BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Liepa 2011 archyvas

Žydrų akių blondinas, vikingų palikuonis Andersas Behringas Breivikas sukrėtė ir taip išmirštančią baltąją Europą ir …. Norvegiją. Bendras aukų skaičius - 93. Gal būt neatsitiktinai numerologijoje ši skaičių kombinacija reiškia 12 (9+3=12), lyg kažkas norėtų pabrėžti 2012 metų svarbą. Jis gimė 1979 vasario 13 d. Pitagoro kvadratas rodo 11 22 333 5 7 99. Sakyčiau nebloga kombinacija, vidutinis statistinis variantas, išskyrus keturis trejetus.
Tai polinkis į žinias, pedantiškumas, šykštumas, o taip pat kompromisų nematymas, ypatingai kovojant už savo tiesas.

Astrologinis portretas, apart tipiškų vandenio bruožų, nenumato jokių ypatingų psichinių ar fizinių anomalijų, išskyrus vieną keistą dalyką - ypatingą ryšį su protėviais. Toliau nesigilinsiu į tragedijos detales, tai ne mano darbas, tiesiog noriu atkreipti dėmesį į tam tikras „okultines” smulkmenas.

Kodėl pirmiausia atėjo į galvą mintis apie ritualinę žmogžudystę ir šios dramos „okultinę” prasmę? Jei Breivikas nebūtų susijęs su uždaromis, slaptomis organizacijomis, jeigu nebūtų pikantiškų detalių, susijusių su frankomasonais, tamprieriais ir Maltos kryžiais, šitą istoriją būčiau praleidęs pro ausis. Juk pasaulyje ir taip užtenka ligotų žmonių. Bet kuo toliau, tuo įdomiau ir į rimtą dvasios negalią visai nepanašu. Juo labiau, kad beveik visi suokalbių tyrinėtojai nesusilaikė nepakomentavę konspirologinės šios tragedijos pusės…

toliau: http://www.kvantinemagija.lt/breivikas-masonai-ritualine-zmogzudyste.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 17 »

Jeigu rusai šiandien turi holografijų technologijas, jie galėjo užsigeisti jas išbandyti, pirmiausia sukuriant kažką naujo. Vienintelis būdas kažką panašaus pademonstruoti - padaryti tai, ką galima būtų pamatyti „plika akimi”. Tačiau kam viso to reikėjo? Jeigu jūs iki šio esate apimti baimės, vadinasi nieko nesupratote. Tai, kas įvyko yra nuostabu.

Ištraukos iš 2010 m. pradžioje pasirodžiusios. David Wilcock studijos „Atskleidimas. Paskutinis žaidimas.” II dalies pabaiga.
Trečios ir ketvirtos dalies nutariau neversti.

Visas tekstas http://www.kvantinemagija.lt/atskleidimas-paskutinis-zaidimas-antros-dalies-pabaiga.html

Ir Komentaras

Trečios ir ketvirtos dalies nutariau neversti, nes toliau David Wilcock šiek tiek nuvažiuoja į lankas. Studijos „Atskleidimas. Paskutinis žaidimas” tęsinį bei kitas panašias temas galima rasti:
anglišką versiją:
http://www.divinecosmos.com/
rusišką versiją:
http://divinecosmos.e-puzzle.ru/6Chapter3.htm
http://divinecosmos.e-puzzle.ru/6Chapter4.htm
Kiekvienas žmogus turi teisę galvoti ir rašyti tai ką nori. Trečioje ir ketvirtoje dalyje kalbėdamas apie užkulisio žaidėjų intrigas ir veikiančias grupuotes, Wilcockas remiasi pranašiškomis dr. Peter David Beterio audio knygomis, kurias jis išleido dar 70-aisiais, praėjusiame amžiuje. Mano nuomone, šis šaltinis patikimas ne daugiau kaip 40 proc. nes apstu istorinių ir faktinių klaidų. Tai primena mokslinės fantastikos kūrinį, bet ne istorinį-analitinį traktatą. Spręskite patys.
http://www.peterdavidbeter.com
Pirmas dvi šio traktato dalis Wilcock’as pradeda tikrai įspūdingai ir pateikia daug naudingos informacijos apie tai, kad dauguma vadinamųjų NSO fenomenų yra naujų technologijų bandymai ir su ateiviais jie neturi nieko bendro, išskyrus vieną dalyką, jog kažkuriuo istoriniu momentu buvo planuojama pademonstruoti „Blue Beam”, t.y. prigąsdinus visuomenę NSO fenomenais, įvesti naują pasaulio tvarką.
III ir IV dalyse Wilcock’as, remdamasis P. D. Beteriu daro nedovanotinas istorines klaidas, parodydamas, kad Rodshildai ir Rockefeleriai buvo ir yra tarpusavyje nesutariančios ar konkuruojančios grupuotės ir, kad esą Rusijos (ar Kinijos) užkulisiniame isteblišmente yra dar viena grupuotė, kuri nenori Rockefelerių klano stumiamos naujos pasaulio tvarkos. Klaida ir tai, jog abu autoriai sionizmą ir iliuminatus tapatina tik su Rodshildų klanu ir kildina iš chazarų. Esą judaizmą išpažinę chazarai, turėję savo imperiją 1-6 m.e. amžiuose nekentė slavų-krikščionių, todėl iki šiol jiems keršija, norėdami sugriauti Rusijos valstybę. Rusai, netgi sovietiniais laikais buvo priversti draugauti su Rockefeleriais, kurie neva vieni kitus palaikė. Nežinau, kiek tame tiesos, tačiau tai panašu į pasaką. O gal aš ne viską supratau?

Labai įdomiai Rodshildų sionizmą yra išnagrinėjęs David Icke, kurio vertinimai man yra labiau prie širdies.

http://www.davidicke.com/articles/political-manipulation-mainmenu-72/427…
P. D. Beterio teorija apie Rodshildų ir Rockefelerių karą smarkiai prieštarauja kitiems šaltiniams, pavyzdžiui, Johan Coleman, Maxwell Jordan, Fritz Springmeier „The 13 Satanic Bloodlines of the Illuminati” .
http://www.thewatcherfiles.com/bloodlines/
Puiki knyga

Gal būt tie klanai ir gali konkuruoti tarp savęs, nes tai milžiniškos interesų grupės, kurios valdo planetą, pasidalinusios į teritorijas ir verslo sritis, tačiau visų šių grupių ideologinė platforma yra vieninga - kontrolė, kontrolė ir dar kartą kontrolė. Jie pamišę dėl kontrolės. Nauja pasaulio tvarka yra visų 13 šeimų pagrindinis ideologinis pamatas ir tikslas. Nereikia iš šio konteksto išmesti iš įvairių (naujų ir senų) Kremliaus ar Pekino grupuočių. Jos tikrai nėra opozicija naujai pasaulio tvarkai, o tik konkurentai, kas greičiau įvykdys vieną ar kitą sąmonės kontrolės projektą. Esu giliai įsitikinęs, kad rusiškos, kiniškos, ar kitokios azijatų mafijos, jeigu iškovotų tokią pat galią, kaip Rockefeleriai ar Rodshildai, darytų žemėje lygiai tą patį tą patį, nes jų ideologinis pagrindas yra toks pat - kontrolė ir nauja pasaulio tvarka. Visų jų religija yra ta pati - atviras arba užmaskuotas satanizmas. Jie visi - tų pačių ložių nariai. Visokie kapitalizmai, komunizmai, bolševizmai ir kitokie „kairės-dešinės” -izmai yra tik akių dūmimas pilkai masei, kuri nieko nesusigaudo. Jų draugai „ateiviai”, su kuriais neva yra užmezgę kontaktus yra ne kas kita, o tie patys bibliniai „dievai” arba puolę angelai, dvasių pasaulio atstovai, reptiloidai, kurie savo kolonijas yra įsteigę čia pat žemėje, tik mes jų nematom, o pastabesni - mato. Ir jie ne kokie nors atsitiktiniai paklydėliai iš kitų galaktikų. Jie gali apsimesti, pavyzdžiui, Ashtara comand iš Plejadžių žvaigždyno, kurie, pasirodo, į Žemę vyksta vien tik tam, kad skelbtų New Age filosofiją ir neigtų krikščionybę. Tai daugiausiai 4-5 tankio būtybės iš liaudyje vadinamo „mirusių pasaulio” (žemutinio atsralo). Tai paraleliniai pasauliai, o ne kitos planetos ar galaktikos. Šitie ateiviai - evoliucijos eigoje tarpiniuose pasauliuose įstrigusios sielos. Jos kolonizavo žemę prieš daug tūkstančių metų, o tokie kaip Rodshildų ir Rockefelerių klanai yra jų marionetės. Ir jeigu jie turi tikslą suvienyti planetą, jie bandys ir bandys iš naujo. Tik klausimas ar pavyks?
Jeigu norime tikėti tikru prabudimu ir realiomis permainomis, turėtume suvokti paprastą dalyką: jokių revoliucijų, jokių permainų iš viešo ar šešėlinio isteblišmento pusės negali būti. Jei taip atsitiks, tokiomis permainomis tikėti negalima, nes didelė tikimybė, jog tai tik imitacija. Wilcock piešiama insaiderių kova primena kinišką pasaką apie drakoną. Vienam nukirtus galvą, atsiranda kitas. Jokios opozicijos isteblišmento viduje neįmanomos. Sistema gali pakeisti fasadus, bet iš esmės ji negali pavirsti niekuo. Sugriauti sistemą viduj sistemos neįmanoma. Tai yra trečiojo tankio planetų specifika. Žiūrėkite filmą „Matrix”. Ten valdomų revoliucijų scenarijus parodytas labai aiškiai. Bet žemė juk transformuojasi. Ji negalės toliau būti vien tik „trečiajame tankyje”.
Jei ir yra opozicija, tai jos kilmė visai kitokia. Tai, pirmiausia, vidinė, asmeninė kiekvieno žmogaus opozicija - dvasinis kelias, atsisakant bet kokių pretenzijų, manipuliacijų smurto bei siekių dominuoti kokioje nors žaidimų aikštelėje. Pirminė bet kokios revoliucijos sąlyga - sutramdyti savo EGO, o bet kokia vieša sistema be EGO - sunkiai įsivaizduojama. Ten kur valdymas paremtas vertikalia hierarchija, ten visuomet EGO vaidina pagrindinį vaidmenį. O kol kas niekas mums nesiūlo sistemos be vertikalios hierarchijos. Vis viena yra vadai, kurie žino geriau, vis viena yra liaudis, kuri tiki žiniasklaidos pasakomis ir nieko nežino apie realią situaciją. Bet koks didesnis žinojimas iššaukia susireikšminimą ir puikybę. O tai visuomet sukelia pagundas piktnaudžiauti esama padėtimi ir dėl asmeniniu tikslų. Taip demoniška vertikalė žmogų ir pagauna.
Enocho knygoje yra vieta, kurioje rašoma, jog puolusių angelų palikuonys Nifilim (dabartinis planetos isteblišmentas) yra Dievo pasmerkti „kariauti tarpusavyje bei žudyti vieni kitus”.
Todėl nereikia stebėtis, jog šešėlinio ir viešojo elito atstovai tarpusavyje kovoja ar konkuruoja dėl turtų ar interesų. Mes nuo tokios konkurencijos turėtume bėgti kuo toliau ir panašiuose spektakliuose nedalyvauti, jei, žinoma, tai pajėgiame suvokti ir pamatyti.
Tolesnėse Wilcocko traktato dalyse yra daug daugiau painiavos, negu racionalumo, nors kaip minėjau pirmos dvi dalys (ir pirmoji trečiosios dalies pusė) - tikrai neblogos.
Visiškai absurdiškai skamba teiginys, kad rusai iki 2008 meru rugpjūčio 16 d. nieko nežinojo nei apie HAARP, nei apie “Blue Beam”, nei apie naują pasaulio tvarką. Visuomenė apie tai kalba du dešimtmečius. Teslos atradimai žinomi viešai.
Iš Galinos Tsariovos filmo “HAARP климатическое оружие” aišku, kad rusai darė tuos pačius projektus beveik tuo pačiu metu kaip ir JAV.

Absurdiškai skamba ir teiginiai, jog Apolono “mėnulio programa” buvo slaptai tęsiama ir po 1973 metų ir ten buvo statomos bazės. Reikia nepamiršti, kad Apolno ar Sojuz programose dirbo šimtai tūkstančių žmonių ir nutylėti tokį svarbų dalyką, kaip srydžius į mėnulį po 1973 metų būtu neįmanoma dėl paprasčiausios priežasties: tokį kiekį žinančių njutildyti neįmanoma. Vis viena tiesa būtų išryškėjusi. Tuo tarpu praėjo 40 metų ir joks insaideris apie tai nieko neparašė. Skrydžių valdymo centrą Hiustone visuomet seka šimtai radijo mėgėjų. Jeigu iš tikrųjų vyko slapti srydžiai į mėnulį, tai ryšys turėjo būti palaikomas rezerviniais dažiniais ir visiškai ne iš Hiustono. Kita vertus tokie slapti projektai būtų pareikalavę milžiniškų pinigų.

Dar viena mintis atėjo į galvą skaitant III ir IV dalis. Turint omeny rusų pomėgius “nukopijuoti ir padaryti geriau”, negu konkurentai, pavyzdžiui, NATO ar amerikonai, pilnai tikėtina, jog jie turi sukūrę savo “Blue Beam” versiją, skirtą rusiškam ar post-sovietiškam mentalitetui.

Prisipažįstu, jog mano protas kol kas negali priimti Edgaro Keisi, jog iš Rusijos ateis „taika ir ramybė”. Nieko gero iš Rusijos ateiti negali. Rusija yra toks pat tvartas, kaip ir Amerika ar Europos Sąjunga, kuriame žmogus yra laikomas gyvuliu arba žemiau gyvulio, o viešas ir slaptas elitas klesti, suprasdamas vienintelę tiesą, kad norint likti valdžioje, tautą reikia laikyti už pavadėlio, pusalkanę ir absoliučioje tamsoje. Jei čia yra pagal Edgarą Keisi „išsigelbėjimas ir ramybė”, tuomet aš nieko nesuprantu arba nepribrendau suvokti.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 4 »

Pasaulinė globalinės politikos arenos žaidėjų kova už „Atskleidimą”, užkulisinės kovos ir pavojingi didelių berniukų žaidimai su HAARP/EISCAT. Tikri ir netikri NSO. Kas norėtų didelio streso dėl „ateivių invazijos” ar „pavojaus iš Kosmoso?” Ar projektas „Blue Beam” jau nurašytas, ar tiesiog laukiama „tinkamo momento”? Ar iš tiesų dėl naujos pasaulio tvarkos vyksta arši konkurencija tarp amžinų sąjungininkų, kurie tik vaidina priešus? Kas yra tikrieji ir užkulisiniai žaidėjai ant globalaus pokerio stalo?
Šias iš kitas intriguojančias temas 2010 m. pradžioje pasirodžiusioje studijoje nagrinėja David Wilcock. Jūsų dėmesiui - temos tęsinys: apybraižos „Atskleidimas. Paskutinis žaidimas” II dalies pirmos pusės sutrumpintas vertimas.

Tęsinys:  http://www.kvantinemagija.lt/atskleidimas-paskutinis-zaidinas-antra-dalis-pradzia.html

pradžia: http://www.kvantinemagija.lt/atskleidimas-paskutinis-zaidimas-html

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Taip apie save kalba NATO atsargos kariškis Robert Bob Dean. 2007 metais jis pareiškė, jog projekto Camelot interviu su juo bus paskutinis. Parengus ir išplatinus interviu, projekto adresu pasipylė šimtai dėkojančių laiškų.
Kai Bobo buvo paklausta, ką jis norėjo aptarti šį kartą, jis pasakė, kad ketina paskelbti naujienas iš savo „vidinių” šaltinių, apie Nibiru planetą, kuri yra iki šiol ginčytinas dalykas. Naujajame filmuke - labai daug svarbios informacijos visiems tiems, kurie domisi „Planeta X”.

Bobas pasakoja ir apie kitus intriguojančius dalykus: apie tai, ką slaptosios tarnybos rado ant Ararato kalno ir kad šumerų lentelėse aprašyti anunakiai šiuo metu aktyviai veikia Marse. Jis kalba labai gyvai, logiškai, išraiškingai, turi puikų jumoro jausmą.

Kaip buv3s valstybės tarnautojas Bobas dalinasi savo žiniomis apie NSO, ypatingai apie slaptus dalykus, su kuriais jis buvo susidūręs, kai tarnavo NATO struktūrose Europoje 60-aisiais metais. Jis tur4jo leidimą dirbti su slaptais dokumentais, drąsiai kalba apie NATO ataskaitas, skirtas „nežemiškoms” problemoms. Kai kurias tokias ataskaitas jis yra perskaitęs po kelis kartus ir žino mintinai. Kažkada jis padarė labai svarbų savo gyvenime žingsnį - sulaužė priesaiką neskleisti paslapčių, nes to pareikalavo paprasčiausias dalykas - žmogiškumo jausmas.

Antrajame interviu Bobas kalba apie tai, kad jam pačiam teko kontaktuoti būtybėmis iš kitų pasaulių ir netgi pabuvoji jų laive.

Aš asmeniškai į Bob Dean pasakojimus žvelgiu su tam tikru atsargumu. Jeigu jis iš tikrųjų buvo NATO kariškis ir pažeidė priesaiką, juo jau senai turėjo užsiimti karo tribunolas. Bet kariškiai, kaip žinia, neigdami bet kokius savo ryšius su ateiviais (ar demonais) tokios bylos atveju būtų priversti pripažinti tiesą. O tai yra neparanku. Geriausia taktika tokius žmones paversti psichais ir paranojikais.

Nepaisant įvairių abejones keliančių niuansų, Bobo mintys ir informacija tikrai įdomi ir verčia mąstyti. Todėl šie interviu tikrai yra vertingi. Toliau: http://www.kvantinemagija.lt/bob-dean.html

www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

2009 metų gruodžio pradžioje pasaulį sukrėtė beveik tą pačią dieną įvykę du keisti NSO faktai. Norvegijos šiaurėje pasirodė keista spiralė, o virš Maskvos Kremliaus pakibo trikampės formos neatpažintas skraidantis objektas.

Šie kosminiai fejerverkai įvyko tomis dienomis, kai JAV prezidentui B.Obamai buvo įteikiama Nobelio taikos premija. Tais pačiais metais JAV prezidentas televizijos šou laidoje turėjo pripažinti, jog mes Visatoje ne vieni, kad proto broliai mus lanko nuolat, o vyriausybės su jais netgi užmezgė kontaktus. Tačiau projektas buvo atidėtas iki 2010 pavasario, pakui iki 2011 metų lapkričio (11:11).

Kuo šie įvykiai susiję ir kodėl projektas Atskleidimas buvo nukeltas iki geresnių laikų, bando atsakyti D.Wickock’as.

Plačiau: www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Žmonijos ligos tokiuose filmuose diagnozuojamos teisingai: veikia slaptos organizacijos, kurių tikslas - pavergti pasaulį. Būtų keista, jeigu tokių tikslų, pavyzdžiui, bankininkai nesiektų.

Bet kaip išsigelbėjimas iš sąmokslininkų gniaužtų tokiose kronikose siūlomas bet kas, tik ne darbas su savimi. Gerai, kad tokie filmai kuriami, bet jie neakylų žiūrovą nuveda į šabakštynus, kai bandoma atsakyti į klausimus: “o ką dabar daryti?”, “Kokių veiksmų griebtis, kad to nebūtų?”.
Atskirų eilučių verti Peter Joseph Zeitgeist serijos filmai.

Pirmasis Zeitgeist filmas, kai tik jis pasirodė, padarė didelį įspūdį.

Įtaigiu hipnotizuojančiu stiliumi žiūrovas prikaustomas prie kėdės 2-3 valandoms. Istorinių faktų virtinė, aktualūs interviu, įtikinamai suregzti montažai, animacija ir kiti dalykai byloja apie tai, jog autorius išmano savo darbą ir žino ką daro. Bet po santykinai teisingos diagnostikos (nors yra nemažai teiginių dėl kurių būtų galima ginčytis, pavyzdžiui, ar reikėtų Jėzų tapatinti su kitais Saulės dievais), pasiūloma nauja koncepcija - projektas „Venus” (”Venera”). Venera yra Rytinė Aušros Žvaigždė. Ji, kaip bebūtų keista yra labai svarbus religinis simbolis, reiškiantis puolusį angelą Liuciferį. Antrame filme piešiamas puikus utopistinis peizažas, kaip turėtų žmonija pertvarkyti savo gyvenimą į geresnį…. toliau www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »