BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nesenai pasirodė tokių darbų, kaip „HAARP - klimatinis ginklas”, „Melo pandemija” „Transgenizacija- genetinė bomba” autorės Galinos Cariovos naujas filmas „Totalinė kontrolė”. Filmas sukurtas dėl labai rimtos priežasties.
Vienoje pagrindinių naujos pasaulio tvarkos bandomųjų poligonų - Rusijoje mėginama įvesti universalias korteles. Tačiau žmonės, dvasininkų paskatinti priešinasi. O pas mus, įvedus plastikines piliečio korteles visi tylėjo. Netgi dvasininkai.
Paskutiniai įvykiai pasaulyje rodo, jog totalinio sekimo politika, Orvelo romane „1984″ pavadinta „Didžiuoju broliu” („Big Brother”) įgauna nežmonišką pagreitį.

Filme kalbama ne tik apie vadinamąsias universalias korteles ir mikrochipus, bet ir apie visuotino sekimo filosofiją, kurią skatina įvairios tiek šešėlinės, tiek korporatyvinės ir valstybinės struktūros. Mes šaipomės iš Sovietų sąjungos personažo Pavliko Morozovo, dabar panašus įvaizdis netgi skatinamas tokiose „demokratinėse” valstybėse, kaip JAV ir Didžioji Britanija.

Laisvas žodis vakarų pasaulyje jau senai tapo tik geru prisiminimu. Rytuose jo ir niekad ir nebuvo. Po „Didžiojo brolio” manevrų Anglijos miestuose, kai juvenalinės politikos išauklėti bei išmaniųjų technologijų paskatinti įvairiaspalviai jaunuoliai siaubė miestus, naujos pasaulio tvarkos teisėsauga, vadinama „Didžiuoju broliu”, parodė, jog sugeba žaibiškai sureaguoti ir atlikti juodą darbą iki galo. Kilpa užnerta ir internetui - blogeriams ir socialinių tinklų lankytojams. Kita vertus, įvykdžius akciją Anglijoje buvo siekiama įbauginti, o gal ir diskredituoti tuos, kurie galvoja, kad su nauja pasaulio tvarka galima kovoti gatvių mitinguose.

Tokiais mažais žingsniukais mes vedami link agresyvios elektroninės santvarkos, kuriai negalės pasipriešinti niekas. Apie tai savo naujausiame filme kalba ir Galina Cariova.

Ji savo filme pasakoja apie tai, kad šiandien daug kas net neįtaria, jog musų akyse vyksta technotroninės diktatūros statyba. Didžioji dalis žmonių jau dabar stebimi visą parą arba didesnę jos dalį. Tokia vertybė kaip privatumas tampa praėjusių amžių atgyvena. Kompiuterinės programos skenuoja numerius, seka bet kokį žmogaus žingsnį, įvedamos naujos veido, akių skenavimo sistemos, kurios taip pat gali skaityti lūpų judesius, identifikuoti eiseną. Elektroninių susirašinėjimų ir skambučių duomenys saugomi, kiekvienam žmogui-numeriui atidaromas atskiras failas ir kaupiami duomenys.

http://www.kvantinemagija.lt/totaline-kontrole-galina-cariova.html

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “„Totalinė kontrolė“. Naujas Galinos Cariovos filmas”
 1. Kalifornija rašė:

  Ech, dar karta jums dekui kad pateikiate naujausia info. kazkaip daug kyla filosofiniu minciu, apie viska apskirtai, mazai laiko raysmui, todel gal trumpai, ka tik ziurejau filma apie vanga, vadinasi jis Chistoserdechnoe.priznanie.Vanga.To.sto.ostalos.za.kadrom.2011.XviD.SATRip.by.Suprug
  daug idomios info labai, torrentas lengvai uzsikrauna. esme ta ka vanga is tiesu mate kas bus, bet tai ka tai reiskia, tai reiskai kad pasaulio ivykiu plokstele sugrota ir parasyta senai, bet mes kai kietieji kunai ir orkestras atliekame sioje kietojoje relaybeje. zinoma, kyla klausimas, tarp lemties ir likimo, geri lietuviski sie zodziai :) pridejus jusu propaguojama kvantine realybe, superpocizijas ir visa kita, vis tiek nesusiveda galai, realybe visgi man atrodo nera tai ka galime laisva valia formuoti, agregorai is auksviau musu dalelemis manipuliuoja puikiai, vanga nusakydavo juk ivykius tiksliai esmeje desimtmeciams, atsimenu labai idomu jos pasakyma apie laika, ji sake, egzistuoja keli laikai: musu laikas, laikai ir dydysis laikas. hmm, kaip kokie demesu ar atmosferos sluoksniai, tai ka ir net laikuose yra piramidines strukturos :)? hmm, baisiausia tai kad sioje zemje niekaip neimanoma normaliai uzciuopti sio gyvenimo cirko galu, net ir kvatiniai dalykas nelabai i juos gali visgi atsakyti. pvz apie gorbacioja ji pasake, kad jis pakils dar auksciau, tuo metu niekas neisivaizdavo kur dar gali,a o jis, gi po to tapo prezidentu sssr :) kaip sakydavo vanga ateina zmogus i mano kambari ir as jau zinau jo gimimo ir mirties datas, hmm, tai ka nugrotu gyvu ploksteliu turgus yra kiekvieno musu gyvenimas :) ?as daznai pagalvoju, kazka darai, kazka pasieki, o viskas dingsta laike, negali nieko sureiksminti, i nieka isikabinti siame gyvenime, tokie jau desniai, net meiles tikros ir degancios negali tureti bent ilgesni laika, nes suveiks desnis kaip romeo ir dziuljetai, negali isplesti gabalelio is visatos ir pasakyti man jis mieliausias, bus viskas atimta ir dar ilgai kentesi skausma. keistas zaidimas, neabejotiani ateinan i si kieta pasauli mes zinome viska, bet praeinan pro filtra viskas nutrinama mums tam laikui, hmm, dar keisciau kad zmones kurie kuo maziau apie pasaulio esmes galvoja, gyvenia zymiai geriau nei tie kurie apie jas galvoja :) tai tiek, trumpu minciu. gero vakaro.

 2. Idomūs ir geri pastebejimai. Vanga, mano nuomone, nuskaitydavo informaciją iš pakankamai žemų agregorinių stukrūtų, o kadangi agregorai, kaip tos mašinos matricije musų gyvenime apsprendžia beveik viską, vadinasi ir informacija yra teisinga. Aš visada propaguojau, kad žmogus gali pažvelgti už sistemos ribų. Ir nesvarbu kokia ta sistema agregorinė-matricinė, ar žemiška (iš esmės yra tas pat). Kol žmogus miega, jam reikia mašinų ir jos apsprendžia jo ir visų tautų likimą, tačiau kaip prabunda, mašinos tampa nereikalingos. Toks žmogus gyvena visuomenėje-sistemoje, kuri dar miega. O tai miegančiai daliai mašinos reikalingos. Todėl ir gaunasu konflitas, juk negali pažeisti laisvos valios principo. jei dauguma žmonių nori miegoti ir gyventi matricoje - tai yra jų teisė ir pasisprendimas. Aš manau, kad 80 proc. žmonių kol kas kietai miega, todėl jiems majoje yra arba gera, arba pakenčiama, arba jie apie tai net nesusimąsto, nes apskritai nežino ir nemato jokių alternatyvų. Tačiau tos alternatyvos visados yra. 20 proc. žmonių yra įvairaus plauko maištininkai, tokie kaip mes. Anksčiau šis nuošimtis siekė tik apie 3 arba 5, gal dėl to, kad buvo deginami už erezijas arba sodinami į psichuškes. Taigi progresas yra. Aš daug ką pateikiu iš savo varpinės ir nepretenduoju nei į universalią tiesą, nei į objektyvumą. Nekviečiu burtis į organizacijas ir eiti į gatves versti siastemos. Man to visiškai nereikia ir būtų be galo kvaila. Man būtų įdomiau, jeigu kas nors pateiktų kitokius argumentus ir galima būtų padiskutuoti. Gal būt aš neteisus? Tačiau, matyt, galvojama, kad su idiotais, gyvenančiais visiškai kitoje realybėje, diskutuoti yra beviltiška.

 3. makaule rašė:

  Manau kad Vanga gavo tą “dovaną” mainais paaukodama savo regą. O pasaka su viesulu tai tik smėlio barstymas į akis tiems kurie nieko nenutuokia. Pradžioj gauni ir gana daug, praplečiama samonė, gauni aiškeregio ar kokio “gydytojo” galių, varinėji po astralą bet praėjus tam tikram laikui gauni smūgi po kurio praktiškai jokių šansų atsigauti nebent įsikiša gerosios jėgos kurių pagalba prisijungi prie šviesiosios pusės. Panašiai buvo John Todd’ui, Bill Schnoebelen ir dar keletui kitų. Visos Blavatskajos, Rerichų, Kastanedos technikos - visas New Age’as yra demoniškas - Jėzus visa tai vadino šėtono gelmių pažinimu. Siurius.lt pilna tokių aukų kurios net nenutuokia kuom užsiima ir kuom tai baigsis ir pakeist daugelio iš jų jau nėra galimybių nes jie jau užliuliuoti gražiom pasakom apie dvasinius kelius ir slaptas žinias ir jėgas. Žiauru..

 4. Kalifornija rašė:

  idomios tavo mintys, ypac kad ji imdavo informacija is zemu strukturu, na gal, nors turint omenyje jos labai sunkia is skaudzia vaikyste gali buti kad visgi gi issigryninusi buvo, paziurekime kiek meno, kiek kino sukurta su per kancias, o tai visgi po to palieka kazka sviesaus zmones, todel manau sunku sakyti visgi is kokiu strukturu ji imdavo info. be to kiek zinau jinai per cukraus gabaliuka ta info nuskaitydavo. taip, zmonija miega, bet kaip jai nemiegoti, jei nera per daug is kur semtis sviesos. bilijos neskaitysi juk tik per dienu dienas, juk ir gyventi reikia. beje, nesneai skaiciau labai idomu straipsni apie siaubo kino filmu kurino istorjias, tai zinok praktiskai visi sie garsus filmai yra paremti aktoriu ten vaidinusiu arba zmoniu kurie dalyvavo ten filmuojant nelaimeis po to, mirtimis, isprotejimais ir pasnasiai, ypac pavojingas yra bulgakovo meistras ir margarita, ten ypac daug nelaimiu pasipila pas tuos aktorius. na lazarevas is esmes sako kodel, nors visgi jie pilnai aisku neatsako kodel, as galvoju tai ten sviesiosi ar tamsiosios strukturos taip blokuoja tai ? tarsi sakytu nereikia nei statyti siaubo filmu, nereikai to skleisti zmonems. todel pvz as ypac nemegstu teatro, nes ten is esmes drabstomasi emociniu purvu ant ziurovu, kaip kokia purvo vonia karminems strukturoms zmogaus. o bundanciu zmoniu daugeja tai stipriai manau. beje, idomiai vis pasirodo tokiu spalvotu debesu, vakar skaiciau apie pietu amerikoje ar panasiai irgi toki nufotkinta
  http://pilietis.delfi.lt/news/skaitytojas-uzfiksavo-vaivorykstes-spalvomis-nusidaziusius-debesis.d?id=48965414
  negi cia chem treilu itaka tokia ??

 5. 2011 rugpjūčio 30 d. “Respublika”, 3 puslapis, skaitykite “Šveicarai patvirtino sąmokslą”. Įdomus straipsnis. Apie tai ką mes kalbam rašo jau oficiali spauda. Vis dėl to tiek Joham Coleman, tiek ir mes neesame visiški idiotai. Tik gaila, kad Respublika nededa tokių straipsnių į internetą

 6. Kalifornija rašė:

  hmm, gaila kad nepasiekiamas tas straipsnis. gal kartais kazkokia kopija turima ar nuskanuota ?

 7. Yra tik santrauka:

  Šveicarijos Ciuricho federalinio technologinio instituto mokslininkai sudarė nuosavybės ryšių tarp pasaulio kompanijų schemą ir nustebo išvydę, kad prieš ketverius metus vos 147 didžiausios korporacijos valdė net 40 proc. pasaulio aktyvų. “Apie tai, kad pasaulio turtas yra sutelktas tik labai mažo žmonių rato rankose, kalbama ir rašoma jau seniai, o šveicarų atliktas tyrimas moksliškai įrodė, jog tokios šnekos ne iš piršto laužtos”, - “Respublikai” sakė Latvijos ekonomistas Dmitrijus Smirnovas. Latvių ekonomistas D.Smirnovas netikėtu laiko ne Šveicarijos mokslininkų atradimą, o tą faktą, kad jį buvo leista daryti, maža to, netgi paskelbti rezultatus mokslo leidinyje. - Pokalbis su D.Smirnovu “Šveicarai patvirtino sąmokslą, o patį laikraštį teks pirkti kioske, nes http://www.respublika.lt, jo kazkodel; nera

 8. Panašu, kad komitetas 300 nutarė nebesislapstyti. rado kažkokius asperantus ir pasakė ką jie turi parašyti. Ir taip viskas aiškų, kas gi iš jų dabar atims turtą? Nėra tokios jėgos, kol kas …

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 9. ” as daznai pagalvoju, kazka darai, kazka pasieki, o viskas dingsta laike, negali nieko sureiksminti, i nieka isikabinti siame gyvenime, tokie jau desniai, net meiles tikros ir degancios negali tureti bent ilgesni laika, nes suveiks desnis kaip romeo ir dziuljetai, negali isplesti gabalelio is visatos ir pasakyti man jis mieliausias, bus viskas atimta ir dar ilgai kentesi skausma. ”
  Manau, kad tai yra netiesa. Geriausiai sita dalyka apibudina S.Lazarevas. Viskas priklauso nuo to, kiek sudievini meile, aistra, grazu likima, gerus santykius ir t.t. Perskaites beveik visas S.Lazarevo knygas iki 12(kitu neradau), labai gerai tai suvokiau, kai tik kazka imi dievinti, o tai reiskia, kai imi tuo gyventi, “kviepuoti”, tikrai taip ir nutinka kaip sakai. Niekas, na bent jau musu Dievas, Visatos Protas, Didysis Visatos Desnis(taip vadinu ir suprantu Dieva) nieko is musu neatima ir neatims niekada! As tuo netikiu, as tai zinau. Kad ir kiek perskaiciau kritikos ne pacios geriausios apie S.Lazareva, bet jis vienintelis man atskleide tiksliai Visatos sandara ir is naujo supazindino su dievu. Na aisku neskaitant dideles meiles savo tevynei. Patariu neissigasti visu gandu, ar tai,kad nuvaziuos stogas skaitant jo darbus, bet mano nuomone, jei nori susipazinti su Dievu, jis gali tikrai padeti.

 10. Dauk kur tenka skaityti apie kilsiancia suirute kai prasides vadinamas perejimas, ar tiesiog gamtiniai kataklizmai ir kils chaosas. Kaip manot, ar to neuzteks, kad prasidetu kraujo upiu liejimasis? Manau tai butu tikrai realu. Nes kaip pastebejau yra labai daug zmoniu turinciu ir gyvenanciu “zonos logika” (taip as vadinu toki mastymo buda kuris yra isskirtinis), o ji tikrai gelezine. Jos visa esme ta, kad ka padarytum, tu esi nekaltas, kalta aplinka ir kiti zmones, bet tik ne pats individas. Vat siaip paemiau ir imeciau tokia mintele, nes niekur nemaciau, kad kazkur buta diskutuota ta tema, o ji tikrai gana svarbi ir plati negu gali atrodyti. Pastebejau toki dalyka, kad tokiu zmogum jau yra gimstama, nes jau mokykloje dar mokantis budavo vienas kitas individas pas kuri jau reikzdavosi sios logikos pozymiai, nors patys individai budavo is padoriu seimu ir bendraujan daznai nebuvo jokiu bendravimu su pazystamais is kalejimo. Manau, kad tai galetu buti kazkokia parazitine sielu rusis(abstrakciai).

 11. beje, idomiai vis pasirodo tokiu spalvotu debesu, vakar skaiciau apie pietu amerikoje ar panasiai irgi toki nufotkinta
  http://pilietis.delfi.lt/news/skaitytojas-uzfiksavo-vaivorykstes-spalvomis-nusidaziusius-debesis.d?id=48965414
  negi cia chem treilu itaka tokia ??

  Gali buti ir chemtreilu itaka, bet dar gali buti susija ir su zemes magnetizmo pokyciais, apie ka mazai skelbiama informacijos. Buvo neseniai straipsnis, kad zemes magnetinis laukas buvo “ismustas”, o pries tai, kad saule “blyksi”. Kokia viso to pasekme mums, taip ir neparasyta(vadinasi interpretuok kaip sau nori, arba pajausk pats).

 12. Šiandien jau įdėtas ir visas straipsnis

  http://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/dsmirnovas_sveicarai_patvirtino_samoksla/

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 13. Nerijau,

  Dėl “zonos” logikos tu esi visai teisus. Buvo atlikta šimtai socialinių eksperimentų, kai surinkdavo atsitiktinius žmones, nuveždavo juos į uždarą teritoriją, o jie ten sukurdavo vos ne vergovinę santvarką. Tas visas zoninis marazmas sėdi DNR kode. Per daug metų su mumis buvo dirbta, kad mes pavirstume visiškais gyvuliais. Netgi gyvuliai tvarte nesielgia taip kaip žmonės elgiasi. Tie eksperimentai su uždaromis bendruomenėmis (focus grupėmis) iš esmės atspinti tai, kas vyksta globaliu mastu. Tačiau žmogui reikia nedaug, kad jo DNR keistųsi. O tam, kad keistųsi reikia atsiverti Aukčiausiajam. Turbūt reikia sutikti su Kavassilasu, kuris sako, kad DNR kodai yra pati perkamiausia prekė visame kosmose, o iš jų žmogaus DNR - pati brangiausia, nes su žemės padarais galimadaryti ką nori, o jie vis viena tame vadins Dievu. Bent jau buvo iki šiol

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 14. Esu isitikines, kad tie eiliniai zmogeliai nesiojantys r gena, tai yra pati zemiause reptiloidu kasta ir jos uzdavinys nuolatos buti zmoniu tarpe, kartu su jais, zmoniu kolektyve ir nesamoningai daryti itaka. Turiu omeny ju funkcija ta, kad jie yra pagrindiniai sistemos sargai visada esantys tarp zmoniu ir visada sugebantys numusti bet kokias kalbas, na tokias kaip, kad musu. Gintarai, pataisykit jei klystu.

 15. Jo, Nerijau, “vyrai juodais drabužiais” - teisinga pasaka. Aš nesišaipau, čia iš tikrųjų, kai pagalvoji, geras filmas. Agentas Smithas - kitas toks pat personažas. Aš kartais galvoju, kodėl žmogus, lyg ir doras, lyg ir protingas, puola į atlapus, kai bandai kalbėti tiesą: kas esam mes, kas yra pasaulis. Aš juk nepuolu jo, kai jis dėsto savo tiesas. Juk turi teisę žmogus turėti nuomonę. Bet blogiausia tai, kad tokie žmonės įsitikinę, kad jų nuomonė lygi Dievo nuomonei. Na taip, juk jis baigęs du universiterus, paklojio šitiek babkių už studijas ir diplomus, gavo postą valstybės tarnyboje, yra gerai informuotas, o čia gali pasirodyti kad jo tiesos tėra tik eilinė privati nuomonė, jeigu žvelgtume, pavyzdžiui Visatos mastu. Na tokie žmonės yra zombiai ir zombinimo instrumentai, nors iš dalies aš juos gerbiu už tai, jie pasirinko tokią misiją. Ginti sistemą tikrai yra sunku.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 16. Kalifornija rašė:

  oho, ispudingos mintis -Turbūt reikia sutikti su Kavassilasu, kuris sako, kad DNR kodai yra pati perkamiausia prekė visame kosmose, o iš jų žmogaus DNR - pati brangiausia, nes su žemės padarais galimadaryti ką nori, o jie vis viena tame vadins Dievu. cia is esmes kaip ankedotas jau skamba :) nors manau su tikra tiesos doze deja. bet is kitos puses o kokie gi zmones gali buti, jie is esmes mes paleisti i pasauli nuogi ir pliki, o kaip gyventi, kaip susiorganizuoti busta, maista, vat nuo siu eiliniu problemu ir prasidejo zmogaus kelias cia. o kokia yra alternatyva ? butu gerai jie sedemumem visi rumuose o i saskaitas plustu tukstanciai pinigu ir nieko daryti nereiketu, bet tokiu lygiu pasieke tik keletas. isivaizduokime, nera jokius ten reptiliju ir panasiai, na kuo pasikeistu musu gyvenimas , kuo butent ? juk anksciau, kai nebuvo pscihotropiniu irenginiu kontrolei ir panasiai zmones juk irgi tokie buvo, godus, zemiski, linke i buiti. kazkaip ziuriu kad visgi siame bloge viskas varom i viena puse - vargsai zmones, ir blogeiciai reptilijos. bet tikru, rimtu altenratyvu niekas nesugalvoja, kaip tobulai galetu zmones gyventi sioje zemeje ? nebent maitintusi saules, o nakti menulio energija, ir nereiketu gyvenamosios apskritai vietos, tada taip, imanoma manau pagerinti zmoniu bendra energetini lygi, o kitaip, kelias tik per baisias kancias i geresni rytoju.

 17. Mes gryvename grubiausiose vibracijose, praktiškai Visatos dugne. Žemiau turbūt nelabai kas yra. paradoksalu, bet šita sistema su visai jos reptiloidais ir masonais tikrai reikalinga. Tokios buvo kontyrakto sąlygos ir mes patys su tuo sutikome, kad mums reikia šitos patirties. vaidinti negatyvų vaidmenį Visatoje visados sunkiau negu pozityvų. Tuos reptiloidus-liliumitatus aš smerkiu, bet iš kitos pusės bandau suvokti, kokia yra sudėtinga jų misija. Jeigu tos būtybės žino kosminius dėsnius, jis puikiai suvokia, jog veikia karmos dėsnis ir už viską reikės atsakyti. Bet žinojimas nelygus žinojimui. Dar yra ir EGO, kuris neleidžia adekvačiai suvokti savo paskirties ir likimo. Aš manau, kad didžioji jų dalis to nesuvokia, nes mano, kad pasiekė aukščiausią išsivystymo lygį. Aš visą laiką dėstau, kad jie de-facto jau nuteisti ir šita 3 išmatavimo sistema, kurioje gyvename pasmerkta, kaip ir kiekvienas laikinas dalykas. Reikia labiau išmokti mąstyti paradoksaliai (ko nelabai pavyksta), kad gyvename kalėjimo sąlygomis, nors esame sukurti Rojui, o tuo pačiu vyskta išsilaisvinimo procesas. Kaip bekritikuotume krikščionybę, bet ji tame sustato visus taškus ant “i”: net ir blogiausiuose dalykuose matyti Dievišką prasme.

 18. kai nebuvo pscihotropiniu irenginiu kontrolei ir panasiai zmones juk irgi tokie buvo, godus, zemiski, linke i buiti. kazkaip ziuriu kad visgi siame bloge viskas varom i viena puse - vargsai zmones, ir blogeiciai reptilijos. bet tikru, rimtu altenratyvu niekas nesugalvoja, kaip tobulai galetu zmones gyventi sioje zemeje ? nebent maitintusi saules, o nakti menulio energija, ir nereiketu gyvenamosios apskritai vietos, tada taip, imanoma manau pagerinti zmoniu bendra energetini lygi, o kitaip, kelias tik per baisias kancias i geresni rytoju.

  O ka mes gero apie save zinom, kokie mes buvom? Tik tai ka mums sako istorija? O kas yra istorija - rasytiniai, archeologiniai faktai. Jei tuo remtis apie zmogaus istorija, tas taip, zinotume tikrai nemazai, bet tie visi faktai yra talpinami i vadovelius, ir net neabejoju, kad talpinama i juos nevisai tikslus faktai, o tik naudingi. Nuo cia ir prasideda musu poziurio formavimas, kokie mes barbarai, kokie nevidonai, vien tik kariavom ir kariavom, o jei ne kariavom, tai ruosemes kariauti ir visa istorija tokia ir dar vos ne visatos parazitai esam, mokantys tik kariauti, alinti planeta nuodyti kitus ir save. Salia to yra ir gelbetojai, kurie duoda mums kontrole, musu paciu suvaldymui, bet zeme kaip alinama, taip alinama, kaip vyksta karai, kankinimai taip vyksta.

 19. Istorija - falsifikuojama, archeologija - cenzūruojama, religija - falsifikuojama, politika - vienas melas, mokslas ir švietimas - tarnauja sistemos propagandai, ekonominė sistema siekia paversti žmogų vergu, teisė sistema - įbauginti, kultūra - hipnotizuoti. Kur nespjausi, visur sąmokslas.
  Iš esmės mes nieko apie save nežinom avie Visatą, išskyrus kelias biofunkcijas, bei pareigas mokėti mokesčius.
  Įsivaizduokime, jeigu kur nors, kokioj nors ariogaloj žmonės randa NSO likučius su humaniudų lavonais. Arba atkasa kokią nors fosiliją, kuri neigia kokį nors Darvino teorijos punktą. Tai pirmiausia į tokią vietą atlėktų spec tarnybos ir kariuomenė, negu mokslininkai, o duomenys būtų užslaptinti. Ir mes niekad nesužinotume tiesos, nes tai kas prieštarauka oficialiai doktrinai turi būti užslaptinta nuo visuomenės. Juk ant darvinizmo pastatyta visa socialinė, finansinė ir ekoniminė sistema: stiprus visuomet turi valgyti silpną.

 20. Paziurekim, technologijos juda nerealiai greit i prieki. Ypatingai it srityje, nekalbu apie superinga telefonu tobulejima kuris vyksta nesuvokiamu greiciu, bet apie ta nenormalu, nesveika ieskojimo, kurimo dirbtinio intelekto. Gerai pagalvojus, o kam jis reikalingas, juk jei jis bus autonomiskas, jis gali pradeti kurti savo sistema, tvarka ir tada iskils gresme “isrinktuju” doktrinoms ir tvarkai. Grizkim dabar prie zmogaus, kas tai per darinys. Manau visi gerai suvokiam, kad musu kunas yra tam tikras indas, masina, kuri valdom mes, ateja nezinia is kur ir sudarydami bendra visuma su savo kuniskaja, materealia masina. Taigi, ar tas dirbtinio intelekto ieskojimas nera paieska to sielos indo musu atejunams, tik daug tobulesnio ir lengviau prieinamo indo, kuris tarsi atverstu pandoros skrynia ir atvertu naujas galimybes ir nauja laikmeti atejunams? Manau siandienines technologijos tikrai leidzia arba greitai leis kurti indus sieloms, juk tos visos genetines manipuliacijos ir yra tam skirtos, kad materealu kuna pakeisti taip, kad jis butu tinkamas butent tos ir ne kitos sielos tipui, vibracijoms ir t.t.

 21. Asasinay rašė:

  Visi vadinami aiškiaregiai yra veikiami žemų dvasių arba piktųjų.Jos nuskaito info nuo paties žmogaus.Žmoguje viskas fiksuojama: gėris ir blogis.

Komentuokite