BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rugsėjis 2011 archyvas

Fizikai teigia nustatę, kad subatominės dalelės, vadinamos neutrinais, gali keliauti didesniu nei šviesos greičiu”. Susvyravo Alberto Einšteino reliatyvumo teorija. Tokio turinio žinutė priešpaskutinę 2011 m. rugsėjo savaitę apskriejo visą pasaulį. Dievas metė Einšteinui kauliukus?

Turint omeny tai, jog šitą naujieną su didele pompa ištrimitavo oficiali spauda, verčia džiaugtis ir kartu sunerimti. Kyla natūralus klausimas, o kodėl tai padaryta būtent dabar, kai pirmosios žinios apie teorinius greituosius neutrinus, kurie griauna Einšteino teoriją, pasirodė prieš du-tris dešimtmečius? Tai ne vien tik “vadovėlių perrašymo” problema, tai rimtas iššūkis visuomenei, kuri statė gyvenimą ant klaidingų pamatų? Ir tai ne pirmas kartas.

Kitas klausimas. Anksčiau Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) tyrimai dažniausiai likdavo tik specialistams skirtuose žurnaluose, tačiau šį kartą cenzūra ėmė ir staiga sušvelnėjo? Akivaizdu, kad CERN’o Press centras gavo leidimą platinti informaciją. Anksčiau tai pasitaikydavo itin retai.

Nereiktų vengti žodžio cenzūra, nes paskutiniųjų 15-20 metų atradimai kvantinėje fizikoje suteikė rimtus pretekstus suabejoti vadovėliuose dominuojančiu visatos modeliu. Tačiau apie tai nebuvo kalbama taip plačiai, kaip šiandien apie neutrinų greitį.

Tylėjimo priežastis - iš pirmo žvilgsnio labai paprasta ir žmogiška - galimo „kultūrinio šoko” baimė. Kaip matėme, jokio „kultūrinio šoko”, susijusio su vadovėlių perrašymu ar pasaulėžiūros keitimu kol kas nepastebime. Netgi priešingai - daugiau abuojumo ir apatijos. Todėl ar vertėjo kelis dešimtmečius bijoti, laikant visuomenę akivaizdžiai klaidingoje paradigmoje?

Kodėl sakau kelis dešimtmečius. Jeigu neapsirinku, tai straipsnius apie atrastas daleles, kurios skrieja greičiau negu šviesa skaičiau prieš 15 metų. Dar 80-ųjų viduryje panašūs bandymai buvo atliekami Novosibirske ir Tokijuje. Cailingerio grupė (Austrija) juos atliko 90-jųjų pradžioje. Panašius bandymus su Neutrinais darė ir Maxso Plano institutas (Vokietija) ir Silicio Slėnio (JAV) mokslininkai. Kas domėjosi, tie žinojo. Bet plačioji visuomenė apie tai išgirdo tik vakar. Dėl to man ir pasirodė įtartina. Juo labiau, kad anksčiau CERN’o (kaip ir kitų panašių centrų) mokslinių tyrimų rezultatai niekada nebuvo taip plačiai viešinami, naudojant tokį milžinišką tradicinės žiniasklaidos arsenalą.

Pranešimuose rašoma:

„Atliekant eksperimentus tarp Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) Šveicarijoje ir laboratorijos Italijoje, išmatuota, kad šios mažos dalelės keliavo 300 006 kilometrų per sekundę greičiu, maždaug šešiais kilometrais per sekundę greičiau nei sklinda šviesa, teigia tyrėjai.

„Šie duomenys - visiška staigmena. Norėjome išmatuti neutrinų greitį, tačiau nesitikėjome surasti ką nors ypatingo”, - teigia fizikas Antonio Ereditato, eksperimento, vadinamo OPERA, atstovas.

Prieš paskelbdami apie atradimą, mokslininkai beveik šešis mėnesius „tikrino, bandė, kontroliavo ir viską pertikrino”, tvirtino fizikas.

Eksperimente dalyvavę tyrėjai atsargiai vertino galimą šio atradimo reikšmę ir paragino viso pasaulio mokslininkus tirti jų surinktus duomenis, kurie bus paskelbti internete.

Tačiau šis atradimas, anot jų, gali pakeisti fizikinio pasaulio supratimą.

„Jei šis matavimas bus patvirtintas, tai gali pakeisti mūsų požiūrį į fiziką”, - teigė CERN tyrimų vadovas Sergio Bertolucci. Tokio požiūrio laikosi ir kiti AFP kalbinti nepriklausomi fizikai.

Atlikdami eksperimentus mokslininkai iš Šveicarijos ir Prancūzijos pasienyje, netoli Ženevos, esančio CERN paleido milijardus neutrinų turintį dalelių pluoštą, kuris keliavo į Gran Sasso laboratoriją, esančią už 730 kilometrų, Italijoje.

Neutrinai yra elektros krūvio neturinčios dalelės. Jos tokios mažos, jog tik neseniai nustatyta, kad turi masę. Gausiai paplitę, tačiau sunkiai aptinkamos, šios „dalelės vaiduoklės” yra žvaigždžių branduolinės sintezės šalutinis produktas.

„Neutrinai atkeliavo 60 nanosekundžių ankščiau nei 2,3 milisekundės, kurių prireikė šviesai”, - teigė A. Ereditato ir pridūrė, kad ribinė paklaida yra mažesnė nei 10 nanosekundžių.

A. Einšteino specialioji reliatyvumo teorija tuo tarpu teigia, kad joks fizikinis objektas vakuume negali keliauti didesniu nei šviesos greičiu.

Faktas, kad neutrinai judėjo per medžiagą, taip pat ir Žemės plutos dalį, negalėjo jų pagreitinti, teigė prancūzų fizikas Pierre`as Binetruy, kuris eksperimente nedalyvavo, tačiau peržiūrėjo jo duomenis.

„Tai galėjo juos sulėtinti, tačiau aišku, kad tai neprivertė jų judėti didesniu nei šviesos greičiu”, - žurnalistams sakė jis.

P. Binetruy šiuos rezultatus pavadino „apskritai revoliucingais” ir teigia, kad jei jie bus patvirtinti, fizikai bus priversti grįžti prie klasės lentos.

„Bendroji reliatyvumo teorija, specialioji reliatyvumo teorija - abiem jom suabejojama”, - sakė jis.

Neutrinų ekspertas Alfonsas Weberis, dalyvavęs panašiame 2007 metais JAV „Fermilab” atliktame eksperimente, sutiko, kad greičiau už šviesą keliaujantys neutrinai negalėtų būti suderinami su dabartinėmis teorijomis, tačiau teigia, kad rezultatus reikia pakartoti kur nors kitur.

„Vis dar yra matavimų klaidos tikimybė. Tai per daug jaudinantis dalykas, kad būtų tiesa. Dėl to esu toks atsargus”, - kalbėjo jis.

Ankstesniame bandyme, atliktame tokiu pat nuotoliu, neutrinai taip pat buvo šiek tiek greitesni nei šviesa, tačiau rezultatai buvo eksperimento ribinės paklaidos rėmuose, teigė dalelių fizikos profesorius Oksfordo universitete A. Weberis.

CERN pranešimas greičiausiai paskatins atlikti tikslesnius bandymus JAV, pridūrė jis.

Net jei naujasis atradimas ir bus patvirtintas, jis nevisiškai paneigs puikiąsias A. Einsteino įžvalgas, įvairius siūbavimus atlaikiusias jau daugiau kaip šimtmetį.

„Specialioji reliatyvumo teorija vis dar bus gera teorija, jei bus taikoma ten, kur ji galioja, tačiau reiks padaryti tam tikrų pakeitimų ir papildymų”, - kalbėjo A. Weberis.

Newtono traukos teorija, anot jo, vis dar pakankamai gerai paaiškina planetų judėjimą, net jei A. Einšteino teorijos įrodė, kad ji ne visiškai teisinga.

Teorinės fizikos specialistai neabejotinai pradės ieškoti naujų paaiškinimų, kodėl neutrinai yra tokie greiti.

Gali būti, kad „dalelės aptiko trumpiausią kelią kitoje dimensijoje”, esančioje greta keturių žinomų: trijų erdvėje ir ketvirtosios - laiko, išdrįso spėlioti P. Binetruy.

„Arba tai gali paprasčiausiai reikšti, kad šviesos greitis tiesiog nėra ta greičio riba, kaip galvojome”, - sakė jis.”

Panašiai rašo ir kitos žiniasklaidos priemonės:

http://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/cern-mokslininkai-…

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-09-23-greitieji-neutrinai-verc…

http://www.balsas.lt/m/naujiena/556877

http://mokslas.delfi.lt/science/article.php?id=49946290

http://www.bbc.co.uk/news/science-environment-15017484

Žinoma, kol kas rimtai vertinti, įvyko, ar neįvyko „kultūrinis šokas”, panašus į tą, kai žmonija atrado, jog Žemė ne plokščia, o apvali, vis dėl to dar labai ir labai ankstoka. Žinantys - nenustebo, tikintys sako „o, pagaliau”, skeptikai - „reikia tūkstantį kartų patikrinti”. Kadangi žinutė apskriejo pasaulį prieš savaitgalį, 75 proc. žmonių, ją tiesiog pramiegojo. Dabar galima tik prognozuoti, jog akademiniuose sluoksniuose užvirs tikras emocijų katilas. O gal ir ne. Gal tik fundamentalistai parėkaus ir tuo viskas baigsis.

Nors stengiuosi sekti naujausius atradimus ir žinojau, kad yra tokie neutrinai, kurių greitis, kaip rodo CERN’o tyrimai, didesnis už šviesos, vis dėl to buvau ir esu Einšteino reliatyvumo teorijos šalininkas. Ir nemanau, kad ją reikia nurašyti. Tačiau tiesa yra ta, jog šiandien ši teorija negali atsakyti į kai kuriuos svarbius klausimus.

Šioje propagandinėje kampanijoje keista pasirodė tai, kad buvo nevengiama tokių frazių, jog „laiko mašina gali būti realybė”, „laiko ir erdvės portalai - ne vien mokslinė fantastika” ir t.t. Kalbant apie galimą visuomenės reakciją žodis „kultūrinis šokas” gal ir netikrų. Manau, kad taikliau būtų pasakyti, jog tai „kultūrinis-techninis perversmas”, jei žiūrėsime 10-20 metų į priekį.

Visa ši žiniasklaidos kampanija labai panaši ir į visuomenės reakcijos zondavimą, nes neutrinų greičiai buvo žinomi jau prieš 15-20 metų, jeigu ne anksčiau. O vadovėlinių tiesų laužymą ne visi sugeba priimti šiltai ir adekvačiai. Akivaizdu, kad ilgai veikusi cenzūra staiga „sušvelnėjo” ir visuomenę pamažu pratina prie naujų „desertų”, kurių sekantis gali būti, pavyzdžiui, naujų „kosminių technologijų”, leidžiančių keliauti į Marsą, atradimas.

Jeigu Einšteino teorija neteisinga, tai tuomet gal ir NSO egzistavimas įgauna šiek tiek realesnį vaizdą. Gal būt tai nėra vien tik ufologų ir fantasy stiliaus grožinės literatūros kūrėjų fantazijos vaisius. Gal dabar ir Adeno įlankos žvaigždžių vartai (ir kitos panašios vietos) atsivers visai kitu ideologiniu kampu. Šioje šviesoje mes jau visiškai kitaip galime pažvelgti į Montouk projektą, kuris JAV buvo vykdomas daugiau kaip prieš 3 dešimtmečius. Jei prisiminti Filadelfijos eksperimentą, tai jis buvo įvykdytas dar anksčiau - 1942 metais.

Visokie konspirologai ir insaideriai jau daugiau kaip 10 metų kalba apie tai, jog visuomenė žino tik ledkalnio viršūnę iš visų tų mokslinių atradimų ir inovacijų, kurios sparčiai diegiamos slaptuose Mind Control institutuose ir karinėje pramonėje. Taip pat nereiktų sakyti, jog visi tyrimų duomenys ir inovacijos slepiamos nuo visuomenės. Yra specializuoti leidiniai, specializuoti interneto portalai, tačiau paprasti žmonės jais nesidomi. Tuo tarpu kai reikia ką nors paviešinti, sukeliama žiniasklaidos bomba, kaip ir su šiuo CERN’o tyrimu.

Visuomenė prie keistų naujienų pratinama senai. Kai kas spėjo įžvelgti, jog Neutrino greičio atskleidimo istorija susijusi su kitu dideliu atskleidimu. Kalbama apie NSO atskleidimą. Gal būt konspirologai ir ufologai nustos kalbėję, jog dėl visų skraidančių lėkščių, trikampių ir spiralių kaltas HAARP ar EISCAT. Kadangi Einšteino teorija susvyravo, vadinasi ir NSO gali būti realūs? Tam tikra prasme šita žiniasklaida pompa užkemša burnas skeptikams, kurie mano, jog svetimų civilizacijų erdvėlaiviai pagal galiojančius fizikos dėsnius tiesiog nesugebėtų pas mus atvykti. Gal būt visuomenė palaipsniui pratinama ne tik prie NSO atskleidimo, bet ir prie „Blue Beam” paskutinės dienos animacinio festivalio, kai ekonominio nuosmukio iškankinta planetos visuomenė danguje pamatys iš Aliaskos HAARP transliuojamus Galaktinės Šviesos Federacijos erdvėlaivius.

Tačiau nenoriu būti toks įtarus, nors gyvenimas kartais verčia. Iš kitos pusės gal būt jau nebėra prasmės viską slėpti po devyniais užraktais, gal būt iš tikrųjų gyvename laikmetyje, kai slapta tampa vieša ir mes netrukus sužinosime daugiau Visatos paslapčių, apie kurias net nesapnavome? Visko gali būti ir visi šie dalykai taip pat turi reikšmę, nes energijos dabar kitokios ir mes patys tampame kitokiais. Mes jau dabar gyvename visai kitoje planetoje negu prieš 20 metų. Ir nepastebėti permainų tiesiog neįmanoma.

www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

2009-2010 m. Adeno įlankoje, netoli Jemeno krantų buvo labai karštą. Ne todėl, kad ten pavėsyje daugiau kaip 40 laipsnių. Į tą nedidelį Indijos vandenyno plotelį sulėkė neįtikėtina nesutaikomų priešų karinė armada.
Adeno vandenyse iki šiol plaukioja NATO, ES, Rusijos, Kinijos, Japonijos, JAV, Indijos, Pakistano ir dar 10-ties valstybių kariniai laivai. Tačiau ten niekas nešaudė ir karo nebuvo.
Tiesiog 4 tūkstančiai karinės technikos vienetų iš daugiau kaip 20 jūrinių valstybių gaudė penkis Somalio piratus, kurie, kaip skelbė oficiali žiniasklaida, grobė prekybinius laivus ir reikalaudavo išpirkos. Tačiau yra ir kita priežastis, kodėl karo laivai ten susirinko.

Esą Somalio piratai - tai gudri dingstis, sumaniai organizuota specialiųjų tarnybų operacija. Laivus piratai gal ir grobdavo, tačiau ne tokiais masteliais, kad reikėjo į regioną siųsti 4 tūkstančius laivų, lėktuvų ir sraigtasparnių. Iš tikrųjų tarptautinės pajėgos ten saugojo kažkokią jūrinę-klimatinę anomaliją, kurią ufologai ir konspirologai spėjo pavadinti „žvaigdždių vartais” (Stargate) - besiveriančiu portalu į paralelinius išmatavimus. Ar jie buvo teisūs?

Informacijos apie Adeno įlankos „žvaigždžių vartus” yra nemažai įdėta į YouTube. Apibendrinant galima pasakyti: vyksta informacinis karas. Vieni nori užmaskuoti, kiti - įrodyti, treti - nukreipti dėmesį į pašalinius dalykus. Stebimi informaciniai karai, susiję su įvykiais prie Jemeno pakrantės, yra savotiškas įrodymas, jog ten kažkas iš tikrųjų vysta arba bent jau vyko 2009-2010 m.

Pagrindinė tokių karų artilerija - ne oficiali žiniasklaida. Korporacijoms pavaldūs kanalai sutartinai tyli. Didžiausias košės puodas verdamas socialiniuose tinkluose ir privačiuose tinklaraščiuose.

Pirmiausia New Age judėjimams artimos interneto svetainės pasirodė labai išradingos.

Kelios nuorodos, kad būtų supratimas kas yra Ashtar’o komanda, nes šitie ufonautai kažkodėl Adeno įlankos nuopelnus prisiėmė sau.
http://www.ashtarcommandcrew.net/
http://forum.galactika.info/

Viename iš tokių „Ashtaro komandos” pranešimų rašoma: „Indijos vandenyno gelmėse prabudo sąmoninga būtybė, kuri pasiruošusi padėti taikai žemėje. Slaptų tarnybų mokslininkai stebi šią anomaliją ir raportuoja savo vyriausybėms, jog tai sustabdyti neįmanoma. Saulė demonstruoja transformuojančius pasikeitimus Žemės magnetizme. Aktyvizuojasi nauji ir seni tinkleliai ir greitai atsiras neįtikėtina galimybė generuoti penkto išmatavimo kristalinį ir elektromagnetinį skydą aplink mūsų planetą ir horizontalų jėgos lauką, kuris stabdys agresiją ir neleis naudotis ginklais. Kartu su Žydrojo Mėnulio aktyvėjimu, Žemės tinklelis sužadino žvaigždžių vartų energiją. Energija susiformavo gruodžio 31 d. (2010 m.). Ši antroji pilnatis gruodžio mėnesį pasireiškė kaip kosminis sprogimas, kuris buvo reikalingas tam, kad kristalinis Žemės tinklelis pereitų į bangos būseną bei aktyvuotų deimantinius tetraedrus planetos gelmėse. Taip jau buvo ir ankstesniais metais. Šitą aktyvaciją kontroliuoja Ashtar’as iš Galaktinės šviesos federacijos”.

Kam nors aišku, kas pasakyta? Man tai nieko. Bet toliau dar įdomiau. Tame channelinge kalbama, jog eiklių ufonautų komanda Ashtar’as, atlėkusi iš portalo, atims iš žmonių sugebėjimus šaudyti:

„Mes paleidome skraidančias lėkštes iš savo flagmano laivo, kad parvežtų visus kariškius namo, pas savo šeimas. Ekspancija, kurią pasaulio šalių karinės pajėgos vykdo Jemene - tai gulbės giesmė tų, kurie nori karo visame pasaulyje. Jie galės pamatyti flagmano laivą, kuris išnirs iš žvaigždžių vartų visame savo gražume. Jie žino, kad žvaigždžių vartams pasiekus savo piką, ginklai nustos veikti. Štai tada mes turėsime atskleisti tiesą, kodėl kareiviai nebenori kariauti. Šiandien JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton pareiškė (tai buvo 2010 pradžia), kad Jemenas kelia pavojų tiek regiono, tiek pasaulio mastu. Toks jos pareiškimas yra paskutinis. Kai tik žvaigždžių vartai pilnai atsidarys, ji daugiau nebegalės versti žmonių jaudintis. Tuo momentu visi kareiviai bus paveikti. Jie pasižiūrės į savo ginklus pasimetę, nieko nesuprasdami. Jie pasižiūrės į savo draugus ir į tuos, kuriuos teikia šaudyti ir supras, kad ginklai nebešaudo. Jie susisieks per radiją su savo vadovais ir tuo pat metu tas pat atsitiks visame pasaulyje. Žvaigždžių vartai Adeno įlankoje - tai Jėga, kuri deaktyvuos visus ginklus. Pasaulyje bus taika. Galaktinės šviesos federacijos laivai atskris ir nusileis tam, kad grąžintų kareivius namo. Šituos laivus pamatys visi, nebus galimybių juos paslėpti”.

Nenoriu, kad mano sarkazmas įžeistų tuos, kurie tiki Ashtar’u, Galaktine šviesos federacija ir panašiais dalykais. Kiekvienas turi asmeninę teisę rinktis. Tačiau visame tame informacijos sraute svarbiau yra nepamesti blaivaus proto ir kritinio mąstymo. Visiškai nesišaipant iš „baltųjų brolijų” ir įvairių New Age judėjimų, pasakysiu, kad man šitas apsakymas labai patiko. Norėčiau, kad taip būtų. Tačiau kyla papildomų klausimų. Gal aš ne viską žinau?
Vienas tokių klausimų, skaitant GŠF channelingus iškilo labai spontaniškai. Gal būt kas nors man pasufleruos, kodėl šalia blondino iš GŠF nupaišytas žmogus, panašus į Jėzų ir pavadintas Sananda? Negi Jėzus irgi buvo ufonautas? Visą laiką maniau, jog Dievas-Sūnus yra Švenčiausiosios trejybės Asmuo, bet nuo kada jis tapo ufonautu?

Iš tiesų būtų nuostabu, jei kareiviai paliktų savo ginklus ir užsinorėtų namo. Maža to jie bus nuskraidinti nemokamu taksi - skraidančiomis lėkštėmis. Bet štai, laukiu beveik dvejus metus, o tie GŠF flagmanai-laivai taip ir nepasirodė, o Hillary Clinton nenustojo giedojusi apie naujų konfliktų galimybes. Gal dar anksti? Gal reikia palaukti? Juk iki 2012 m. gruodžio 21-osios liko daugiau kaip metai. Po metų baigsis Obamos administracijos kadencija ir gulbė tikrai nustos giedojusi. Niekas šiandien netiki, jog Obama bus perrinktas.
Šiaip norėčiau pamatyti savo akimis, kaip atrodo tie Ashtaro flagmanai. Turėtų būti įspūdingas vaizdas, kaip jie išnyra iš Adeno įlankos dugno.

Spėju, jog Holywoodas jau stato apie tai filmą. Gal būt serialas „Stargate” audrina lakios fantazijos žmonių vaizduotę? Bet štai kokia bėda, prisimenu George Kavassilas’o įspėjimą: nelipti į pirmą pasitaikiusią lėkštę ir, kad Galaktinė šviesos federacija - Oriono drakonų klastotė, o tie drakonai labai panašūs į skandinaviškus blondinus. Be to krikščionys perspėja, jog Sananda nėra Jėzus, o niūeidžerių klastotė. Kaip susidoroti su šitais argumentais? Juk iš tikrųjų šiais laikais tiek daug klastočių, kad sunku kuo nors ir patikėti. Mes girdime ir tai, jog pats Jėzus buvo klastotė. Todėl geriausia nuo panašių išankstinių teiginių atsiriboti, tuo pačiu priimant, jog tai gali būti darbinės versijos, kurias reikia nuosekliai nagrinėti.

 

Kas gi iš tikrųjų atsivėrė Adeno įlankoje?

Apie GŠF pakalbėsime antroje dalyje, tačiau dabar ne apie didvyrius daina, o apie žvaigždžių vartus, kurie prieš kelerius metus pradėjo vertis Adeno įlankoje. Ir tikrųjų tai nėra visiška pasaka. Anomalija ten tikrai egzistuoja, kaip ir daugelyje kitų žemės vietų. Tiesa, nesenai vieną tokią - Meksikos įlankoje užnuodijo nafta, o Drakono trikampyje (prie Japonijos) giliai po vandeniu susprogdino branduolinį užtaisą, kuris ir sukėlė 2011 m. kovo 11-osios cunamį Japonijoje. Bent jau taip spėlioja įvairūs konspirologai.

Tuo tarpu serialo „Lost” („Dingę”) autoriai idėjų sėmėsi iš tų pačių slaptų tarnybų mokslininkų, kurie tas anomalijas ir tyrinėja. Filme gana sėkmingai pateikta laiko ir erdvės portalo idėja, remiantis kvantine fizika, reliatyvumo teorija bei okeanų anomalijų tyrinėjimais. Iš tikrųjų, ne viską mokslininkai gali paaiškinti atvirais tekstais, todėl visas savo nuojautas sudeda į panašius serialus. Juk ten irgi kalbama apie laiko ir erdvės tunelius, kurie gali būti visiškai realūs.

Iš pradžių susipažinkime su vienu pakankamai solidžiu Adeno įlankos liudytoju.

Tai ne tradicinis insaidelis iš valstybinių struktūrų, o buvęs JAV kariškis Aaron’as McCollum’as, save pristatantis „nepriklausomu tyrinėtoju”. Jis kelis kartus buvo kalbintas projekto Camelot studijoje (http://projectcamelotportal.com/ ) ir pateikė šokiruojančius faktus bei loginėmis sąsajomis pagrindė nuogąstavimus dėl to, kad amerikiečiai turi keistų interesų tame regione. Ir tie interesai nėra susiję vien tik su nafta ar gamtinėmis dujomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toliau:

1 dalis

http://www.kvantinemagija.lt/aden-stargate.html

2 dalis

http://www.kvantinemagija.lt/adeno-ilanka-antra-dalis.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 61 »

YouTube pasirodė George Kavassilas paskaitos, vykusios Sidnėjuje 2011 m. kovo 21 d., vaizdo įrašas dubliuotas rusų kalba. Šio žmogaus prazentacijos ir radijo laidos visuomet įdomios. Dėl daugelio jo dėstomų minčių galėčiau pasiginčyti, tačiau giliai viduj tikiu, kad jis nemeluoja ir nefantazuoja. George nuolat akcentuoja, jog kalba iš savo patirties ir tai daro nuoširdžiai.

G. Kavassilas šventai įsitikinęs, jog Žemė 2013.03.21 taps žvaigžde, o žmonės turės galimybę išskristi ateivių kosminiais laivais į kitas 3 tankio planetas, arba eiti į Avalono portalus ir per juos tiesiai patekti į 5 ar 6 tankio pasaulius, kurie atsivers beveik visur. Ką gali žinoti? Siūlau pasižiūrėti šią ilgą paskaitą, gal kam pavyks rasti sau atsakymus?

G.Kavassilaspaskaitas bei radijo laidas kelis kartus jau buvau pristatęs:
http://www.kvantinemagija.lt/george-kavassilas-paskaita.html

http://www.kvantinemagija.lt/george-kavassilas-radio-interviu-kvantinema…

Todėl apie jo asmenybę negrįšiu ir nesikartosiu. Jei trumpai tiems, kas nežino, tai G. Kavassilas Australijoje gyvenantis graikas. Jis nuo 2003 metų sąmonės būdu keliauja po Visatą, buvo susitikęs su daugeliu civilizacijų atstovų Galaktikoje ir už jos ribų, matė daug rasių ir rūšių, su jomis bendravo. Jis žino kas jos tokios ir ko iš jų tikėtis. Jis žino Visaros struktūrą, nes buvo perėjęs visus lygmenis. Tarp civilizacijų, kurios gyvena mūsų „Paukščių tako” galaktikos platybėse, nemažai yra ir tokių, kurios žmogų laiko didžiausiu priešu ir pavojumi jų pačių egzistavimui.

G. Kavassilas kalba apie tai, kad mes sukurti taip, kad mumyse jau yra visai įmanomi Visatos DNR kodai. Ir mums nereikia nieko atrasti, o tik prisiminti, kas iš tikrųjų esame. Žemėje gyvenanti žmonių rasė yra tobuliausias Visatoje Dievo kūrinys tik dar ne iki galo save atskleidęs. Tai žinodamos priešiškos rasės užvaldė Žemę ir pavertė ja savo ferma, kurioje melžiama aukščiausios kokybės energija 4-ojo tankio pasaulių „dievams” maitintis. Ateivių rasės per valstybių valdovus, mokslininkus ir dvasininkus siekia, kad žmonės ir toliau gyventų siaurose paradigmose. Nes jeigu žmogus prisimins, kas jis toks yra, „dievai” praras maistą. Tačiau toks spektaklis reikalingas, kad žmogus įgautų patirtį ir tobulėtų. Tokios esą buvo sudarytos kontrakto sąlygos prieš gimstant.

G.Kavassilas šį kartą daug detaliau pasakoja apie tai, kas yra Visata, Galaktika, Žvaigždžių sistema ir Žvaigždė. Pagal fraktakinį atsikartojamumo principą, mes visi esame žvaigždės, žvaigždynai, galaktikos, ir Visata tik atsikartoję labai mažu masteliu. Vadinasi mes turime viską, ką turi ir pati Visata.

Jis šį kartą daug detaliau kalba apie tai, kas yra religijos, kas yra krikščionybė ir bažnyčia. Ši paskaitos dalis sunkiai virškinama. Nors pateikiami argumentai logiški, jie netelpa į ankstesnę religingumo paradigmą, dėl to protas nori juos atmesti. Tačiau nepaisant to, ši informacija gerokai praplečia akis, nes į žinomus dalykus pažvelgi iš visiškai kitokios perspektyvos. Pavyzdžiui, Saulės dievai, pagonybė ir krikščionybė. Saulės kultus aš iš inercijos klijavau prie pagonybės ir stabmeldystės. Ir maniau, kad be reikalo New Age sektos Jėzui klijavo tokio paties Saulės dievo etiketę, kaip ir Mitrai, Tamusui, Horui ar Dionizui. Iš tikrųjų, tame būta daug manipuliacijų ir ne visi „Saulės dievai” iš tikrųjų buvo „Saulės dievais”, o Jėzus yra tikroji Saulės, kaip vyriškojo Visatos aspekto inkarnacija, o tuo tarpu kiti vadinamieji „Saulės dievai” yra tik pagoniški stabai, tikrosios Saulės imitacija ir gali būti siejami tik su dievais iš 4-ojo tankio, kurie visuomet troško, kad žmonės jiems nusilenktų.

G. Kavassilas braukia riebų brūkšnį tarp krikščionybės ir šiuolaikinės bažnyčios, kuri yra kontroliuojama ateivių. „Ar jūs girdėjote Jėzaus mokyme apie apeigas, ritualus?” - klausia jis. Anot jo, Jėzus atsisakė tuščių apeigų, tuo tarpu šiuolaikinė bažnyčia pilna pagoniškų ritualų, pavyzdžiui, Velykų šventė, kuri buvo švenčiama dar prieš Kristų pagal pagonišką mėnulio kalendorių.

Mano protas visiškai atmeta ir tai, kad Kavassilas Mariją Magdalietę laiko Jėzaus, kaip vyriškojo aspekto (Saulės) antrąją - moteriškąją pusę (Žemę). Man atrodo, kad čia jis pakimba ant Den Browno skleidžamos masoniškos propagandos, esą Marija Magdalietė turėjo vaikų nuo Jėzaus, bėgo į Prancūziją ir pradėjo Merovingų dinastiją, iš kurios save kildina didžioji dalis šių laikų prezidentų, bankininkų bei monarchų. Klausant paskaitos dalies apie Jėzų, kilo kita mintis. Gal būt šita masoniška legenda buvo sukurta kaip manipuliacija sakralinėmis žiniomis: tegul krikščionių bažnyčios galvoja kad Marija Magdalietė buvo į tikėjimą atsivertusi prostitutė ir tuo jos misija Jėzaus gyvenime baigėsi, o bedieviai trilerių mėgėjai - kad ji turėjo vaikų nuo Kristaus ir pradėjo grobuonišką Merovingų dinastiją, kurią saugojo slaptos žydų organizacijos. Greičiausiai tiesa yra kažkur kitur. Ir tikriausiai Kavassilas dėl Jėzaus-Saulės, kaip ir dėl Marijos-Žemės yra teisus.

Įdomiai ir įtikinamai skamba Kavassilas’o pasakojimai apie ateivių rases, kad didžioji jų dauguma 80 proc. į Žemę atvyksta nusiteikę negatyviai, o tik 20 - pozityviai. Čia gal būt ir yra atsakymas, kad jie „atskrenda” iš 4-ojo tankio, kur pasiskirstymas pagal gėrį ir blogį dar griežtesnis negu mūsų pasaulyje. Jo nusistatymas dėl channelingų, dėl Galaktinės šviesos federacijos dėl pakylėtųjų valdovų yra labai kategoriškas. Tie visi gelbėtojai yra iš 4 tankio tikrai nėra verti mūsų dėmesio. Viską mes turime patys ir iš jų nieko nereikia. Mums nereikia iš San Žermeno prašyti violetinės liepsnos, nes ją turime patys. G.Kavassilas kviečia be reikalo nešvaistyti savo energijos visokiems „pakylėtiesiems valdovams”.

Jis sako, kad New Age religijas (kaip ir visas kitas) globoja būtent šios 4 tankio būtybės. Jos aktyviai duoda channelingus, tačiau tuo pat metu per manipuliacijas informacija siekia pririšti ir užvaldyti žmogų. Ypatingą dėmesį G. Kavassilas skiria Galaktinei šviesos federacijai kuri yra gudriai užmaskuota tamsių Oriono reptiloidų klastotė. Iš dalies jam pritariu, nes, pavyzdžiui, Ashtar Comand channelingai tušti, jose nėra jokios vertingos informacijos, išskyrus įvairias emocijas ir gąsdinimus, kad „bus dar blogiau, jeigu mūsų neklausysit”. Nieko konkrečiai nepasako ir dėl to, kas bus po 2012 m. Kitą kartą klausai, klausai ir pasidaro gaila sugaišto laiko. Iš tikrųjų, kas jie tokie, kad mes jų klausytume? Juk turime savo galvas ir ne prastesnes. Jeigu jie savo „kanaluose” dažniausiai viską vynioja į vatą, vadinasi patys nieko nežino, todėl verta pritarti įtarimams, jog Galaktinė šviesos federacija yra ne aukštesnė kaip 4 tankio struktūra ir su ja mums ne pakeliui. Jeigu apskritai ji nėra žmonių išgalvota nauja pasaka tiems, kurie ieško dvasingumo.

G.Kavassilas tvirtina, kad Mėnulis yra plejadiečių sukurtas dirbtinis dangaus kūnas. Tačiau dabar jis yra užgrobtas ateivių. Tai, kad kažkada mėnulio nebuvo, kalbama ir Biblijoje. Jis kartoja tą pačią legendą, apie Dianą, kuri iš Plejadžių atskrido su Mėnuliu, kaip su kosminiu laivu gelbėti Žemės.

Ši video medžiaga labai didelė. Viską apibendrinti yra sudėtinga. Kai kurias dalis reiktų žiūrėti du ar tris kartus, nes ne iš karto protas priima informaciją. Nors vidumi jaučiasi, kad G.Kavassilas tikrai kalba bent jau arti tiesos.

Malonaus žiūrėjimo.

http://www.kvantinemagija.lt/kavassilas-sidnejus.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 18 »