BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Benjaminas Fulfordas - vienas labiausiai per pastaruosius metus konspirologijos pasaulyje išgarsėjusių žmonių. Jis dar gerokai prieš Japoniją nusiaubusį žemės drebėjimą ir cunamį, žinojo, jog visa tai įvyks.

Dar prieš keletą metų jis vadovavo elitinio žurnalo „Forbes” (http://www.forbes.com/) Azijos ir Ramiojo vandenyno skyriui. Jis moka beveik visas to regiono kalbas, iš arti žinojo tiek vietinio, tiek globalinio elito planus, nes dalyvaudavo beveik visuose viešuose ir slaptuose renginiuose. Iš tarnybos šiame žurnale B.Fulfordas pasitraukė todėl, kad nebegalėjo daugiu ramiai žiūrėt į nešvarias finansines ir politines intrigas. Kitais duomenimis jis tiesiog buvo išmestas, nes lindo ne ten kur reikia. Prieš mėnesį jis, kartu su David Wilcock pažėrė sensacingų naujienų apie tai, jog pasaulyje vyksta tikras politinis perversmas.


Forbes - JAV žurnalų bendrovė. Jos plačiausiai pripažintas leidinys - elitinis Forbes verslo žurnalas, savaitraštis, elito tarpe labiau mėgstamas negu Fortune ir BuisnessWeek. Forbes žurnalas labiausiai žinomas dėl savo sąrašų, kaip antai turtingiausių amerikiečių, milijardierių ar klestinčių bendrovių sąrašų.

B. Fulfordas dar prieš 2011 m. kovo 11-osios nelaimę Japonijoje žinojo, jog prieš šią šalį bus panaudotas klimatinis ginklas HAARP. Puikiai nujausdamas globalinio- kriminalinio elito tarpusavio ryšius ir planus, jis yra įsitikinęs, jog dauguma katastrofų rengiamos naudojant Aliaskoje esantį įrenginį HAARP. Jis tiesiai šviesiai sako, kad Japonijai ir Norvegijai buvo senai grasinama. Tačiau Norvegijoje, skirtingai negu Japonijoje niekas HAARP nepanaudojo. Ten buvo panaudotas kitas ginklas - vaikus saloje sušaudęs A. Breivikas.

B. Fulfordas ne kartą asmeniškai bendravo su Japonijos finansų ministru, kuris patvirtino, jog Rodchildų žmonės grasino susprogdinti Japoniją su HAARP, jeigu ji nesilaikys krizės plano.

B. Fulfordas įsitikinęs, kad nelaimė Japonijoje bei Fukushimos tragedija buvo sukurta dirbtinai, kaip atsakas japonams, kurie nesutiko dalyvauti globaliniame krizės spektaklyje ir nesidalino pinigais. Jo duomenimis, dar gerokai prieš šių metų kovo cunamį į Fukushimos jėgainę buvo vežamas ir ten sandėliuojamas plutonis. Anksčiau to niekad nebuvo daroma. Be to, dar gerokai prieš žemės drebėjimą keistai pabrango Japonijos statybinių kompanijų, kurios stato pigius namus nukentėjusiems nuo stichijų, akcijos. Toks įspūdis, kad tam tikras Japonijos verslininkų sluoksnis žinojo kas bus.

B. Fulfordas interviu Dadid’ui Wilcockui sakė, jog globalinė mafija desperatiškai ieško pinigų, nes nebeužtenka asignavimų įvairioms bazėms ir karinėms operacijoms (tokioms kaip Libijoje) finansuoti. O eilėje laukia Sirija, Jemenas, Iranas. Metų pradžioje Busho vyresniojo grupuotė šantažavo Norvegijos elitą, susijusį su naftos ir dujų verslais. Reikalavo pinigų. Tie nedavė, ar davė per mažai. Tada pasamdė Breiviką, kuris sušaudė valdančiosios politinės partijos elito vaikus.

Sunku patikrinti, ar tos versijos teisingos. Prieš porą metų G.Fulfordas D.Wilcockui sakė, kad Rodshildai ir Rockefelleriai - konkuruojančios firmos, kurios pasidalino pasaulį. Esą dabar 13-kos komitetas yra susiskaldęs ir ne toks vieningas, pavyzdžiui, NWO įvedimo klausimas negu prieš kelis dešimtmečius. Dalis elito netgi simpatizuoja opozicijai, todėl palaiko tas šalis, kurios priešinasi naujai pasaulio tvarkai (NWO).

Pagal B. Fulfordą, esą dar šiais metais 57 pasaulio valstybės susibūrė į opoziciją prieš NWO globalistus, kurie šiuo metu patiria pralaimėjimą po pralaimėjimo. Vienas paskutiniųjų NWO globalistų projektas - antroji krizės banga, kurią norima sukelti bet kokia kaina, nors jokio formalaus preteksto jai atsirasti nėra. Naudojamas propagandinis ginklas, kuriuo norima įtikinti, jog antroji banga neišvengiama. Savaime aišku, jog tada krenta pozityvių lūkesčių koeficientai, krinta nuotaikos, vartojimas, atsiranda daug įvairiausių “blogų naujienų”, kurios temdo rinkų veiklą. Krizė euro zonoje - taip pat esą NWO globalistų kerštas už tai, jog Europa nori atsilaisvinti iš NWO projekto įtakos.

Kas sugriovė požemines bazes?

Skaityti toliau http://www.kvantinemagija.lt/ar-vis-del-to-einame-i-laisve.html

www.kvantinemagija.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Ar sprogo elito slėptuvės po Denverio oro uostu?”
 1. greiciause tai, kaskas bemedziodamas kele perdauk triuksmo, tai reikia priedangos nes tai taspats ir grobuonim nesvarbu neatsargus tai tavo bedos, gali but pats suestas o bendram tiksluij tai matyt tinka ir taip kaskaip tai nematau niekur objektyviu paaiskinimu kas vyksta istikruju o tie kas valdo tai ka galima vadint ir grobuoniais o siaip tai matyt silpna vieta tai visoki iskrypeliai nes arba jie patys tampa grobuoniais arba maiso kitiem nera cia pasjus objektyvumo :D

 2. makaule rašė:

  Man patiko šiandien matyta reklama stenduose.. 11 11 11 balti skaičiai berods tamsiai žaliam fone ir viskas :) Nepanašu į filmo reklamą :)

 3. makaule rašė:

  youtube.com/watch?v=aqUzDhI_lZ4&feature=uploademail
  youtube.com/watch?v=mndkCfdJuJA&feature=uploademail

 4. Tose datose gal ir vyks kazkokie dalykai, bet niekas negali zinoti tos dienos, kai viskas is tiesu prasides, o ne kazkoks maskaradas (iejimas i nev v0rld 0rder ?), po kurio dar simtmeciai ar tukstantmeciai gali praeiti iki tos dienos….
  Man tas zmoniu naivus tikejimas, kad savaime yvyks kazkoks “rise of consciousness” primena tinginiu tikejimasi, kad jiems palei nosi isdyks pinigu maisas ar skani vakariene. O tai turbut ivyks tik surio spastuose forma. Taip pat ir su tom masinem tokiu naivuoliu meditacijom. Nu jei tu nori pavalgyt tai eik dirbk ir turesi ka valgyt. Taip manau ir su savo siela, jeigu nori pas Dieva, pas Jezu - dirbk, tai yra tikek vykdyk mokymus, rysi su Dievu, o ne fantazuok apie “rise of cosnciuosness” uz dyka , nieko neveikdamas, gaudamas kokius 2000 $ i menesi drisdamas del to verkt, rekdamas “okupy vall st!”, ir visiskai nusispjoves, kad zmones kitur pasaulyje badauja ir negauna pavalgyt nors kazka sociau, gyvent normaliai neturi kur. Kiekvienas kas turi daugiau negu savo naturaliems poreikiams patenkint - atima is kito kas ir to neturi.
  Viska stebedamas suprantu, kodel vakaruose taip new age nesamones isplito… Nedirbant norisi visko, i skola norisi visko, kitu saskaita norisi, uzsimerkiant, apsimetant, jog nematai, kad is kito atemi. Apie koki cia dvasinguma kalba gali eiti tame new age ? Ten tik melagystes. Todel, manau, kad ir Kvasilo pasakojimai apie portalus, kaip ir makaules 2 video, gali but, kad is tiesu spastai, as jokiais portalais tikrai nepasitikesiu, Jezus apie juos sitaip nenupasakojo.

 5. makaule rašė:

  Visiškai pritariu.. :)

 6. Ir negalima lipti i jokias skaidancias lekstes. Bet bukit ramus, jus jokiu leksciu nepamatysit. Napamatysit gyvo ar mirusio jokio ufonauto.

 7. Tai tik patvirtina, apie ką kalbėjo Ruslis:
  http://atsibudimas.ucoz.com/news/salusa_per_mike_quinsey_2011_lapkricio_7/2011-11-09-236
  Kaip sako rusai “už dyką ir actas saldus”

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 8. I cannot thank you enough for the article.Really looking forward to reading more. Want more.

Komentuokite