BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naktį iš lapkričio 8 į 9-ąją, daugiau kaip valanda po vidurnakčio, turėjo įvykti kraupi nelaimė. Milžiniškas asteroidas 2005 YU55 turėjo smogti į Žemę ir pridaryti daug eibių. Atrodo, kad išgyvenome dar vieną išpranašautą tragediją, ko gero jau trečią ar ketvirtą per šį rudenį. Ir vėl nieko neįvyko. Ar ne laikas apokalipsės pranašams susidėti lagaminus ir išeiti į užtarnautą poilsį? O gal būt ir vėl širdžių šviesa paveikė šį nesvetingą dangaus kūną ir jis mūsų neužklupo nepasiruošusių. Man ši versija patinka labiausiai iš visų.

Gal būt mes to asteroido, kaip ir kometos Elenin padarinius dar pajausime ateityje, tačiau vieną galima konstatuoti drąsiai - neliko dar vienos jautrius protus audrinančios problemos, kuri gal būt buvo tyčia pučiama, norint nukreipti visuomenės dėmesį ekonominių, finansinių ir politinių problemų.
Tačiau mokslininkai tikina, jog pavojaus net nebuvo, o konspiracijų mėgėjai vėl viską laužė iš piršto. Parapsichologų nuomone, asteroidas turi ne tik matomą fizinį kūną, bet ir astralines formas, kurios galėjo veikti atskirus žmones, bet ne visą žmoniją apskritai.

———

Reikia pasidžiaugti jog daugelis žmonių išlaikė šaltą protą ir nepasidavė konspiracijos teorijoms, kurios prognozavo eilinį Armagedoną. Teisingai buvo pastebėta viename iš paskutinių REN TV filmų, skitų ateivių tematikai: „jei yra pučiamos asteroidų, kometų, ateivių ir panašios kosminės tematikos per oficialią redaguojamą spaudą, vadinasi norima sukelti paniką ir tuo pačių - nukreipti visuomenės dėmesį nuo kitokių problemų, pirmiausia susijusių su pasaulio finansų krize, politika” ir t. t. Jei ir toliau bus skalambijama apie tai, jog lapkričio ar gruodžio mėnesiais numatomas ateivių desantas į Žemę, vadinasi lauk dar vieno rinkų kritimo, energetikos išteklių kainų kilimo, arba karo kokiame nors Irane ar Sirijoje. Nėra kokių abejonių, jog per pastaruosius 2010-2011 metus tiek viešojoje spaudoje, tiek socialiniuose tinkluose pučiami ateivių, kometų ir asteroidų burbulai yra propagandinės kampanijos dalis, kuri prasidėjo ne šiandien ir ne vakar.

 Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/asteroidas-praskrido.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Asteroidas 2005 YU55 praskrido pro šalį”
  1. Siaubingai jaučiausi dieną iki to, gal tik sutapimas. Sekiau ir bendradarbius,jie irgi kažkokie prislėgti,nesuprato,kas su jais vyksta.

  2. This is a excellent blog, would you be involved in doing an interview about just how you designed it? If so e-mail me!

  3. Found this on MSN and I’m happy I did. Well written article.

Komentuokite