BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lapkritis 2011 archyvas

Dievų žaidimai - tai natūralūs gamtos procesai. Dievų žaidimai susiję su dideliais masteliais, kurie yra virš žmonių galimybių. Tai, kas susiję su Dievu yra virš žmogiškumo. Šiandien žmonių galimybės yra labai ribotos. Kita vertus, kiekvienas žmogus savo realioje praktikoje šiandien užsiima ir „globalia praktika”. Jis gali vienu rankos mostu sunaikinti planetą. Tačiau tokie “dideli masteliai” išlieka tik dabartinių žmogaus galimybių ribose. Dievų žaidimų lygyje jie be galo yra maži.

Kalbėdami apie dievų lygio procesus pirmiausiai juos suprantame kaip ne žemiškus. Tačiau ir ten žmogus jau šiek tiek prasibrovė, nes pradėjo keliones į kosmosą. Kosmosas taip pat turi dvejopą prasmę. Pirmiausia kosmosas yra visa tai, kas susiję su dangumi, žvaigždėmis, o taip pat - su technologijomis.
Iš graikų kalbos išvertus Kosmosas reiškia tvarką. Tačiau kosmosas turi dar vieną reikšmę. Kosmosas dar reiškia - padaryti grožį. Kai sakoma, kad grožis išgelbės pasaulį, tai čia ne vien tik graži frazė. Tai ir technologinis procesas.

Tai fragmentas iš Ukrainos mokslininko, sistemologo, filosofo, geopolitiko akademiko Aleksandro Maliutos (http://www.startime.org.ua/) paskaitos„Dievų ir žmonių žaidimai”. Jis savo paskaitose nuolat primena apie būtinybę žmonijai keistis. Jeigu žmonės nesiugdys savyje plataus matymo lauko, abstraktaus mąstymo ir „paranormalių” sugebėjimų jausti ir valdyti vadinamąsias “laukų” struktūras, jeigu mąstantys žemės gyventojai netaps budriais ir sąmoningais piliečiais, gali ištikti dar didesnė krizė negu dabar.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/dievu-ir-zmoniu-zaidimai.html

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Dažnai sakoma, kad NSO gali būti ne vien tik ateivių išdaigos, bet ir slaptosios kariškių technologijos, susijusios su naujais skraidymo aparatais, psi-technologijomis. Žemiau - du filmai, kurie verčia susimąstyti, ar Vyriausybės yra nuoširdžios savo piliečių atžvilgiu. Tokie eksperimentai atrodo nusikalstami. Bet kažkodėl niekas neturi įrodymų? Kodėl apie skandalingas istorijas, susijusias su „sąmonės kontrolės” projektais sužinome ne ir vyriausybių ar mokslininkų, bet iš konspirologų bei fantastikos romanų ar filmų?

1978 metai, Pasaulio šachmatų čempionato finalas. Anatolijus Karpovas prieš Viktorą Korčnojų. Tarybinis sportininkas neturėjo teisės pralaimėti į Vakarus emigravusiam kolegai. Ir Karpovas tuomet išplėšė pergalę. Tačiau V.Koršnojus, surinkęs žirnaliztus pareiškė, kad jo atžvilgiu buvusios SSRS specialiosios tarnybos surengė hipnozės ataką. Apkaltintas buvo žmogus, pavarde Zuchar . Tačiau tiek rusai, tiek Vakarai savomis priemonėmis bandė šį skandalą užgniaužti, nes abi barikadų pusės žinojo, kad gali atsiskleisti nešvarūs projektai, kuriuos tuomet įgyvendino ir vieni ir kiti.

Pirmas filmas

Tam tikri specialistai iki šių dienų užsiima stambaus kalibro politikų valdymu. Politikų elgesio formavimu užsiima galingos laboratorijos, kurias turi beveik visos didžiosios valstybės. Todėl rinkimai yra ne demokratijos, o technologijų reikalas. Šiandien nuotolinės žmonių proto ir elgesio kontrolės technologijos yra pažengusios dar toliau negu šaltojo karo laikais, kai prie šachmatų lentos kovėsi viena ir ta pati korumpuota struktūta, pasidalinusi į dvi nesutaikomas stovyklas.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/apie-treciojo-pasaulinio-karo-arsenala.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Kaip jau buvo skelbta šioje svetainėje, lapkričio viduryje konspirologiniuose tinklaraščiuose pasirodė dar vienas David’o Wilcocko interviu su Benjaminu Fulfordu apie tai, kas šiuo metu vyksta pasaulyje, apie Fukushimą, apie dabartinio valdančiojo elito kapituliaciją, apie požeminių bazių susprogdinimą apie valstybes, kurios susibūrė į opoziciją prieš bankinių oligarchų viešpatavimą ir t.t.

Pirmąjį D. Wilcocko ir B. Fulfordo pokalbį apie esą dabar vykstančias permainas užkulisinėje politikoje įvertinau pakankamai skeptiškai. Tačiau jokiu būdu neatmetu, jog tai gali būti tiesa. Tiesiog yra kelios racionalios priežastys, kodėl šių dviejų vaikinų pateikiamą informaciją reiktų vertinti atsargiai.

Trumpai priminsiu, jog Benjaminas Fulfordas prieš keletą metų vadovavo elitinio žurnalo „Forbes” (http://www.forbes.com/) Azijos ir Ramiojo vandenyno skyriui. Jis moka beveik visas to regiono kalbas, iš arti žinojo tiek vietinio, tiek globalinio elito planus, nes dalyvaudavo beveik visuose viešuose ir slaptuose renginiuose. Iš tarnybos šiame žurnale B.Fulfordas pasitraukė todėl, kad nebegalėjo daugiu ramiai žiūrėt į nešvarias finansines ir politines intrigas. Kitais duomenimis jis tiesiog buvo išmestas, nes lindo ne ten kur reikia. Pirmą kartą, kaip gerai informuotą insaiderį jį į dienos šviesą ištraukė Kerry Kasidy iš Projeck Camelot. Dar 2010 m. jis rakėm jog prieš Japoniją bus panaudotas HAARP. O šių metų rugpjūčio pabaigoje jis, kartu su David Wilcock pažėrė sensacingų naujienų apie tai, jog griūna elito požeminės bazės, o pasaulyje vyksta tikras politinis perversmas, kurio metu senosios tvarkos šalininkai stumiami iš savo pozicijų beveik visame pasaulyje.

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/wilcock-fulford-3-html

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Paskleista dar viena ufologinė antis iš Blue Beam scenarijaus? Iš karto norisi pasakyti, kad šiame pranešime minima NASA, JTO ir kitos oficialios struktūros, tačiau kitiems ufologams ir astrofizikams nepavyko rasti šią informaciją patvirtinančių šaltinių. Pranešime kalbama apie tai, jog ateivių laivai žemę pasieks šių metų lapkričio 28 d.

„Mes manome, jog svetimi kosminiai laivai Žemės atmosferą pasieks lapkričio 28 arba 29 dienomis”. Taip prieš kelias dienas esą yra pasakęs daktaras John Molli, kuris yra Jungtinių tautų organizacijos ir SETI (Search for Extra-Terrestrial Intelligence) ekspertas ateivių klausimais.

„Kol kas nėra aišku ką ketina Žemėje daryti Gootans civilizacijos atstovai. Bet skirtingai nuo ateivių iš Zeeba planetos, kurie jau išsilaipino Žemėje prieš 14 mėnesių, Gootans yra žymiai aršesni”, - sakė „ekspertas” prie JTO. Anot jo, Vyriausybės visame pasaulyje planuoja atremti ateivių atakas.

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/nasa-vel-ispeja-apie-ateiviu-laivus.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 3 »

Iki šiol jis vadinamas gubernatoriumi. Jesse Ventura (Džesis Ventura), praeityje garsus kino aktorius, imtynininkas ir politikas (www.jesseventura.net) prieš porą metų Amerikoje tapo kovos prieš sistemą simboliu. Turėdamas ryšius ir įtaką jis statė filmus, kalbėjo televizijos ir radijo debatuose, bandydamas įminti įvairias sąmokslo teorijų mįsles. Nors jo filmuose daug pompastikos ir bereikalingos Holywoodinės retorikos, amerikiečių publikai jis patinka.

Tikroji jo pavardė James George Janos. Vadina save vokiečių kilmės amerikiečiu. Gubernatorius nuolat pabrėžia, kad jo tėvai buvo II pasaulinio karo veteranai. Šis žmogus taip pat giriasi dalyvavęs Vietnamo kare, nes tarnavo laivyne jūrų pėstininku. 1998 metais Ventura tapo Minesotos valstijos gubernatoriumi ir kadencijoje išbuvo nuo 1999 m. iki 2003 m. Jis nepriklauso nei respublikonams nei konservatoriams ir yra įkūręs nepriklausomą Reformų partiją. Prieš tai jis buvo profesionalus imtynininkas ir kovinių filmų aktorius. Holywoodo karjeroje jis pelnė šlovę už sceninį įvaizdį, daugiau žinomą kaip Jesse “The Body” Ventura.

Šiuo metu jis nepraleidžia nei vieno konspirologinio forumo, dažnai kaip komentatorius dalyvauja Alex’o Jones’o laidose bei portalo www.infowars.com straipsniuose.
Kaip konspirologas jis labiausiai pasireiškė statydamas filmus, kuriuos bandoma paneigti arba patvirtinti sąmokslo teorijas. Tiems, kurie gyvena iliuzijose - jo filmai yra puikus raktas susidaryti objektyvią nuomonę apie tai, kas yra HAARP, klimato kaita, slaptos karinės ir požeminės bazės, koncentracijos stovyklos, kurios statomos JAV ir kt..
Žiūrint iš šios dienos pozicijų Jesse Ventura filmuose pateikta informacija jau daug kur yra pasenusi. Tačiau bet kokiu atveju, visiems tiems, kurie tik pradeda susivokti apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje, tai yra puikus šaltinis, kuris skatina prabusti ir nusimesti rožinius akinius.

Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/jesse-ventura.html

www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Šiandien galime suskaičiuoti šimtus scenarijų, kaip galį toliau vystytis įvykiai planetoje. Įvyks-neįvyks kvantinis šuolis ir kaip mes gyvensime po didžiojo perėjimo? Visi scenarijai, kuriuos paišo dvasininkai, ufologai, ateiviai, dvasios, politikai ir ekonomistai yra tik tikimybiniai. Kvantinė logika sako, kad nei vienas iš jų negali būti realizuotas 100 proc., nes viskas - pačio žmogaus rankose ir nuo to kokie mes esame ir ką mes darome šiandien.

Europos kultūra iš principo yra apokaliptinė. Europiečiai pasaulio pabaigos laukia jau 2 tūkst. metų. Pabaigos pirmieji pradėjo laukti krikščionių apaštalai. Kai kurie iš jų buvo įsitikinę, jog pasaulio pabaiga įvyks dar jiems gyviems esant. Esą taip buvo pasakęs pats Kristus. Ir taip - kiekvieną šimtmetį buvo randama nauja data, kurios visi stengėsi bijoti. Tačiau Žemė iš toliau sukasi.
Dėl pakylėjimo ir didžiojo perėjimo santūrūs skeptikai (tokie kaip aš) sako, jog nieko neįvyko, nors skaičiavimai ir pranašų įspėjimai dėl bręstančių įvykių tikslūs. Tas kuris žino pasakytų: gerai, kad nieko nežinojote, nes toje plotmėje, kur mūsų akys nemato, vyko ir tebevyksta dideli įvykiai.

Prieš kiekvieną karą dausose, kuris vyksta už Žemę ir už kiekvieną sielą individualiai, dalyvaujame mes patys, tačiau to nežinome. Ir prieš kiekvieną karą negalima pasakyti kas laimės, bet kaip taisyklė - laimime.

Žmonėms, kurie neturi ryšio su kita savo prigimtimi norėtųsi, jog greičiau įvyktų ta pabaiga, nes gyvenimas Žemėje ne rožėmis klotas. Būtent taip sukonstruotas mūsų mąstymas, nes neteisybė įgrysta, blogis atsibosta. Daugeliui žmonių norisi greičiau sulaukti pabaigos ir daugiau nebesikankinti. Visa tai, visos šios ir panašios apokaliptinės nuotaikos yra pagimdytos nekantrumo bei žemų vibracijų į kurias yra panardinta žmonių sąmonė.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/realybe-lemia-isitikinimai.hlml

Rodyk draugams

Comments Komentavo 5 »

Jeigu žiniasklaida ir vyriausybės pradeda kalbėti apie ateivius, lauk naujo finansinio defolto arba naujo karo. Tokia išvada peršasi jau nuo rugpjūčio pabaigos, kai didžiausi informacijos kanalai, priklausantys konkretiems bankininkų klanams, pradėjo kliedėti apie ateivius ir NSO atskleidimą. Tai ne kas kita, o dūmų uždanga, siekiant nukreipti visuomenės dėmesį nuo kažko svarbaus į beprotiškus mistikos pakraščius.

Neabejojama, jog vyriausybės visuomet turi ką slėpti NSO klausimu ir beveik 100 metų jos tai sėkmingai darė, įsakydamos vyrams juodais drabužiais iš žvalgybos tarnybų dėti grifą „slaptai” ant bet kokių bylų, susijusių su anomalijomis, NSO ir ateiviais. Tai lyg susitarusios darė ir Vakarų, ir Rytų valstybės. Slėpimo priežastys taip pat įvairios. Viena iš tokių - psichologinė, nes draudžiami ir slepiami dalykai traukia. Tuomet pasitaikius progai, gali išsitraukti slaptus failus ir už nosies vedžioti tautą. Juk vis viena niekas negalės patikrinti, ar tai tiesa. Žodžiu, ateivių tema visuomet suteikia nemažai manevro laisvės demagogijai skleisti, jeigu to reikia tam tikriems propagandos tikslams pasiekti. Todėl prieš kelis metus, kartu su ekonomine krize atsivėrė „Pandoros skrynia” ir staiga NSO tapo didžiosios politikos dalimi.

Tiesa, į viešumą pradėjo tekėti nereikšminga informacija apie abejotinus NSO stebėjimus, kuri ir taip jau buvo spausdinta 100 katrų įvairiuose ufologiniuose žurnaluose ir portaluose. Tai kas viešai paskelbta apie NSO - ir taip žinomi bei nereikšmingi dalykai. Tuo tarpu esminiai faktai apie, pavyzdžiui, kariškių kontaktus su ateiviais, kaip buvo taip ir liko paslėpti po 9 užraktais. Manau, kad be reikalo džiūgauja liberalūs ufologai, tikindami visuomenę, jog prasidėjo tikrasis NSO atskleidimas. Nieko panašaus.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/ateiviu-invazijos-neliko.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 6 »

Miestų reklaminiai stendai papuošti skaičiais 11:11:11. Kur nepažvelgsi, visur tie patys vienuoliktukai. Netgi vasario 16-oji niekada nebuvo taip smarkiai reklamuojama, kaip ši, į jokių švenčių sąrašus neįtraukta data - 2011 lapkričio 11-oji. Kodėl visuomenėje, kurioje viešai neigiama bet kokia mistika, šitaip gausiai reklamuojama abejotina ezoterinė šventė, kuri nei krikščionių bendruomenėms, nei žydams, nei musulmonams, nei budistams, nei ateistams absoliučiai nieko nereiškia?

Na, žinoma, laisva reklamos rinka, kas moka pinigus, tas ir reklamuojasi. Šiandien tokių „ezoterinių” švenčių industrija smarkiai išvystyta. O kaltininkė - kultūrinė, o ne politinė įstaiga - Hollywoogas, kaip niekad pastaruoju metu pamėgusi šizofrenikus kliedesius apie pasaulio pabaigą. Ne išimtis ir šį kartą.

Kiekviename reiškinyje yra kelios medalio pusės. Jei yra negatyvi, tai turi būti ir pozityvi. Pozityvi pusė yra ta, jog milijonams žmonių 11:11:11 reiškia dvasinius pokyčius, susijusius su erų kaita. Šiandien net patys konservatyviausi mokslininkai pripažįsta, jog Saulės sistema apsisupo pilną ratą aplink Galaktikos centrą. Ir vadinti tai nereikšmingu įvykiu - būtų mažų mažiausiai keista. Maža to, heliosistema ne tik atliko pilną 26 tūkst, metų trukmės šokį, bet ir įskriejo į didelį „kosminį debesį”, kuris iš esmės keičia visas biochemines struktūras elementariųjų dalelių lygmenyje, tame tarpe ir žmogų. Tai rimtas ir mokslininkų įrodytas faktas.
„Milžiniški energijos srautai”, apie kuriuos kalba ezoterikai, pirmiausia yra susiję dviem dalykais. Pirma - su pačios heliosistemos maksimaliu priartėjimu prie Galaktikos centro ir su tuo „kosminiu debesiu”, kurį įvairios Naujos Eros tradicijos vadina „fotonų juosta” arba „Kristaus kūnu”.

Įsivaizduokite, kad Saulės sistema yra lėktuvas, kuris įskrido į atmosferos fronto epicentrą. Taigi lėktuvą pradeda mėtyti ir vėtyti. Pilotai bando suvaldyti orlaivį, tačiau kaip tai padaryti jų niekas nemokė, nes audra netipiška, lyja ne iš viršaus į apačią, bet iš apačios į viršų. Jų supratime to negali būti. Jie niekad neturėjo tokios patirties. Tam, kad keleiviai jaustųsi „saugiai” pilotai meluoja, įklampindami save ir visus skrendančiuosius į dar didesnį problemų ratą. Pilotai tikrai žino, jog suvaldyti nepavyks, jei neatsiras bent vieno ekipažo nario, kuris galėtų pasiūlyti nestandartinį sprendimą, pavyzdžiui, kilti dar aukščiau, o ne leistis ant Žemės. Paklausti keleivių nuomonės, gal tarp jų atsiras koks išminčius, pilotams neleidžia „profesinis orumas”. Taip lėktuvas lekia į nebūtį, nors išeitis slypi - jame pačiame.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/11-11-11-tikrasis-atsibudimas.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Naktį iš lapkričio 8 į 9-ąją, daugiau kaip valanda po vidurnakčio, turėjo įvykti kraupi nelaimė. Milžiniškas asteroidas 2005 YU55 turėjo smogti į Žemę ir pridaryti daug eibių. Atrodo, kad išgyvenome dar vieną išpranašautą tragediją, ko gero jau trečią ar ketvirtą per šį rudenį. Ir vėl nieko neįvyko. Ar ne laikas apokalipsės pranašams susidėti lagaminus ir išeiti į užtarnautą poilsį? O gal būt ir vėl širdžių šviesa paveikė šį nesvetingą dangaus kūną ir jis mūsų neužklupo nepasiruošusių. Man ši versija patinka labiausiai iš visų.

Gal būt mes to asteroido, kaip ir kometos Elenin padarinius dar pajausime ateityje, tačiau vieną galima konstatuoti drąsiai - neliko dar vienos jautrius protus audrinančios problemos, kuri gal būt buvo tyčia pučiama, norint nukreipti visuomenės dėmesį ekonominių, finansinių ir politinių problemų.
Tačiau mokslininkai tikina, jog pavojaus net nebuvo, o konspiracijų mėgėjai vėl viską laužė iš piršto. Parapsichologų nuomone, asteroidas turi ne tik matomą fizinį kūną, bet ir astralines formas, kurios galėjo veikti atskirus žmones, bet ne visą žmoniją apskritai.

———

Reikia pasidžiaugti jog daugelis žmonių išlaikė šaltą protą ir nepasidavė konspiracijos teorijoms, kurios prognozavo eilinį Armagedoną. Teisingai buvo pastebėta viename iš paskutinių REN TV filmų, skitų ateivių tematikai: „jei yra pučiamos asteroidų, kometų, ateivių ir panašios kosminės tematikos per oficialią redaguojamą spaudą, vadinasi norima sukelti paniką ir tuo pačių - nukreipti visuomenės dėmesį nuo kitokių problemų, pirmiausia susijusių su pasaulio finansų krize, politika” ir t. t. Jei ir toliau bus skalambijama apie tai, jog lapkričio ar gruodžio mėnesiais numatomas ateivių desantas į Žemę, vadinasi lauk dar vieno rinkų kritimo, energetikos išteklių kainų kilimo, arba karo kokiame nors Irane ar Sirijoje. Nėra kokių abejonių, jog per pastaruosius 2010-2011 metus tiek viešojoje spaudoje, tiek socialiniuose tinkluose pučiami ateivių, kometų ir asteroidų burbulai yra propagandinės kampanijos dalis, kuri prasidėjo ne šiandien ir ne vakar.

 Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/asteroidas-praskrido.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 3 »