BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dažnai sakoma, kad NSO gali būti ne vien tik ateivių išdaigos, bet ir slaptosios kariškių technologijos, susijusios su naujais skraidymo aparatais, psi-technologijomis. Žemiau - du filmai, kurie verčia susimąstyti, ar Vyriausybės yra nuoširdžios savo piliečių atžvilgiu. Tokie eksperimentai atrodo nusikalstami. Bet kažkodėl niekas neturi įrodymų? Kodėl apie skandalingas istorijas, susijusias su „sąmonės kontrolės” projektais sužinome ne ir vyriausybių ar mokslininkų, bet iš konspirologų bei fantastikos romanų ar filmų?

1978 metai, Pasaulio šachmatų čempionato finalas. Anatolijus Karpovas prieš Viktorą Korčnojų. Tarybinis sportininkas neturėjo teisės pralaimėti į Vakarus emigravusiam kolegai. Ir Karpovas tuomet išplėšė pergalę. Tačiau V.Koršnojus, surinkęs žirnaliztus pareiškė, kad jo atžvilgiu buvusios SSRS specialiosios tarnybos surengė hipnozės ataką. Apkaltintas buvo žmogus, pavarde Zuchar . Tačiau tiek rusai, tiek Vakarai savomis priemonėmis bandė šį skandalą užgniaužti, nes abi barikadų pusės žinojo, kad gali atsiskleisti nešvarūs projektai, kuriuos tuomet įgyvendino ir vieni ir kiti.

Pirmas filmas

Tam tikri specialistai iki šių dienų užsiima stambaus kalibro politikų valdymu. Politikų elgesio formavimu užsiima galingos laboratorijos, kurias turi beveik visos didžiosios valstybės. Todėl rinkimai yra ne demokratijos, o technologijų reikalas. Šiandien nuotolinės žmonių proto ir elgesio kontrolės technologijos yra pažengusios dar toliau negu šaltojo karo laikais, kai prie šachmatų lentos kovėsi viena ir ta pati korumpuota struktūta, pasidalinusi į dvi nesutaikomas stovyklas.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/apie-treciojo-pasaulinio-karo-arsenala.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Apie Trečiojo pasaulinio karo ginkluotės arsenalą.”
  1. Immigration Lawyers… [...]the time to read or visit the content or sites we have linked to below the[...]…

  2. I simply must tell you that you have written an excellent and unique article that I really enjoyed reading. I’m fascinated by how well you laid out your material and presented your views. Thank you.

Komentuokite