BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Miestų reklaminiai stendai papuošti skaičiais 11:11:11. Kur nepažvelgsi, visur tie patys vienuoliktukai. Netgi vasario 16-oji niekada nebuvo taip smarkiai reklamuojama, kaip ši, į jokių švenčių sąrašus neįtraukta data - 2011 lapkričio 11-oji. Kodėl visuomenėje, kurioje viešai neigiama bet kokia mistika, šitaip gausiai reklamuojama abejotina ezoterinė šventė, kuri nei krikščionių bendruomenėms, nei žydams, nei musulmonams, nei budistams, nei ateistams absoliučiai nieko nereiškia?

Na, žinoma, laisva reklamos rinka, kas moka pinigus, tas ir reklamuojasi. Šiandien tokių „ezoterinių” švenčių industrija smarkiai išvystyta. O kaltininkė - kultūrinė, o ne politinė įstaiga - Hollywoogas, kaip niekad pastaruoju metu pamėgusi šizofrenikus kliedesius apie pasaulio pabaigą. Ne išimtis ir šį kartą.

Kiekviename reiškinyje yra kelios medalio pusės. Jei yra negatyvi, tai turi būti ir pozityvi. Pozityvi pusė yra ta, jog milijonams žmonių 11:11:11 reiškia dvasinius pokyčius, susijusius su erų kaita. Šiandien net patys konservatyviausi mokslininkai pripažįsta, jog Saulės sistema apsisupo pilną ratą aplink Galaktikos centrą. Ir vadinti tai nereikšmingu įvykiu - būtų mažų mažiausiai keista. Maža to, heliosistema ne tik atliko pilną 26 tūkst, metų trukmės šokį, bet ir įskriejo į didelį „kosminį debesį”, kuris iš esmės keičia visas biochemines struktūras elementariųjų dalelių lygmenyje, tame tarpe ir žmogų. Tai rimtas ir mokslininkų įrodytas faktas.
„Milžiniški energijos srautai”, apie kuriuos kalba ezoterikai, pirmiausia yra susiję dviem dalykais. Pirma - su pačios heliosistemos maksimaliu priartėjimu prie Galaktikos centro ir su tuo „kosminiu debesiu”, kurį įvairios Naujos Eros tradicijos vadina „fotonų juosta” arba „Kristaus kūnu”.

Įsivaizduokite, kad Saulės sistema yra lėktuvas, kuris įskrido į atmosferos fronto epicentrą. Taigi lėktuvą pradeda mėtyti ir vėtyti. Pilotai bando suvaldyti orlaivį, tačiau kaip tai padaryti jų niekas nemokė, nes audra netipiška, lyja ne iš viršaus į apačią, bet iš apačios į viršų. Jų supratime to negali būti. Jie niekad neturėjo tokios patirties. Tam, kad keleiviai jaustųsi „saugiai” pilotai meluoja, įklampindami save ir visus skrendančiuosius į dar didesnį problemų ratą. Pilotai tikrai žino, jog suvaldyti nepavyks, jei neatsiras bent vieno ekipažo nario, kuris galėtų pasiūlyti nestandartinį sprendimą, pavyzdžiui, kilti dar aukščiau, o ne leistis ant Žemės. Paklausti keleivių nuomonės, gal tarp jų atsiras koks išminčius, pilotams neleidžia „profesinis orumas”. Taip lėktuvas lekia į nebūtį, nors išeitis slypi - jame pačiame.

Toliau:

http://www.kvantinemagija.lt/11-11-11-tikrasis-atsibudimas.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “11:11:11, krištolinės kaukolės, Marsas Mergelės ženkle ir tikrasis atsibudimas”
  1. Taigi čia DNB bankas keičia pavadinimą, būtent šiandien. Todėl ir reklamos visur pilna. O jūs visur įžvelgiate sąmokslus ir egzoterines šventes.Vibratoriai jūs.

  2. When visiting blogs, i usually discover a very good content like yours

Komentuokite