BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Spalis 2011 archyvas

Benjaminas Fulfordas - vienas labiausiai per pastaruosius metus konspirologijos pasaulyje išgarsėjusių žmonių. Jis dar gerokai prieš Japoniją nusiaubusį žemės drebėjimą ir cunamį, žinojo, jog visa tai įvyks.

Dar prieš keletą metų jis vadovavo elitinio žurnalo „Forbes” (http://www.forbes.com/) Azijos ir Ramiojo vandenyno skyriui. Jis moka beveik visas to regiono kalbas, iš arti žinojo tiek vietinio, tiek globalinio elito planus, nes dalyvaudavo beveik visuose viešuose ir slaptuose renginiuose. Iš tarnybos šiame žurnale B.Fulfordas pasitraukė todėl, kad nebegalėjo daugiu ramiai žiūrėt į nešvarias finansines ir politines intrigas. Kitais duomenimis jis tiesiog buvo išmestas, nes lindo ne ten kur reikia. Prieš mėnesį jis, kartu su David Wilcock pažėrė sensacingų naujienų apie tai, jog pasaulyje vyksta tikras politinis perversmas.


Forbes - JAV žurnalų bendrovė. Jos plačiausiai pripažintas leidinys - elitinis Forbes verslo žurnalas, savaitraštis, elito tarpe labiau mėgstamas negu Fortune ir BuisnessWeek. Forbes žurnalas labiausiai žinomas dėl savo sąrašų, kaip antai turtingiausių amerikiečių, milijardierių ar klestinčių bendrovių sąrašų.

B. Fulfordas dar prieš 2011 m. kovo 11-osios nelaimę Japonijoje žinojo, jog prieš šią šalį bus panaudotas klimatinis ginklas HAARP. Puikiai nujausdamas globalinio- kriminalinio elito tarpusavio ryšius ir planus, jis yra įsitikinęs, jog dauguma katastrofų rengiamos naudojant Aliaskoje esantį įrenginį HAARP. Jis tiesiai šviesiai sako, kad Japonijai ir Norvegijai buvo senai grasinama. Tačiau Norvegijoje, skirtingai negu Japonijoje niekas HAARP nepanaudojo. Ten buvo panaudotas kitas ginklas - vaikus saloje sušaudęs A. Breivikas.

B. Fulfordas ne kartą asmeniškai bendravo su Japonijos finansų ministru, kuris patvirtino, jog Rodchildų žmonės grasino susprogdinti Japoniją su HAARP, jeigu ji nesilaikys krizės plano.

B. Fulfordas įsitikinęs, kad nelaimė Japonijoje bei Fukushimos tragedija buvo sukurta dirbtinai, kaip atsakas japonams, kurie nesutiko dalyvauti globaliniame krizės spektaklyje ir nesidalino pinigais. Jo duomenimis, dar gerokai prieš šių metų kovo cunamį į Fukushimos jėgainę buvo vežamas ir ten sandėliuojamas plutonis. Anksčiau to niekad nebuvo daroma. Be to, dar gerokai prieš žemės drebėjimą keistai pabrango Japonijos statybinių kompanijų, kurios stato pigius namus nukentėjusiems nuo stichijų, akcijos. Toks įspūdis, kad tam tikras Japonijos verslininkų sluoksnis žinojo kas bus.

B. Fulfordas interviu Dadid’ui Wilcockui sakė, jog globalinė mafija desperatiškai ieško pinigų, nes nebeužtenka asignavimų įvairioms bazėms ir karinėms operacijoms (tokioms kaip Libijoje) finansuoti. O eilėje laukia Sirija, Jemenas, Iranas. Metų pradžioje Busho vyresniojo grupuotė šantažavo Norvegijos elitą, susijusį su naftos ir dujų verslais. Reikalavo pinigų. Tie nedavė, ar davė per mažai. Tada pasamdė Breiviką, kuris sušaudė valdančiosios politinės partijos elito vaikus.

Sunku patikrinti, ar tos versijos teisingos. Prieš porą metų G.Fulfordas D.Wilcockui sakė, kad Rodshildai ir Rockefelleriai - konkuruojančios firmos, kurios pasidalino pasaulį. Esą dabar 13-kos komitetas yra susiskaldęs ir ne toks vieningas, pavyzdžiui, NWO įvedimo klausimas negu prieš kelis dešimtmečius. Dalis elito netgi simpatizuoja opozicijai, todėl palaiko tas šalis, kurios priešinasi naujai pasaulio tvarkai (NWO).

Pagal B. Fulfordą, esą dar šiais metais 57 pasaulio valstybės susibūrė į opoziciją prieš NWO globalistus, kurie šiuo metu patiria pralaimėjimą po pralaimėjimo. Vienas paskutiniųjų NWO globalistų projektas - antroji krizės banga, kurią norima sukelti bet kokia kaina, nors jokio formalaus preteksto jai atsirasti nėra. Naudojamas propagandinis ginklas, kuriuo norima įtikinti, jog antroji banga neišvengiama. Savaime aišku, jog tada krenta pozityvių lūkesčių koeficientai, krinta nuotaikos, vartojimas, atsiranda daug įvairiausių “blogų naujienų”, kurios temdo rinkų veiklą. Krizė euro zonoje - taip pat esą NWO globalistų kerštas už tai, jog Europa nori atsilaisvinti iš NWO projekto įtakos.

Kas sugriovė požemines bazes?

Skaityti toliau http://www.kvantinemagija.lt/ar-vis-del-to-einame-i-laisve.html

www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments Komentavo 8 »

Atrodo, kad Amerikoje prasidėjo rimti įvyliai. Ar jie nėra išprovokuoti tų pačių bankininkų ir korporacijų? Visko gali būti. tačiau iš kitos pusės-juk ne visi žmonės yra zombiai. Ir kai užkyla palūkanos ir mokesčiai iš galvos išgaruoja bet kokia TV kanalais pompuojama hipnozė apie tariamą laisvę ir demokratiją. Įdomiausia tai, jog privačių korporacijų interesus gina NYPD, kurią išlaiko tie patys mokesčių mokėtojai. Sekantis valdžios žingsnis - beveik 99 proc. prognozuojamas - dar griežtesnis ir nuožmesnis “Didysis brolis”, areštai, smurtas. Gal būt tai bus pretekstas uždaryti socialinius tinklus. Taip pat atėjo metas užpildyti koncentracijos stovyklas? Jų Amerikoje per pastaruosius 10 metų išdygo kaip grybų po lietaus.

Obama šiuo atrodo, kaip kankinys, kuri užsmaugė Wall Streetas. Gal būt čia jo tokia rinkiminės kampanijos pradžia. Juk nuskriaustuosius myli ne vien tik Rytuose. Svarbu dabar, kad šitie gatvių procesai išsivystytų į normalius politinius procesus, kurie lemtų rinkimų rezultatus ir pačios sistemos griūtį. Ją reikia griauti, nes reformuoti nėra prasmės.

http://occupywallst.org/

 

Rodyk draugams

Comments Komentavo 31 »

Rugsėjo pabaigoje per populiarius žiniasklaidos kanalus buvo ištrimituota, jog SETI (ang. - Search for Extra-Terrestrial Intelligence) instituto mokslininkai, ieškantys gyvybės Visatoje, netoli Žemės planetos aptiko tris milžiniško dydžio ateivių kosminius laivus. Tačiau netrukus institutas šią informaciją paneigė.

Puikiai surežisuota mulkinimo kampanija, iš niekaip negalinčio prasidėti projekto „Atskleidimas”, - pagalvojau ir buvau jau numojęs ranka, jei ne vienas „Bet”. Ar gali tokio lygio institutas (http://www.seti.org/) su tokia informacija taip neatsakingai žaisti? Juk nuo to kenčia organizacijos prestižas. Vadinasi kažkas iš tikrųjų vyksta, todėl vertėtų šią „antį” panagrinėti plačiau.

Gal būt mes ne be reikalo ruošiami „invazijai”?

Kas ką ruošiasi pulti?

http://www.kvantinemagija.lt/kodel-zmones-ruosiami-ateiviu-invazijai.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 5 »