BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Birželis 2011 archyvas

Su Sankt Peterburgo fiziku Michailu Zarečnyj, knygos „Kvantinis-mistinis pasaulio vaizdas, realybės struktūra ir žmogaus kelias” (квантовая картина мира, структура реальности, путь человека) pradėjau susirašinėti 2007 metais.
Jo knyga mane tiesiog užbūrė, o vėliau šių susirašinėjimų pagrindu gimė interviu, kuris turėjo būti spausdinamas žurnale „Mokslas, ezoterika, žmogus”. Tačiau apie šį žurnalą nieko nebesigirdi, o tema taip ir liko nepanaudota, juo labiau, kad savo pašnekovui prižadėjau, jog pokalbis bus kur nors išspausdintas. Kiti žurnalai atsisakė spausdinti, nes atseit čia „knygos reklama” ir paprastam skaitytojui kvantinė fizika yra per sudėtingas dalykas. Nejaugi?
Taigi, geriau vėliau negu niekad.
Originalų testą rusų kalba galima perskaityti šiuo adresu:
http://www.ppole.ru/int_2008.htm

G - Gintaras
MZ - Michail Zarečnyj

G. Keliais žodžiais prisistatykite, kas jūs, kuo užsiimate?

MZ. Esu Michailas Zarečnyj, fizikas-teoretikas, PhD. Be darbo mokslo srity, vedu seminarus ir treningus, kurie yra skirti atverti žmogaus kūrybinius sugebėjimus, jo vientisą ir harmoningą tapsmą.

G.Jūsų knyga vadinasi „Kvantinis-mistinis pasaulio vaizdas. Realybės struktūra ir žmogaus kelias”, kodėl būtent „kvantinis-mistinis”, kuo jis skiriasi nuo klasikinio įprasto? Kaip jis pasireiškia kasdieniame žmogaus gyvenime?

Toliau http://www.kvantinemagija.lt/michail-zarechny-kvantinemagija.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 3 »

Šis straipsnis prieš 5 metus buvo išspausdintas tuo metu dar gyvavusiame žurnale „Žmogus ir Visata” ir buvo skirtas žymaus antropologo, žurnalisto ir rašytojo Caroloso Cezario Salvadoro Aranos, 80-mečiui paminėti.

Penkeri metai pralėkė kaip viena diena ir šiais metais minėsime šio nuostabaus žmogaus dar vieną apvalų gimtadienį - jam būtų sukakę 85 metai. Man šis žmogus labai brangus nes būtent nuo jo knygų prieš daug metų ir pradėjau savo kelionę per dvasinius pasaulius. Bet kokiu atveju - tai viena ryškiausių XX a. pabaigos ezoterinės literatūros klasikos žvaigždžių, mums žinoma Carloso Castanedos slapyvardžiu.

Carolosas Cezarias Salvadoras Arana (Carlosas Castaneda) gimė 1926 metais Peru Kaimarako mieste per pačias šv. Kalėdas. Paprastas, tačiau impulsyvaus charakterio vyrukas iš Lotynų Amerikos, Studijuodamas Kalifornijos universitete antropologiją, nutarė tyrinėti indėnų naudojamus jėgos augalus, grybus. Taip jis 1960-aisiais Arizonoje, autobusų stotyje susipažino su jakių genties indėnų, šamanu Donu Chuanu ir tapo jo mokiniu. Carlosas nutarė aprašyti šią neįkainojamą magišką patirtį ir parašė 12 knygų apie mago-nagualio Dono Chuano partijos gyvenimą ir jo filosofinę sistemą, pats asmeniškai išgyvenęs kario ir mago kelią.

Visas straipsnis http://www.kvantinemagija.lt/carlos-castaneda-kvantinemagija.html

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Pagal Sergejų Lazarevą, negali būti bažnyčios be aukos. Norint suvokti, kad žmogus yra antrinis Dievo atžvilgiu, reikia kažką atiduoti. Kokia atleidimo priežastis? Ką reiškia „paleisti”? Jeigu mes vidumi praradimų, įžeidimų, nuoskaudų nepriimame - eikvojame labai daug energijos. Kai mes prarandame jėgas, negalime keistis.

Bet koks energijos praradimas sąlygoja ligų atsiradimą. Pagal S. Lazarevą, atleisti, vadinasi paaukoti. Jeigu mes įvykiuose nematysime Dievo valios, atleisti nebus neįmanoma. Mes atleidžiame dėl Dievo. Mes priimame Jo valią suprasdami, jog bet kokia situacija yra Dievo plano pasekmė. Ši auka mums yra kaip leidimas į žymiai kokybiškesnę būseną.
Radau interneto platybėse S. Lazarevo idėjų santrauką, vieną iš paskutinių paskaitų ir, žinoma, pridėjau savo komentarą, nes yra dalykų dėl kurių galima ginčytis.

Sergejaus Lazarevo “Karmos diagnostikos” yra 12 knygų, maždaug po 200 psl. kiekviena. Jose autorius, ekstrasensas ir bioenergetikas, save vadinantis informacininku ir tyrėju, plėtoja nuosavą Karmos teoriją, kuria siekia apibrėžti, kaip žmogaus gyvenimo nuostatos, jausena, sprendimai, elgesys įtakoja jo sveikatą, santykius, sėkmę, likimą ir dvasinę būklę.

Lazarevas dalinasi savo patirtimi ir įžvalgomis, kokias gauna bendraudamas su gausybe savo pacientų ir pasekėjų. Knygos parašytos reportažo stiliumi, nenuobodžiai ir nevadovėliškai, gausiai iliustruotos gyvenimiškomis tikrų žmonių istorijomis, kuriose kiekvienas galime nesunkiai atpažinti save ir pažįstamus.
Autoriui smelkiantis į vis subtilesnius žmogiškos prigimties, Sąmonės ir Kosminės informacijos lygmenis, Teorijos akcentai šiek tiek keičiasi, bet baziniai principai išlieka tie patys. Toliau http://www.kvantinemagija.lt/sergej-lazarev-kvantinemagija.html

www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments Komentavo 7 »

Fizinė tikrovė - tai tik iliuzija, egzistuojanti išskirtinai mūsų smegenyse. Ar tai tik fantastika iš filmo „Matrica”? Ne, Deividas Aikas (David Icke) parodo visa tai labai rimtai, aiškiai ir įtikinamai. Kiekvieno žmogaus protas prijungtas prie centrinio kompiuterio, kuris transliuoja kolektyvinę realybę.
Jėgos, kurios manipuliuoja žmogumi nenori, kad mes sužinotume „tiesą, kuri padarys mus laisvus.” Knygoje „Beribė meilė - vienintelė tiesa, visa kita - iliuzija” D. Aikas atskleidžia gyvenimo paslaptis. Kas mes? Ką mes čia veikiam? Kas yra žmogaus kūnas ir kaip galime nustoti senti?
Šiame straipsnyje - kelios ištraukos iš pirmos knygos dalies bei geriausių D.Aiko video paskaitų kolekcija.

D.Aikas - populiarus Anglijos rašytojas, lektorius, daug rašantis apie apie tai, kas yra žmogus, kas yra jį supanti tikrovė, kas kontroliuoja mūsų realybę, kodėl pasaulyje nesibaigia kančios, karai, skurdas ir stresai. Jis ieško atsakymų į amžinus klausimus, kas yra mūsų protas bei emocijos ir kodėl mumis vadovauja KITI, kas sukūrė religijas ir kam meldžiasi pasaulio galingieji, bei koks jų tikrasis tikslas.
D.Aiko knygų lietuvių kalba niekas neleidžia. Gal būt todėl, kad bijoma, jog niekas neišpirks tiražų. Keistas požiūris. Bent jau rusiškuose knygynuose jo knyga „Beribė meilė - vienintelė tiesa, visa kita - iliuzija” (rusiškas vertimas) - gana populiari. Panaršęs internete radau diktoriaus įgarsintą šios knygos pirmosios dalies versiją.

Kelis puslapius išverčiau, o toliau reiktų pirkti knygą arba perklausyti šį įrašą.  http://www.kvantinemagija.lt/david-icke-kvantinemagija.html

Daugiau informacijos www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Jordanas Maxwelas (Jordan Maxwell) žymus JAV mokslininkas, istorikas ir oratorius. Jis daugiau kaip 50 metų tyrinėja slaptas draugijas, okultizmo filosofiją ir ufologiją. Šis nepaprastas žmogus išleido kelias dešimtis knygų ir yra įvairių filmų bendraautorius.
Tarp tokių galima paminėti daug kam matytą Peter Joseph filmą „Zeitgeist”.
Vienas įdomesnių mokslinės dokumentinės kūrinių „All Conspiracy - No Theory” pasirodė praėjusių metų pavasarį.

Prie jo kūrybos prisidėjo ir Jordanas Maxwelas. Filmas „All Conspiracy - No Theory” savo įtaigumu toli pralenkia visas kitas panašaus žanro dokumentinio kino juostas.

Tai garantuotas būdas atsibusti net uoliausiems skeptikams.

Toliau apie tai www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments Komentavo 3 »

Paveldimumo ir ligų priežastimi dažnai laikomi pakitimai baltymų struktūrose. Prieš 80 metų pagrindinės gyvybės molėkulės DNR kodo iššifravimas atrodė kaip tolima svajonė. Tačiau Vakaruose dirbęs Rusijos mokslininkas, biologas Aleksandras Gurvičius (Alexander Gurwitsh) suprato, kad genai, kaip cheminiai junginiai negali vieni savaime atlikti jiems suteiktos misijos, todėl būtina įvesti naują informacinio-biologinio lauko terimimą.

Biolauku Gurvičius siūlė vadinti chromosomų ekvivalentinį lauką. Tai atitiktų elementariųjų dalelių, veikiančių pagal kvantinius nelokalumo dėsnius, laukui. Vėliau jo mokiniai sukūrė visai naują genetikos ir kvantinės mechanikos pagrindais paremtą mokslo šaką - biofotoniką.

Plačiau apie tai www.kvantinemagija.lt

p.s. Primenu draugams ir skaitytojams, kad šis blog’as likviduojamas. Visa informacija perkeliama į www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Idėjos turi unikalią savybę jungti žmones pagal panašumo principą ir kurti agregorus. Pirmiausia reikia prisiminti jog visi be išimties žmonės mintis formuoja (mąsto) labai skirtingai, vadovaujasi skirtingomis įsitikinimų sistemomis, atsižvelgiant į daugelį subjektyvių faktorių.  Genetikai sako, kad negali būti visatoje dviejų identiškų DNR grandinių. Fizikai sako, kad kiekvienas kuriame savo asmeninę tikrovę.
Formaliai taip ir yra. Tačiau kai tik žmonės praveria burną - imi galvoti, jog ši taisyklės neteisinga, nes girdi vienodas frazes, lyg jos būtų mintinai išmoktos iš tų pačių vadovėlių.

Kartais klausaisi žmogaus ir galvoji, “visa tai jau esu girdėjęs”. Gali netgi nuspėti kelis žodžius į priekį, ką nori pašnekovas tau pasakyti. Tada suvoki, jog kalba ne žmogus, o anapusinė būtybė - agregoras. Kažkada man kilo idėja sudaryti labiausiai vartojamų šabloninių sakinių rinkinius ir panagrinėti, kaip jie atsirado. Bet gaila laiko. Pkačiau http://www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »