BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gegužė 2011 archyvas

David’as Wilckock’as - vienas žinomiausių pasaulyje naujos kartos globalių pokyčių bei sąmonės virsmo problemų tyrinėtojų.
Šia tema jis yra parašęs daug knygų ir pastatęs nemažai filmų. Visos jo išvados paremtos griežtais klasikinio mokslo argumentais. Šis žmogus laukiamas svečias tiek ezoteriniuose, tiek ir akademiniuose forumuose įvairiuose kontinentuose. Interviu Anglijos „Kerrang” radijo stočiai http://www.kerrangradio.co.uk/ jis detaliai aiškina, jog mūsų mintys ne visuomet būna mūsų. Filme „Enigma 2012″ jis kalba apie apie tai, jog 2012 metų „reklaminėje kampanijoje” yra daug netiesos.

http://www.kvantinemagija.lt/david-wilckock-kvantinemagija

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Apie akademiką Joną Gervę (1939-2003 m.) bei jo darbus daugiau galima sužinoti užsienio šaltiniuose, negu Lietuvos. Nors mano įsitikinimu, jo pavardė pelnytai turėtų būti šalia tokių tautos šviesuolių, kaip Vydūnas ar Čiurlionis, deja, mūsų šalyje jis net nėra pažįstamas akademiniuose sluoksniniuose, o ką jau kalbėti apie eilinius žmones. Tuo tarpu buvusioje SSRS erdvėje bei Vakaruose jis buvo ir tebėra pakankamai žinomas žmogus, kuris perėjo visą nelengvą mokslininko, tyrusio mūsų realybės ištakas ir jos struktūrą, kelią.

Per savo mokslinę karjerą jis prisilietė prie tokių dalykų, per kuriuos galima prieiti prie fundamentalių materijos valdymo svertų. Ir šių dalykų Jonas Gervė, kol buvo gyvas, mokė žmones. Iš kelių šimtų valandų paskaitų, kurias galima rasti internete, peržiūrėjau tik kelias dešimtis ir to pakako, kad susidaryčiau apie jį kontraversišką nuomonę. Iš vienos pusės - prieš priimant vienokį ar kitokį sprendimą, paprastos internetinės pažinties su šio mokslininko darbais nepakanka. Viena aišku - jo indėlis į Pasaulio ir Žmogaus suvokimą yra unikalus ir turi būti prieinamas plačioms masėms.
Radęs autentiška šaltinį internete www.gervi.name nutariau šiek tiek atpasakoti tai ką spėjau perskaityti, juo labiau, kad rusų kalba daug kam dabar nėra įkandama. “Prikabinau” ir kelias J. Gervės Evoliucijos teorijos paskaitas. Visas jas galima rasti minėtoje svetainėje. Plačiau apie viską - naujoje svetainėje . www.kvantinemagija.lt

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Nauja era ar nauja pasaulio tvarka IV dalis (Trečiasis pasaulinis karas)

Aiškiaregė iš Bulgarijos Vanga pranašavo, jog 21 amžiaus pradžioje prasidės Trečias pasaulinis karas. Tik šis karas kitoks. Nepamatysite nei tankų nei lėktuvų, nei automatais ginkluotų divizijų. Jo tikslas - ne užkariauti naujas teritorijas, ne dėl naftos, ne prieš terorizmą, bet prieš žmogų. Karas vyksta prieš kiekvieną iš mūsų, nes sistemai žmogus nereikalingas. Matricainei-agregorinei socialinės kontrolės sistemai reikalingi ne žmonės, o energijos šaltiniai, emocijų nevaldančios baterijos, kurias galima nuolat melžti, gąsdinant nebūtais priešais, baime neišgyventi ir panašiomis nenuspėjamomis grėsmėmis. Todėl daroma viskas, kad žmogus netaptų žmogumi, nepraregėtų ir negalėtų pamatyti tiesos, kad jis neprisimintų savo tikrosios prigimties ir paskirties.

Nereikia pamiršti, jog elito „galinguosius” valdo išlikimo instinktas. Jie bijo mūsų, todėl pasaulio kontrolės praradimas jiems reiškia asmeninę tragediją. Jie dėl naujojo Babilono (arba Naujosios Jeruzalės, Siono) taip ilgai dirbo - daug tūkstančių metų ir štai viskas gali nueiti veltui. Nauja pasaulio tvarka, 2012 metai, Blue Beam, New Agwe, iliuminatų sąmokslas ir panašūs projektai - baimės prarasti kontrolę pagimdyta paranoja. Tai ne kas kita, o siekis įspausti į kampą dar nespėjusią pabusti žmoniją naujų, transformuojančių energijų akivaizdoje. Jie žinojo, kad ateis tokie laikai ir šitam darbui ilgai ruošėsi. Jie mąsto taip: jei žmogus miega, tai tegul miega “oficialioje realybėje”, o jeigu prabunda - pasiūloma išeitis - agregorinis satanizmas. Svarbu, kad žmogaus dvasinis pasaulis būtų nuspėjamas, kontroliuojamas ir koreguojamas.

Tačiau vargu, ar globalizacinis scenarijos ”Novus Ordo Secolorum” pavyks. Tam, kad visi šie tamsūs scenarijai neįvyktų, turime pasipriešinti. Vienintelis įmanomas efektyvus pasipriešinimo būdas trečiajame pasauliniame kare yra ne tik darbas su savimi, iš esmės keičiant tikrovės identifikavimo ir suvokimo paradigmas, bet ir principinė pozicija globalizacijos ir dvasinės evoliucijos atžvilgiu. Kitaip tariant, būtina suvokti, jog tik asmeninis kontaktas su Dievu, atmetant bet kokias tarpinių agregorų paslaugas, gali išgelbėti nuo eilinių liuciferiškų spąstų bei identifikuoti klastą, kurios įprastoje būsenoje esanti sąmonė negali suvokti.

Nereikia atsikalbinėti sau ir kitiems, neva jie yra galingesni ir vis viena tai paradys, nes raštuose išpranašauta. Jeigu mes mintimis to neleisime - jų pastangos bus bergždžios. Pranašystes rašo žmonės priimdami chanelingus iš pakankamai žemo laipsnio dvasinių būtybių, kurie mums, žmonėms, sukurtiems pagal Dievo paveikslą, nėra jokie autoritetai. Gal būt tos būtybės ir nori padėti žmonijai, o gal būt ir ne. Mes jų tikrųjų motyvų nežinom, todėl pasitikėti chanelingais negalim. Gali būti taip, kad tie ”kanalai” jaučia kažkokią karminę skolą dėl to, jog kažkada atmetė Dievą ir pasirinko reptiloidą Liuciferį. Todėl jų paslaugų reikia kuo skubiau atsisakyti ir išmesti iš galvos visokias “harmonines konvergencijas”, eilinius “partalų” ar “vartų” atidarymus iki 2012 metų ir t.t.  Kelias į pragarą visuomet grindžiamas gerai ketinimais. Išsigelbėjimas permainų laikotarpiu yra tolygus visiškai pilnam ir aiškiam kiekvieno suvokimui, jog tarp manęs ir Dievo nieko daugiau nėra. Jokių hierarchijų. Jokių laiptelių, jokių pakopų. Jokių pakylėtųjų valdovų. Visą tą dvasinę “jėgų” hierarchiją sugalvojo reptiloidai, kurie, patikėkit manim, puikiai moka įsprausti žmogaus sąmonę į eilinę matricinę sistemą, sekti pasakas ir saldžiai meluoti. O maža to - ir meistriškai apsimetinėti tuo, kuo tikite. Jei abejojat, ar mano žodžiai, vertinant New Age agregorus yra teisingi, paskaitykit 10 Dievo įsakymų 1 punktą.

Kodėl aš vis dar rašau tokiomis temomis, nors viskas ir taip aišku? Viena iš priežasčių - jog bazinę informaciją žinoti ir skelbti reikia. Net ir 100 kartų iš eilės, kol protas prie to pripranta ir nebeatmeta kaip nesąmonės. Nors gal būt tai ir nemalonu, nepanašu į tikrovę, bet, deja, iš tikrųjų visa tai pasaulyje vyksta realiame laike. Reikia pažinti simbolius, kuriais jie susišneka ir kuriais ženklina savo antižmogiškus projektus vien tam, kad galvoje turėti filtrą, kuris padeda atsekti tikrą gėrį nuo tikro blogio. Pirmiausia nuo to blogio, kuris ateina pas mus ėriuko kailyje ir siūlo išsigelbėjimą per tarpines agregorines struktūras, tokias kaip dogmatiškos bažnyčios, ortodoksinės filosofinės mokyklos ar New Age pakylėtieji valdovai. Per daug metų išsiugžiau imunitetą agregorams. Ir nesvarbu, kokie jie bebūtų geri ar blogi, mano protas juos automatiškai atmeta. Nesakau, kad jie manęs neveikia. Jie veikia, tačiau laiku identifikavus ant kokios dvasinės adatos užsėdai, bet kokie agregorai automatiškai atpuola.

Kokiais būdais planuojama įvesti naują pasaulio tvarką, rašė daug žmonių - Jordan Maxwell, David Icke, Johan Coleman bei daugelis kitų. Vienas iš žymesnių konspirologijos specialių Fritzas Springmeieris (Fritz Springmeier) savo knygoje „13 satanistinių iliuminatų dinastijų” („The 13 Satanic Bloodlines of the Illuminati” http://classic-web.archive.org/web/20030901062957/http:/webpages.shepherd.edu/EEHRHA01/13Bloodlines.htm) teigia, kad valdančiojo elito dalis, kurie paprastai vengia viešumos, nuo seno naudoja dar Egipto ir Babilono laikais naudotus žmogaus sąmonės pavergimo ir kontrolės metodus. Tie metodai remiasi juodąja magija. Anksčiau kontrolė būdavo įgyvendinama per okultinius simbolius ir viešąją architektūtą, o dabar ir per chemiją, elektromagnetinę sriubą, genetiškai modifikuotą maistą, vakcinas bei masinės informacijos kanalus, kurie, kaip taisyklė ir priklauso tam pačiam okupaciniam elitui.

Pasak Fritz’o Springmeier’io, daugumos žmonių sąmonėje instaliuotas savotiškas saugiklis, kuris atjungia žmogaus sugebėjimus kritiškai mąstyti tam tikros informacijos atžvilgiu. Tas saugiklis per daug metų sukurtas dresūros būdu. Žmogaus sąmonėje įvyksta „trumpas jungimas” ir žmogus nebegali tęsti diskusijos ir mąstyti tam tikromis temomis, pavyzdžiui, apie naują pasaulio tvarką. Tarkim, žodis „konspiracija” arba „sąmokslo teorija” iš karto visuomenėje iššaukia neigiamą reakciją. Ir šita reakcija yra išmokta, ji nėra natūrali.

Šis mokslininkas yra parašęs ne vieną knygą apie apie trauminius smegenų programavimo metodus. Knygose jis kalba apie tai, kaip slaptos elito organizacijos jau kelis šimtus metų naudoja gerai atidirbtas socialinės dresūros, sąmonės valdymo programas. Ir toks programavimas, anot autoriaus, prasideda dar motinos įsčiose.

Kitas šios srities žinovas Ronas Pattonas (Ron Patton), aprašęs literatūroje tokius slaptus JAV eksperimentus, kaip MK -ULTRA, Monarch, Montouk it kt., įsitikinęs, kad mąstymas modifikuotas daugiau kaip 10 milijonų žmonių vien tik JAV. Visame pasaulyje įvairiais būdais „modifikuotų” žmonių skaičius gali siekti kelis milijardus. Modifikuoti žmogų (paversti zombiu) šiandien galima įvairiai: per masinės hipnozės seansus, elektromagnetinėmis bangomis, chemiškai, per įvairias idėjas ir doktrinas. O dažniausiai iš šių prieskonių išverdama kaloringa sriuba, kuri vadinama šiuolaikiniu gyvenimo būdų ir neišvengiamu realiu gyvenimu.

MK-ULTRA

Projektas buvo pradėtas 1953 metais. Šio pavadinimo pirmos dvi raides kildinamos iš žodžių junginio “Mind Kontrolle”. Projekto ištakos - nacių koncentracijos stovyklose vykdyti eksperimentai. Kaip ir Antrojo pasaulinio karo metu, taip ir eksperimento MK-ULTRA metu buvo siekiama sukurti universalų karį, kuris nejaučia skausmo, baimės ir aklai vykdo operatorių nurodymus. Naudotos tos pačios trauminės poveikio poveikio priemonės: radiacija, elektrošokas, psichologinis ir psichiatrinis poveikis, sociologija, antropologija, grafologija, erzinančios medžiagos ir para-kariniai prietaisai. LSD ir narkotikai buvo vienos populiaresnių. 1940-ųjų pabaigoje CŽV padaliniui, užsiimančiam cheminiais ir bakteriologiniais sąmonės poveikio metodais vadovavo Sidnis Gottliebas (Sidney Gottlieb). Jis padarė daug atradimų kaip cheminės ir elektromagnetinės priemonės veikia žmogaus sąmonę. Būtent jo vadovaujamose sukarintose mokslinėse bazėse dirbo po Antrojo pasaulinio karo išlikę nenubausti nacių koncentracijos stovyklų „specialistai”. Jis visą savo gyvenimą atidavė centrinei žvalgybos valdybai (CŽV). Būtent Sidney Gottlieb’o jo eksperimentai 1953 metais jo buvo pavadinti MK-ULTRA.

Su šio „mokslininko” pavarde siejamos beveik visos CŽV vykdytos slaptos operacijos Lotynų Amerikoje, Azijoje, Afrikoje. Eksperimentų taikiniais tapdavo ištisos tautos ir valstybės. Žinoma, visa tai kažkada buvo naudojama kovai prieš komunizmą. Dabar, kai komunizmo neliko, technologijos vis viena liko ir toliau buvo tobulinamos. Tobulinamos todėl, kad pradėtas trečiasis pasaulinis karas - demonams parsidavusio elito karas prieš paprastą žmogų.

Septintojo dešimtmečio pradžioje pradėtas dar vienas projektas - MONARCH, kuris iki šiol yra įslaptintas. Jis kildinamas iš kitų slaptų projektų, tokių, kaip MK-Search, SpellBinder. Tokių projektų tikslas buvo - sukurti universalius kovotojus arba bio-robotus žudikus, kitaip vadinamus „Manchurian kandidate”.

Demokratijos sąlygomis universalaus kario programų ir eksperimentų rezultatai neįkainojami ir vykdant taikius projektus, tokius, kaip rinkimai arba besąlyginis paklusnumas priimant vadinamuosius nepopuliarius sprendimus, korporacijoms naudingų vartojimo įpročių skiepijimas ir t.t.. „niegantis balsuotojas” ir ”nesąmoningas pirkėjas”- yra pats geriausias šių ir kitų eksperimentų išradimas, nes garantuoja ilgalaikį valdančio elito suformavimą ir išlaikymą bei ekonominės sistemos stabilumą. „Miegantis balsuotojas” lyg pagal komandą pasirenka sociologiniais tyrimais pagrįstą populiariausią sprendimą, tačiau nesuvokia, jog jo pasirinkimu yra manipuliuojama. Pirkėjas taip pat retai kada susimąsto, kad jo pasirinkimu yra manipuliuojama.

 MONARCH - reiškia drugelį. Teigiama, kad žmogus ilgą laiką traumuojamas cheminėmis ir kitokiomis priemonėmis, ima elgtis tarsi vabzdys. Vienais atvejais jis „miega” arba tik atlieka gamtinius poreikius, kaip koks vikšras, o atėjus reikiamam momentui ir jis ima veikti. MONARCH projektas vadinamas marionečių fabriku. Vienas ir tas pat žmogus gali būti suskaidomas į keletą sub-asmenybių, kurios, gavusios signalą, užvaldo kūną. O kai baigiasi „operacija”, jis nieko neprisimena. Kritiniais atvejais žmoguje sužadinama „kita” asmenybė ir ji veikia pagal užprogramuotą algoritmą. „Atsibudęs” žmogus tiesiog nepamena ką prieš tai darė, nes jį jau užvaldo kita sub-asmenybė.

 Panašūs eksperimentai, ypatingai naudojant elektromagnetinę spinduliuotę buvo atliekami abiejose Atlanto pusėse. Prieš 20 metų įvairiose šalyse staiga padaugėjo žmonių, kurie įtarė, jog juos „švytina” spinduliais. Ir šita „paranojos forma” buvo tokia užkrečiama, kad ja vienu metu „sirgo” labai daug žmonių abiejose Atlanto pusėse. Bet iš tikrųjų tai nebuvo natūrali paranoja, tiesiog jautresnės psichikos žmonės kažką jautė negero. Nepriklausomi tyrėjai linkę manyti, kad prieš žmones plačiu mastu buvo vykdomi psichotroniniai eksperimentai. Tik vieni žmonės to nejausdavo, o kiti - jausdavo labai aštriai.

Humaniški būdai ir Naujos eros ginklas - HAARP

HAARP, High Frequency Active Auroral Research Program - tai JAV mokslinių tyrimų objektas. Formaliai tai JAV mokslinių tyrimo stotis, antenų miškas, kurio tikslas, kaip yra skelbiama, viešai - tirti Šiaurės pašvaistę. Tačiau iš tikrųjų šis objektas priklauso JAV karinėms oro pajėgoms ir buvo sukurtas neva tam, kad užtikrinti radijo ryšį su povandeniniais laivais ir lėktuvais. Objektas pradėjo veikti nuo 1997 metų Gakono vietovėje, Aliaskos valstijoje. Būtent su jo atsiradimu siejama padažnėjusių klimatinių anomalijų virtinė bei naujos kartos sąmonės kontrolės projektai.

Šio prietaiso galimybės yra iš tiesų labai unikalios. HAARP pagalba galima trikdyti oro ir jūrų navigaciją, blokuoti radijo ryšį, sugadinti kosminių laivų, palydovų, orlaivių ir laivų borto įrangą. Šis projektas riebiu brūkšniu nubraukė seną supratimą, kaip gali būti vykdomas karas. Prietaisas gali sukelti gamtos ir klimato kataklizmus, katastrofas bet kurioje pasaulio vietoje. Jis veikia ganėtinai paprastai: žemo dažinio elektromagnetinis spindulys paleidžiamas į jonosferą, nuo jos atsispindi ir grįžta į žemę. Spindulį galima sufokusuoti bet kokiu kampu. Ir, priklausomai nuo užduoties, gali būti pasirenkamas ir spinduliuotės stiprumas. Atskirais atvejais jis gali paveikti žmogaus protą taip, kad galima būtų slopinti jo psichinius sugebėjimus. Taip pat šiuo prietaisu į žmogaus smegenis galima įvesti tam tikrus skaitmeniniame formate įrašytus žodžius ar garsus, o juos žmonės identifikuos, kaip savo pačių mintis.

Propaganda ir PR

Kita, labiau humaniška poveikio žmogaus protui priemonė yra televizorius. Ir ne tik todėl, kad skaitmeninis signalas geriau veikia pasąmonę negu analoginis, bet todėl, jog propaganda visada yra daug veiksmingiau už bet kokia chemiją ar narkotikus.

 Būdamas 33 laipsnio masonu ir įkvėptas masių valdymo idėjomis Edward Luis Bernays 1928 metais parašė knygą „Propaganda”. Iš pradžių tai buvo elitui skirtas smegenų plovimo vadovėlis. Būtent tai davė startą vadinamajam viešųjų ryšių (Public Relation) verslui. Tarp įvairių metodikų, kaip valdyti mases E.L.Bernais nurodo, jog žmogus turi būti nuolat dresiruojamas kvailais, beprasmiais ritualais, nurodymais ar įstatymais tol, kol atbunka ir nustoja kritiškai mąstyti. Žmonės tiesiog kažką atlieka, nes taip reikia, nematydami išeities ir nesuprasdamas esmės. O nedaryti negali, nes gresia sankcijos. Tuomet jis tampa abejingas ir paklusnus, o sąmonė atvira programavimui.

 Norint sukurti „pavyzdinę” visuomenę, būtina siekti, kad žmogaus protas būtų nuolat užimtas kokiomis nors problemomis, o jei jų nėra - antraeiliais blizgučiais, TV šou, serialais, sporto aistromis. Idealioje visuomenėje pagal iliuminatus, žmogus neturi turėti laisvo laiko savišvietai ar atsakymų paieškai. Jo protas nuolat turi būti užsiėmęs: darbe - darbu, namie - buitimi, o laisvalaikiu - pramogomis. Žmogui negalima leisti atsikvėpti nei 1 minutę. Neleisti žmogui savarankiškai mąstyti 24 val. per parą - yra pati geriausia kontrolės forma.

Tai, ką dauguma žmonių abiejose Atlanto pusėse vadina “viešąja nuomone”, iš tikrųjų yra kruopščiai suredaguota propaganda. Apie įvykius pasaulyje žmonėms rodomas atredaguotas filmas, o patys piliečiai pratinami vienodai, prognozuojamai reaguoti į vienus ar kitus gyvenimo įvykius, taip, kaip nurodo įvairių sričių žinovai-ekspertai per TV dėžes. Vadinamosios viešosios nuomonės apklausos iš tikrųjų rengiamos tam, kad įsitikinti, kaip publika pasiruošusi priimti vieną ar kitą pasaulio nusikaltėlių klano siūlomą permainą. Įvairios socialinės inžinerijos ir socialinės dresūros technologijos jau pusę amžiaus yra kuriamos Tavistoko moksliniame centre Anglijoje, o taip pat šimtuose panašių įstaigų JAV, Rusijoje bei Kinijoje.

Vienos iš tokių ryškesnių kompanijų yra Rand Corporation ir Brookings Institutas. O svarbiausias iš jų - Stanford Research Institute, SRI. Būtent šiame vykdomi milžiniškų mastelių ir biudžetų sąmonės kontrolės projektai, kuriuos finansuoja ne tik federalinė Vyriausybė, bet didžia dalimi privatūs Rocefelerių ir Rodchildų finansiniai karteliai.

Kankorėžinė liauka ir fluoras

Fluoras dantų pastoje ir geriamajame vandenyje atsirado ne šiaip sau. Ar neatrodo keista, kad kažkokie, neaiškios reputacijos dėdės ima ir už mus nusprendžia, kad būtina geriamą vandenį skiesti fluoru tam, kad apsaugotų pasaulio bendruomenės narių dantis nuo ėduonies. Kokie jie rūpestingi? Jeigu apsilankytume parduotuvėse, tikriausiai nerastumėte nei vienos dantų pastos be fluoro. O jeigu ir yra tokia, tai nukišama į apatines lentynas.

Toks rūpestis mūsų dantimis tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nekaltas. Iš tikrųjų fluoras mūsų organizmui reikalingas tam kad slopintų kankorėžinės liaukos veiklą. Kadangi žmogaus sąmonę dabar kaip niekad bombarduoja naujos energijos, radikaliai keičiasi ir aplinkos vibracinis fonas, vadinasi, visa tai veikia ir mąstymą. Tos naujos energijos nėra šiaip sau dvasininkų ar konspirologų sugalvotas dalykas. Jas fiksuoja valstybinės laboratorijos. O vyriausybėms dirbantys mokslininkai mano, jog šios energijos gali keisti žmogaus sąmonę visiškai neprognozuojama linkme. Žmoniją tokių energijų akivaizdoje bus sunkiau valdyti, nes niekas kolektyvinėmis matricos programomis nebetikės. Jos „išsimagnetins”, nebeveiks. Taigi, sprendžiant tokį iššūkį, fluoras yra viena iš išeičių. Fluoro junginiai slopina kankorėžinę liauką, kuri, vaizdžiai kalbant, atsakinga už tai, jog uždanga tarp mūsų ir anapusinio pasaulio išliktų stangri. Kankorežinė liauka aktyvuojasi tamsiu paros metu ir atsako už sąmonės išėjimą į sapnų pasaulį. Šumerų lentelėse yra pavaizduoti dievai anunakiai, kurie rankose laiko kankorėžį. Tai simbolis, reiškiantis sąmonės kontrolę.

Cheminis pėdsakas

Jie barsto ant mūsų chemikalus jau daugiau kaip 20 metų. Jei giedrą dieną danguje pastebėsite baltas juostas, kurias paprastai palieka reaktyviniai lėktuvai, tai didesnė tikimybė, jog tai yra „cheminis pėdsakas” (chemtrails). Paprasto, keleivinio lėktuvo pėdsakas labai greitai išnyksta, tačiau tuo atveju, jei yra barstomi chemikalai, pėdsakas laikosi labai ilgai. Kartais labai sunku atskirti cheminį pėdsaką nuo paprasto. Dažnai žmonės cheminį pėdsaką priskiria paprastam, o neretai jis būna visiškai nepastebėtas.

Esminis būdas, kaip juos atskirti, tai stebėti lėktuvų srautą. Per cheminio pėdsako operacijas, lėktuvai po vieną neskraido. Gali būti taip, jog visą dieną danguje nepamatysite nei vieno lėktuvo, tačiau staiga jų atsiranda labai daug ir jie skraido skirtingomis kryptimis, sudarydami iš pėdsakų tinklelį. Dažniausiai purškiami aliuminio ir bario junginiai. Žmogui jie sukelia silpnumo, apatijos jausmą, o neretai ir sunkias ligas.

Oficialus tokio chemikalų barstymo tikslas - paveikti orus, kovoti su klimato atšilimu, daryti įtaką atmosferos reiškiniams. Tačiau svarbiausias tikslas - veikti žmogaus sveikatą ir savijautą. Po cheminių pėdsakų operacijų žmonės prastai jaučiasi pavargę, nusilpę. Vakaruose, kaip ir Lietuvoje šiuo metu skelbiamas alcheminio ligos protrūkis kaip tik ir siejamas su chemikalų barstymu iš lėktuvų.

PRS metodas

Didžioji dalis sąmonės kontrolės projektų vykdomi per manipuliacijas jausmais, ypatingai baime. Per kelis šimtmečius jie sistemingai tobulino savo veiklos metodus, o vienas pagrindinių metodų - problema-reakcija-sprendimas (Problem - Reaction - Solution PRS). Apie tai plačiai rašo Deividas Aikas (David Icke) knygoje The Biggest Secret.

Metodas Problem - Reaction - Solution, kaip galima nuspėti, susideda iš trijų dalių. Norėdami įgyvendinti nepopuliarų projektą, pavyzdžiui, įvesti papildomus mokesčius arba pensijų reformą, reformatoriai visuomet susiduria su žmonių pasipriešinimu. Tai natūrali žmonių reakciją į neteisybę. Tuomet projektas suskaldomas į daug mažų epizodų ir vykdomas palaipsniui. Kartais net nepastebint, o katrais - dideliais šuoliais priimami sprendimai kurie užmaskuojami pozityvia ir nekalta retorika. Tačiau, kai reikia didesnio žingsnio, pavyzdžiui, nuversti kokį nors diktatorių, tuomet imamos finansuoti abi pusės: ir diktatorius, ir opozicija.

Tokiu būdu provokuojamas konfliktas, kuris yra valdomas per kokią nors masonų ložę, kurios nariai yra ir diktatoriaus, ir revoliucionierių atstovai. Įtampa kaitinama tol, kol neįvyksta kokios nors ginkluotas konfliktas. Tuo pat metu pasaulio žiniasklaida demonizuoja vieną iš konflikto pusių. Prisiminkime Huseino, Miloševičiaus, Kadafio ir kitas panašias istorijas. Kovotojai už laisvę neretai parenkami kriminalinę praeitį turinčių struktūrų. Pavyzdžiui šiuo metu vakarai remia kovotojus prieš Kadafio režimą, kurie susiję su islamo radikalais ir teroristinėmis organizacijomis. Tačiau prieš kelis metus jie rėmė Kadafį, kuris, kaip paaiškėjo, taip pat yra masonas.

Tokius konfliktus, kaip taisyklė, plačiai nušviečia kontroliuojama žiniasklaida. Pasaulio visuomenė tampa sukrėsta ir ima šaukti: „padarykite tam galą”. Tokia visuomenės reakcija yra tiksliai apskaičiuojama. Jei nebūtų 9/11, nebūtų ir žiaurių metodų, ribojančių JAV piliečių laisves, nebūtų buvę ir Irako, Afganistano karo, būtų išsaugotos šimtų tūkstančių žmonių gyvybės.

Naujos pasaulio tvarkos marionetininkai inicijuoja, kad į neramumų krečiamą šalį būtų įvestos Jungtinių Tautų pajėgos arba NATO koalicinės pajėgos. Juk taip buvo Irake, Afganistane, buvusioje Jugoslavijoje, Centrinėje Afrikoje, Pietų Timore ir t.t. Jie remiasi mistine struktūra, kuri vadinama civilizuota pasaulio bendruomene. Tai toks “abra-kadabra”, kuris iš esmės nieko nereiškia, tai kažkokia hipotetinė struktūra su visiškai išplautais kontūrais. Bet kažkodėl NATO ir JTO ją gina, kaip realų dalyką. Ta civilizuota pasaulio bendruomenė yra ne kas kita, o naujos pasulio tvarkos visuomenė. Taip pat jie sako, jog gina kažkokias demokratines vertybes ir žmogaus teises. Tai irgi “abra-kadabra” be kontūrų ir nieko nereiškia, nes niekur tų vertybių sąrašas nedeklaruotas, o jei ir deklaruojamas dėl formalumo kokiame nors tarptautiniame teisės akte (kurio niekas neskaito), tai realybėje tie punktai niekur neatsispindi. Jeigu gerai pasižiūrėti, tai su pačių NATO šalių vertybėmis ir žmogaus teisėmis reikalai prasti. Žmogaus teisės ir demokratija yra nuolatos veržiama naujomis veržlėmis, neva saugantis nuo terorizmo ar CO2 grėsmės.  Prievartinė bendruomenių solidarizacija prieš, pavyzdžiui, tariamą terorizmą yra nepateisinama, nes priemonės akivaizdžiai neadekvačios grėsmei. Vadinasi tikslas yra ne kova prieš terorizmą, bet dar gilesnė visuomenės sąmonės okupacija ir kontrolė.

Iliuminatų kariuomenė nori būti visuose strategiškai svarbiuose planetos kampeliuose. Visados tokių kriminalinių karų priešistorė dangstoma įvairiais humaniškais ir moraliniais faktoriais. Tačiau kareiviai ir civiliai žmonės žūsta ne tik kriminaliniuose karuose, bet ir nuo dirbtinai sukurtų vakcinų ir virusų, kurie, kaip taisyklė tampa pretekstu farmacijos koncernams pabranginti vaistų kainas ir įsibrauti dar giliau į kiekvieno žmogaus asmeninį gyvenimą.

Kad būtų galima lengviau suvokti šitą mechanizmą, įsivaizduokime avis, o ganyklos perimetre - stulpus su tvora. Avis žino, kad už tvoros eiti negalima, nes gali gauti elektros iškrovą. Tačiau atėjo metas, kai pradėjo siausti vėtros, kurios išvarto stulpus. Taigi, piemenims iškyla nauja užduotis - rasti būdus, kaip išlaikyti avis ganykloje, kad jos neišeitų už perimetro ribos. Ir visos tos techninės bei cheminės priemonės skirtos šiam uždaviniui spręsti. Ganyklų riboženkliai, lemiantys visuomenės stabilumą, sustatyti žmonių galvose ir jie dabar kaip niekad nepastovūs. O ateis laikas, kai uos išlaikyti bus ypatingai sunku. Tam, kad išlaikytų esamą status-q, reptiloidai darys viską, naudos visą savo instrumentų arsenalą nuo mikrochipų iki naujų New Age religijų.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 62 »

Daug kur cituoju George Kavassilas’ą. Todėl reikėtų apie šį žmogų papasakoti šiek tiek plačiau. Kai kurių skaitytojų prašymu, kitame savo žurnale www.kvantinemagija.lt surinkau ir sudėjau į vieną vietą visas jo paskaitas ir interviu.

George Kavassilas (reikėtų rašyti Džordžas Kavassilas’as) - graikų kilmės australas, subtiliųjų pasaulių tyrinėtojas, paskaitininkas, rašytojas. Jis vienas iš tų, kuris sąmonės būdu keliauja po Visatą. Visame pasaulyje rengiamos jo viešos prezentacijos - tai savotiški apreiškimai, nes lektorius pasakoja apie daugelį už uždangos esančių paslapčių. Visame pasaulyje jis turi milijonus savo klausytojų. Jo pasakojimuose yra daug dalykų, dėl kurių galima būtų ir pasiginčyti, tačiau G.Kavassilas temos yra ganėtinai įdomios, patraulios, aiškiai išdėstomos ir vertingos, nes verčia mąstyti.

Įdomiausia tai, jog G. Kavassilas kalba ne iš knygų ar vadovėlių, jis yra viską patyręs ir išgyvenęs savo kailiu. 2003 metais su juo neva užmezgė kontaktą būtybės, kurios, jo žodžiais tariant, yra „pati artimiausia jo šeima”. Jis prisipažįsta, jog yra krikščionis, priklauso graikų stačiatikių bažnyčiai, tačiau mato didelį skirtumą tarp bažnytinio Kristaus ir to, kuris iš tikrųjų prieš du tūkstančius metų vaikščiojo žeme. Bažnytinis Jėzus, kaip ir NEW AGE sektos, lektoriaus nuomone yra spąstai tiems, kurie nori ištrūkti kontrolės gniaužtų. Ir jis pats buvo į jų griaužtus patekęs.
Iš Rytų mistikos tradicijų, R.Monro bei kitų autorių aprašytų astralinių kelionių žinome, kad su įsikūnijusia šioje žemėje siela gali užmegzti ryšį Aukščiausiasis Aš. Kitaip tariant, įvairūs to paties žmogaus aspektai iš įvairių Visatos lygmenų gali apsireikšti kaip anapusinės būtybės ir žmogus jau kartu su jomis vyksta į keliones po įvairius visatos planus.
Būtent taip prasidėjo ir vyko George Kavassilas kelionės ir patirtis. Ir tai, kas per šias keliones jam buvo atskleista, žmogus pasakoja savo paskaitose. Jis buvo susitikęs su daugeliu civilizacijų atstovų Galaktikoje ir už jos ribų. Matė daug rasių ir šūšių, su jomis bendravo. Jis žino kas jos tokios ir ko iš jų tikėtis. Tarp jų nemažai yra ir tokių, kurios žmogų laiko didžiausiu priešu ir pavojumi jų pačių egzistavimui. Lektorius mini Oriono imperiją ir mano, kad epopėja „Žvaigždių karai” yra ne mokslinė fantastika, bet realūs dalykai.
Savo paskaitose G.Kavassilas kalba apie tai, kas mes esame ir kur link judame, ką reiškia permainų laikotarpis ir kaip su juo susijusę 2012 metai, ką reiškia planetos kūno aktyvavimas 2013 metais? Jis atsako į klausimą, ar mūsų planeta Žemė pasivers į žvaigždę, o taip pat, kokį vaidmenį visame tame permainų laikotarpyje ir naujajame cikle turi suvaidinti Moteriškasis Pradas.
G. Kavassilas puikus matematikas. Jis daug ką iliustruoja skaičiais ir matematinėmis lygtimis. Jis pateikia daug Gematrijos (sakralinės matematikos) paslapčių. Netgi subtilius dvasinius dalykus ir aiškina iš matematikos pozicijų, žinoma, viską sugretinamas su ta informacija, kuri jam buvo pareikšta kontaktų su ne žemiškomis civilizacijomis metu.
Daug dėmesio jis skiria iliuzijų temai. G.Kavassilas demasuoja NEW AGE religijas ir Galaktinę šviesos federaciją, nes mano, kad tai yra meistriškai sukurti spąstai tiems, kurie pradeda ieškoti dvasingumo ir atsakymų. Dėl to sistema, per NEW AGE religijas vėl juos siekia susigrąžinti “atgal”.
Šis žmogus pasakoja apie tai, iš kur atsirado mūsų planetos astraliniame plane nebaudžiamai šeimininkaujantys padarai - į drakonus panašios pabaisos, kurioms dirba pasaulio elitas ir ko jos iš tikrųjų siekia. Jų bazės įkurtos po žeme, po vandeniu, Mėnulyje. Jų technika gali įveikti visas stichijas. Drakonų nėra daug, tačiau tos pabaisos - puikūs manipuliatoriai. Jos mūsų akyse gali apsireikšti kaip mėlynų akių blondinai, t.y. dievai. Būtent taip juos suprato žmonės, kurie rašė šventas knygas.
O tų padarų siekis, kaip sako lektorius, yra labai paprastas - neleisti galingiausiai Visatoje būtybei - žmogui atskleisti save ir tapti visatų kūrėju. Būtent šitie padarai sukūrė baimės sistemą, kuri paremta besąlygišku paklusnumu bei griežtomis hierarchijomis. O baimė ir žemų vibracijų emocijos yra maistas, kuriomis jos maitinasi.
G.Kavassilas taip pat pateikia daug praktinių patarimų kiekvienam dabartinių permainų laikais. Jis ne moralizuoja, nebando piršti savo tiesą, tik norį, kad žmonės susimąstytų ir pradėtų savo gyvenime kažką iš esmės keisti, kol dar ne vėlu. Nes laiko, anot jo, labai mažai. Jis šiek tiek per daug dramatizuoja situaciją ir sutirština spalvas dėl 2012 metų.

Didžioji dalis jo paskaitų rezonuoja su tuo ką ir man pačiam teko patirti, tačiau nesutinku su juo dėl kelių esminių punktų. Svarbiausias jų - tai, kad žemė 2013 metais pavirs žvaigžde. Iš tikrųjų nieko ypatingo tais metais neįvyks, tai tik formalus epochų pasikeitimo taškas, o permainos jau dabar vyksta ir vyks dar ne vieną dešimtį metų. Man taip pat nepatinka, kaip jis traktuoja Jėzų ir mariją Magdaleną.
Bet vis dėl to, tam tikra prasme G.Kavassilas’o teiginiai yra įdomūs, nepaisant to, kad, kaip jau sakiau, 2012-2013 metų reikšmė, per daug sutirštinta. Antras dalykas, jis, kaip ir Deividas Aikas (David Icke) daro lemtingą klaidą dėl vadinamųjų Saulės dievų, sakydamas, jog visi jie, tame tarpe ir Jėzus Kristus yra ta pati būtybė, kuri įsikūnydavo į skirtingus kūnus, skirtingais vardais ir skirtingais laikais. Mano nuomone, taip nėra, bet kiekvienas žmogus turi teisę turėti savo nuomonę ir kiekviena teorija ar idėja turi teisę egzistuoti. Juo labiau, kad G. Kavassilas’o informacijoje, atmetus diskutuotinus teiginius, yra labai, labai daug vertingų ir įdomių dalykų.

http://www.kvantinemagija.lt/george-kavassilas-paskaita.html

Malonaus žiūrėjimo.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 15 »

Jeigu praeitoje dalyje užsiminiau apie tai, jog (mano nuomone) žemė su jos resursais (taip pat ir žmonės) yra ateivių okupuota ir egzistuoja hibridinio kraujo elito (nifilim) bendruomenė, kuri valdo pasaulį, vertėtų panagrinėti jų struktūras iš arčiau. Viena iš tokių - iliuminatai.

1776 m. bavarų jėzuitui Adam Weishaupt Rodshildų Namai pavedė suvienyti įvairias ezoterines grupuotes į Illuminati (Apšviestieji) ordiną. Tai buvo įtakingų okultinių grupių, elitinių slaptųjų draugijų ir masonų brolijų susijungimas, kurio siekis - sukurti “Naujojo Pasaulio” programą. Galutinis tikslas buvo gražinti laimingus laikus žmonijai, panaikinant krikščionių tikėjimą. Palaipsniui naujojo Babilono, naujosios Jeruzalės (naujo pasaulio) idėja transformavosi į tironiją ir masių valdymą, o Iliuminatai dar labiau suveržė veržles. Taigi, kontrolė tapo humaniškesnė ir efektyvesnė. Metodai - praktiškai nepastebimi. Todėl niekas nepastebi totalitarinio sėlinimo, bet jis vyksta.  Ir jeigu kas nors pradeda apie tai rašyti, kabėti ar kitaip skleisti tiesą, tuoj pat nužudomas (fiziškai ar dvasiškai), apšmeižiamas arba tokiam žmogui prikabinama radikalaus veikėjo, sąmokslo teorijų kūrėjo etikėtė. Esą išsilavinęs žmogus neturėtų skleisti sąmokslo teorijomis, nes tai nepadoru.

Liuciferio apreiškimas

Vėliau iliuminatų ordinas skaidėsi į įvairias grupes. Viena tokių didesnių grupių susikūrė 1887 metais. Viljamas Vin West Gotas pareiškė, jog iššifravo alcheminį tekstą, kuris buvo paviešintas tuometinės Europos masonų ložėse. Jame buvo kalbama apie Naujo Eono atėjimą, krikščionybės panaikinimą ir naujos laisvos religijos atsiradimą. Šita idėja vėliau, jau 20 a. pabaigoje buvo įforminta kaip projektas „Blue Beam”. Kanados žurnalistas Serge Monast 1994 m. į dienos šviesą ištraukė slaptus NASA, CŽV ir JTO dokumentus, kuriuos juodu ant balto parašyta, jog žemės žmonių religijos bus pakeistos į vieną. O Dievo vietą užims naujas mesijas ir New Age religija. Taip esą bus „suvienyta žmonija” ir išauš nauja era, Aukso Amžius išrinktiesiems, nes 5,5 milijardo žmonių prieš tai bus nužudyti per technogenines katastrofas, klimato stichijas bei pandemijas. Ir išliks tik patys stipriausi.

Tais pačiais 1887 metais metais buvo įkurtas iliuminatinis centras - Ryto Aušros ložė kuriame buvo išpuoselėtos Naujojo Balilono, Naujojo Siono arba Naujosios Jeruzalės (tai yra tas pat, kas ir nauja pasaulio tvarka) idėjos. Tai visų pirma siejama su globalizacija, žmonijos susiliejimu su technosfera bei bei perėjimu į 4 ar 5 materijos vibracijų lygį. Tai maksimumas ką jie gali mums pasiūlyti. nereikia pamiršti, jog žmogus yra kur kas daugiau, negu jie gali mums pasiūlyti. Būtent iš ten (4-5 lygmuo) kalba kai kurie veikėjai iš vadinamosios Galaktinės šviesos federacijos (Ashtar komanda). Jų paskirtis yra imituoti dvasingumą ir užgožti žmogaus prisiminimus apie save patį. Žmogus pats gali pereiti į bet kokį lygį. Todėl jo vesti už rankos kažkur į 4 ar 5 išmatavimą, tikrai nereikia. 

Iliuminatai neslėpė, šventai tikėjo ir tebetiki, jog tai - bus šviesūs laikai žmonijai. Tą patį kalba ir kai kurios New Age srovės (kaip ir visur, yra išimčių). Žinoma, ryto aušros sulauks tik išrinktoji žmonijos dalis, kuri atlaikys kataklizmų ir žiaurios konkurencijos mėsmalę. Taip mėgstamas elito tarpe socialinės eugenikos principas (rinkos dėsniai), kuris sako, kad silpnieji ir nemokantys prisitaikyti prie „naujų vibracijų” turi išnykti ir užleisti tiems, kurie „bus pasiruošę”. Iš vienos pusės jie užriša akis ir neleidžia žmogui prisiminti, o tuo pačiu kaltina, jog jis nesugeba prisitaikyti, todėl žus. Šią koncepciją sutartinai atkartoja dvi giminingos struktūros ir iliuminatai ir kai kurios New Age sektos, prisidengiančios „šviesos darbuotojų” aureolėmis.

Kaip sako JAV istorikas ir konspirologas Jordanas Maxwellas, iš Ryto Aušros ložės vėliau atsirado daug dukterinių ložių, tokių kaip A.Crowley O.T.O (Rytų tamplieriai), „Kaulai ir kaukolė”, frankomasonai ir t.t. Istorikai ir ekspertai net neabejoja, kad ložėse buvo garbinamas Liuciferis, pavadintas įvairiais vardais. Jis vadinamas rytine žvaigžde, Jabulon, naujos tvarkos arba naujo pasaulio idėjos šviesos nešėju. Beje, kai kurios New Age sektos, pasiremdamos madam Blavatskaja, Beili bei kitais teosifais taip pat stengiasi reabilituoti visą šią liuciferiadą, nors iš esmės tai yra okupantai, kurie turi būti negailestingai išvaryti iš žemės ir iš žmogaus sąmonės.

Viena iš svarbesnių Iliuminatų tinklo „Ryto Aušta” dalių - tai neformalių organizacijų grupė, kuri kartais vadinama Slaptąja britų draugija arba „Apskrituoju stalu”. Šioje struktūroje susivienijo dvi aršiausios antižmogiškosios ideologijos: sionizmas ir anglosaksiškasis fašizmas (vokiškasis ar itališkasis fašizmas yra tam tikros jo atmainos), nes remiasi baltosios rasės išskirtinumu ir dominavimu planetoje. Elitas visą laiką buvo pamišęs dėl eugenikos ir tebetiki aukščiausios rasės principu. Tai jie - Nifilim save laiko aukščiausia rase, o visi kiti yra “gojai”. Šis motyvas “apdainuotas” Lady Gagos juodajame chanelinge  Born This Way , Monstrų motinos manifeste. Čia ne juokai, jie iš tikrųjų svajoja apie naują rasę naujoje eroje. Ateis laikais ir mes išgirsime ir iš politikų lūpų apie tai, kas iš tikrųjų yra aukštesnioji, išrinktoji rasė šioje planetoje. Bet visa tai bus melas.

Liūdnai pagarsėjusį “Apskritąjį stalą” sudaro tokios organizacijos, kaip Bildenbergo grupė, Karališkasis tarptautinių santykių institutas (Londonas), Tarptautinių santykių taryba (Vašingtonas), Trišalė komisija (Vašingtonas) ir Romos klubas. „Apskritasis stalas” dar ne pati viršūnė. Iki piramidės viršaus yra dar ne viena tamsi struktūra. Tačiau „Apskritasis stalas” buvo viena iš tų organizacijų, kurioje visados būdavo priimami strateginiai sprendimai visos planetos ir visos žmonijos mastu.

Šitas promasoniškas tinklas buvo sukurtas tam, jog tuo metu (19 a. pabaiga) žinant atrologines prognozes, pranašystes, suvienijant okultines ir politines jėgas, žingsnis po žingsnio būtų įvedama autoritarinė valstybė visos planetos mastu ir ruošiamasi naujo mesijo-antichristo atėjimui vadinamojoje „naujojoje eroje”, kurią išpranašavo teosofai Blavatskaja, Beili, Crowley bei daugelis kitų. „Apskritasis stalas” buvo įsteigtas Londone 19 amžiaus antroje pusėje. Jo vienu ir įkūrėjų buvo Cecil Rods. Šis rasistinių pažiūrų veikėjas buvo Pietų Afrikos valdytoju ir atiminėjo vietinių afrikiečių žemes. Jo vardu buvo pavadinta britų kolonijinį valstybė - Rodezija, o jo vardo stipendija mokama gabiems iliuminatų klano vaikams, besimokantiems garsiausiuose Anglijos ir JAV universitetuose.

Rods prieš 120 metų tiesiai šviesiai ir kalbėjo, kad „Apskritojo stalo” tikslas - sukurti pasaulinę vyriausybę, kuri būtų valdoma iš Anglijos judo-anglosaksiškojo elito. Tai sena Bavarijos iliuminatų idėja, pagimdyta sionizmo ir anglosaksiškojo nacionalizmo idėjų apie vieningą pasaulį sintezėje.

Nors C. Rods buvo „Apaskritojo atalo” oficialiu vadovu, realūs jo šeimininkai ir finansuotojai - bankininkų klano - Rodshildų šeimos atstovai. Ši bankininkų dinastija yra pagrindinė visų suokalbių ir karų finansuotoja bei pasaulio nelaimiu kaltininkė. Nors Rodshildai save vadino žydais, tačiau žydų tauta manipuliavo daugiau nei kitomis tautomis. Kaip sako David Icke, „Apskritojo stalo” elito atstovai visados užėmė svarbiausius JAV, Didžiosios Britanijos, Europos Sąjungos bei tarptautinių politinių ir finansinių organizacijų vadovų postus. Jie buvo pagrindiniai rezervinės finansų sistemos įkūrėjai JAV (1913 m.), Jų technologija labai paprasta: sukurk problemą, o po to pasiūlyk jos sprendimą. Problema, reakcija, sprendimas.

Sukurdami rezervinę finansų sistemą JAV bei atėmę iš valstybės pinigų srautų reguliavimo institutą bei sukeldami pirmąjį pasaulinį karą jie siekė sunaikinti tuo momentu buvusį jėgų balansą, kad visą laiką vyktų vadinamasis permanentinis karas arba permanentinės revoliucijos. Tokiu būdu buvo ruošiama dirva naujai kraugeriškai finansų sistemai įvesti visame vakarų pasaulyje. Ir tos sistemos padarinius mes šiandien srebiame naujausios pasaulio finansų krizės akivaizdoje, kurios pabaigos net nematyti.

David Icke įsitikinęs, jog kitas ne mažiau svarbus dviejų pasaulinių karų „laimėjimas” yra tas, kad po jų, pasaulio valdžia atiteko į žymiai mažesnio rato sprendikų rankas, nes atsirado JTO, NATO, ES ir panašios tarptautinės raguliavimo struktūros, kurios, prisidengdamos mistinės “pasaulio bendruomenės vardu” gali “duoti leidimą” žudyti milijonus nekaltų žmonių dėl dėl kažkokių pseudodemokratinių idėjų, kuriomis tiki tik elitas, bet ne paprasti žmonės. paprasti žmonės šiandien realybę mato kitokią ir jų niekas neatsiklausia, kai reikia vardan demokratijos užmėtyti mombomis kokią nors ”negerą” šalį.  

Po 1919 m. Versalio „taikos” konferencijos, buvo sprendžiama, kaip pasaulis gyvens po karo, kurį tie patys žmonės ir sukėlė. Pasak David Icke, pasaulio elitas užkrovė nerealius reparacinius mokesčius Vokietijai, tokiu būdu joje sukeldami ekonominę krizę. Pastaroji krizė buvo pretekstu į valdžią ateiti Adolfui Hitleriui. Pastarasis, kaip ir jo finansuotojai buvo tos pačios Rodshildų giminės kraujo atstovas. Ar tai nebuvo suplanuota akcija? Ir atsakymas į šį klausimą tampa aiškesnis, kai sužinime, jog didieji bankai rėmė Hitlerį bei per kelis metus padėjo jam sukurti galingą karinę mašiną. O antroje karo pusėje tie patys bankai finansavo pagalbą Stalinui.

Dar 19 amžiaus pabaigoje iliuminatų sukurtą slaptą planą visos planetos mastu šiuo metu įgyvendinama finansiškai įtakingų žmonių grupės, politikai arba vadinamoji „juodoji aristokratija”, kurios puošmena - Britanijos karališkoji šeima. kaip teigia David Icke, Elžbietos II šeima Vinsdorais tapo visai nesenai. Ji taip pat siejama taip pat su Bavarijos iliuminatais. Britanijos karališkoji šeima - tai hibridinio kraujo klanas, kildinamas iš karaliaus Saliamono laikų Izraelio žydų didikų. British žodis kilęs iš ivrito kalbos, nes Brith - reiškia sąjungą, o Londonas, kaip sako David Icke, dažnai aristokratų sluoksniuose ir masoniškoje mitologijoje vadinamas Naująja Jeruzale arba Naujuoju Babilonu.

Iliuminatų tikslas - ne pinigai, ne teritorijos, ne turtas ar naudingos iškasenos, bet kiekvienas žmogus asmeniškai. Nors pirmųjų iliuminatų lozunguose dažnai buvo kalbama apie laisvę, lygybe ir brolybę iš tikrųjų tai tik dūmų uždanga. Jų tikrasis veidas yra baimė ir kontrolė. Jie pamišę dėl kontrolės. Jie bijo, kad po dabartinių permainų bei sąmonės transformacijų, kai žemės pereis į naują ciklą, jie negalės įgyvendinti savo plano, nes standartinės sąmonės kontrolės technologijos nebeveiks. Todėl, siekiant išlaikyti ir sustiprinti kontrlolę, žmogus veikiamas įvairiausiais būdais vien tam, kad jo sugebėjimai identifikuoti tiesą niekad neprabustų. Šiandien jų arsenale yra religijos (žinoma, ne visos), politika, bankai, pop kultūra, elektromagnetinis švitinimas, genetikai modifikuotas maistas, vakcinos, medikamentai ir chemija.

Iliuminatai iš arčiau

Pasak JAV istoriko Jordan Maxwell, Iliuminatais priimta vadinti 13 šeimų arba dinastijų, vadinamų „namais”. Tai nėra tos 13 Mozės laikų žydų šeimų, kurios minimos Senojo Testamento Skaičių knygoje. Nors iš kitos pusės žiūrint, turi daug bendro. Tie 13 namų - sudaro taip vadinamą Liuciferio šeimą, o jų atstovai yra pagrindiniai veikėjai tokiuose forumuose kaip „Apskritasis stalas” bei jo pagimdytose organizacijos, tokiose, kaip bilderbergo grupė, Trišalė taryba ir t.t. Tos 13 namų sudaro visas slaptas okultines organizacijas, daugelis kurių veikia netgi nuo karaliaus Saliamono laikų.

Jų religija yra ne tokia, kaip mūsų. Jie meldžiasi savo dievui „Jabulon” („Jabalon”). Tai trijų dievų Yahova, Baal ir Ozyris apjungimas į vieną. Istorikai daug kartų ginčyjosi, ką iš tikrųjų reiškia šis vardas. Tačiau masonų dievas Albert Pike tas diskusijas apibendrino ir pasakė, kad Jabulon reiškia Liucirefį. Iliuminatai turi ir kitų dievų: jota, Džodža, Džudža ir t.t. Visa tai reiškia ne ką kitą o tą patį puolusį angelą, kuri dar nuo Saliamono laikų garbino slaptos žydų draugijos, kurios nepaisydamos Mozės Dievo pykčio, savo ritualuose naudojo babilonietišką ir egiptietišką magiją.

Aukščiausiame šios griežtai administruojamos, tačiau visiškai neformalios struktūros ešelone tie 13 „namų” atstovai yra pasidalinę į tarybas ir komitetus pagal veiklos sritis. Jų piramidė atrodo šitaip: „Trijų komitetas”, „Penkių komitetas”, „Septynių komitetas”, „Devynių komitetas”, „Trylikos komitetas”, „33 komitetas”, „Didysis druidų komitetas”, „300 komitetas”, „500 komitetas” ir t.t. Žemesnieji komitetai niekada nežino ką svarsto aukštesnieji. Gauna nurodymus rasti sprendimus ar atlikti darbus vienoje ar kitoje gyvenimo srityse. Žemesnieji komitetai taip pat yra pasiskirstę į regioninius pakomitečius. Ir tie regioniniai pakomitečiai nebūtinai atitinka dabartinių valstybių sienas.

1992 metais prof. John Coleman išlaido knygą „Slaptoji hierarchija arba 300 komiteto istorija”. Šitas profesorius su visu akademišku kruopštumu, remiantis tik oficialiais, patikrintais šaltiniais, aprašo, kaip veikia šita demoniška sistema, kaip ir kokiais metodais jie dirba, siekdami įvesti pasaulinę diktatūrą.

Prof. John Coleman taip pat rašo, apie tai, koks viso to scenarijaus tikslas. Tai vieninga pasaulio Vyriausybė, vieninga pinigų sistema, valdymas ne demokratinių rinkimų būdu per oligarchines ir oligopolines struktūras, įvedant fedodalizmą primenančią sistemą. Tokioje pasaulinėje valstybėje gyventojų skaičius bus ribojamas ir kontroliuojamas karais, badmečiais, epidemijomis, kol liks tik apie milijardą. Viduriniosios klasės nebus, liks tik valdovai ir tarnai. Visi įstatymai bus suvienodinti pagal vieną sistemą, veiks vieninga teismų sistema, vieningi kodeksai. Tvarką palaikys vieninga policija ir armija.

Visa tai bus pateikiama kaip technologinė gerovės visuomenė, gyvenanti darnoje (su gamta?) į kurią orientuojasi dabar „civilizuotas vakarų pasaulis”. Paklusnūs piliečiai bus remiami ir apdovanojamis, o maištininkai - sunaikinami arba patalpinami į specialiai tam ruošiamus kalėjimus bei koncentracijos stovyklas (tokias, kaip dabar kuriamos FEMA Camps). Turėti ginklų žmonėms bus draudžiama.

Naujos pasaulio tvarkos idėja ir esmė gan smulkiai buvo išdėstyta 1910 metais išleistoje Samuel Zane Battens knygoje „New World Order”. Knygoje aprašomas krikščioniškas NWO modelis. Bet iš esmės - idėja išdėstyta ta pati - vieninga pasaulio valstybė su valdymo centru Vatikane. Jokio skirtumo, kur tas centras bus Vatikane, Naujojoje Jeruzalėje, Sione, Londone ar Vašingtone. Pati NWO idėja žmogaus prigimčiai yra nepriimtina, nes būtent prieš ją sukilo Dievas, sunaikindamas Babelio bokštą.

Prof. John Coleman rašo, kad pilną iliuminatinių sąmokslų spektrą, siekiant įgyvendinti šį žiaurų planą adekvačiai suvokti neįmanoma. Ir nežinantiems apie tai nieko, toks planas sukelia nebent pasibjaurėjimą ir šleikštulį. Todėl natūralu, kaip teigia šis istorikas ir rašytojas, kad dauguma žmonių tokią informaciją vertina labai skeptiškai, visiškai nesuvokdami, jog būtent taip reaguoti jie buvo programuojami nuo vystyklų. Paprastiems žmonėms smegenys buvo plaunami jau kelis šimtus metų. Tam buvo įsteigtos specialios žinybos, technologijos ir žiniasklaidos priemonės. Visas tokias zombinimo ir smegenų plovimo technologijas kūrė iliuminatinis Tavistovko žmogiškųjų santykių institutas Londone.

Krikščionybė ar Ashtar komanda?

Didžiausią problemą iliuminatams kėlė ir tebekelia krikščionybė. Todėl vienas iš projektų, kuriuo siekiama neutralizuoti bažnyčią, yra sekuliarizacija, t.y. valstybės, visuomenės atskyrimas nuo bažnyčios bei pačios bažnyčios žudymas iš vidaus per įvairius pedofilinius skandalus ir t.t. Tiems, kurie nusivylė oficialia bažnyčia, ir ieško dvasingumo už jos ribų, sistema arba matrica yra parengusi dar vieną dovanėlę - New Age religiją. Egzistuoja religinių įsitikinimų sistema, kuri remiasi „pakylėtųjų valdovų” pranešimais, Galaktinės šviesos federacijos, Ashtar komandos chanelingais. Tų „dievybių” chanelingai iš tikrųjų labai teisingi. Ten pasakoma labai daug tiesos apie tai kas vyksta planetoje ir koks turėtų būti “kvantinis” žmogus. Po kiekvienu chanelingu galėčiau pasirašyti, jog ten 90 proc. pasakoma tiesos. Bet yra vienas niuansas. Ten, kaip ir kiekvienoje bažnyčioje egzistuoja sistema, vadinama „šviesos hierarchija”. Jie čia atskrenda erdvėlaiviais ir nori padėti žmonijai. Ir vėl žmogus turi kreiptis į aukščiau stovintį, pas tą, kuris žino tiesą. Vėl yra kontrolė, bendraminčių būrimas į organizacijas. Vėl žmogaus turi remtis kažkokiais nežinomais autoritetais, principais, taisyklėmis, vietoj to, kad pats mąstytų ir susivoktų kas vyksta.  Kodėl žmogui niekaip neleidžiama pažvelgti “už perimetro” ir suvokti, jog visa tai iliuzija?

Visa ta Ashtar komanda su blondinais ateiviais, panašiais į Jėzų Kristų yra tik graži pasaka . Aš nesakau, jog nėra tokių ateivių, kurie nori mums gero, bet šiuo atvejų visa Ashtar komandos skelbiama ideologija man primena iliuminatų idėjas apie naują pasaulio tvarką. O jeigu panagrinėtume simboliką, tai panašumų rastume dar daugiau.

Pasižiūrėkite šio filmuko paveiksliuką ir sulyginkite su žemiau esančiu Befometo (”Mendeso ožio”) atvaizdu. Labai keisti panašumai:

 http://www.youtube.com/watch?v=PAljsqd97KQ

George Kavassilas New Age adresu kalba ypatingai radikaliai, esą Galaktinė šviesos federacija yra tų pačių reptiloidų sukurta struktūra, siekianti vedžioti už nosies nepriklausomo dvasingumo ieškančius žmones. Šis graikas mistikas (priklausantis graikų stačiatikių bažnyčiai) sako, jog žemėje jau senai nėra apsilankę nei viena geranoriška ateivių delegacija. Jie tiesiog prie žemės neprileidžiami, o skraido lėkštėmis (kalbama apie tuos, kuriuos dažniausiai mato NSO stebėtojai) dažniausiai tie, kurie mus yra okupavę. Vadinkim juos “pilkaisiais”, “reptiloidais” - jokios reikšmės. Vertėtų sutikti su dvasininkais, kurie kalba tiesiai šviesiai - visi tie NSO yra demonų išmonė. Ir tie demonai yra puikūs komufliažo specialistai. Jei žmonės labai tiki, jie gali pasirodyti pagal kiekvieno tikėjimą: arba kaip ateiviai, arba kaip Mergelė Marija (žr. youtube “trečioji Fatimos paslaptis”) arba kaip pakylėtieji valdovai. Jie gali kalbėti švenčiausiais tiesas, tačiau tikruosius tikslus išduoda smulkmenos, kurias ne visi pastebi.

Pozityviosios civilizacijos savo atstovus į žemę siunčia kitu būdu, panašiai tokiu, kaip berniukas iš Rumunijos, vardu Deividas (Reptilija manyje http://sielamaistinga.blogspot.com/2011/02/knyga-aryana-havah-inuaki-reptilija.html ). George Kavassilas ir sako, jog pozityvios poliarizacijos ateivių delegacijos žemės nepasiekia jau daug tūkstančių metų, nes mano, kad žmonės patys pajėgūs susitvarkyti su savo problemomis. Esą galaktikoje “nesikišimo” principas, kuris sako, kad stebėtojais galima būti, tačiau įtakoti procesų kategoriškai negalima. Anunakiai kažkada pažeidė šį principą. “Puolę angetai” iš stebėtojų pasidarė veikėjais žemėje (žr. Enocho knyga) ir tapo okupantais. Todėl permainų laikais jie ir jų palikuonių klanai turi patirti milžinišką Dievo ir prabudusio žmogaus rūstybę.  Aš nei sekundei neabejoju, kad taip ir bus.

Pozityvios poliarizacijos civilizacijos yra tiek dvasiškai pažengusios, kad jiems tokių technologijų kaip skraidančios lėkštės nerekia, nes jų atstovai po Visatą keliauja ir bendrauja kaip apribojimų neturinti sąmonė. Tai gali daryti ir žmonės. George Kavassilas puikiai šią galimybę išnaudoja. Jeigu mes danguje matome daug NSO, arba jeigu jie pasirodo tam tikrose žemės vietose reguliariai - didesnė tikimybė, jog tai yra okupacinė armija, bet ne kokia nors pakylėtųjų būtybių Ashtar komanda iš Sirijaus ar Plejadžių. Tačiau taip pat būtų didelė klaida sakyti jog pozityvių civilizacijų atstovai žemėje visiškai nesailanko. Tiesiog jie veikia kitais principais, kurie yra žymiai modernesni ir pažengesni negu skraidantys aparatai.   

Paveiksliuke Ashtar’o komandos 7-ojo laivyno vadas. Blondinas su mėlynomis akimis. (Tik neaišku su kuo tas laivynas kariauja?) Toliau - ta pati piramidė ir iliuminatinės Horo akys viename iš New Age plakatų. Taigi, kaip matome tarp iliuminatų ir New Age yra daug bendrų simbilių. Tačiau juos jungia ne tik simboliai, bet ir panašios idėjos.  Tos bendros idėjos yra kelios: po 2012 metų išauš nauja era ir viskas pasikeis; žmogus turi pereiti evoliuciją, todėl reikalinga išlikimo teorija; žemė yra mokykla arba sielų universitetas (todėl reikalingas paklusnumas ir vertikali hierarchija, kai stipresnis valgo silpnesį), kuriame įgaunama patirties; paskutinėje evoliucijos stadijoje žmogus turi susilieti su technosfera (mikrochipai), o per ją - į noosferą, t.y. vėl tapti organiška visumos dalimi; tam, kad visa tai įvyktų reikia atmesti religijas ir surasti visus žmones vienijančią vieningą filosofiją. Žinoma, taip tiesisi šviesiai į akis New Age ir Pakylėtieji valdovai nešneka. Chanelinguose to nerasite. Visa tai įmanoma atsekti “tarp eilučių”. Kai perklausai tonas videomedžiagos (typo SaLuSa, Ashtar Comand ir t.t.), tampa aišku kas yra kas. Ir ne tik aš, daugelis žmonių, kurie ilgai buvo “pakibę” ant šito New Age masalo gali pasakyti tą patį: jie sugeba užliūliuoti teisingomis frazėmės apie mailę, gėrį ir taip nejučia įtraukia. Kai kuriuose chanelinguose tiesiai šviesiai sakoma: įsileiskite mus į savo kūnus ir mes nuvesim jus kur reikia, padarysim tai ką reikia. Jūs tik atsiduokit ir darykit ką liepiam. Ir visa tai pasako pakanamai grąsinančiai. Na jau ne! Aš niekam, nieku gyvu savo kūno neatiduosiu. Ne tam Dievas man jį davė.

Todėl temos pavadinime paskelbiau, jog nauja era ir nauja pasaulio tvarka yra to paties medžio vaisiai. Galima su tuo ginčytis, galima ir ne, bet tai tik mano tyrimų vaisius, mano nuomonė.

p.s. Specialiai nuorodų į šaltinius nedėjau. Surinkite bet kurio autoriaus pavardę google ar youtube, panagrinėkite, ir darykite išvadas patys.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 52 »