BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atrodo, kad Amerikoje prasidėjo rimti įvyliai. Ar jie nėra išprovokuoti tų pačių bankininkų ir korporacijų? Visko gali būti. tačiau iš kitos pusės-juk ne visi žmonės yra zombiai. Ir kai užkyla palūkanos ir mokesčiai iš galvos išgaruoja bet kokia TV kanalais pompuojama hipnozė apie tariamą laisvę ir demokratiją. Įdomiausia tai, jog privačių korporacijų interesus gina NYPD, kurią išlaiko tie patys mokesčių mokėtojai. Sekantis valdžios žingsnis - beveik 99 proc. prognozuojamas - dar griežtesnis ir nuožmesnis “Didysis brolis”, areštai, smurtas. Gal būt tai bus pretekstas uždaryti socialinius tinklus. Taip pat atėjo metas užpildyti koncentracijos stovyklas? Jų Amerikoje per pastaruosius 10 metų išdygo kaip grybų po lietaus.

Obama šiuo atrodo, kaip kankinys, kuri užsmaugė Wall Streetas. Gal būt čia jo tokia rinkiminės kampanijos pradžia. Juk nuskriaustuosius myli ne vien tik Rytuose. Svarbu dabar, kad šitie gatvių procesai išsivystytų į normalius politinius procesus, kurie lemtų rinkimų rezultatus ir pačios sistemos griūtį. Ją reikia griauti, nes reformuoti nėra prasmės.

http://occupywallst.org/

 

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Aš palaikau “Occupy Wall Street””
 1. klajūnas rašė:

  Nėra viskas taip gražu, kaip gali atrodyti.
  Kitokia perspektyva globalresearch.com straipsnyje
  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=26914

 2. klajūnas rašė:

  patys prieš save protestuoja, kad išstumtų tikrus protestuotojus, kurių tikslas ne suvaidinti spektaklį be jokių rezultatų, bet atnešti tikras permainas.

 3. qaz rašė:

  greiciause tai ir yr

 4. qaz rašė:

  nu suprantu koki cia reikalai su ta nauja pasaulio tvarka. kai aplink nu tiek melo taipsakant tai geriausias bendravimas gaunasi, kaip ir badymas su peiliu, skauda neskauda, taip daugiau tiesos suzinoma jo :D ? nu delto tas ir vyksta? ainama linkt to, aiskiau paaiskint kolakas negaliu to kaip suprantu, tai kelias y tupika ir kas ten diriguoja tie gudruciai taipsakant tempia paskuij save, bet visada gi yra pasirinkimas jo, jai siulo tapaty sss tik is kitos rankos, tai galima gi nesirinkt nei vienos irgi bus pasirinkimas,?! galima ir daugiau :D jo?

 5. qaz rašė:

  kas ydomiau is tos info kur http://oko-planet.su/first/……….. tai kad nesutike su sistema zmones isnyks kaskur, panasu kat visoki krajonu ruporai, tai istikruju sitos sistemos ruporai ,panasu y tuos portalus kurios pereja tipo issigelbes kaskur kai ateis visoki kataklizmai o matyt pereis ir oba apsidairo ogi kokioj koncetracijos stovykloj :D

 6. guzas rašė:

  http://www.alfa.lt/straipsnis/12665167/Interviu.su.ateiviu..Reptilija..I.dalis.=2011-10-15_07-00

  Nepamenu, kada didziausi portalai rase apie reptilijas.
  Tas pats alfa.lt raso daug ka i “ta” tema, kaip ir apie ateivius.

 7. Na va, atrodo, kad zmones ima pamazu suprasti kas viska valdo ir kas atsako uz visus socialinius veiksnius. Tik idomu kokiu priemoniu imsis elitas tai pazaboti, o tikrai visa tai atsirugs. Juk negali jie taip lengvai imti leisti sukilti pries save pacius.
  Reptiliju tema gana senoka, tik kai kas ja pamazu pradeda atrasti ir skelbti. Saunuoliai zmones, pradeda nusvisti protai, bet ar tai nesibaigs katastrofa, vat cia gana sunkus klausimas.

 8. Guzui
  Jie dabar daug rašys “į tą temą”, nes yra leista. Nereikia pamiršti ir dar vieno dalyko. Šitos temos dabar yra madingos, o siekiant reitingo ir geros lankytojų statistikos (visgi konkurencija - žiaurus dalykas) jie gali spausdinti patį velnią. Susirašinėjau čia vienu metu su žmogumi, kuris verčia arianą havah, lakertą (inteviu su reptilija) ir t.t. Žmogus viską daro gerai ir nuoširdžiai. Bet aš tą interviu su reptilija rusų kalba buvau perskaitęs prieš 3 metus. Įspūdžio tikrai nepaliko. Be to skaičiau ir komentarus, kaip tas interviu apskritai atsirado. “Kaltas” visų pirrma Deividas Aikas, kuris prieš 10 metų tuos reptiliodus ir atkapstė. Po to įvairūs rašytojai-fantastai iš bulvarinių leidinių tą temą greitai pasigavo, matydami, kad galima pasidaryti pinigų. Jei apskritai, tai netikiu nei lakerta nei havah. Per daug akivaizdus čia bulvarinis skaitalas. Kaip literatūros kūriniai jie yra puikūs, bet kaip fakto, kokiu būdu priimti negalima.

 9. Nerijau,
  Tie bruzdėjimai yra gerai, bet reikia juos vertinti labai atsargiai. Kaip ir visur čia yra dvi medalio pusės. Pirma- gerai, kad žmonės prabunda ir pradeda kovoti už save, tai skatina prabusti ir kitus. Bet revoliucijos gatvėse - tik viešųjų ryšių elementas. Jomis nieko nelaimėsi. Sistema turi būti demontuota iš pamatų. Kol kas to niekas nesiūlo. Bent jau garsiai. Kai žmonės nustos eiti į rinkimus - va tada bus rimtesnis veiksmas. Antra pusė - chaosas visuomet yra blogai. Reikia, kad atsirastų grupė, kuri koordinuotų ir prisiimtų ant savęs atsakomybę. Ir tai turėtų daryti ne su valdžios struktūromis susiję ir nekorumpuoti žmonės, dabar tokios nėra. Wall Street kol kas yra amorfinis judėjimas, kurį savo tikslų neturi. Juo galima manipuliuoti kaip nori. Ar beveik nuspėjau, kas bus padegta bažnyčia, nes kaip senas piarščikas puikiai žinau kaip reikia diskredituoti neparankuius visuomeninius judėjimus. Viskas labai paprasta ir nuspėjama. Reikia prigirdyti kelis chuliganus ir jie savo juodą darbą atliks. Vilniuje sausio 16-ąją buvo tas pat scenarijus.

 10. asd rašė:

  nu jai ten bruzdejimas tai dar nieko o siaip tai jo, revoliucija tai kas, zmoniu banda su kuria daryk ka nori, taip sakant

 11. Dabar, pagal scenariju turetu prasideti “nedoro” elito demaskavimas ir kalimas prie kryziaus. Net neabejoju, kad turi atsirasti atpirkimo oziai liaudziai raminti. Na o kas po to, lygtai ta pati sistema, tik gal su kiek tvirciau susuktais varztais ir dar didesne spec tarnybu kontrole. Visi gerai zino tuos atvejus kai vis islenda kokie tai karo ir zmogiskumo nusikaltimais kaltinami asmenys. Gerai pagalvokim, juk jie buvo tam tikro laikmecio ir esamos tvarkos dalis ir dare kas tuo metu nera nusikaltimas, o dabar kalami prie kryziaus. Tai pavyzdziu turetu buti tiems zmonems, kurie nori tiketi, ar tiki ir remia nwo, kas ju laukia. Sistemai nesvarbu kas esi ir kokias funkcijas joje atlikai, ateis laikas sunaikins ir ismes vardan naujo restarto ar siaip aukos tipo pakazuxos. Cia panasiai kaip sielos “pardavimas velniui” liaudiskai sakant, o prasme labai gili.

 12. Vytautas rašė:

  Prisipažinsiu neįsivaizduoju kaip žmonės gali pakeisti sistemą. Prisiminus revoliuciją Rusijoje ji buvo finansuojama tų pačių turtuolių iš išorės. Dabartinis judėjimas veiksmas iš nevilties. Bet kokia smurtinė kova perspektyvoje virsta asmeninių sąskaitų suvedinėjimu. Savo šeimos istorijoje turiu puikių pvz.. Vienas mano dėdė žuvo Kaune prieš karą susirėmime su rusai. Po karo jo sesers vyrą nušovė ir į seserį šaudė bet nepataikė “miško broliai”. Tikroji priežastis klasikinė - tėvas lyg ne taip padalino žemę tarp brolių, tai nepatenkintas nusamdė už butelį žmogžudžius. Suprantama žudikai priklausomai nuo politikos tampa didvyriais arba nusikaltėliais. Bet realiam gyvenime politikos nėra. Prieš 16m pats kariavau su reketu. Žmonės labai mėgsta “palaikyt”, bet kai reikia konkrečiai pasakyt, kad ir mane reketuoja, normaliai visi dingsta į krūmus. Nieko nežinau, nieko nemačiau. Su pasauliu galima išdarinėt ką nori kol žmonės bus įsikibę į išgyvenimą ir mirties baimę, nors vistiek tai juos ištiks.
  Gera Gintaro mintis absoliučiai visiems nedalyvauti rinkimuose. Bet vėlgi tai turėtų vykti pasauliniu mastu. Kova prieš bankus kur kas realesnė nesinaudojant jų paslaugomis tai yra bent jau nededant indėlių, nesiskolinant, nesinaudojant kitomis paslaugomis.

 13. Va sitam Wilcocko interviu su Fulfordu viskas pasakyta:
  http://divinecosmos.e-puzzle.ru/Article81.htm
  Senai žinojau, kad Wilcockas yra reptiloidų “pradažnaja škura”, bet, kad iki tokio lygio….. Tiesa, tame interviu yra ir vertingos informacijos. Atseit, po Denveriu ir po Vašingtonu susprogdinti požeminiai miestai. Dėl to ir kilo drebėjimas. Į fukuchimą prieš cunamį buvo privežta plutonio, kad Breivikas - buvo Rodshildo kerštas norvegų naftos baronams, kad nebesidalina kech’ais, ten dar yra daugiau perliukų. Dar juokingiau - esą kyla maištas pentagoje, Baraco administracijoje, suimami rokfelerių rodshildų žmonės ir t.t., kad reikia pasitikėti tais žmonėmis, kurie dirba iš vidaus prieš Wall Streetą ir t.t.
  Žodžiu, viskas pagal scenarijų.

 14. Vytautas rašė:

  Čia info gal ne į temą, bet apie civilizacijos kilmę http://www.sozvezdie-love.ru/zateryannyi_gorod.html

 15. Grb. Vytautai, sistema pakeisti galima, pakeisti viska galima, ir netgi visai nesunkiai, tik va smegenu plovimo sistema daro savo. Ar nepagalvojai kam ji reikalinga ta prakeikta smegenu plovimo masina? Tam, kad musu proteliai visada butu tam tikruose remuose, visada nukreipti ten kur reikia ir visada uzimti nuolatiniu galvojimu apie buiti, kancia, mirties baimes ir t.t. Manau zinai kas yra egregoras ir kas tai yra per struktura, taigi yra zinoma ir tai, kad tai yra universali struktura kurios augimo, atsiradimo kurejai esame mes, organizacijos, grupeles zmoniu turinciu savo interesu ir turinciu savo konkreciu tikslu. Tai reiskia, kad tas mistinis, o gal ir nebelabai mistinis egregoras gali tureti visokiu atspalviu, gali buti neigiamas, teigiamas, kenkejiskas, zodziu begale ju yra. Tas egregoras yra ne kas kita, kaip energoinformacine struktura, tam tikra bendros zmoniu ir zemes kietajam diske programa, o gal programele, nelygu kas ja kure ir ant kiek ji sustiprejo, pritrauke kitu zmoniu energijos ir taip uzaugo, arba numire. Tu egregoru yra begales, na, kad ir sis tinklarastis kuris vienija mus ir tokiu budu jau yra virtes maza programele energoinformacinej zemes ir zmoniu erdvej(egregoru, mes ji visi pamaitinam, kitaip jis mirtu ir pasimirstu. nebutinai tai yra vampyriskas darinys, viskas visatoj yra paremta davimo ir emimo sistema). Taigi kuo daugiau zmoniu savo mintimis tampa panasus, tuo stipresne egregorine programa. Jei ji teigiama, kupina keitimosi nuotaiku, minciu, noro issivaduoti is heararhinies sistemos ir neteisybes silpnesniu atzvilgiu, noro goduma pakeisti dalijimusi ir jei tokiu zmoniu katastrofiskai dauges, mes nugalesim sistema ir be partizaninio pasipriesinimo. Mes ne tik ja nugalesim, sis egregoras sutraiskys visus r nesiotojus. Kaip tai veiks, juk pries ginkla civilis mazai gali pasipriesint, nebent mase savo? Atsakysiu klausimu. O kas tuoos ginklus valdo? - ogi zmones, tiksliau tam tikros igaliotos tarnybos juos valdyti. Taigi si, stipri teigiamu permainu programa paveiks ir tuos zmones esancius tose tarnybose, juk tai vizdelto ir zmones, turintys seimas, vaikus, brolius, tevus, kurie prisijungs prieto egregoro tada kai bus su savo seimomis. O egregoras visada ateina per jausmus, mintis, kartais per sapnus, taigi gavus isakyma saudyti, musti kitus zmones, persekioti zmones kazdieninese situacijose tokie zmones stabtels, sustos ir tikrai atsisakys naudoti prievarta. Stai tokia kova jau vyksta, ir savo mintimis mes ja turim stiprinti, prisideti prie kitu. Tam ir skirtos buvo visos smegenu plovimo, slopinimo tobulosios sistemos, kad gink Dieve zmones nepradetu kurti tokios programos kuri savo galia prilygtu fasistiniams, komunistiniams ir panasiems mega egregorams.

  Problema

  reakcija

  sprendimas -

  tai tipiskas tam tikro kryptingo egregoro kurimas, skirtas valdymo ir kontroles tikslams, superingai itraukiantis mases zmoniu.

 16. guzas rašė:

  Kavasilas, Vilkokas, Aikas, Maksvelas, visokios “keshos” ir is kazkur atsirandantys agentai “tarp Dievo ir zmogaus”, kuriu pamokymu internete pilna. Kuriais dabar tiketi? Visko jau nebespeji apdoroti.
  Kaip bebutu, kas ir kodel pirmiesiems isvardintiems leidzia taip laisvai reikstis? O juk yra istoriju, kur subtilia informacija paskleide, labai greit nutyla.

 17. Nerijau, pritariu tavo žodžiams.
  Mane nustebino “Delfis”, nes pradėjo cituoti Deividą Aiką. Matyt irgi yra “leista”.
  http://www.delfi.lt/news/daily/world/konspirologas-protestus-niujorke-organizavo-serbai.d?id=50791208

 18. Guzai, juk tie žmonės, kurie sako “tikiu” “netikiu” labai naudingi sistemai, nes jie lengvai pasiduoda programuojami naujoms matricoms. Jeigu taip darom, vadinasi kuriam naują religiją, o informaciniame-energetiniame plane - naują agregorą. Vieni tiki, kad Darvino teotija teisinga, kiti, kad Biblija teisinga. Ir vieni ir kiti yra sukūrę religijas. Žinoma, Dievo žodžiu reikia tikėti. Bet to maža. Reikia Jo būvimą patirti savo kailiu. daug žmonių gali pasigirti, kad tokią patirtį turi ar yra turėję. Jeigu mes norime išsivaduoti iš matricos, turime būti žiaurūs realistai ir pragmatikai, t.y. ne tikėti, o žinoti. Man tai pvz. nusispjaut, kad žmogus turi aibes titulų ir mokslinių regalijų, jis vis viena kalba tik iš savo varpinės ir juo aklai tikėti negalima. Bet visame tame kalbėjime yra daug vertingos informacijos. Jeigu mes atmesime emocijas ir paimsime tik informaciją, reikalingą tolesnei analizei ar išvadoms, galisime daugiau išsiaiškinti. Žmogaus problema, kad jis biorobotizuotas per jausmų prizmę. Žiūrėkit, pardavimai, NLP ir t.t. viskas eina per EQ. Bet niekas nemoko būti racionaliais analitikais.

 19. klajūnas rašė:

  Be planuojamo prievartinio perversmo NWO turi ir kitą, technologinę pusę. Šiuo metu yra išvystytos psichotroninės technologijos, kurios toli lenkia dabartinę visuomenės išsivystymo stadiją. Tokia visuomenė, kokia yra dabar - nereikalinga, nes galima “pažangesnis” variantas.

  Šiuo metu turimos abipusės sąsajos su superkompiuteriu sąmonėje technologijos. Kaip sąsajos pagrindas sąmonėje naudojamas vaizduotės laukas, kuris iš esmės yra biologinės trimatės grafikos terpė, į kurią galima įrašyti informaciją. Išorinis monitorius - nereikalingas. Šita technologija leidžia sukurti “telepatinį” internetą ir “telepatinį” ryši, su kuriuo būtų galima pakeisti mobilius telefonus. Taip pat pažengusios informacijos įsisavinimo technologijos, kurios padaro visą švietimo sistemą nereikalingą. Nes galima informaciją įrašinėti tiesiai į semantinį centrą, pvz. kokią nors knygą per kelias minutes tiesiai į smegenis. Arba sukurti dirbtinės atminties moduliai, kuriuose galima duomenų bazių principu laikyti visą kokiai nors specialybei reikalingą informaciją. Nereikia nieko mokytis, tik įsistatai duomenų bazės modulį ir žinai viską, ko reikia. Turi tik išmokti naudotis dirbtine atmintimi, priprasti. Prie tokių technologijų, šiuolaikinis visuomenės modelis neatitinką realių pasiekimų lygio.

  Bet su NWO yra vienas bet. Kad jų kėslai pikti, rodo tai, kad visuomenę planuojama keisti ne laipsniškos evoliucijos ir technologijų viešinimo keliu. Bet pirma nori daryti perversmą. Tai rodo, kad psichotronines technologijas siekiama panaudoti egoistiniais tikslais, savo valdžios stiprinimui. O to negalima leisti.

  Be psichotronikos yra ir dar viena slapta mokslo kryptis, tai sąmonės teorijos ir dirbtinė sąmonė. Sąmonės ir atminties teoriją, pritaikydami kvantinę mechaniką ir kvantinio lauko teoriją, kurė dar 1960 - aisiais Umezawa ir Ricciardi, kurie bandė sąmonės lauko parametrus surasti kvantinėje smegenų dinamikoje. Nežinau ar jų teorija teisinga, bet spėju, kad jų tyrimas galėjo būti slaptų mokslinių tyrimų atspindys. Svajonė sukurti kvantiniame superkompiuteryje dirbtinę sąmonę ir prie šio superkompiuterio prijungti visas individualias sąmones.

  Kaip šios technologijos bus panaudotos, priklausys nuo to, kas laimės, NWO ar kokia kita grupė. Bet matau, kad viskas krypsta kolektyvinės hierarchinės sąmonės linkme. Nežinau ar turime siekti išlikti natūralūs. Aišku tik viena, kad atsiras dalis visuomenės, kurie pasuks kibernetinės sąmonės kryptimi, susiliedami su technologijomis. Ir faktas yra tas, kad šioje tikrovėje jie turės pranašumą.

 20. Klajūnai, tu dėl technologijų kvantinės dalies pateiki tikrai teisingą informaciją. Tokie projektai realūs. Galima sukelti ir revoliucijas ir jas slopinti. Aš beveik įsitikinęs, kad dabar haarpas ar kažkas panašaus yra įjungtas tam tikru režimu, todėl ir demonstrantai gatvėse. Bet kiekvienas reiškinys turi dvi puses. Jeigu elitas planuoja perversmą viduriniojo finansinio-politinio isteblišmento lygmenyje, kas dabar ir vyksta per wall street, wikileaks ir t.t., tai kiekviename tokiame “projekte” neabejotinai egzistuoja vadibamosios “rizikos” arba pašaliniai efektai, kurie gali tapti “banano žieve” pačios operacijos sėkmei. Juk kiekviename projekte be “vizijos” yra ir grafa “rizikos”. Rizikos visados siejamos su “forcemajorinėmis” problemomis, tokiomis, kaip oro sąlygos, Saulės ir magnetinės audros t.t.. Saulė dabar, deja, yra pats didžiausias force majore bet kokioms sistemoms, kurios veikia elektromagnetiniu principu. Antras dalykas - informacinis užkratas. Tu niekad negali būti tikras, kad revoliucija neišeis iš po kontrolės dėl dėl kažkokių papildomų informacinių-ideoliginių dalykų.
  Žinoma, žmonės patiklūs, jų valią galima palaužti per psichotroniką, bet po kiekvienos tokios revoliucijos kinta pati informacinė-energetinė matrica, kuri maitina didelius kiekius individų. Pagal kvantinius dėsnius, jeigu sistemai padarai informacinį poveikį, ji jau negali grįžti į tą pačią situaciją. Ji jau kokybiškai kita. Jeigu minia atliko savo juodą darbą ir nebenori grįžti “prie staklių”, ją tiesiog reikia fiziškai sunaikinti. Praūžus revoliucijai po to gali įvykti klimatinė katastrofa arba žemės drebėjimas su labai daug aukų arba karas su Iranu. Nors, tiesa, karui dabar nėra pinigų…

 21. Kuo toliau tuo labiau tampa populiaru rašyti apie tokius dalykus.
  http://kauno.diena.lt/naujienos/mokslas-ir-it/lektuvu-brydes-danguje-cheminiu-medziagu-pedsakai-372862

 22. Vytautas rašė:

  Aš kaip visuomet gal ne į temą, bet savotiškai įdomi informacija http://quantumfuture.net/ru/volna.htm . Pradžia nieko nežadanti, bet vėliau bent man įdomu.

 23. asd rašė:

  is to interviu
  A: Близко. Все же, неопределенно с Вашим измерением времени. Ящерицы надеются править Вами на 4-ом уровне. Ближе к 18 годам.
  jo matyt nes dar stebimas taipsakan :D kitokis melo tipas nu aisku melas taspats.

 24. Vyksta fasadų keitimas. Dabar laukiu naujo mesijo.

 25. Orgonito gamyba
  2009-05-13

  Esmė yra sumaišyti organinį su neorganiniu ir įdėti kristalą kuris sugeneruotą energiją transformuotų tik į Posityvų Orgoną su spec. tam kristalui/ams būdingomis savybėmis.

  Holy Hand Granate arba Šventoji Granata.

  Naudojama pakrauti namams pasirinktomis energijomis, apsaugai (ypač su geležimi – plienu), gamtai atgaivinti.

  Mums reikės:

  Poleisterio ar epoksidinės dervos ar klijų būtinai su atskiru standikliu. Girdėjau yra Vilniaus Maxima Bazėje kažkur. Glajus NETINKA.
  Metalo drožlių t.y. metalo šiukšlių likusių nuo metalo darbų. Mažesnių už mažąjį pirštą. Gali būti aliuminis, varis, ketus – geležis, plienas – iš esmės bet koks metalas, nuo to keičiasi tik energetinės savybės. (Metalo apdirbimo gamyklos, raktų gamyba – nors, sakoma, per mažos drožlės, bet jas galima maišyti su didesnėmis) http://i39.tinypic.com/2ia4biw.jpg
  Pagrinde neapdorotų kalnų krištolo kristalų turinčių vieną ar du galus. Įvairūs kristalai, mineralai naudojami dėl jų spec. energetinių savybių. (Iš esmės, manau, tik viena parduotuvė Vilniuje http://www.astromineralogija1.lt turi pakankamą neapdorotų mineralų pasirinkimą, už padorią kainą – kaip Lietuvoje. Pigiau galima gauti iš užsienio užsisakius didesnį kiekįkaip pvz.: http://www.orgonecrystals.com)

  Pirmą kristalą iš kairės foto aš sudaužiau, ir kristalus sumečiau ir išmaišiau formoje, nes jis buvo apdirbtas, be išskirtinio galo, tad nelabai tiko.

  http://i42.tinypic.com/fwlqtt.jpg

  http://i40.tinypic.com/2cwmrmh.jpg

  Papildomų priemonių pilti ir maišyti, formai. Piltuvo, guminių pirštinių, šaukšto, bet kokio aliejaus, liejimo formos (Martini taurė ar kt. formos iš stiklo, kartono, metalo), kaukės ar pan. apsisaugojimo priemonės nuo nuodingų garų. (Senukai, IKI, Maxima, Norfa) Respiratorius ir akiniai nelabai te padeda apsisaugoti nuo žalingų garų – reikia rimtesnės kaukės.

  http://i41.tinypic.com/14iorj8.jpg

  http://i44.tinypic.com/16k840i.jpg

  Procedūra:

  Video:

  http://www.youtube.com/watch?v=kCOic3MuVLQ

  Pažiūrim ar metale nėra jokių kitų priemaišų (rūdys nesvarbu).
  Apsiskaičiuojam kiek ko reikės. Metalo ir glajaus santykis turi būti apie 50/50.
  Pakraunam kristalus (kas kaip moka), suteikiam jiems tikslą – gydyti ar pan.
  Sutepam formą aliejumi ar pan skysčiumi, kad sustingusi forma nepriliptų prie kraštų (geriau iš abiejų formos pusių).
  Užsidedam pirštines, kaukę.
  Atidarom glajų ir jį pamaišom kol taps skystas. Įpilam jo į piltuvą.
  Įpilam į piltuvą apskaičiuotą kiekį standiklio, gerai išmaišom. Jei įpilsime per daug tai forma sustings gana greitai (3-4val), bet gali būti įtrūkimų, kurie estetiškai gali atrodyti negražūs, bet efekto nesumažina. Jei įpilsime per mažai tai forma ilgai stings, bet sustings (dieną?), ji bus solidesnė ir oro burbuliukai bus tikrai pasišalinę.
  Įpilam į formą metalo drožlių, kad laikytųsi kristalas – patartina dvigalis, su teigiama viršūne aukštyn, neigiama – žemyn (jei neišeina atskirti tai neesmė). Įstatom kristalą ties viršūne. Užpilam glajumi kol nebesimato drožlių ir vėl pilam drožlių, glajaus kol beveik pasiekiam viršų.
  Išdėstom keturis kristalus į keturias puses kaip + (nebūtinas punktas, bet taip sukuriama daugiau energijos). Užpilam drožlių ir pripilam glajaus iki pat viršaus, kad sustingus būtų lygus paviršius.
  Padedam stingti, geriausia prieš saulę. http://i42.tinypic.com/345c0vm.jpg
  http://i42.tinypic.com/zjjv5x.jpg
  Kai matom, kad jau sustingę tai apverčiam formą ir dar palaikom, galima padaužyti, įdėti į šaldytuvą, kad greičiau atkibtų.
  http://i41.tinypic.com/2it4×8i.jpg http://i44.tinypic.com/9zn3pl.jpg

  Žymos: energijos manipuliacija, HHG, kristalai, orgonas, orgonitas
  Kategorijos: Praktikos | Komentarų: 0 »

 26. guzas rašė:

  Suradau dar viena sutapima filmuose. Filmuose War of the Worlds (2005) ir Cloverfield (2008) po panasiu garsu, kaip kad neseniai pasklides per youtube Ukrainoj, ivyksta ateiviu atakos.

 27. guzas rašė:
 28. Čia panašu į Blue Beam testavimą. Gali būti vaizdinės hologramos, o gali būti ir garsinės hologramos.

 29. New to your blog. Stumbled upon it browsing the web. Keep up the great work. I am hoping you update it regularly.

Komentuokite