaulyje, kuria prisidengus, galima būtų pateisinti karinius veiksmus Irake ir Afganistane, o svarbiausia - vadinamųjų anti-teroristinių priemonių įvedimą daugelyje demokratinių valstybių, suvaržant žmonių laisves ir teises.

Šių metų pavasarį žvalgybininkai raportavo, jog specialiam padaliniui, kuris neteisėtai pateko į Pakistano teritoriją, pavyko nukauti ieškomiausią teroristą. Dar po kelių valandų, įvyniotą į drobę ieškomiausią teroristą JAV kariškiai laidojo jūroje.

O jeigu tai tiesiog išgalvota istorija nuo pat pradžios iki pabaigos? Abejones sustiprina dar ir tai, jog teroristą medžiojo ne tik CŽV, bet ir MI6, Mosadas ir GRU. Tačiau beveik 15 metų jam pavykdavo išlipti sausam iš vandens. Jeigu taip ilgai jo nerando pačios galingiausios pasaulio specialiosios tarnybos, tai gal būt jo apskritai nebuvo? Nužudytas teroristas, kurio niekad nebuvo? Ar netsrodo keista, kad jis buvo pagautas ir be jokio teismo rituališkai „paaukotas” valpurgijos naktį, kai tuokėsi Anglijos karališkosios šeimos jaunimas princas Williamas ir ragana Middleton. Gal būt tai buvo JAV dovana Londone sėdinčiai Babilono karalienai?

Filme pateikiami dokumentai, fotografijos, vaizdo įrašai sako apie tai, kad Osamą bin Ladeną atskirais laikotarpiais vaidino skirtingi žmonės. Jis turėjo ne mažiau 3 antrininkus. Antrininkai - populiarus žvalgybininkų metodas vykdant propagandos operacijas. Manoma, jog Libijos Kadafis taip pat turėjo kelis antrininkus ir iki šiol neaišku, ar nužudytas tikrasis.

Pavyzdžiui, vienoje iš paskutinių video įrašų Bin Ladenas televizoriaus pultą laiko dešine ranka, tuo tarpu CŽV ataskaitose rašoma, kad jis yra kairys ir nesunaudoja jokia šiuolaikine technika, juo labiau televizoriumi. Išplatintame vaizdo įraše matosi daug visokios technikos, palydovinis telefonas. Bet visi puikiai žinome iš viešos spaudos, jog turint tokią ryšio priemonę surasti jo savininko buvimo vietą - visiškai nesudėtinga. Būtent taip buvo nukauta buvęs Čečėnijos lyderis Džocharas Dudajevas.
Jeigu Bin Ladenas, kaip teigia oficialios CŽV ataskaitos, nesinaudojo jokia vaizdo, garso, o juo labiau ryšio priemonėmis, tai kokiu būdu buvo įrašomi per pasaulį transliuojami jo pasisakymai?

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/osama-obama.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 9 »

Fizikams skirtumas tarp šiandien, vakar ir rytoj - ne daugiau kaip iliuzija, sakydavo Albertas Einšteinas. Ką mes žinome apie laiką? Praktiškai nieko. Visi jį laiko nekeičiamu ir negrįžtamu. Ir kaip toli nebūtų pažengęs mokslas, laikas lieka mums paslaptimi. Kol kas. Bet žmogus niekad nesustos ties pasiektų galimybių riba.

Pirmas, kuris pabandė įminti laiko mįslę buvo Rusijos astrofizikas Nikolajus Kozyrevas. Jį domino dangaus paslaptys ir kosmoso mįslės. Šį mokslininką gimtinėje laikė antruoju Einšteinu. Nepaisant represijų ir KGB persekiojimo, jis pasiekė stulbinančių pasiekimų moksle, neatsisakydamas savo principų ir idealų. Kozyrevą traukė žvaigždės, dangus, galaktikos. Jau būdamas 28 metų jis buvo žinomas astronomas ir dėstė įvairiuose universitetuose.
Daug metų N.Kozyrevas dirbo Pulkovo observatorijoje kartu su tokiomis to meto mokslo žvaigždėmis, kaip Landau ir Bronšteinas. Stalino laikais Kozyrevas buvo represuotas, atsėdėjo Gulage du kartus. Iš visų tuometinių Pulkovo observatorijos mokslininkų gyvas liko tik Kozyrevas. Tai jis suprato, kaip Dievo pašaukimą. Ir Juo įtikėjo.

1940 m. jis buvo dar kartą teisiamas už antitarybinę veiklą. Šį kartą mokslininkas stojo prieš teismą dėl to, kad palaikė Visatos plėtimosi teoriją, o Niutoną vadino indukciniu asilu. Tais laikais suabejoti Niutonu buvo labai drąsu, ypatingai politiniam kaliniui. Teisme jis pakartojo, jog nelaiko Engelso mokslo autoritetu ir gavo bausmę - sušaudyti. Bet vėliau bausmė buvo pakeista į 10 metų nelaisvės.

Būnant Sibire ir gimė Kozyrevo laiko teorija

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/apie-zvaigzdes-kurios-minta-laiku.html

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Filme, kuri rodo mūsų akys ir centrinė nervų sistema matome gražų vaizdelį, kurį retsykiais sukrato per daug žemės drebėjimų, atšilęs oras, Kubilius ir Snoro apokalipsė. Atrodo, kad jame daugiau nieko nevyksta. Kaip ir įprasta: lyja, sninga, šviečia saulė, gatvėse dūzgia mašinos, einame į darbą, sudarinėjame sutartis, stovime prie staklių, vaikštome po prekybos centrus.

Po to ilsimės prie televizoriaus. Vaizduotę audrina estrados blondinių lovų istorijos, šokių dešimtukai arba kovos Europos taurių playoff’uose. Per žinias paberiamos kažkokios miglotos nuotrupos, kurios mūsų lyg ir neliečia, o rytoj vėl viskas tas pat: ta pat logika, fizika ir matematika. Kokie dar gali būti klausimai? “Laikyk tvirčiau rankose baranką, kvaily, solidarizuokis, jei to dar nepadarei, mokėk mokesčius ir neuždavinėk durnų klausimų, jei nori išbristi iš ekonominės krizės ir sumažinti CO2 emisijas …”
Jei kas nors kur nors vyksta, ko negali suprasti, nesijaudink, tikrai gausi kokybišką atsakymą, mąstyti pačiam nereiks, nes viską žinantis ekspertas „dėžėje” paaiškins ir vėl taps ramiau: fu… ačiū Dievui, „pranislo”, vėl gera, ramu ir vėl tas pat „š”.

Jeigu dar neramu - suvalgyk tabletę, išgerk čėrką. Snoro problema, lyginant su Alquaeda ir Euro krize yra lyg dulkė Saulėje.

Juk Solidarus ir susipratęs pilietis žino, kad bet kokiu gyvenimo atveju (nuo virtuvės klausimų, sekso, globalinio atšilimo iki ateivių) jam bus pateiktas gatavas atsakymas, kuris nuskambės iš “autoritetingo šaltinio” ir milijardai klonuotų avelių-dolių su vienodais paltais ir stilingai pakirptomis žmogaus galvomis grįš į savo įprastą normalų ritmą. Netikėti tuo tiesiog nepadoru.

Ir netgi tais atvejais, kai žmogus susiduria su realybe, jo protas tuo nenori patikėti. Jis automatiškai paspaudžia mygtuką ESC. Nes jis yra taip užprogramuotas. Tai kaspersky apsauga smegenims nuo ideologinių virusų - didžiausias laimėjimas tų, kurie vykdo šį genialųjį planą. Tu gali rėkti nuo tribūnų apsiputojęs apie tai, kas mūsų laukia, dauguma susipratusių piliečių ir toliau žiovaus, sakydami, jog tauškiu niekus, pridurdami, jog štai esą “oksfardus” turintis ekspertas jau viską išdėstė - pavėlavai, gerbiamasis.

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/ropliu-hipnoze-amziu-sanduroje.html

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

2010 metų lapkritį NASA kosminis teleskopas Chandra į Žemę perdavė pluoštą fotografijų, kuriose astrofizikai pamatė kažką ypatingo. Tose nuotraukose aiškiai matosi, jog ties Saulės sistemos riba juda trys milžiniški objektai. Astrofizikai tuos objektus ištyrė ir pamatė, jog kosminiai kūnai - juda vienodu greičiu ir bendra trajektorija. Mokslininkų nuomone, jų tikslas - Žemė. 2012 metų gruodžio mėnesį tie objektai pasieks mūsų planetą. REN TV filme „Pasaulinis suokalbis. NSO įsiveržimas”, teigiama, kad iki ateivių įsiveržimo liko mažiau nei metai laiko. Kai kurie astrofizikai tvirtina, jog ateiviai turėjo pasirodyti jau šių metų lapkritį arba gruodį. O jeigu tai tiesa? O kas bus, kai jie atvyks? Ko gero mums beliks tik melstis.

REN Baltija šį filmą pakartojo gruodžio 4 d. Jame sudėtos visos bazinės žinios apie tai kas šiuo metu vyksta pasaulyje už širmos ir kas bręsta 2012 m. Filme pasakojama vizitų į žemę istorija nuo actekų ir šumerų legendų iki šių dienų masonų, iliuminatų. Filme bandoma atsakyti į klausimą kas tie ateiviai, iš kur jie, ko čia nori ir kokios jėgos žemėje ketina juos pasitikti kaip savus. Juk neatsitiktinai ir Vatikanas ne per seniausiai pripažino, jog gyvybė už žemės ribų gali egzistuoti, o kontaktai su ateiviais - tik laiko klausimas.

Kosminis teleskopas Chandra į orbitą buvo paleistas 1999 metais. Jis savo veidrodžius buvo nukreipęs į Plutoną, tačiau pamatė to ko nesitikėjo. Rusijos rašytojas Anatolijus Šemšiukas, komentuodamas šias NASA versijas, sako, kad iš tų trijų objektų sklinda keistas negatyvus spinduliavimas. Stebėdami juos, moksliniai priėjo išvados, kad į Žemę lekiantys objektai yra ne natūralios kilmės. Joks natūralus objektas negali tokiu greičiu lėkti, kukį užfiksavo teleskopas. Paskutinį kartą tie objektai buvo pastebėti 2011 metų rugsėjį.

Objektų nuotraukos patalpintos teleskopo svetainėje.

Kiti astrofizikai nedrįsta daryti išvadų, jog tai kosminiai laivai. Jie pasirodė toje vietoje, kur daugiausia pasitaiko asteroidų. Be to galėjo įvykti kokia nors optinė klaida. Iliuminatams pavaldi žiniasklaida teigia ir netgi spekuliuoja žmonių baimėmis, esą mes turime ruoštis invazijai.

 

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/dar-karta-apie-tris-ateiviu-laivus.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 3 »

Nors iš savo asmeninės patirties negalėčiau pasakyti jog dauguma žmonių jau pavirto į bukus idiotus, filme „Kvailystės kultas” būtent taip ir teigiama. Šiandien Žmogui tiesiog atimta galimybė laisvai pasirinkti, o pati pasirinkimo laisvė imituojama. Jeigu pasirinksi ne tuos dalykus, kurie yra madingi arba „ant bangos”, būsi tiesiog nušvilptas.

Sprendžiant iš šio filmo, idiotizmas atsiranda dėl socialinių standartų, kuriuos kala į galvas vyriausybės ir korporacijos. Saugi visuomenė yra bukų ir nemastančių idiotų visuomenė, nes jai nieko nereikia išskyrus tai ką siūlo pramogų industrija. Jiems nereikalingos švietėjiškos programos, jiems reikalingi kvaili šou. Būti protingu neatrodo „kieta”. Tuo tarpu idiotizmas atkreipia į save dėmesį. Kuo kvailiau elgiesi, tuo labiau į save atkreipi dėmesį. Kvailystė jau nebe psichikos liga, o saviraiškos būdas.

Televizininkai sako, jog žmogų nuolat reikia kuo nors suintriguoti, kitaip nesusikursi reitingo ir negausti reklamos, vadinasi - žlugsi. Jeigu idiotizmas yra talentingumo požymis, o ekshibicionizmas - mada, tai kokia gali būti Naujos Eros visuomenė? Ar įmanoma tokią visuomenę pakylėti?

Filme „Kvailystės kultas” spalvos gerokai sutirštintos, bet pasakyta daug karčios tiesos, kurios kartais nenorime pripažinti. Masinės kultūros ir „dėžės” pastangomis daugiau kaip pusė planetos žmonių jau degradavo, o vaikai protiškai nesivysto. Kažkur buvo rašyta, jog Japonijoje vaikus, žiūrėjusius „Pokemonus” ištiko epilepsijos priepuoliai.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/kvailystes-kultas.html

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Prieš penkerius metus dar Gedimino Kirkilo laikais buvo patvirtintas Elektroninių ryšių įstatymo projektas, pagal kurį visų Lietuvoje veikiančių asmenų telefoninio ryšio bei interneto paslaugų teikėjai įpareigoti kaupti duomenis apie kiekvieno Lietuvoje esančio asmens telefoninius skambučius, naršytus interneto tinklalapius, rašytus elektroninius laiškus bei bendravusių asmenų konkrečią buvimo vietą.

Pagal Lietuvoje įgyvendintą „europinę” tvarką tokia informacija apie visus asmenis turi būti saugoma vienerius metus. Tai buvo daroma beveik visame pasaulyje pagal vieningą planą kovojant su terorizmu. Dabar vaizdo kameros ties kiekvienu stulpu stebi visas viešas miestų erdves, parduotuves, degalines. Gyvename tokioje sekimo sistemoje, apie kurią KGB Sovietų sąjungos laikais galėjo tik pasvajoti. Bet viso to valdžia nevadina totalitarizmu. Esą visos šios priemonės yra „demokratijos apsauga”.
Frazė “Didysis Brolis tave stebi” paimta iš Džordžo Orvelo romano “1984-ieji”, Būtent šiuo žodžių junginiu apibūdinama totalinio sekimo sistema, kuri neva turėtų apsaugoti dorus piliečius nuo įžūlių teroristų. Pasirodo, mus stebi ne tik ryšio operatoriai, bet ir Google. Bent jau tuos, kurie naudojasi Google Toolbar.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/didysis-brolis.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 3 »