BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rugpjūtis 2011 archyvas

Nesenai pasirodė tokių darbų, kaip „HAARP - klimatinis ginklas”, „Melo pandemija” „Transgenizacija- genetinė bomba” autorės Galinos Cariovos naujas filmas „Totalinė kontrolė”. Filmas sukurtas dėl labai rimtos priežasties.
Vienoje pagrindinių naujos pasaulio tvarkos bandomųjų poligonų - Rusijoje mėginama įvesti universalias korteles. Tačiau žmonės, dvasininkų paskatinti priešinasi. O pas mus, įvedus plastikines piliečio korteles visi tylėjo. Netgi dvasininkai.
Paskutiniai įvykiai pasaulyje rodo, jog totalinio sekimo politika, Orvelo romane „1984″ pavadinta „Didžiuoju broliu” („Big Brother”) įgauna nežmonišką pagreitį.

Filme kalbama ne tik apie vadinamąsias universalias korteles ir mikrochipus, bet ir apie visuotino sekimo filosofiją, kurią skatina įvairios tiek šešėlinės, tiek korporatyvinės ir valstybinės struktūros. Mes šaipomės iš Sovietų sąjungos personažo Pavliko Morozovo, dabar panašus įvaizdis netgi skatinamas tokiose „demokratinėse” valstybėse, kaip JAV ir Didžioji Britanija.

Laisvas žodis vakarų pasaulyje jau senai tapo tik geru prisiminimu. Rytuose jo ir niekad ir nebuvo. Po „Didžiojo brolio” manevrų Anglijos miestuose, kai juvenalinės politikos išauklėti bei išmaniųjų technologijų paskatinti įvairiaspalviai jaunuoliai siaubė miestus, naujos pasaulio tvarkos teisėsauga, vadinama „Didžiuoju broliu”, parodė, jog sugeba žaibiškai sureaguoti ir atlikti juodą darbą iki galo. Kilpa užnerta ir internetui - blogeriams ir socialinių tinklų lankytojams. Kita vertus, įvykdžius akciją Anglijoje buvo siekiama įbauginti, o gal ir diskredituoti tuos, kurie galvoja, kad su nauja pasaulio tvarka galima kovoti gatvių mitinguose.

Tokiais mažais žingsniukais mes vedami link agresyvios elektroninės santvarkos, kuriai negalės pasipriešinti niekas. Apie tai savo naujausiame filme kalba ir Galina Cariova.

Ji savo filme pasakoja apie tai, kad šiandien daug kas net neįtaria, jog musų akyse vyksta technotroninės diktatūros statyba. Didžioji dalis žmonių jau dabar stebimi visą parą arba didesnę jos dalį. Tokia vertybė kaip privatumas tampa praėjusių amžių atgyvena. Kompiuterinės programos skenuoja numerius, seka bet kokį žmogaus žingsnį, įvedamos naujos veido, akių skenavimo sistemos, kurios taip pat gali skaityti lūpų judesius, identifikuoti eiseną. Elektroninių susirašinėjimų ir skambučių duomenys saugomi, kiekvienam žmogui-numeriui atidaromas atskiras failas ir kaupiami duomenys.

http://www.kvantinemagija.lt/totaline-kontrole-galina-cariova.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 21 »

Prieš ketverius metus, 2007-ųjų rugpjūčio 24 dieną keistomis aplinkybėmis buvo nužudytas garsus žurnalistas ir režisierius Aaronas Russo. Jis mirė po to, kai susitikęs su Rockefellerių klano nariu papasakojo visuomenei apie slaptus elito planus.
Aaronas Russo buvo pasaulyje žinomas verslininkas, prodiuseris. Jis savo interviu ir filmuose kalba apie tai, kad JAV, kuri visados skelbė pasauliui laisvės principus pavirto į poligoną, kuriame išbandomi visiškai nauji visuomenės valdymo principai be jokių teisių ir laisvių, kuriuos globalinis elitas ketina vėliau taikyti ir likusiame pasaulyje.
A.Russo savo filme “Amerika. Nuo laisvės iki fašizmo” demaskavo Federalinę rezervų sistemą.

Mirtis už atsisakymą bendradarbiauti
———————————-

Oficialiai buvo paskelbta, jog Aaronas Russo mirė nuo tulžies pūslės vėžio, tačiau jo kolegos teigia, jog žymus prodiuseris buvo nužudytas. Jis buvo sistemingai nuodijamas chemikalais, nes ir pats tą pastebėjo. Jis apie keistą ligą žinojo ir viename paskutiniųjų savo intervių Alex’ui Jones’ui yra prisipažinęs, kad jo sveikata pablogėjo ne natūraliai.

Problemos su sveikata atsirado po to, kai 1994 metais, pastačius filmą „Mad as Hell” su juo panoro susitikti vienas iš Rockefelerių klano atstovų Nick’as Rockefeller’is, vėliau jiedu susidraugavo. Tačiau ta draugystė, kaip vėliau paaiškėjo, nebuvo jam į gerą. „Nick’as - labai protingas žmogus, - būtent taip apie savo klastingą bičiulį atsiliepė Aaronas. - Mes apie daug ką kalbėdavomės: apie Žemės gyventojų skaičiau sumažinimą. Šiai minčiai aš pritariau, tačiau nesutinku, jog kažkas turi teisę spręsti, kam gyventi, o kam ne”.

Likus metams iki 9/11 tragedijos Nick’as Aaronui beveik tiksliai papasakojo kas bus, kad esą Ameriką ir Pasaulį sukrės dideli įvykiai. Jis taip pat kalbėjo apie tai, kad po jų JAV kariuomenė įsiverš į Iraką ir Afganistaną. „Tai bus karas su teroristais be realaus priešo ir šio karo neįmanoma bus laimėti, nes jis vyks visą laiką”, - sakė bankininkas. Pasak jo, pagrindinis šio karo tikslas - nauja pasaulio tvarka.

http://www.kvantinemagija.lt/aaronas-russo.html

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Apie naujos tragedijos būtinybę kalbama ne vieneri metai. Antrosios bangos išvakarėse Amerikai ir Pasauliui reikia naujo psichologinio stimulo, kuris suvienytų naciją ar nacijas. Įvairūs insaideriai kartas nuo karto pranešdavo apie galimą galimą žemės drebėjimą ir cunamį Vakarinėje pakrantėje šių metų rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais. Ir apskritai, kalbant apie 2011 metus, tai pranašystėse jie buvo aprašomi kaip stichinių katastrofų metai. Tačiau po Japonijos cunamio šių metų kovo 11 d. pusę metų buvo ganėtinai ramu.

Bent jau prognozavau, kad naujas žemės drebėjimas turėtų įvykti rugsėjo 11-ąją. O dabar kažkaip per anksti ir per daug lengvas smūgis:

Štai ką rašo BNS: 

“JAV Rytinę pakrantę antradienį supurtė stiprus žemės drebėjimas, o jog smūgiai, kurie taip pat buvo juntami Kanadoje, apgadino kai kuriuos svarbius pastatus Vašingtone ir paskatino išsigandusius biurų darbuotojus į gatves.

Kol kas nepranešama apie didesnę žalą arba sunkius sužalojimus, kuriuos būtų sukėlęs šis 5,8 balo žemės drebėjimas, kurio epicentras buvo Virdžinijos miestelyje Minerale, esančiame už maždaug 145 kilometrų į pietvakarius nuo Vašingtono.

Šis drebėjimas Virdžinijoje buvo stipriausias nuo 1897 metų, o jo židinys buvo negiliai, todėl požeminių smūgių griaunamoji galia potencialiai buvo didesnė.

Vašingtone buvo evakuoti Pentagonas, Baltieji rūmai ir Kapitolijus, o tūkstančiai sunerimusių darbuotojų išbėgo į gatves Rytinės pakrantės miestuose, kai prieš 14 val. vietos (21 val. Lietuvos) laiku įvykęs žemės drebėjimas pradėjo mėtyti daiktus nuo lentynų parduotuvėse ir biuruose.

“Mes siūbuojame”, - sakė Larry Beachas, dirbantis JAV Tarptautinės plėtros agentūroje Vašingtono centre”.

Iš viso srauto pranešimų šią tema, į akį krito vienas momentas. Lyg ir apgailestaujama buvo, kad smūgiai per silpni, nes “griaunamoji galia potencialiai buvo didesnė”. Geologai ir karo inžinieriai gerai nepaskaičiavo.  

Žiniasklaida buvo paruošta didesnei informacinei kampanijai. Galų gale keista ir tai, kad teritorija - nėra seismiškai aktyvi, nes paskutinis drebėjimas Rytinėje JAV pakrantėje buvo užfiksuotas dar 19-ame amžiuje, kai tuo tarpu Lietuvoje, kuri taip pat seismiškai neaktyvi, per šį laikotarpį įvyko trys žemės drebėjimai, o paskutinis iš jų 2004-aisiais siekė iki 5 balų (Karaliaučiaus srityje).

Dabar reikia laukti nepriklausomų radaraų išvadų, kokiame lygyje buvo užfiksuotas HAARP aktyvumas šių metų rugpjūtį. Taigi, ko gero buvo tikėtasi galingesnio rezultato, arba ruošiamasi antrąjam smūgiui, kuris, pagal tikimybių teoriją gali įvykti per artimiausias dvi savaites. Taigi, rugsėjo 11-oji ne už kalnų.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 6 »

Daktarė Rauni Leena Luukanen Kilde buvo vyr. gydytoja Laplandijoje pagal tris medicinines specialybes, ji taip pat dirbo vykdančiąja ekologinio ir medicininio švietimo direktore Suomijoje. Šiose pareigose ji pavadavo Suomijos vyr. gydytoją Nacionaliniame sveikatos komitete.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad Rauni kalba apie baisius, tačiau žinomus dalykus. Šios temos šiandien jau nėra visiškai slaptos. Bet kokiu atveju tai įdomi ir svarbi informaciją tiems, kurie domisi „Mind Control” ir panašiais dalykais, bei nori rasti atsakymus į sudėtingus klausimus, kodėl vienaip ar kitaip elgiasi atskiri žmonės ir visuomenės grupės.

Ji kalba apie poveikio žmogaus smegenims technologijas, šiuolaikinę slaptą karinę įrangą, skirtą masių kontrolei, apie mokslo išradimus, kurie viešai publikai neskelbiami, tačiau plačiai naudojami, apie mobiliųjų telefonų poveikį, kontrolę ir manipuliavimus visuomene bei žmogaus sąmone, vakcinas, mikrochipus ir t.t.

Interviu sudaro 13 dalių:

http://www.kvantinemagija.lt/rauni-leena-luukanen-kilde.html%20

Žiūrint šį pokalbį tampa aiškesnės Norvegijos „teroristo” Breiviko ir Anglijos miestuose kilusių neramumų priežastys.

Kai tik sužinojau apie Anglijos miestuose kilusias riaušes, iš karto mintis kilo apie atliktą eksperimentą. Juk smegenų neturinčiais jaunuoliais galima lengvai manipuliuoti, pavyzdžiui per kompiuterius ir mobiliuosius telefonus. Bausmės ir teismai - tiesiog spektaklis.

Atrodo, jog „Didysis brolis” šiuo metu tiesiog mėgaujasi darbu ir netgi „rekomendavo” demokratinės-teisinės valstybės teismams būti kiek įmanoma šališkais, t.y. skirti riaušininkams bausmes pagal „visą katuškę”. Anksčiau tokias rekomendacijas teismas galėjome girdėti iš Rusijos ar Kinijos, bet ne iš valstybės, kurioje teismai, kaip deklaruojama, iki šiol buvo nepriklausomi.

Nesunku nuspėti, kas laukia tų, kurie, pavyzdžiui, į gatves išeis protestuoti prieš mokesčių didinimą ar kokį nors dar išradingesnį „veržlių veržimą”. Juo labiau, kad artėjant antrajai krizės bangai tokių planų laukia ne viena ir ne dvi civilizuotos vakarų valstybės.

O štai ir rimtų “mokslininkų” rimtos “prognozės: “Mokslininkai prognozuoja naują „maisto riaušių” bangą” - DELFI

 http://verslas.delfi.lt/business/mokslininkai-prognozuoja-nauja-maisto-riausiu-banga.d?id=48638213

Taigi, vadinamosios demokratijos laikai akivaizdžiai baigėsi net ir jos ištikimoje citadelėj - U.K. Bičiuliai sufleruoja, kad jos ten net niekad ir nebuvo. Gal ir taip?

Praėjusiame traktate apie Breiviką beveik nuspėjau kas bus. Nebuvo sunku: spalvotieji riaušininkai siaubia miestus, o baltųjų britų bendruomenės kuria apsaugos komandas, nes policija „nespėja” reaguoti. Maža to, kažkoks musulmonų lyderis Europoje netgi prisipažino, jog pakėlė Breiviko mestą pirštinę. Elektroninės sekimo priemonės greitai atpažino visus nusikaltėlius ir sudavė rimtą atkirtį visuomeninės tvarkos laužytojams. Žodžiu, scenarijus kaip iš natų. Net nuobodu.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 10 »